Ruby Dragon Entertainment
logo

Dragon Blade 3

Kattints ide az ismertető elolvasásához

Tetszik ez a játékunk?

Segíts nekünk egy lájkkal, megosztással, vagy ajánld másoknak, hogy minél többen ismerjék meg. Minden segítségért hálásak vagyunk! 🙃

Fórum főoldal RDE Játékok és projektek Dragon Blade 3 - Befejezés

A kard kalandos történetének befejezése

2023-01-26 19:24:50
3235

Zrokky 4976

Azért, mert az ott fent egy évekkel ezelőtt készített, félkész térkép, amit még a DB3 teljes verziójának készítésekor raktam fel. Azóta természetesen elkészült a térkép, amit a teljesben láthattatok is, szóval nem ilyen félkész maradt.

A zenét valamelyik másik rm játékból szereztem, azokból szoktam válogatni, de ha felmész ilyen senes zenékkel foglalkozó oldalrakra, akkor biztos megtalálod ott is sly.gif
Ha jól emlékszem a Cross Bone-ban találtam (angol RM játék), de most meg nem mondanám biztosra emot-hmm.gif

[img height: 140px; float: right; margin-top: -20px]https://media.tenor.com/UWfzEWlYPSsAAAAM/yum-pusheen.gif[[/img] Wooo, random aláírás:vic::wtf:

Termi 4977

Olyan kérdésem volna, hogy van-e a DB3-hoz teljes végigjátszás, vagy készít-e éppen valaki? Mert ha nem én készítenék egy ilyet, persze csak ha van rá "igény". (magyarán, van-e még valaki aki nem játszott ezzel a játékkal, de fog. Remélem van ilyen ember smile.gif ).

2023-01-26 19:24:50
3235

Zrokky 4978

Nincs teljes végigjátszás sajnos. Úgy tudom egy időben készült, de mivel nem volt még tisztázva, hogy hogy lehet az extákat megszerezni, ezért nem lett teljesen elkészítve. Azóta nem tudom mi van vele, vagy csak én nem emlékszem, hogy lett volna róla szó elmebomlas.gif

[img height: 140px; float: right; margin-top: -20px]https://media.tenor.com/UWfzEWlYPSsAAAAM/yum-pusheen.gif[[/img] Wooo, random aláírás:vic::wtf:

Termi 4979

Háát, akkor nem tudom, végül is ráérek, szerintem egy szép hétvége alatt el is tudnám készíteni hozzá. (főleg, hogy már ennyi információ van már hozzá a fórumon.) Még ha nem is nagyon kell már, akkor legalább azért legyen, hogy teljes legyen a végigjátszások listája.
Ha meg valaki dolgozik ilyenen, az pls írjon ide. smile.gif

Big Master 4980

IDÉZET(Termi @ Nov 5 2009, 14:26) [snapback]42447[/snapback]
Háát, akkor nem tudom, végül is ráérek, szerintem egy szép hétvége alatt el is tudnám készíteni hozzá. (főleg, hogy már ennyi információ van már hozzá a fórumon.) Még ha nem is nagyon kell már, akkor legalább azért legyen, hogy teljes legyen a végigjátszások listája.
Ha meg valaki dolgozik ilyenen, az pls írjon ide. smile.gif

Én megköszöném mert szerintem tutti a legrosszabb befejezés fogtam ki mert a fickó akinél a DB van kipurcatja Darkrain a végén....
Nem tudtok helpet adni hogyan érhetnék el jobb befejezést...


Termi 4981

Öhm, csak hogy megnyugodjon a pici lelked. A DB3-nak csak 1 fajta befejezése van. Nem csináltál semmit rosszul.

Big Master 4982

Kár pedig nagyon jó a játék de befejezés annyira szomorú hogy azt gondoltam hogy van jobb vége is...kár, amugy ki vittem a DB-4 demoját még mindig fáj hogy csak eddig tart csak legyen meg tuti végig játszom...

Kar111 4983

Üdv!
Azt szeretném megkérdezni hogy hol lehet megtalálni Mortimer pisztolyát? Lehet hogy már előttem is kérdezték, de lusta vagyok megkeresni.
Valaki betudná másolni vagy megtudná mondani hányadik oldalon van?

kar111 4984

Mivel már csak Awari előzménye kéne de az sehogy sem jön össze :S

Na de most hogy nagyjából képben vagyok leírom nekem hogy ment.
Szerintem az íj nem olyan rossz fegyver (mindenkinél mindent feltoltam 100%-ra) mivel 35-ösön (ami a max szint) a ballista íjal (nekem ez sebzet a leg többet nem tudom van-e ennél jobb ) 450-et sebzett.Awari ugyan ezen a szinten páncél kardal 350-et bár a kardmesterséget a végtelenségig lehet fejleszteni szal lehet hogy sokkal többre is képes.A bájital keverés nekem nagyon bejött pik pak megvettem a szükséges hozzávalókat + tápolás közben szereztem érméket és kész is az erő fokozó ital amit 2500-ért lehet eladni.Ebből könnyen meg gazdagodtam bár nekem a kártyás megoldás jobban tetszett.Ami nekem nem igazán tetszett az a falkon.A madár iszonyú gyorsan zabál és felfegyverezve is max csak arra jó hogy befagyassza az ellenfelet mert nem sebez túl sokat, ahhoz képest hogy sokáig tartott mire kifejlesztettem pontilag , de mint mindenek ennek is van jó oldala legalább fejlődtem egy kicsit smile.gif.DB-t nem sikerült szereznem így nekem az íj-mágia-kard hármas nagyon bejött.A játék során nem nagyon akadtam el sehol.Morec-en kicsit meglepődtem hogy 450 es sebzéseket elég sokáig állta de azért nem halhatatlan.Összegezve nagyon tetszett a játék már csak az az utolsó előzmény hiányzik , és ÍGY TOVÁBB!!!!

kar111 4985

Ui:Az álomban nekem az ugráló ládáig sikerült eljutnom , azt ki lehet nyitni?

Off: xD Lassan már akár fórumi felhasználót is csinálhatnák ha ennyit írok ide.

2023-01-26 19:24:50
3235

Zrokky 4986

Áhh, ne olyan sebesen biggrin.gif

DB-t ebben a játékban csak egy varázsláda segítségével tudsz szerezni. Az egy véletlenszerű tárgyat ad neked, akár a DB-t is (és akkor lesz egy DB Morec-nél, meg egy nálad woop.gif)

Morec-et nem nehéz legyűrni a végén, kicsit talán nehezíthettem volna rajta, elégre, ha íjász képességeket csinálsz, akkor messziről le tudod támadni. Közelharcban sem túl nehéz, csak több gyógyitalra lesz szükség.

Mortymer pisztolyát úgy tudod megtalálni,
[spoiler]hogy először Avari-val kell labdázni Norem-ben egy kicsit a vízben, akkor, ha jól emlékszem, történik egy privát beszélgetés, ezt követően Azula-ba kell menni és a fegyverboltos ad egy kulcsot, majd ezzel a kulccsal tudsz elmenni arra helyre, ahol a pisztoly van. A helyet az Azula-tól Észak-Nyugati irányba találod, az erdőben. Egy kapu-val van jelölve, fentebb láthatod a térképen, oda kell eljutnod.[/spoiler]

Ott pár kapcsolót kell átállítani, stb és egy ládában meg tudod szerezni Mortymer pisztolyát. Ez igazából csak az Avari előzményéhez szükséges. Mind a három előzményt nem szerezheted meg egy végigjátszás során, tehát, ha ezt megcsinálod, akkor, ha jól emélkszem, Yuna előzményét nem tudod megszerezni..

Bár lehet tévedek, az a gond, hogy most nincs itt a játék a gépemen, hogy meg tudjam nézni, csak emlékezetből mondom.. biggrin.gif

[img height: 140px; float: right; margin-top: -20px]https://media.tenor.com/UWfzEWlYPSsAAAAM/yum-pusheen.gif[[/img] Wooo, random aláírás:vic::wtf:

kar111 4987

OK!Köszi a helpet!

Ryo 4988

Üdv!
Én azt szeretném megkérdezni, hogy a játékban a betűk direkt ilyenek, vagy ez valami hiba lehet?


Eléggé kiolvashatatlanok... nemtudom, hogy ez csak nállam ilyen???

2023-01-26 19:24:50
3235

Zrokky 4989

Nem, szerintem ilyen betűtípus van feltelepítve a gépedre. Nálam teljesen normális betűk jelennek meg, nem ilyen vastagok.

Tölts le normális betűkészletet, bár azt nem tudnám megmondani, hogy honnan, nekem már nincs meg.
Ha jól emlékszem a DB1 az feltelepíti magától a betűkészleteket.

[img height: 140px; float: right; margin-top: -20px]https://media.tenor.com/UWfzEWlYPSsAAAAM/yum-pusheen.gif[[/img] Wooo, random aláírás:vic::wtf:

Ryo 4990

IDÉZET(Zrokky @ Dec 31 2009, 13:29) [snapback]44009[/snapback]
Nem, szerintem ilyen betűtípus van feltelepítve a gépedre. Nálam teljesen normális betűk jelennek meg, nem ilyen vastagok.

Tölts le normális betűkészletet, bár azt nem tudnám megmondani, hogy honnan, nekem már nincs meg.
Ha jól emlékszem a DB1 az feltelepíti magától a betűkészleteket.



Az is lehet, de akkor azt nem értem, hogy a DB1-2 is megvan, szépen végig is vittem őket, és azok rendesen mennek, ilyen betűkkel:



A normális RMG2000.FON betűkészlet van csak a gépemen, nemtudom mi lehet vele a baj....

Azóta már újratelepítettem a Windowst is, de semmi változás rinya.gif

2023-01-26 19:24:50
3235

Zrokky 4991

emot-hmm.gif

Hát, ez jó kéréds. Tudtommal csak a DB1 telepít betűkészleteket, DB2-nél volt, hogy ne telepítsen, azóta meg nem raktam bele emlékeim szerint a DB3-ba se..

Megkerestem a gépemen a Magyar betűtípusokat, ezeket találtam:
http://rubydragon.extra.hu/rpgmaker/tartalom/magyar_font.zip

Ha jól emlékszem, ezeket rakta fel a DB1-is, illetve én is ezeket használtam, mikor még WinXP-volt a gépemen és nekem jól működött. Ha ezekkel nem megy jól, akkor nem tudom mit lehetne tenni.

Nekem az volt korábban a hiba, hogy össze csúsztak a betűk. Később felraktam a japán nyelvi környezetet a windows-ra, hogy utdjak visual novelekkel játszani és akkor az egész rmk2 megváltozott, illetve megoldódott magától a betű összecsúszásos probléma is biggrin.gif
Bár nekem sose voltak ilyen vastagak, nem tudom mi lehet a probléma. Próbáld meg feltelepíteni ezt a két betűtípust, majd indítsd újra a géped, hogy beépülhessen a rendszerbe. Utána szeirntem mennie kell, ha nem, akkor nem tudok tanácsot adni sad.gif

[img height: 140px; float: right; margin-top: -20px]https://media.tenor.com/UWfzEWlYPSsAAAAM/yum-pusheen.gif[[/img] Wooo, random aláírás:vic::wtf:

Ryo 4992

Köszi, megnéztem a fontokat, amiket adtál... nekem is ezek voltak rajta a gépemen. Régebben még a DB 1-2 is ilyen fura betűkkel indult, akkor az volt a baj, hogy ki kellett töröljem az RM2000.fon betűtípust, mert az hibás volt...
Bár, az is lehet, hogy magával a Windowsommal van a baj, mert ha a te gépeden jó, csak az enyémen nem, másra nem tudok gondolni... Mivel azt ami fontot adtál ugyanolyan rossz mint az ami régebben a gépemen volt... De csak nem értem, hogy mitől ilyen vastagak a betűk... Lehet, hogy a két betűtípust egymásra húzza valami miatt, és azért lesz ilyen vastag... Ötletem sincs... Mind1, a legegyszerübb, ha veszek 1 új számítógépet, mert bizti azzal van a baj....throw4jw.gif sad.gif

2023-01-26 19:24:50
3235

Zrokky 4993

Hát passz, mondom, nekem gondtalanul működik és elvileg ezek a Hun betűtípusok makerhez, legalábbis nem tudok róla, hogy létezne több verzió is ezekből sombrerokalap.gif

Esetleg, ha lesz lehetőséged, nézd meg, hogy más gépeken is ugyanilyen-e ezzel a betűtípussal emot-hmm.gif

[img height: 140px; float: right; margin-top: -20px]https://media.tenor.com/UWfzEWlYPSsAAAAM/yum-pusheen.gif[[/img] Wooo, random aláírás:vic::wtf:

Ryo 4994

Megnéztem az iskolai gépeken, ott meg egyáltalán nem volt betű a játékban ranting6lk.gif

De hosszas keresgélés után megtaláltam végre a rendes fontokat, a MoonDragon Entertainment-nek köszönhetően, letölthetők innen taps.gif

2023-01-26 19:24:50
3235

Zrokky 4995

Megnéztem én is és ez a két font, RM2000.fon és RMG2000.fon, pontosan ugyanaz, mint amit én adtam. A másik kettőről nem tudtam eddig, nekem azokat még sosem kellett külön felraknom. Örülök, hogy a problémád megoldódott smile.gif

Ha nincsenek betűk, akkor meg kell nézned, hogy fel vannak-e telepítve a betűtípusok, ha igen, akkor lehet a telepítő rakta fel az új betűtípusokat és ezért nem látja még a játék. Állítólag 1-2 újraindítás megoldja a problémát kakashi.gif

[img height: 140px; float: right; margin-top: -20px]https://media.tenor.com/UWfzEWlYPSsAAAAM/yum-pusheen.gif[[/img] Wooo, random aláírás:vic::wtf:

vpeti 4996

A kék hajú nőszeméllyel hogyan tudok kijutni a szobából miután elloptam a bájitalt? Miután Yuna kulcsra zárja az ajtót eljutok a fürdőszobáig de ott valahogy semmi nem történik.

2023-01-26 19:24:50
3235

Zrokky 4997

Yuna kulcsra zárja az ajtót, majd a odamegy az ajtó melletti szekrényhez, lerakja a kulcsot és a szoba közepe felé halad. Osonj oda a szekrényhez, vedd fel a kulcsot, majd osonj az ajtóhóz és ki is tudsz menni sly.gif

[img height: 140px; float: right; margin-top: -20px]https://media.tenor.com/UWfzEWlYPSsAAAAM/yum-pusheen.gif[[/img] Wooo, random aláírás:vic::wtf:

Naryk 4998

hello nekem lenne egy olyan kérdésem, hogyha mondjuk már a Arlen második álmában járok és nekem 2:2 azz "esemény, álom mutatóm" akkor az kevés-e? smile.gif a farkasos cuccot csináltam meg és yunát is megtaláltam a vonatozás után de ennyi? vmi kimaradt-e? smile.gif

vpeti 4999

Ennyi? [spoiler]A végén meghal Morec? sad.gif[/spoiler] Azt hittem legalább boldogan élnek míg meg nem halnak smile.gif

Egyébként tetszett a sztori, érdekes. A megszállottja lettem a játéknak, mindössze másfél hét alatt végigvittem mindet tongue.gif

Sajnos a 3. végén csak Morec előzményét derítettem ki, szóval valamik kimaradtak. De amilyen bonyolult a játék nem hiszem hogy második nekifutásra is meglennének, úgyhogy ha egy vállalkozó szellemű egyénnek esetleg akad némi szabadideje írhatna egy végigjátszást a db3 fullhoz is smile.gif

Na meg lehet hogy a db2 leírásában is sántít valami, mert az alapján nem sikerült elérnem a legjobb befejezést, bár ez lehet csak az én hibám smile.gif

És végül azt hiszem én jobban élveztem magát a játékot mint Te, Zrokky a készítését, és köszönöm az élményt wink.gif

Attylax 5000

Légyszíves segítsetek mivel már vagy 4-szer vittem végig a Db3 de sohase találtam meg Yunát a vonatos város után és így csak 2 elözményt kaptam meg és már nagyon kiváncsi vagyok 3-ik elözményt.Kérlek segítsetek.

Termi 5001

Nos, de csak mert 4-szer kijátszottad. (ugyeee????)

[spoiler]Menj el a jobb felső városba,(most nem jut eszembe a neve), onnan menj lefele az erdőbe. Mikor beérsz az erdőbe, egyből jobbra, látni fogsz egy kis dobozt. Ott van egy kis bug, hogy nem lett rendesen megcsinálva a sziklafal, így fel lehet menni (ejnye Zrokky tongue.gif) És ott mész jobbra, jobbra, jobbra, majd eljutsz egy titkos tisztásra. Na ott fogod megtalálni.[/spoiler]

Oldalak

Megjegyzés írása

Hmm..

Jelenleg nem vagy bejelentkezve! Ha szeretnél, írhatsz hozzászólásokat vendégként is, viszont ez esetben a hozzászólásaidat nem szerkesztheted és minden hozzászólásod moderátori előnézetre kerül.

Bejelentkezhetsz, vagy regisztrálhatsz a Belépés gombra kattintva.
Beceneved:
Írd be a számokat a mezőbe:
num

B
I
U
S
Url
Kép
Youtube videó
Idézet
Spoiler


GIF

Előnézet

Témát nyitotta

Zrokky -
Keresés
Mutasd azokat a hozzászólásokat, amik tartalmazzák az alábbi kifejezést