Ruby Dragon Entertainment
logo

Dragon Blade 3

Kattints ide az ismertető elolvasásához

Tetszik ez a játékunk?

Segíts nekünk egy lájkkal, megosztással, vagy ajánld másoknak, hogy minél többen ismerjék meg. Minden segítségért hálásak vagyunk! 🙃

Fórum főoldal RDE Játékok és projektek Dragon Blade 3 - Befejezés

A kard kalandos történetének befejezése

Kira 4052

QUOTE
Kérdéses, hogy kiknek lesz türelmük végigjárni ilyen nagy erdőket sétatempóban


Akkor majd harc után kiakasztom, és végigfutok bee2.gif

RNorthex 4053

Egy db2 íjas minigame jó lenne bee.gif

Zrokky 4054

QUOTE(Kira @ 2006 Sep 15 , 18:30 )
Akkor majd harc után kiakasztom, és végigfutok bee2.gif
[right][snapback]9925[/snapback][/right]

Ha már jártál a DB főoldalon (Belépés gombnál van) és megnézted a hibajelentés menüpontot..

Javít: Huhh, ja nem, azt a naplóban írtam le, hogy már javítottam bocsesz.gif

Kira 4055

jajjjj elmebomlas2.gif Én amúgy sose járok a honlapra, alapból a fórumra jövök.

Mosta akkor majd vihetem végig makerben vagy sehogyan panik.gif

Zrokky 4056

Ez már felhasználó probléma harap.gif

Az előző kérdések még mindig élnek walki.gif

"Gyerekek, offolásért nem szeretnélek kitiltani benneteket, az RPG Makeres kérdésekre meg van egy fenemegette RPG Makeres téma. Remélem ezt a merészen logikai célzást mindenki megérti."

Joco 4057

Igazad van az offolással kapcsolatban, tényleg nem szép dolog (mondjuk én már az offnak számító üzenetekben is bocsánatot szoktam kérni finom.gif, de ha az nem elég, akkor még 1x, mert én is offoltam). Remélem ez azért nem off: kérlek, oda is leírtam kérdésemet, THX, ha megnézed és válaszolsz rá. Amúgy tök tetszett a 3 demójában az a rész, amikor vmi növényt ad Morec Arlennek, és hát bizony félreérthető szavak szűrödnek ki a szobából... lol Amúgy grafikailag nagyon tetszik (azonban bs terén: még mindig jobban tetszett a DB2-é)

Victoria 4058

Éljen,szépen feltornázta magát az újdonság ^^ nagyon szeretném ha az nyerne,Zrokky új dolgaitól biztosan nem kell félni :P

Kira 4059

10-10 az állás bee.gif

Én még minidg ott tartok, h. legyen DB1-es új graffal korbe.gif

pogany-puli 4060

Nekem is jobban tetszett a DB1-es, de valami újnak jobban örülnék. Meg egy sajtburgernek, ha Zrokkyt akarom idézni bee.gif

Zrokky 4061

Hmmm, no majd meglátom, habár ez még messze van.

Kaptam mailt, miszerint 1-2 fejlettebb gépen (2 Ghzen felül) a játék már akkor szaggat, amikor bejön az intró, de a régebbi gépeken tökéletesen megy.

Volt olyan, akinél ilyen omlósabb töredezés történt? befogod.gif

pogany-puli 4062

Nálam gond nélkül futott, de megmutattam egy-két barátomnak is, akik panaszkodtak, hogy WinXP alatt nem működött rendesen (szaggatás, stb)

Emperor 4063

Nekem Xp alatt futott rendesen!Semmi szaggatás,semmi rendelleneség.

Meg volt rola szo h begyorsulás meg ilyenek(nálam még ezse volt korbe.gif )

Victoria 4064

Nekem is XP-m van,és tökéletes volt az intro,viszont a harc utáni gyorsmenés nekem volt,ami szörnyen idegesítő volt,mikor Yuna 5 méterrel ment lassan lépegetve utánam a követőrendszernél gonosz.gif és emiatt kellett kb kétszer kilépni és visszalépni ott,ahol elmentettem legutóbb

A szavazáshoz vissza: 11-10 az újdonság javára jippí ^^

Juju 4065

Hát nemtom, nállam egyszer nem szaggatott a DB3, csak a DB2..

Kira 4066

Hát nekem párszor beszaggatot 1 is meg a 2 is mellow.gif

Sirius 4067

Hmm, ez a kártyázás dolog nem jó, mert aki DB1-eset akar az akkor sír ha nem ojan lesz és fordítva. Legegyszerűbb ha van minden féle.

Zrokky 4068

Igazad van, lehet inkább kihagyom a kártyás cuccot, úgy is több aranyat fogok dobattatni a nyálkahaddal.

No, még úgy is rengeteg idő van hátra, hogy ezen filózzak, addig lehet rágni tovább a témát ^^

Yunnie 4069

Juppíííííí, vezet az újdonság! guruljka.gif

Ryan 4070

Letöltöttem a DB3-at (végre szántam rá időt, h végigvigyem), de a telepítés elindításakor nem nyitja meg a progit, hanem kiírja, hogy a "fileok érvénytelen adatot tartalmaznak". Ez miért van? miszter_t.gif

Remor 4071

Nekem pl nem volt ilyen

Zrokky 4072

Hmm, szerintem hibásan töltődött le a telepítő.
Nálam is kifogástalanul működik, különben már javítottam volna.

Próbáld meg valami letöltés vezérlővel letölteni, pl Flashget, Getright, vagy ilyesmi.

Ha ezután is problémát jelez, akkor szólj. sombrerokalap.gif

Loyel 4073

Hát igen, a mester.....De egépként ez a harc utáni gyorsulás nekem tetszik, mert legalább nem megy a karakter olyan lassan. ^^ harap.gif

Morzsafa 4074

Tök szupi, hogy lesz DB3. ^^ Pedig ha jól vettem ki, az elején még legfeljebb csak demót akartál.

Zrokky 4075

QUOTE(Loyel @ 2006 Sep 30 , 19:23 )
Hát igen, a mester.....De egépként ez a harc utáni gyorsulás nekem tetszik, mert legalább nem megy a karakter olyan lassan. ^^ harap.gif
[right][snapback]11120[/snapback][/right]

Már kijavítottam.
Közben raktam bele egy olyan minigamét, amitől az összes hajszálotok az égnek fog állni guruljka.gif

QUOTE(Morzsafa @ 2006 Sep 30 , 20:49 )
Tök szupi, hogy lesz DB3. ^^ Pedig ha jól vettem ki, az elején még legfeljebb csak demót akartál.
[right][snapback]11138[/snapback][/right]

Yupp, változnak az idők, habár ha ilyen totyogós sebességben haladok tovább, ez a rövidke játék az életben nem fog elkészülni.
Még ebben a tanévben van időm befejezni ravasz.gif

Emperor 4076

QUOTE
Közben raktam bele egy olyan minigamét, amitől az összes hajszálotok az égnek fog állni

Lenne egy tippem az egyik minigamére->véletlenül nem olyasmi mint ami az aláirásodba látható? ravasz.gif
Jonak néz ki csak érzem hogy nem lesz könnyű hehe_uhh.gif

Loyel 4077

Ha beleteszi a játékba, akkor végigjátszható!^^ guruljka.gif

Most jut eszembe! Csak puszta kiváncsiságból kérdezem, de a DB3-ban Avari végig ellenség lesz, vagy a végén beál a jókhoz? Csak kérdezem!^^

Oldalak

Megjegyzés írása

Hmm..

Jelenleg nem vagy bejelentkezve! Ha szeretnél, írhatsz hozzászólásokat vendégként is, viszont ez esetben a hozzászólásaidat nem szerkesztheted és minden hozzászólásod moderátori előnézetre kerül.

Bejelentkezhetsz, vagy regisztrálhatsz a Belépés gombra kattintva.
Beceneved:
Írd be a számokat a mezőbe:
num

B
I
U
S
Url
Kép
Youtube videó
Idézet
Spoiler


GIF

Előnézet

Témát nyitotta

Zrokky -
Keresés
Mutasd azokat a hozzászólásokat, amik tartalmazzák az alábbi kifejezést