Ruby Dragon Entertainment
logo

Dragon Blade 3

Kattints ide az ismertető elolvasásához

Tetszik ez a játékunk?

Segíts nekünk egy lájkkal, megosztással, vagy ajánld másoknak, hogy minél többen ismerjék meg. Minden segítségért hálásak vagyunk! 🙃

Fórum főoldal RDE Játékok és projektek Dragon Blade 3 - Befejezés

A kard kalandos történetének befejezése

Sirius 3827

A "Ruby Dragon kapui lassacskán bezárulnak" alatt ugye nem azt érted hogy bezár a honlap, a letöltések meg minden elszáll, emg hasonlók? Ugye a letöltések meg ezek még megmaradnak?

Zrokky 3828

Ez komolyan, nem tök mindegy?

Marci 3829

Jó:LESZ DRAGON BLADE 3!!!

Rossz(de nagyon):Abbahagyod a mékert...Miért?Meguntad?Nincs rá elég időd?

Meg a DB3-ból rakj fel olyan képet ami a városból van!

Sirius 3830

QUOTE(Zrokky @ 2006 Jun 7 , 21:46 )
Ez komolyan, nem tök mindegy?
[right][snapback]5560[/snapback][/right]
Nemám bee.gif A DB3-mal kapcsolatban: Ugyebár Demó mindenképp lesz, azt ha megunod, de bittom fél év múlva megen lesz kedved akkor foyltassad ám bahh.gif

Marci 3831

A képeken mintha csak lányokat látnék...Lesznek benne fiúk is?

RNorthex 3832

Sztem jobb lenne ha több női harcos lenne benne. De ez csak az én véleményem.
De gondolom hogy ugyanannyi lesz benne női és férfi harcos mint a DB1, DB2-be.
Ha ez még a DB2-nél is jobb lesz... outtahere.gif

Zrokky 3833

3 lány 1 fiú, most ez lesz a karakter felállás.
Ebből 2-en testvérek, és most még úgy fest mind a 4-en ismerik egymást.

Node ennél azért hosszabb a történetük, de azt majd a játékból kiveszitek bee2.gif

pogany-puli 3834

"A Ruby Dragon kapui is lassacskán bezárulnak."
Hát igen, asszem mindannyian egyetértünk abban, hogy ezt (nem is kicsit) sajnálni fogjuk.
De persze beleszólásunk nincsen, ez a te döntésed. Szal rengeteg hajrá. kez-yeah.gif

Loyel 3835

Sejtettem, hogy lesz 3. rész. Alig várom! harap.gif És megértem, hogy miért akarod befejezni a maker készítés. És megértem. De remélem jó lesz a DEMÓ. Hajrá!!!!!!! kez-yeah.gif guruljka.gif

András 3836

És mi lenne ha mondjuk szereznél egy csapatot?Csapatba csak könnyeb készíteni nem?(persze ez nem iylen egyszerű tudom de szerintem csak akarni kell de ez a te döntésed) Remélem jó lesz a 3-om.

Kira 3837

Jajj, ne mi mondjuk már meg neki, h. micsináljon bahh2.gif szomoru1.gif

A DB3 meg bizti, h. nagyon király lesz istentisztelet.gif istentisztelet.gif istentisztelet.gif finom.gif

Sirius 3838

Zrokk: Muhaha ráéreztem én a karakterekre MSN-en ravasz.gif

Zrokky 3839

QUOTE(András @ 2006 Jun 11 , 08:40 )
És mi lenne ha mondjuk szereznél egy csapatot?Csapatba csak könnyeb készíteni nem?(persze ez nem iylen egyszerű tudom de szerintem csak akarni kell de ez a te döntésed) Remélem jó lesz a 3-om.
[right][snapback]5624[/snapback][/right]

Minek? Csak én tudom mit milyenre akarok, mások elképzeléseit meg nem viszem bele a játékomba. Legyen csak olyan, amilyennek kitaláltam bee2.gif
QUOTE(Kira @ 2006 Jun 11 , 10:52 )
Jajj, ne mi mondjuk már meg neki, h. micsináljon bahh2.gif  szomoru1.gif

A DB3 meg bizti, h. nagyon király lesz istentisztelet.gif  istentisztelet.gif  istentisztelet.gif  finom.gif
[right][snapback]5628[/snapback][/right]

Remélem lesz olyan jó, habár a DB2 volt a mesterművem, ebbe kevesebb dolog lesz.
QUOTE(Sirius @ 2006 Jun 11 , 15:10 )
Zrokk: Muhaha ráéreztem én a karakterekre MSN-en ravasz.gif
[right][snapback]5630[/snapback][/right]

Igen, benned van valami démoni, akartam is mondani ravasz.gif

Marci 3840

QUOTE(Zrokky @ 2006 Jun 11 , 22:01 )
Remélem lesz olyan jó, habár a DB2 volt a mesterművem, ebbe kevesebb dolog lesz.
[right][snapback]5638[/snapback][/right]


Akkor gyorsabban elkészül?

szputnyik 3841

Szerintem a DB3-at sokkal jobbra kéne csinálni mivel ez a sorozat befejezése!

Viszont én nagyon tisztellek hogy ijen király játékokat gyártasz! Minden elismerésünk a tied!

Sirius 3842

QUOTE(Zrokky @ 2006 Jun 11 , 22:01 )
Igen, benned van valami démoni, akartam is mondani ravasz.gif
[right][snapback]5638[/snapback][/right]

Muhaha bezony :))) Tudod ezt a démoni erőt logikának hívják korbe.gif

Firehand 3843

Lesz DB3..nem meglepetés..és nagy öröm!!!
Viszont..az tényleg nem lenne jó..ha a fórum bezárulna...tudom..felnőttél...meg minden...De..azt hiszem..legalább..ha nem is játékgyártás miatt..de nosztalgiából a fórum még működhetne....az oldallal együtt...Azt hiszem..még sokan vannak..akik tisztelegni szeretnének a DB előtt bahh.gif

RPGMorpheuS 3844

Számomra a pályafutásod lezárása egyáltalán nem meglepő, számítottam rá, de ugyanakkor elég tragikus...
Ugyanis amikor még anno kezdtem a makerrel való ismerkedést, volt még nagyb, lecsó, te, pivi, mostmár ezek közül aktív csak te voltál... innentől kezdve a makerben nincs közeli ismerősöm... bocsesz.gif
A DB3-at egyébként már várom, én csak képeket láttam, arról nem sok minden derül ki a rendszer tudásáról, milyen a bs.
Keresem a videót!

Zrokky 3845

Ez ITT a legutóbbi videó, habár ezt eddig 2-en látták, meg akik tesztelték a bétát korbe.gif

A bs-t elég bonyolultan oldottam meg, mivel most csináltam először ilyet, de legalább tökéletesen működik tegnap óta ravasz.gif

A gond csak annyi, hogy a bokrokat, meg izéket a karakterek nem tudják maguktól kikerülni..

Ha akarod majd átküldhetem neked a bétát, de lehet lesz benne néhány hiba ravasz.gif

Johnny(TM) 3846

Érdekesnek tűnik a harc, bár nem nagyon jöttem rá ebből, hogy milyen lesz az irányítása. Ha RubyDragon-os szokás szerint felkerül az oldalra a BS demó, azt még lehet, hogy megnézem.

Megint nyálkák ellen kell harcolnunk? blink.gif

Loyel 3847

Nekem nagyon tetszik az új harcrendszer! guruljka.gif hehe_uhh.gif

Loyel 3848

Előreláthatólag mikor lesz kész? guruljka.gif

Zrokky 3849

Passz, egy ideje már semmit nem dolgoztam rajta, pedig ha nagyon belehúznék nyár végére simán befejezném, mert már csak a makeres pötyögés van hátra.

Mindenesetre lustaság fél egészség, tehát nem tudom mikor lesz, de ha elkészül biztosan észreveszitek ravasz.gif

Loyel 3850

Hát ja! bahh.gif

Firehand 3851

Na igen...ez a harcrendszer tényleg nagyon a topon van...Bokrokat nem tudják maguktól kikerülni?Akkor hogyan is lesz megoldva???

Zrokky 3852

Elindul támadni. Mondjuk csak felfelé kell mennie, és az útjában van valami, akkor felakad.
Ha az ellenfél odébb lép egyet, akkor már ki tudja kerülni az akadályt.

Másrészt úgy lehet még orvosolni, hogy kiválasztod a karaktert, és odébbmozgatod egy-két lépést, aztán vagy megmondod neki kit támadjon, vagy megától újra kiválaszt egy ellenfelet, ha bekapcsolod az AI-t neki.

Nincs kedvem ezzel a kikerülős dologgal szórakozni, meg még 1 bétát kiadni, hogy ez működik-e, amikor 3 másodperc alatt ki lehet kerültetni az akadályokat.

Majd úgy próbálom megcsinálni a terepet, hogy minél kevesebb akadály legyen.

Előző oldalon ott a videó, amiben látható a jelenlegi rendszer ravasz.gif

Oldalak

Megjegyzés írása

Hmm..

Jelenleg nem vagy bejelentkezve! Ha szeretnél, írhatsz hozzászólásokat vendégként is, viszont ez esetben a hozzászólásaidat nem szerkesztheted és minden hozzászólásod moderátori előnézetre kerül.

Bejelentkezhetsz, vagy regisztrálhatsz a Belépés gombra kattintva.
Beceneved:
Írd be a számokat a mezőbe:
num

B
I
U
S
Url
Kép
Youtube videó
Idézet
Spoiler


GIF

Előnézet

Témát nyitotta

Zrokky -
Keresés
Mutasd azokat a hozzászólásokat, amik tartalmazzák az alábbi kifejezést