Ruby Dragon Entertainment
logo

Dragon Blade 3

Kattints ide az ismertető elolvasásához

Tetszik ez a játékunk?

Segíts nekünk egy lájkkal, megosztással, vagy ajánld másoknak, hogy minél többen ismerjék meg. Minden segítségért hálásak vagyunk! 🙃

Fórum főoldal RDE Játékok és projektek Dragon Blade 3 - Befejezés

A kard kalandos történetének befejezése

Loyel 4402

Igen tölt...Nah én neki állok annak az angolnak, mert sose lesz kész

Dewoor 4403

NEeem, elrontotta a feltöltést, ezért map tree data erroros lett a project!!! ranting6lk.gif XD

puposzs 4404

QUOTE(Dewoor @ 2007 Mar 11 , 19:32 )
NEeem, elrontotta a feltöltést, ezért map tree data erroros lett a project!!! ranting6lk.gif  XD
[right][snapback]17240[/snapback][/right]

Ezt te honnan tudod,letöltötted vagy mi?

Dewoor 4405

Ottvan mögötte, hogy XD, te egyorrú :D guruljka.gif csak hülyülök...
LMAO!!XD

puposzs 4406

QUOTE(Dewoor @ 2007 Mar 11 , 19:35 )
Ottvan mögötte, hogy XD, te egyorrú :D guruljka.gif csak hülyülök...
LMAO!!XD
[right][snapback]17243[/snapback][/right]

Ja télleg.... bee2.gif

rannien 4407

A db honlapján a letöltéseken belül, eltünt a Dragon Blade 3 után a "- Demó"! Ez egy jó pont ! :D Csak egyenlőre 404-es...

puposzs 4408

QUOTE(rannien @ 2007 Mar 11 , 19:41 )
A db honlapján a letöltéseken belül, eltünt a Dragon Blade 3 után a "- Demó"! Ez egy jó pont ! :D Csak egyenlőre 404-es...
[right][snapback]17246[/snapback][/right]

AZ!!!

Zrokky 4415

Na, lehet nyomulni, nekem most mennem kell.
Jó szórakozást dio2.gif dio2.gif

Dewoor 4409

Kemény az utazórendszer a db3 videóban...a thrilogy trailerben

rannien 4410

Hóhó, nekem már meg a játék!!!!! Most töltöm!!!! :D Nézzétek meg! Köszi Zrokky! puszi.gif hurrrr.gif

puposzs 4411

Na végre fent van!!!

Dewoor 4412

Nekem is megvan vaze!! aszittem sikerül nekem szólnom elsőnek...:S SEBAJ, AZ A LÉNYEG H VAN!!!!YÍÍÍÍHHAAAA
EDIT: NEKEM MÁ LENN IS VAN
NA ÉN MENTEM FELRAKNI SAJÁT GÉPEMRE, TEGYETEK TI IS ÍGY, CSÁ ÉS KÖSSZ

rannien 4413

Én voltam a legelső, én voltam a legelső! Bi-bi-bííí! :D Ja nem! A teszterek és Zrokky volt a legelső! :D

rannien 4414

Csak 138 map... Azt hittem hosszabb.

Bazsi 4416

QUOTE(rannien @ 2007 Mar 11 , 19:46 )
Én voltam a legelső, én voltam a legelső! Bi-bi-bííí! :D Ja nem! A teszterek és Zrokky volt a legelső! :D
[right][snapback]17253[/snapback][/right]


Ki kell, hogy javítsalak, Zrokkyék után én voltm a legelső. bee.gif

Felhasználónév 4417

thanks danke köszömöm!!!DB 4ever a többi 4never istentisztelet.gif istentisztelet.gif
még ma kiütöm ha tudom fullvigyor.gif

puposzs 4418

Nme tom mért de én még else kezdtem:D Majd holnap....

Sirius 4419

Nahh most jutottam ki a világtérképre. Jósokat tápoltam, remélem elég lesz guruljka.gif

RNorthex 4420

Jujj én meg elfelejtettem hova tettem a miniszövegszerkesztőmet bee.gif

MurD^ 4421

Nagyon tetszik! fullvigyor.gif
Azt nem tudja valaki, hogy mitől lehet hogy nekem játékban nincsen hang? Vagyis csak a hangefektek mennek, de a mapok háttérzenéi nem, és ha kijövök a music mappában lévőket, nem játssza le a media player. De a title screen-nél meg még megy háttérzene. Leszedtem többször is raktam fel új kodeket de semmi. elmebomlas2.gif

Javít: Tárgytalan megoldódott magától. elmebomlas2.gif

RNorthex 4422

tutorial/harcrendszer/ ugyanigy-ugyanígy
yuna teknikák-technikák
---
megálltak a madarak amikor a párbeszéd zajlott (vagy monológ)
---
van üres hely a beállítások menüponban

Ezt pedig tessék használni amíg lehet bee.gif :
Arlen-nel megtámadtam a nyálkát-fájdalom a maxra ment-közbe a nyálkát levarázsoltam szal agro lett Yuna-ra és Arlen később fájdalom mentes állapotban állt előttem 2 lépéssel, a nyálka pedig nem tudta megtámadni Yuna-t.

Zrokky 4423

QUOTE(Bazsi @ 2007 Mar 11 , 19:06 )
Ki kell, hogy javítsalak, Zrokkyék után én voltm a legelső.  bee.gif
[right][snapback]17256[/snapback][/right]

Nekem is téged, előtted még megkapta két barátom premier vetítés ként ravasz.gif

Bazsi 4424

QUOTE(Zrokky @ 2007 Mar 12 , 00:07 )
Nekem is téged, előtted még megkapta két barátom premier vetítés ként ravasz.gif
[right][snapback]17271[/snapback][/right]


De utánuk a fórumon már télleg ééén. bee2.gif

Eazy 4425

Nos, jobb később mint soha!
Köszönjük Zrokky!

Hogyan segíthetjük a bugmentes verziót?

JaySicks 4426

QUOTE(Eazy @ 2007 Mar 12 , 10:56 )
Hogyan segíthetjük a bugmentes verziót?

gondolom pl úgy, hogy ha találsz bugot, akkor szólsz...

mellesleg.. sztem akkor már én is megírom a tapasztalataimat:
a harcrendszerben, ha elfogyott a nyilam, akkor nem lehet csinálni semmit... nem enged mozogni sem, tehát marad az F12...
valamint nekem egyszer úgy is beakadt, hogy a nyálka beletuszkolt a menekülő-téglalapba... hiába próbáltam mozogni.. nem ment, így megölt ranting6lk.gif



Az az igazság... már a demót se tudtam végigvinni... éreztem, hogy nekem még bajok lesznek ezzel a harcrendszerrel... igazából nekem nem jön be... mondjuk én alapból nem szeretem azokat a harcrendszereket, amikben nem gondolkodhatok, mit csináljak... és bár nagyonis érdekel a sztori... nem hiszem hogy végigtolom a db3-at, mert nekem nem ér meg annyit, hogy a csatákat végigszenvedjem ... bocsesz.gif

mondjuk én örömmel fogadnék egy "débéhárom gyíkoknak" verziót csaták nélkül bee.gif ... ... bár erre kb annyi esély lehet mint amennyit most gondolok... viszont ha vmi más formában is kidobnád... (gondolok itt: manga,regény,akármi) .. az teccene...

na mind1... azthiszem még adok egy esélyt a gémnek részemről...hátha...

U.I. Így visszaolvasva.... .. remélem nem veszed fikának, mert nem annak szántam... lightbulb.gif

RNorthex 4427

Ha nekem rpg-be vmi nem megy annyira felfejlesztem magam hogy már unom a játékot. Itt gondolkodni is lehet, csak beállsz a cselekvéskörbe és semmi sem mozdul. Szerintem itt csak a taktikával van gond.
Én a takarításos részt 1 ütéssel megúsztam bee.gif

Oldalak

Megjegyzés írása

Hmm..

Jelenleg nem vagy bejelentkezve! Ha szeretnél, írhatsz hozzászólásokat vendégként is, viszont ez esetben a hozzászólásaidat nem szerkesztheted és minden hozzászólásod moderátori előnézetre kerül.

Bejelentkezhetsz, vagy regisztrálhatsz a Belépés gombra kattintva.
Beceneved:
Írd be a számokat a mezőbe:
num

B
I
U
S
Url
Kép
Youtube videó
Idézet
Spoiler


GIF

Előnézet

Témát nyitotta

Zrokky -
Keresés
Mutasd azokat a hozzászólásokat, amik tartalmazzák az alábbi kifejezést