Ruby Dragon Entertainment
logo

Dragon Blade 3

Kattints ide az ismertető elolvasásához

Tetszik ez a játékunk?

Segíts nekünk egy lájkkal, megosztással, vagy ajánld másoknak, hogy minél többen ismerjék meg. Minden segítségért hálásak vagyunk! 🙃

Fórum főoldal RDE Játékok és projektek Dragon Blade 3 - Befejezés

A kard kalandos történetének befejezése

Zrokky 4227

Úgy fest a tesztereink nem végeztek hétvégére ^^

Mondjuk egyikük még az első verzióval sem végzett, szóval nem tudom mennyi van még hátra, továbbra is rajtuk áll.
Azt tudom, hogy megteszik, amit tudnak.

Addig is kis kedvcsinálás képpen felkerült egy Dragon Blade 3 Trailer a videó galériába, meg lehet csodálni korbe.gif

(A videó 16 mega, érdemes inkább gépre menteni. Mivel az UltraWeb nem mindig működik megbízhatóan, itt is érdemes letöltésvezérlőket használni, pl.: Flashget)

Gary94 4228

Na nem baj mind1.

Sirius 4229

A videó jó, a képrötlési effekteket milyen progival csináltad? Sz'al hogy az egyik jelenet eltűnik, míg közbe a másik előtűnik meg hasonlók? (Említettem régebben hogy énis ilyet tervezek)

Bloodopal 4230

Hmmm...
Asszem mostmár értem miért írtad, hogy oda fog baxni a game. finom.gif
Nem is tudok dönteni, hogy mi tetszett jobban belőle. ^^

RNorthex 4231

Nagyon cool lett bee.gif (Majdenm entert nyomtam az üzeneteknél elmebomlas.gif )

Egyébként a képességeknél a honlapon Jégtüse van írva.

Bazsi 4232

Sirius: sztem sima movie makerrel csinálta Zrokky, és ott van áttűnés effekt vagy mi a neve, már régen használtam.

Emperor 4233

Nah meglestem én is korbe.gif
Cool lett sombrerokalap.gif
Nekem a harcok nehezen mentek,de igy videjorol méginkább :D
Ugyláttam lesz benne nehéz rész elég korbe.gif :D

Zrokky 4234

QUOTE(Sirius @ 2007 Feb 12 , 14:27 )
A videó jó, a képrötlési effekteket milyen progival csináltad? Sz'al hogy az egyik jelenet eltűnik, míg közbe a másik előtűnik meg hasonlók? (Említettem régebben hogy énis ilyet tervezek)
[right][snapback]16503[/snapback][/right]

Windows Movie Maker az egész, a videókat meg Frapssal vettem fel.

(Movie makerben fogsz két videót, beilleszted a lenti sávra őket, majd az utóbbit megfogod és ráhúzod az előtte lévőre és kész az áttűnés effektus. Nem egy nagy durranás, de a célnak megfelel)

QUOTE(RNorthex @ 2007 Feb 12 , 15:08 )
Nagyon cool lett bee.gif (Majdenm entert nyomtam az üzeneteknél elmebomlas.gif )

Egyébként a képességeknél a honlapon Jégtüse van írva.
[right][snapback]16505[/snapback][/right]

Javítom, Đanke lightbulb.gif


Na, örülök, hogy jó benyomást keltett a kis "búgócsigám". A videó elég rövid lett, csomó jelenet nem is fért bele, amit még felvettem korábban. De legalább több meglepetés marad ravasz.gif

Van a játékban egy gyengébb "Oktató" rész, érdemes lesz majd elolvasni, pár perc az egész ^^
Nehéz rész az lesz benne 1-2 helyen, habár a teszterek őrült tápolás módján megoldották, hogy semmi nehézség ne legyen a játékban.
Szóval nehezíteni kell még :)

Illetve majd még írok ide tippeket, mikor elérhető lesz a búgócsiga.

Bloodopal 4235

Neee, így is elég nehéznek néz ki, nem kell még nehezbbé tenni. bee.gif
Mondjuk minden játékban max.-ra szoktam tápolni a karikat, de egyszer jó lenne, ha ez nem volna szükséges. ^^
Amúgy a héten már kijön? huhh.gif

Victoria 4236

Rávettem magam,h megnézzem a videót,bár az elején nehezen indult,félúton megállt a video panik.gif
Pöpec bee2.gif bár az a farkasos rész,uhh....ott egyszerre kell majd menni és lőni? OMG lama.gif

Dewoor 4237

Aztadurva!!! én most toltam amnéziát, és meginogtam...de megnéztem a videót, és ismét körvonalazódott bennem, hogy ki itt a király istentisztelet.gif bee2.gif
eszméletlen összetett dolgok vannak benne. szerintem don miguel beájulna, hogy ilyesmit kihoztál ebből a programból, aminél sokan el vannak szállva maguktól, ha mozgatni tudják az eget, vagy sikerült egy bs-t összetolniuk, míg pár szerencsés kreatív egyén sokkal többet kihoz a dologból. gratula. ja, és jó a videóban a zene.

Labs 4238

Bocs, hogy a 2-ik teszteléssel nem vok még kész, de nem volt monitorom, ezért nem tudtam játszani. Sztem holnap nekiülök és végigviszem. Agyö istentisztelet.gif

Redhane 4239

QUOTE(Dewoor @ 2007 Feb 13 , 17:36 )
Aztadurva!!! én most toltam amnéziát, és meginogtam...de megnéztem a videót, és ismét körvonalazódott bennem, hogy ki itt a király  istentisztelet.gif  bee2.gif
eszméletlen összetett dolgok vannak benne. szerintem don miguel beájulna, hogy ilyesmit kihoztál ebből a programból, aminél sokan el vannak szállva maguktól, ha mozgatni tudják az eget, vagy sikerült egy bs-t összetolniuk, míg pár szerencsés kreatív egyén sokkal többet kihoz a dologból. gratula. ja, és jó a videóban a zene.
[right][snapback]16532[/snapback][/right]




Na igen, jó játék az amnézia, de a chipsettől kezdve a karaktereken át egészen a pénznemig minden alap. Nem is vittem át többször, pedig nagyszerű története van. Filmet kéne inkább csinálni belőle, arra gondoltam :)

A Dragon Blade (főleg a 2!) viszont rengeteg játékélményt ad! Nem is tudom összeszámolni, hány db minigame van benne (mondjuk néhánynál majdnem szétcsaptam a gépet az idegességtől). Remélem a 3ban is így lesz :)

Bár ha szabad egy kis kritikát... A helyesírás remélem jobb lesz. hehe_uhh.gif

Zrokky 4240

A helyesírással kapcsolatban nem tudok sok bíztató dolgot mondani, mert általában elég gyorsan gépelem be a szövegeket és gyakorta melléütök.
Emellett még általában álmos is vagyok és semmi figyelmem sincs, szóval szöveghibák vannak/lesznek benne rendesen.

Néhány már javítva lett. Egyik teszterünk elvileg kigyűjtögetni nekem az ilyen hibákat, most legfőképp rá várunk ^^

Elvileg még a héten kész lesz.

Apropó, még mindig fenntartom azt az elképzelésem, hogy nem tudtok sokat a DB történetéről, csak úgy nagy vonalakban 1-2 dolgot.
Javítsatok ki, ha tévedek lightbulb.gif

Rowley: Nem itt kéne Pivi seggét nyalni. A nyáladat letöröltem fryingpan.gif

Eazy 4241

Megnéztem a DB3 trailert wáááá
Már tűkön ülök! guruljka.gif guruljka.gif guruljka.gif guruljka.gif
Sissetek teszterek!!

Gary94 4242

Most hétvégére kész lesz remlém me hétköznap téleg nem lesz időm bahh2.gif
Ugyhogy pls tesztelők siesetek.
Egyépként a video kiraly hehe_uhh.gif

Piegier 4243

QUOTE(Zrokky @ 2007 Feb 16 , 01:49 )
Apropó, még mindig fenntartom azt az elképzelésem, hogy nem tudtok sokat a DB történetéről, csak úgy nagy vonalakban 1-2 dolgot.
Javítsatok ki, ha tévedek lightbulb.gif


Egyetértek, már ott bibis az egész, hogy mérnem védte meg magát a csávó Ragi katonáitól mikor ott volt nála a DB, és Ragi mé nem vette el tőle. sombrerokalap.gif

Zrokky 4244

Nem értem a kérdés, nem tudom milyen csávóról van szó, de szerintem több köze van a kérdésednek a DB egyhez, vagy kettőhöz, mint a háromhoz.

Merthogy ez itt a DB3 téma, bezony-bezony. Kérdésedet mindig a megfelelő témába tegyétek fel pls shocking.gif

Gary94 4245

A tesztelő hol tart??? kerdes.gif kerdes.gif kerdes.gif

Felhasználónév 4246

Már várom hogy készlegyen a tesztelés^^
amint fömtlesz kiütöm 1 nap alatt ravasz.gif legalábbis megróbálom

(nincs netem mostis a mekiből írom)

Dewoor 4247

Néztem a world mapot...a középső faluból indulunk? mer nem illett egyik se bocsesz.gif

Gary94 4248

mer nem illett egyik.

Ezt nem ertem mit ertesz ezalat??? kerdes.gif kerdes.gif kerdes.gif

Dewoor 4249

Egyik se passzol úgy, hogy szinte körbeveszi az erdő, jobbalsó, és balalsó sarokban is. szal nem passzol egyik se... melyik fgaluból indulunk, ez nem esett le, mer nem láccik.

Zrokky 4250

A DB3-naplóban, mikor még fennvolt, ott a térképre rá volt írvah, hogy "a demóban bejárható terület".
Na, ott játszódott a demó része bee.gif

Sirius 4251

Tényleg a menüben a "Térkép" opció mire jó?? Mert csak annyit láttam hogy meg tudtuk nézni azt a rajzot.

Marci 4252

tesztelők hol tartanak?

Oldalak

Megjegyzés írása

Hmm..

Jelenleg nem vagy bejelentkezve! Ha szeretnél, írhatsz hozzászólásokat vendégként is, viszont ez esetben a hozzászólásaidat nem szerkesztheted és minden hozzászólásod moderátori előnézetre kerül.

Bejelentkezhetsz, vagy regisztrálhatsz a Belépés gombra kattintva.
Beceneved:
Írd be a számokat a mezőbe:
num

B
I
U
S
Url
Kép
Youtube videó
Idézet
Spoiler


GIF

Előnézet

Témát nyitotta

Zrokky -
Keresés
Mutasd azokat a hozzászólásokat, amik tartalmazzák az alábbi kifejezést