Ruby Dragon Entertainment
logo

Dragon Blade 3

Kattints ide az ismertető elolvasásához

Tetszik ez a játékunk?

Segíts nekünk egy lájkkal, megosztással, vagy ajánld másoknak, hogy minél többen ismerjék meg. Minden segítségért hálásak vagyunk! 🙃

Fórum főoldal RDE Játékok és projektek Dragon Blade 3 - Befejezés

A kard kalandos történetének befejezése

Firehand 4027

Hát igen..az egész megcsinálásához szükségem volt 10 másodpercre bee.gif

Morzsafa 4028

Zrokky: A DB3 demót is elküldöd a Gamestarhoz?

Zrokky 4029

Remek kérdés, eddig még nem tettem meg.
Habár az eddigi játékaimat elküldtem, de az utóbbiakra nem érkezett visszajelzés, amiből arra következtetek, hogy nem igazán törődtek vele bocsesz.gif

Mondjuk gondolom, hogy rengeteg levelet kapnak, szal' nem mintha nagyon megtörtem volna bee.gif

Nem hiszem, hogy ezt most be fogom küldeni, talán a teljes verziót, ha egyszer elkészülök vele. De még a weblapot sem fejeztem be teljesen.

RNorthex 4030

Hát én elő vok fizetve gamestarra, és azóta hogy megemlítetted a db2-t, azóta nem láttam benne. Ha jól tom, törölték a ti küldtéteket, merhogy mindig üres volt.

Zrokky 4031

Hmmm, az mondjuk elképzelhető, mert én Április környékén írtam levelet ZeroCoolnak, ő pedig átirányított egy másik mailcímre, ahová nyár elején küldtem be a teljes verziót.
Onnan nem jött visszajelzés..

De még abban sem vagyok biztos, hogy a DB2 demóját felrakták-e a mellékletre, mivel azt is beküldtem, de szintén nem kaptam visszajelzést. elmebomlas2.gif

Morzsafa 4032

QUOTE(Zrokky @ 2006 Aug 31 , 13:45 )
Hmmm, az mondjuk elképzelhető, mert én Április környékén írtam levelet ZeroCoolnak, ő pedig átirányított egy másik mailcímre, ahová nyár elején küldtem be a teljes verziót.
Onnan nem jött visszajelzés..

De még abban sem vagyok biztos, hogy a DB2 demóját felrakták-e a mellékletre, mivel azt is beküldtem, de szintén nem kaptam visszajelzést. elmebomlas2.gif
[right][snapback]9040[/snapback][/right]

Berakták, ne aggódj. Én is GS-fan vagyok, és azért ilyeneket figyelek ;)
Egyébként a DB1 volt az első makeres játék, amit megismertem, és akkor is a GS-n találtam rá. ^^

Serious M 4033

Gamestar... ááá :D
PC Guru POWÁ!! ;)

Nekik nem küldöd be? Elvégre így többekhez eljutna a játék... És a gurunak amúgy is több olvasója van.
Tényleg ilyen nagyobb letöltőoldalakhoz beküldted, mint pl. a szoftwarebázis?

Zrokky 4034

GameStar párti vagyok, ha lesz még lehetőség rá, ismét hozzájuk fogom beküldeni a DB3 teljeset, amennyiben valaha elkészülök vele ^^

No, felraktam a napló részt, majd lassan írok is bele valami érdemlegeset bee.gif

Amúgy azon gondolkodtam, hogy rakok ebbe is valami kártyajáték félét, de nincs semmi ötletem bocsesz.gif
Esetleg DB1-es kártyajáték lesz ebben is.

Más Minigamék persze lesznek, van egy rakat új ötletem guruljka.gif

Kanako-chan 4035

Az igazán jó lenne, ha benne lenne GS-ban :)

Ugye... ugye sokkal több minigame nem lesz benne? Néhánytól komolyan franciakockásra vakartam magam... Amúgy jók azért, csak én vagyok kicsit... "gyakorlatlan" :P

Hozzátenném, a Game Star-ban megjelent db2 demó óta vok RPG függő :D

Vertigo 4036

Tegnap töltöttem le a játékot, és nem azért de...

LE A KALAPPAL Zrokky. Nagyon jó, csak még szokatlan
a harcrendszer. Még nem láttam szerintem mindent,
de biztos lesz benne valami újjabb meglepetés is.

Grat!

Zsolti 4037

Mikor jön ki a teljes dragonblade 3?

ügye a demóban nincs benne az a morce a csávó vagy ki,és ott van vége amikor meg lehet keresni a kutyát

Vertigo 4038

Lenne pár kérdésem:
A játék elején vagyok. Arlent megtaláltam az erdőbe,
3 nyálka harc meg minden. Megyek vissza az erdőbe ott van
egy csomó szörny.
- Na most, ezekkel érdemes harcolni a fejlődés miatt, vagy
még nem.

A másik kérdésem:
Elvállaltam a raktáros munkát utána meg 4 pók megtámad.
Sokat kell edzeni előtte a két hőssel hogy ezeket a szörnyeket
legyőzzem. Vagy le lehet őket győzni így is, vagy csak nem tudom rendesen
használni a harcrendszert??

Valaki segítsen plííz! Thanx

Victoria 4039

Zsolti: Morec benne van a demőban,a kutyás rész után még van egy kis történet

Vertigo: Ha a raktári feladatot elvállatlad,gondolom,h érdemes egy-két nyálkát legyaklani,nem tudom,én soha nem vállaltam el,mert nem megx
Vhol ebbe a topicba megtalálod RNorthex végigjátszását,kukkants bele

Vertigo 4040

Nos megpróbáltam fejlődni, de egyszerűen nem tudok.
Nagyon hamar elfogy a HP és az MP.
Egyszerűen nehéz. Ha valaki tud adni, valami tippet
hogy lehet fejlődni akkor írjon. Eddig csak egy szintet sikerült
fejlődnöm ARLEN-nel.
Ja igen, a nyilat nem lehet valahogy visszahozni, mert az elején
még volt.

Emperor 4041

QUOTE(Vertigo @ 2006 Sep 8 , 10:19 )
Nos megpróbáltam fejlődni, de egyszerűen nem tudok.
Nagyon hamar elfogy a HP és az MP.
Egyszerűen nehéz. Ha valaki tud adni, valami tippet
hogy lehet fejlődni akkor írjon. Eddig csak egy szintet sikerült
fejlődnöm ARLEN-nel.
Ja igen, a nyilat nem lehet valahogy visszahozni, mert az elején
még volt.
[right][snapback]9441[/snapback][/right]

SPOILER!!!
A nyil a saját szobádba található,ha melléérsz akkor mutat majd egy felkiáltójelet asszem és ott felveheted
S igy már könnyebb a pokokat lagyakni

Zrokky 4042

Az erőviszonyokat természetesen még állítgatni fogom, a demó csak a próba volt.

Egyenlőre azt a rejtélyt próbálom megfejteni, hogy vajon néha harc után hogyan hozzátok össze, hogy a karakter gyorsabban mozog.

Hmmmhmmm.. Este megpróbálom kijavítani, de most szörnyen lusta vagyok szemrancolas.gif

Victoria 4043

Fene,én szavaztam legelőször,arra,h vmi újdonság legyen,erre mindenki a DB1-es kárytára vágyik elmebomlas.gif persze azt is bírtam,de egy új dolog,főleg Zrokky kezéből,mindig jó

Kira 4044

merhát a DB1-es egyszerű volt^^

Meg gondolom a grafika csak új lesz guruljka.gif

RNorthex 4045

Sztem a db1-es nagyon jó volt. Csak meg kéne sztem változtatni azt, hogy ha van már 5 lélekrablód, akkor szinte legyőzhetetlen vagy, főleg ha még belőle 2 tengerilárva meg 1 sárkány van. Mer így nagyon könnyű ravasz.gif

Remor 4046

Hát igen egy újdonság mindig jó! A demóba is került pár újdonság akinek nem tűnt fel sztem jobb ha utána néz és gondolkodik rajta korbe.gif

Zrokky 4047

Hmmm, no most az a gondolat született meg a piciny fejemben, hogy itt is szép nagy erdők lesznek, de nem lesznek bérelhető lovak, így viszont elég időigényes lesz átcammogni egyik faluból a másikba.

Ez feje fölé kergeti valakinek a felhőket?

Közben fent még lehet szavazni nyugodtan bee.gif

Emperor 4048

Szavazásnűl arra nyomtam,hogy szerintem alami ujdonság legyen,mert az uj dolgok általába jók.

Engem nem zavarnak a nagy erdők,csak ne lehessen bennük annyira eltévedni bee.gif
Meg sok szép változatos,izgalmas táj legyen és szerintem bőven konpenzálni fogja a hosszú edőket. korbe.gif

RNorthex 4049

Tom hogy a legtöbben vagy mindenki ellenzi, de legyen jó nagy, hatalmas, növényekkel meg +okkal teli erdők, amiben jól el lehet tévedni és este van (nekem az teccik két c-vel)user posted image

Joco 4050

Az eggyel nem játszottam, de a kettőben zavart, hogy a kártyázás nyereménye csupán kártya, de harc közben veszíthetsz is, szóval semmivel sem lesz több. Én mindig eladtam a kártyákat, amikor szereztem egyet. Szerintem ezt egy kicsit gondold át Zrokky. Amúgy nem rossz a játék, de egyelőre nekem a kettő jobban tetszik. A harcrendszerrel meg abszolúte nem vagyok kibékülve, ha én real-time harcrendszer készítésébe fognék (de nem mert, továbbra is körökre osztottat fogok készíteni) inkább vmi hack&slash-t készítenék, vagy maradnék a körökre osztottnál. Aki már jártasabb a mékerben, azzal is képes korszakalkotó újításokat bevezetni (és nem az sgyoncsicsázott grafikai elemekre gondolok). De hát ez legyen az én bajom. Persze gondolom a hajad tépnéd idegességedben, ha vmi miatt új harcrendszert kéne készítened hozzá... finom.gif

Zrokky 4051

Nem tépném a hajam, mivel elég hamar el tudom készíteni az ilyen harcrendszereimet grafikástúl-mindenestűl, másrészt én imádom a DB3-as harcrendszeremet, iszonyat büszke is vagyok rá, mivel ez az eddigi legjobb rendszerem.
Szal' csöppke 100%, hogy marad, ami most van ^^

Az erdők azok olyasmik lesznek, mint a DB2-ben, lehet kalandozgatni bennük, talán kicsivel nagyobbakat tervezek.
Tervezem még a DB2-es erdő-chipsetet is felhasználni.

Kérdéses, hogy kiknek lesz türelmük végigjárni ilyen nagy erdőket sétatempóban bee.gif

És lesznek itt is, mindenki számára szörnyűlködést jelentő minigamék, ötleteim már megvannak, de egy-két DB2-es minigame is előfordulhat istentisztelet.gif

Kira 4052

QUOTE
Kérdéses, hogy kiknek lesz türelmük végigjárni ilyen nagy erdőket sétatempóban


Akkor majd harc után kiakasztom, és végigfutok bee2.gif

Oldalak

Megjegyzés írása

Hmm..

Jelenleg nem vagy bejelentkezve! Ha szeretnél, írhatsz hozzászólásokat vendégként is, viszont ez esetben a hozzászólásaidat nem szerkesztheted és minden hozzászólásod moderátori előnézetre kerül.

Bejelentkezhetsz, vagy regisztrálhatsz a Belépés gombra kattintva.
Beceneved:
Írd be a számokat a mezőbe:
num

B
I
U
S
Url
Kép
Youtube videó
Idézet
Spoiler


GIF

Előnézet

Témát nyitotta

Zrokky -
Keresés
Mutasd azokat a hozzászólásokat, amik tartalmazzák az alábbi kifejezést