Ruby Dragon Entertainment
logo

Dragon Blade 3

Kattints ide az ismertető elolvasásához

Tetszik ez a játékunk?

Segíts nekünk egy lájkkal, megosztással, vagy ajánld másoknak, hogy minél többen ismerjék meg. Minden segítségért hálásak vagyunk! 🙃

Fórum főoldal RDE Játékok és projektek Dragon Blade 3 - Befejezés

A kard kalandos történetének befejezése

Sirius 4577

Ha kipróbáltad a demót, láthattad hogy teljesen egyedi, RTBS harcrendszere van megannyi extrával. Ilyet én még nem láttam ezért az újdonság volt számomra, de sztem én többet láttam már mint te sz'al ilyet még te sem láthattál bee.gif

Amanda Black 4578

QUOTE(Dewoor @ 2007 Mar 17 , 20:27 )
Ha a morec melletti sátorra gondolsz, akkor utána a gödörhöz kell.

LOL, a sárkányt elsőre letoltam hehe_uhh.gif
[right][snapback]17658[/snapback][/right]


"Ebbe talán jobb lenne nem beleesni." Megjegyzem, előtte még nem jártam ott, ergo nem ismerheti fel Arlen. Vááá, már 2 napja itt dekkolok, és kezd idegesíteni... segits.gif

RNorthex 4579

Nem a gödörhöz. Utánna mész nyugat fele 2 bodé között látod megint elmenni, azt utánna kell a gödörhöz.

Amanda Black 4580

Köszi, megoldottam^^

Sparhawk 4581

Azt hiszem a sárkány és a két utcsó ellenséghez akár 23. szint is elég(én nekem csak ennyi volt),de akkor feltétlenül kell jó sok hős elixir és méz.

Az Árny ölő-t meg lehet találni?

Még egy tipp:ha a sárkányt legyőzted,rögtön pakold ki Awari-t,rá már úgy sincs szükség és így legalább pénzt is kapsz az eladott tárgyiért.

Yuna-nak mi a legerősebb fegyvere?

Brayen 4582

valaki mondja meg hány hp ja van morecnek mert ütöm 10 percig és nem hal meg
és kb 1 hit oan 230 dmg elmebomlas.gif mert maxos vok guruljka.gif

Zols 4583

Na végigvittem a játékot.

Vélemény:

Technikailag nagyon ottvan, tetszik hogy a világ él, csicseregnek a madarak, éjszaka tücskök zenélnek és baglyok huhognak. Nappal süt a nap, erdőkben van egyfajta árnyék hangulat, este a fények szépek. Szal ezt nagyon eltaláltad, sokat dob a hangulaton. Maga a történet érdekes, de nekem tetszett, főleg hogy nem happy end volt (legalábbra is nálam). Harcrendszer sztem nem túl átlátható, előző harcrendszerek jobban tetszettek. Menü rendben van, hamar bejön és nem foglalja be az egész képernyőt. Látszik hogy sok animet nézel, van benne néhány anime klisé (ami sztem egyáltalán nemrossz). Van benne pár erőltetett időhúzó rész, ami nemtetszett, pl ki gondolná az elején hogy a sepregető asszonytól kell kérdezősködni. :) Meg mikor bekell járni az egész tengerparti falut... Ezen kívül más negatívumot nemvettem észre. A vonatos részek elég jót dobtak a hangulaton, az tetszett legjobban.

Végülis nemtudom, sokan mibajuk a Dragon Blade-el.. mindhárom jól sikerült és lazán kenterbeveri az Amnéziát (szerintem), de gondolom a célod nem ez volt. Őszintén szólva kár, hogy ez az utolsó makeres játékod. Valamiért az az érzésem ilyen játékot már nemfogunk látni mo-n. (Hozzáteszem nemigazán követem a magyar makeres eseményeket már jóideje.)

Ha %-ban kéne kifejeznem magam, akkor 90% :)
Kösz a 3 játékot Zrokky, én élveztem őket.

Akinek meg nem tetszik a játék, egyszer igazán leírhatná hogy szerinte miért nemjó, kiváncsi lennék.

Dewoor 4584

Igen, az árnyölőt meg lehet venni. a vasutas város (asszem tevorin) nah, ott az egyik lámpa mögött álldogál egy muki, aki 60k-ért elad neked egyet. de sztem marhadrága.

Sparhawk 4585

Azt tudom,hogy meg lehet venni,de én megtalálni szeretném,ha lehet.

Elegem van a farkasos minigame-ből!!!!

Dewoor 4586

ééértem...
nekem nem is volt rinya.gif elmondjátok, h hol van? olvastam már valahol, de nekem nem egyértelmű.

Marci 4587

QUOTE(Dewoor @ 2007 Mar 18 , 16:50 )
ééértem...
nekem nem is volt rinya.gif elmondjátok, h hol van? olvastam már valahol, de nekem nem egyértelmű.
[right][snapback]17715[/snapback][/right]


sydell városában amikor be kell vásárolni akkor a bejárat elött egy nő és egy férfi beszélget.megtudjuk tőlük hogy yuna farkasokat öl.mennyünk ki a városbol és azonnal odateleportál yunához.

A farkasos minigamét meg lehetetlen kvinni.4:30 percig kell menekülni...
közben egyszere kell irányítani a lovat és lőni.

Sparhawk 4588

Valaki át tudná vinni a farkasos minigame-t?
Annak átküldöm a mentésemet.

Kezdem unni!!!

Dewoor 4589

Én megpróblnám!! nekem ugyanis nem jött bé... nemtom hol van.:(

Sparhawk 4590

OK.
E-mail cím?

Sparhawk 4591

Najó,mára meguntam a farkasos-minigame-t.
Már az megalapozta a mai jókedvemet,hogy mégegyszer megvan a dragonblade(varázsláda),de azt hiszem szét fog robbani az agyam,ha tovább folytatom a küszködést.
Márcsak abban reménykedhetek,hogy valaki lesz o'an kedves és átviszi nekem(de akkor már hasznot is húzhat a mentésemből,mert megvan ugyebár megvan a db arlennek hehe_uhh.gif ).
Úgyhogy akinek nem okoz különösebb gondot a minigame,annak az lenne a kérésem szánjon meg engem és vigye át nekem.

Redhane 4592

Nyugodtan küldhetitek, nekem nem okozott olyan nagy nehézséget, kifejezetten élveztem.
haruhana@citromail.hu

Sparhawk 4593

Kérlek szóljatok,ha kész van!

VinBazs 4594

Asszem találtam én is egy bug-ot (ezt már lehet h emlitették nem tom). Szal angyal kristályra az van h ad 150 mp-t, föld kristálynál meg h 65-öt pedig mind2 egy aránt 60mp-t ad ha jól számoltam :D... Amúgy nekem minden megvan csak a pisztoj nem, le mentem a barlangba, és ott én 2 kapcsolót találtam, de egyikkel sem jutottam sokra, csak a varázs ládához vezető utata találtam... Aztán totál eltévedtem, ezért kiléptem és újra megpróbáltam... Szal megin lementem, aztán ahogy be teleportált a barlangba megpróbáltam h ott ki lehet e menni (ahol bejöttem) és semmi nem történt... Lehet h én vagyok sötét, de nem nagyon értem... elmebomlas2.gif :D

Redhane 4595

QUOTE(Sparhawk @ 2007 Mar 18 , 17:37 )
Kérlek szóljatok,ha kész van!
[right][snapback]17727[/snapback][/right]


Asszem bele fog telni egy kis időbe...

Nem akar letöltődni a citromailről...
De ahogy lejön, rögtön nekiállok!

RNorthex 4597

QUOTE(Sparhawk @ 2007 Mar 18 , 16:45 )
Azt tudom,hogy meg lehet venni,de én megtalálni szeretném,ha lehet.

Elegem van a farkasos minigame-ből!!!!
[right][snapback]17714[/snapback][/right]

Én kijátszottam egy buggot: Amikor rögtön az elején mész, egyszer le kell menni aztán megint egyenest nyugatra. Ott lesz egy dom-bszerüség, na annak az északi végén van egy lyuk, 2 "kockával". Én oda beálltam, és ugyebár nem lehet egy helyben álni, ezért mindíg befordultam a mellettem lévő kockába. Sztem nem nagyon érthető.

De könnyebb módszer ha nem lövöldözöd őket hanem nagy kanyarodásokat teszel nagy tereptárgyak mellett, így lelassulnak.

MurD^ 4596

A barlangba én se mentem sokra, pedig tök jó cuccok vannak lent.

Találtam még 1 bugot. Amikor bemegyünk Yuna-ékkal a templomba, megmenteni Arlen-t, akkor ha ott ki akarunk menni az ajtón, akkor Yuna mond valami olyasmit, hogy meg kell keresnünk arlent, és utána nem tudok mozogni.

Sparhawk 4598

Kössz,megpróbálom.

Redhane 4599

Megvan, küldöm!

Sparhawk 4600

Megoldottam!!!!

Sparhawk 4601

Be lehet akadni egy helyen az elején és a farkasok egy fánál megakadnak....lol

Redhane 4602

QUOTE(Sparhawk @ 2007 Mar 18 , 18:21 )
Be lehet akadni egy helyen az elején és a farkasok egy fánál megakadnak....lol
[right][snapback]17741[/snapback][/right]



Akkor ezek szerint már nem is kell a mentésem :)

Bár azért azt szeretném elmondani, hogy "becsületesen" is meg lehet csinálni, csak egy kis kitartás kell hozzá.

Oldalak

Megjegyzés írása

Hmm..

Jelenleg nem vagy bejelentkezve! Ha szeretnél, írhatsz hozzászólásokat vendégként is, viszont ez esetben a hozzászólásaidat nem szerkesztheted és minden hozzászólásod moderátori előnézetre kerül.

Bejelentkezhetsz, vagy regisztrálhatsz a Belépés gombra kattintva.
Beceneved:
Írd be a számokat a mezőbe:
num

B
I
U
S
Url
Kép
Youtube videó
Idézet
Spoiler


GIF

Előnézet

Témát nyitotta

Zrokky -
Keresés
Mutasd azokat a hozzászólásokat, amik tartalmazzák az alábbi kifejezést