Ruby Dragon Entertainment
logo

Dragon Blade 3

Kattints ide az ismertető elolvasásához

Tetszik ez a játékunk?

Segíts nekünk egy lájkkal, megosztással, vagy ajánld másoknak, hogy minél többen ismerjék meg. Minden segítségért hálásak vagyunk! 🙃

Fórum főoldal RDE Játékok és projektek Dragon Blade 3 - Befejezés

A kard kalandos történetének befejezése

Redhane 4502

QUOTE(RNorthex @ 2007 Mar 14 , 18:14 )
3 varázsdobozt találtam egyiket se tom mi volt benne.

Nem hinném hogy az a gomb nyitja mivel akkor nem nyílik az amelyik a vörös ládához visz. Másrészről ott nem az Avari legjobb fegyója, ide még vissza kell jönni vele ajánlom mindenki figyelmébe bee.gif

Zhifaytorony: Arlen vége. Csapat-->az az ajtó ahova egy palánk vezet a ládához. Nyitásra: Invalid event name.
[right][snapback]17405[/snapback][/right]


Invalid event name - tényle, nekem is ez volt! Lehet, hogy valami fontos dolog van ott...? emot-hmm.gif
Meg kéne kérdezni Zrokkyt...

RNorthex 4503

De most komoly...Hány nyüvelykes 2gyógyitalos láda van?! harap.gif

Na még egy gyorskérdés: "Azt hazudtam hogy miattam volt az egész" gondolom ezért öltem meg *illető*. De akkor hogyan élte túl?

rannien 4504

Zrokky! Kb hány % esély van rá hogy Dragon Blade-et dobjon ki a láda? és a db-t kinek adhatom oda?

Éljen, megvan a DB!!!! guruljka.gif

RNorthex 4505

Végigjátszásom is kész bár nem tom kitől de hallottam hogy ne dobjam ide.
Mondjuk szerintem alaposan hiányos, egy előzmény sincs meg még.

rannien 4506

Úgy hogy mindenkinek minden képessége 100%-os, úgy megeyk neki a süsünek! :D

blackandsilver 4507

Huhh... na...
VÉGIGJÁTSZOTTAM korbe.gif
ami nagy szó, tekintve hogy a 2 csak végigjátszással, és némi külső segitséget igénybe véve sikerült....
De pont ez felvet pár kérdést... amúgy nem találkoztam bugokkal, varázsládát egyet találtam csak és fogalmam sincs mire jó, a legjobb fegyver senkinek se volt meg de szükség se volt rá mert 30. szinten már egy harc se okoz gondot.
Amúgy nem tudom több befejezése van-e a játéknak...
Íme az én véleményem, hátha érdekel valakit bahh.gif

Ami tetszett:
-Szokásos szép grafika
-Megkönnyített játékmenet - hál'istennek 1 kivételével (a farksos-üldözős-lövöldözős) az összes minigame viszonylag könnyen végigvihető igy nem okoz többórányi billentyűzetverést és sok kárt, amiért felelőséget nem vállal a játék készitője ugye:P
-A vonatos minigame viszont télleg kúl volt.:)
-Tulajdonképen kellemes történet
- nincs tele minden hp/mp feltöltő pontokkal :)
-nincs szükség hogy megkeresd a legtáposabb fegyvert ahhoz hogy végig tudd vinni a játékot

Ami nem tetszett:
-A szomorú vég (persze ha több befejezés van akkor nem szóltam...)
-A harcrendszer... idegesítő hogy a karakter "fennakad" a tereptárgyakban, sztem a 2-é jobb és kényelmesebb volt
-A karaktereket talán jobban körül lehetett volna járni. Avariról például szivesen megtudtam volna többet... így még a történet minden részlete sem teljesen lett világos (persze ez biztos az én hibám is...)
-A TP-rendszer szerintem picit hibás, mert 20-30 szint között aránytalanul könnyű fejlődni, szvsz könnyebb mint 20 alatt... 1-2ezer tépénként jönnek a szintek és a milliónyi pont amit el lehet osztani... nem mondom hogy ez rossz lehet hogy csak megszoktam a 2 milyen nehéz volt, de nekem úgy tűnik ez túl könnyűre sikeredett

Összesített értékelés:
Hm... azt mondanám, a 2 jobban tetszett. Viszont játszhatóságban ez egyértelműen veri, az idegeskedéssel eltöltött órák hiánya miatt. Mindesetre nagyon kellemes 8óra valahány percet szereztél nekem és még szerintem sok másnak is Zrokky szóval köszi! korbe.gif

Zrokky 4508

RNorthex: Hmm, a világtérképen is jelölt barlangot nem kapcsoló, hanem egy kulcs nyitja.
Ezt az invalid eventes dolgot nem értem miért hozza ki a maker, szerintem nyithatatlanná fogom tenni az ajtót. Amúgy sincs bent semmi újdonság, csak egy bug dio2.gif

Az illető, meg.. hát, az előzményekből még kiderül 1-2 dolog ^^
Az előzmények megszerzése attól függ, hogy melyi karakterrel milyen kapcsolatban voltál a játék végén.
A kapcsolatot az a fent beugró kis ablak mutatja, a karakterek fejével (amikor csúszkálnak ide-oda).

Gary94: Az a villogós cucc az a makernek egy egyéni sajátossága, mikor két over hero-s grafikát egymásra rak az ember, akkor valamiért így lépésenként cserélgeti, hogy melyik van feljebb.


Eredetileg több befejezésesre akartam, de aztán úgy döntöttem inkább előzmények lesznek, úgy sem akarom már folytatni a történetet.

Aki pedig végignyomta mind a 3 gammát, az tegye próbára magát a DB kviz témában, eddig még nem érkezett jó megfejtés korbe.gif

rannien 4509

Hali mindenki! Én is kivittem a játékot, és tényleg könnyű volt már a vége felé! (Dragon Blade Arlen-nél, Páncélkard Avari-nál guruljka.gif ) Gratula Zrokky, tényleg nagyon jól sikerült! Három dolgot kérdeznék:

1, Mit kell érte tenni hogy megkapjuk az előzményeket? Nekem egy se lett... elmebomlas.gif
2, Mikor van a farkasos minigame, mert nekem olyan sose volt...
3, Yuna miért megy el mindig valahova, hogy "most éppen van egy kis dolga..." ?
emot-hmm.gif

Köszi a választ!

blackandsilver 4510

QUOTE(rannien @ 2007 Mar 15 , 01:15 )
Hali mindenki! Én is kivittem a játékot, és tényleg könnyű volt már a vége felé! (Dragon Blade Arlen-nél, Páncélkard Avari-nál guruljka.gif ) Gratula Zrokky, tényleg nagyon jól sikerült! Három dolgot kérdeznék:

1, Mit kell érte tenni hogy megkapjuk az előzményeket? Nekem egy se lett... elmebomlas.gif
2, Mikor van a farkasos minigame, mert nekem olyan sose volt...
3, Yuna miért megy el mindig valahova, hogy "most éppen van egy kis dolga..." ?
emot-hmm.gif

Köszi a választ!
[right][snapback]17421[/snapback][/right]



A farkasos minigame azt hiszem tán a 2. faluban van este, amikor yuna szokás szeritn elmegy valahova, Arlennel egyedül vagy, odamész két beszélgető emberhez akiktől kiderül hogy megkérték irtson farkast... utána kell menni ki a faluból, ekkor a faluhoz képest egy tök másik helyre "teleportálsz" ( korbe.gif ) ott elmégy fölfele és ottvan yuna, együtt lecsaptok vagy 5 farkast, de még többen vannak úgyhogy menekülni kell előlük és itt jön a minigame.

Yuna meg azért megy el mert 1. nem ő a "főszereplő" érzésem szerint, 2. valamikor említik is hogy milyen sok barátja van az össze faluban 3. sok összetevő kell biztos a bájitalokhoz és nehéz beszerezni korbe.gif

rannien 4511

QUOTE(blackandsilver @ 2007 Mar 15 , 09:37 )
A farkasos minigame azt hiszem tán a 2. faluban van este, amikor yuna szokás szeritn elmegy valahova, Arlennel egyedül vagy, odamész két beszélgető emberhez akiktől kiderül hogy megkérték irtson farkast... utána kell menni ki a faluból, ekkor a faluhoz képest egy tök másik helyre "teleportálsz" ( korbe.gif ) ott elmégy fölfele és ottvan yuna, együtt lecsaptok vagy 5 farkast, de még többen vannak úgyhogy menekülni kell előlük és itt jön a minigame.

Yuna meg azért megy el mert 1. nem ő a "főszereplő" érzésem szerint, 2. valamikor említik is hogy milyen sok barátja van az össze faluban 3. sok összetevő kell biztos a bájitalokhoz és nehéz beszerezni  korbe.gif
[right][snapback]17422[/snapback][/right]


Azt a Yunásat azért kérdeztem, mert gondoltam talán ő lehet a gooonooosz aki darkrain-nel van folyton. Mármint mert ott ketten vannak, és az egyik Avari, akkor... Na mindegy, köszi hogy válaszoltál! :D

rannien 4512

Újrakezdtem a játékot, és most alapból mindenkinél a kitartás 100%-os, és Yunának van 250 manája! :D

Ryan 4513

Király lett a DB Thrilogy videó kez-yeah.gif

blackandsilver 4514

QUOTE(rannien @ 2007 Mar 15 , 09:56 )
Újrakezdtem a játékot, és most alapból mindenkinél a kitartás 100%-os, és Yunának van 250 manája! :D
[right][snapback]17424[/snapback][/right]


az tuti hogy megvárom hogy valaki végig tudja vinni ugy hogy kiderüljenek az előzmények eg minden és legyen végigjátszás és akkor végigviszem mégegyszer h minden kiderüljön...
de amugy a másik gonosznak nem olyan haja votl nem láttad?
oldalra felfele borzas... yunának nem olyan haja van korbe.gif nekem scott jutott eszembe amikor előszőr megláttam...



tényleg, valakinek sikerült már előcsalni az előzményeket?

Eazy 4515

Nekem is sikerült végigjátszanom a gamet (majd felrakok egy mentést a süsü előtt van és mindenki 35ös szinten van minden képesség maxon)

De a végét én sem értem:
Több befejezés van?
A kapcsolat mérő befolyásolja a végigjátszást?
Az álmokban miket kell csinálni a jó befejezéshez?

rannien 4516

Ja, és azt elfelejtettem hogy mikor újra kivittem, Avari-nak árnyölője lett alapból!!! :D

rannien 4517

Vagy az első játszásra is úgy van? :D

Redhane 4518

Hmmm, hol lehet ahhoz a rácsos ajtóhoz a kulcs... Talán egy ládában?

Az első rácsos ajtónál van egy láda (ahol a farkas császkál), amihez nem lehet hozzáférni. Balról egy fa, alulról egy bokor zárja el az utat. Ez direkt ilyen?

Arról a csíkról, ami a kapcsolatokat jelzi: az a legjobb, ha középen van? Mert megcsináltam a farkasos részt, és Yunna csíkja visszament kicsit.

Gazdagabb lettem viszont egy...ilyen ponttal, ami talán a titkos helyeket jelöli? És az álmom is megváltozott: rögtön elsőre ki lehet menni a házból, csak az a nyálka nem tágít.

Victoria 4519

Mindenkinek grat,aki eddig végigvitte dio2.gif én még mindíg tápolok és időm is alig van

Pont ezt akartam megkérdezni,de jó h feltetted hehe_uhh.gif h Azula és Sydell közti erdőben a rácsot h lehet kinyitni

Redhane 4520

QUOTE(Victoria @ 2007 Mar 15 , 15:42 )
Mindenkinek grat,aki eddig végigvitte  dio2.gif  én még mindíg tápolok és időm is alig van

Pont ezt akartam megkérdezni,de jó h feltetted  hehe_uhh.gif  h Azula és Sydell közti erdőben a rácsot h lehet kinyitni
[right][snapback]17439[/snapback][/right]


És vajon mi van ott korbe.gif

Biztos vmi nagyon fontos dolog... De lehet, hogy csak egy fegyver...

rannien 4521

Az álomot úgy lehet végigvinni, hogy:

1, Avarival válasszuk azt hogy "nem csatlakozik hozzánk"
2, farkasos minigame
3, a vonatos faluban este beszéljünk Avarival
4, Morec-kel Arlenről kérdezzünk

Legalábbis szerintem ennyi, nekem ekkor válozott az álmom

Bocs, ez hülyeség volt, tévedtem... de a nyálka ellökéséhez kell a lecsapás képesség! és talán a tavon való átjutáshoz kell a fagyasztás... A falkon nem jön az álomban velünk? emot-hmm.gif

Redhane 4522

QUOTE(rannien @ 2007 Mar 15 , 17:18 )
Bocs, ez hülyeség volt, tévedtem... de a nyálka ellökéséhez kell a lecsapás képesség! és talán a tavon való átjutáshoz kell a fagyasztás... A falkon nem jön az álomban velünk?  emot-hmm.gif
[right][snapback]17443[/snapback][/right]



És te ezt honnan tudod, hogy fagyasztás kell hozzá?

Egyébként van még egy rácsozott ajtó, nem tudom, jelent-e valamit:
Tevorinban rögtön az első épültben az utolsó emeleten.
A másikhoz a kulcsot még mindig nem találtam meg, pedig szinte már minden ládát megtaláltam. Jól el lett dugva.

BUG: mikor visszamegyünk az Avari-barlangba, és a követők ki vannak kapcsolva, a Varázsige-töredék helyén lejátszódik egy párbeszéd. (feltéve, ha Avarit választottuk korábban) Yunna viszont nem tűnik el, és nem tudok tőle visszamenni.
Ha be vannak kapcsolva a követők, akkor semmi baj.

Redhane 4523

Mit fedeztem fel!!!

A vonatozós rész után el kell menni Zhifay templomához, ahol Arlennek előjön egy emléke.
Ezért lehet kapni egy pontot (az alsó rublikába)

EDIT: Be is lehet menni.

RNorthex 4524

Több ilyen is van, érdemes mindenhova elmenni ha a fő játékvonallal előre haladunk.

blackandsilver 4525

na!! sikerült már valakinek előzményt előcsalni? már nagyon várom... annyira nem értek csomó dolgot a sztoriban...

Jajj! hirtelen belémcsapott a felimserés, mi az amit úgy hiányoltam a 3-ból a 2-höz képest... az NJK-kat... a 2-ben annyi volt... Erika, Scott, Karina, meg stb... rájöttem most hogy milyen sokat érnek a képet szinesítő ilyen karakterek..

RNorthex 4526

Miért? A takarító nő meg a pénzkövetelő fogadós jó mellékszereplők bee.gif

Egyébként van még vmi az Azulától dél-nyugatra fekvő erdőben? Mer nem hiszem hogy az csak 1x használatos azt kész.

Loyel 4527

Na én is befelyeztem!^^
Király volt a játék, mindjárt küldök róla egy kritikát.^^

Most jutt eszembe, ezen meg fogtok lepődni:

Statisztika:
Eltelt idő: 0 óra 49 perc 20 másodperc
Lépések száma: 36470
Mentések száma: 86 (talán kicsit túlzásba vittem)
Harcok száma: 104

Oldalak

Megjegyzés írása

Hmm..

Jelenleg nem vagy bejelentkezve! Ha szeretnél, írhatsz hozzászólásokat vendégként is, viszont ez esetben a hozzászólásaidat nem szerkesztheted és minden hozzászólásod moderátori előnézetre kerül.

Bejelentkezhetsz, vagy regisztrálhatsz a Belépés gombra kattintva.
Beceneved:
Írd be a számokat a mezőbe:
num

B
I
U
S
Url
Kép
Youtube videó
Idézet
Spoiler


GIF

Előnézet

Témát nyitotta

Zrokky -
Keresés
Mutasd azokat a hozzászólásokat, amik tartalmazzák az alábbi kifejezést