Ruby Dragon Entertainment
logo

Dragon Blade 3

Kattints ide az ismertető elolvasásához

Tetszik ez a játékunk?

Segíts nekünk egy lájkkal, megosztással, vagy ajánld másoknak, hogy minél többen ismerjék meg. Minden segítségért hálásak vagyunk! 🙃

Fórum főoldal RDE Játékok és projektek Dragon Blade 3 - Befejezés

A kard kalandos történetének befejezése

Loyel 4527

Na én is befelyeztem!^^
Király volt a játék, mindjárt küldök róla egy kritikát.^^

Most jutt eszembe, ezen meg fogtok lepődni:

Statisztika:
Eltelt idő: 0 óra 49 perc 20 másodperc
Lépések száma: 36470
Mentések száma: 86 (talán kicsit túlzásba vittem)
Harcok száma: 104

blackandsilver 4528

[quote=RNorthex,2007 Mar 15 , 22:34 ]
Miért? A takarító nő meg a pénzkövetelő fogadós jó mellékszereplők bee.gif

Én olyanra gondoltam akinek neve is van és valami befolyással bír a történetre, és egyéniségek...

Amúgy nekem a kedvenc jelenetem továbbra is az még az elejéről amikor Arlen elmegy nyálkát hajkurászni, Yuna utánamegy és:
-Csapdába csaltak!
-Megint?!
Vagy valami ilyesmi... na ez poén.. és sose feltételeztem volna a nyálkákról ennyi inteligenciát...
hehe_uhh.gif

Dewoor 4529

Muha! Muha! Muhahahaha!!!
Arlen lvl 31, yuna lvl 27, avari lvl 32.
Arlen Dragon Blade-del megy, avari egyenlőre csak billentős kard. minden mindenkinek szinte 100%, Arlennekn csak íjmesterség nem fullos, avarinak csak a lőfegyver...
És csak most mentem át tevorinba. hehe_uhh.gif
Majd rakok fel screent, hadd irigykedjen, aki 15-ös szinttel szenvedett a sárkánynál ravasz.gif Muha! Muhaha! :D
(elnézést, de örülök a fejemnek)

Felhasználónév 4530

QUOTE(Felhasználónév @ 2007 Mar 13 , 17:50 )
huh amikor haza jön arlen és keresni kella  többieket érdemes a középső faluba menni(nemjut az eszembe a neve)
[right][snapback]17351[/snapback][/right]



QUOTE(Redhane @ 2007 Mar 15 , 18:43 )
Mit fedeztem fel!!!

A vonatozós rész után el kell menni Zhifay templomához, ahol Arlennek előjön egy emléke.
Ezért lehet kapni egy pontot (az alsó rublikába)

EDIT: Be is lehet menni.
[right][snapback]17451[/snapback][/right]

vót^^

RNorthex 4531

QUOTE(Dewoor @ 2007 Mar 16 , 10:00 )
Muha! Muha! Muhahahaha!!!
Arlen lvl 31, yuna lvl 27, avari lvl 32.
Arlen Dragon Blade-del megy, avari egyenlőre csak billentős kard. minden mindenkinek szinte 100%, Arlennekn csak íjmesterség nem fullos, avarinak csak a lőfegyver...
És csak most mentem át tevorinba. hehe_uhh.gif
Majd rakok fel screent, hadd irigykedjen, aki 15-ös szinttel szenvedett a sárkánynál ravasz.gif Muha! Muhaha! :D
(elnézést, de örülök a fejemnek)
[right][snapback]17473[/snapback][/right]


35-35-36. Avari pácélkard+52-es kaliberű, Arlen a legjobb íj+db, Yuna-legjobb védelmi karom. Minden 100% ill. íj 89%

Zrokky 4532

Loyel: 0 óra? blink.gif
Kritikát, ha akarod, hogy a lapra tegyem, akkor szöveges állományban (doc, rtf, vagy ilyesmi) juttasd el nekem, Đanke ^^

Redhane: Yunás bug javítva, Đänke ^^

Redhane 4533

Redhane tapasztalatot oszt

Mikor Zhifay tornyához megyünk és együtt van a csapat, érdemes betérni az északi faluba. A partnál villog egy kék kör, ha odamegyünk Avarival társaloghatunk, és szerzünk egy kis infót Avari legerősebb fegyveréről.
Szintén itt van még egy ilyen kör, ahol lehet röplabdázni Avarival. Ettől kicsit jobb lesz vele a kapcsolatunk.

Aztán visszamegyünk Azulába, ahol a fegyverkereskedőtől megkapjuk a kulcsot a barlanghoz.
Csak az a gond, hogy nekem ezután sem nyílik ki...

Az Avari-féle faluban (nem jut eszembe a neve) Morec egy árusnál megpillantja a vécédeszkát... Ha 300 Rof-ért megvesszük neki, jobb lesz vele a kapcsolatunk.

Az álmot sikerült végigvinnem, tulajdonképpen nem történt semmi... Amikor odaértem a folyóhoz, haptam egy pontot, villanás és semmi...

RNorthex 4534

Azután se nyílik ki? Próbáltad a tárgyak menüből?
De lehet hogy az event hibás, mivel "zárva" hangot sem ad ki és gondolom hogy kéne.

Eazy 4536

Tapasztalat:
A kapcsolat mérő ha maxon van az nem befolyásolja a játék befejezését (Így csak az álmok és az emléktöredékek maradtak)

Nálam a kapcsolat akárhogyan is volt mindig a rossz befejezés jött ki :P
Pedig már 3szor végigvittem

(Nekem az kellene,hogy Yuna a végén a nyaralófaluban megemlítsen valami mást is) (Nekem mindig azt mondta, hogy Arlen megnyugodott, pedig az introban "kicsit" durvább dolgok vannak)

Valaki tudja a jó befejezést? PLS!!!

Felhasználónév 4535

hmm ezek a lódarazsak vagy mik jól adnak ha 4 en vannak emot-hmm.gif áhh nekem még nincs dragon bladem csak csillag elixírt adott és 1 nyilat

a beállításoknál kikapcsoltam az önnáló cselekvést és a képességekre ráadtam a tp t kiléptem a menüböl erre vejön hogy kinek adjam az érzéstelenítő elixírt

Redhane 4537

QUOTE(RNorthex @ 2007 Mar 16 , 12:50 )
Azután se nyílik ki? Próbáltad a tárgyak menüből?
De lehet hogy az event hibás, mivel "zárva" hangot sem ad ki és gondolom hogy kéne.
[right][snapback]17487[/snapback][/right]



Onnan is próbáltam, nem jött össze. Én is gondoltam, hogy hibás; azért írtam pirossal, hogy Zrokkynak szembetűnjön, ha esetleg valami bug van ott.

Egyébként észrevettétek, hogy egyes házakból mézeket lehet felmarkolni? emot-hmm.gif
Ilyen bödönszerűségben van.

RNorthex 4538

4-5 ilyen ház van bee.gif
Számolta már vki hány 2gyógyitalos esemény ill. láda van? blink.gif

Felhasználónév 4539

nekemse nyitja ki a barlangot ehelyett nemtok menübe lépni és szörnyek se tudnak rám támadni csak ha elmegyek egy másik helyre a térképen

Dewoor 4540

Rnorthex, de én még csak avari lopakodásnál tartok...lesz itt még táp..:D

Felhasználónév 4542

hát ez lol fullvigyor.gif 10k expt ad 4 nagy madár?

edit:a festményt azulába a házubnkba lehet rakni

Redhane 4541

Azzal a festménnyel, amit Tevorinban vettünk Yunának, lehet csinálni valamit?

Álomban odáig jutottam el, hogy át lehet menni a folyón... De utána semmi, és vissza kell mennem a varázsige-töredékhez.

A kapcsolatokat sehogy sem sikerül összehozni, mindig visszahúzza valami.

4 varázsládát találtam idáig:
-Azulában a varázsige-töredék helyén
-Avari-barlang
-Azula és másik falu közti erdő
-ugyanebben az erdőben a rács mögött, ahol hullanak a levelek

MurD^ 4544

Na én is találtam egy bugot. Szóval az lenne, hogy Azulából ahogy megyünk át a másik faluba van az erdő és abban van ugye a rácsos ajtó. Nah itt át lehet menni a falon és akkor a rács kinyitása nélkül meg lehet szerezni azt ami mögötte van.
user posted image
(Lentebb van egy ugyan ilyen sarok, ott is át lehet menni.)

Zrokky 4543

A barlangot a "Félhold medál"-al lehet kinyitni, nemmessze az ajtótól található kis ajtónyitókával, úgy, hogy felfele néz a hero. (egyik bokorban van a nyitókája)

A vörös szárnyak (piros madár) 2400 exp-t ad darabonként. Persze a barlangban kicsit húzósabb ellenfelek lesznek, ha valaki fel akar kutatni valamit arrafele ravasz.gif

Felhasználónév: Yupp, ez sajna így van megoldva, mivel a menü autó-starton fut, ezért hiába használod bármelyik elixírt, annak az eventje csak akkor tud lefutni majd, mikor kilépsz a manüből (harcon kívül természetesen), erge akkor tudod odaadni valakinek.
Uhh, most jut eszembe, hogy ez felvet egy olyan bugot is, hogy mi van akkor, ha menüben 3X használsz el egy elixírt, mert akkor csak 1X tudod odaadni a karakternek gonosz.gif

Ezt jó, hogy említetted, erre nem gondoltam ^^

Redhane: Élőben, ha velszel egy festményt, mit csinálsz vele? ravasz.gif

Dewoor 4545

Aszittem ez direkt van benne, mint amolyan trükk.
2 varázsládát találtam meg, erdő és barlang1.
Zrokky, a a második falu dungeonje az az rpt kiegészítéses infernal cave, csak kicserélted a színeket? tök faxa lett. Infernalcave chipet azt szerete, így meg különösen szép és hangulatos.

A SZAVAZÁSRA MEG AZT MONDANÁM: A legegyszerűbb ha beállításokban egyetlen kapcsolóval ki-be lehet nyomni, nem??

Redhane 4546

Hát az a bokor még mindig nincs meg... szomoru2.gif
Közvetlen az ajtótól balra van valami bigyó, de ahhoz meg nem lehet hozzáférni a víz miatt. Egyébként már minden bokrot átnéztem.

Valakinek megvan?

Ryan 4547

Szavaztam és mi lett az eredménye? 50-50% finom.gif

glarion 4548

QUOTE(Loyel @ 2007 Mar 16 , 00:44 )
Na én is befelyeztem!^^
Király volt a játék, mindjárt küldök róla egy kritikát.^^

Most jutt eszembe, ezen meg fogtok lepődni:

Statisztika:
Eltelt idő: 0 óra 49 perc 20 másodperc
Lépések száma: 36470
Mentések száma: 86 (talán kicsit túlzásba vittem)
Harcok száma: 104
[right][snapback]17471[/snapback][/right]


49 perc? :S Nem gépelted el véletlen azt a 0 órát?

JaySicks 4549

amikor TP-t osztok az Íjhasználatra, akkor ugyebár 3 pontonként lép 1%-ot, viszont pl. amikor 29%-on van, akkor adok rá 3TP-t, 30%-én lesz, aztán adok rá még 3-at, pittyen egyet, de még mindig 30%, aztán ha adok rá még 3-at, akkor lesz 31%-on.
... ez direkt van így??

glarion 4550

Szerintem igen, vagy utánna is 6 tp-t kell osztani, vagy akkor megint 3-akat? Bár véleményem szerint nem éri meg íjhazsnálatra pakolni, szal én mindenkivel csak kardra nyomtam :D

JaySicks 4551

utána megint 3-anként lép 1-et... de... 35-nél, meg 40-nél is ezt csinálta

Victoria 4552

A vonatos minigamenél van vmi trükk? Elindultam Trevorin felé,de nem megy,leveszik az életeimet a hordók -_-

Oldalak

Megjegyzés írása

Hmm..

Jelenleg nem vagy bejelentkezve! Ha szeretnél, írhatsz hozzászólásokat vendégként is, viszont ez esetben a hozzászólásaidat nem szerkesztheted és minden hozzászólásod moderátori előnézetre kerül.

Bejelentkezhetsz, vagy regisztrálhatsz a Belépés gombra kattintva.
Beceneved:
Írd be a számokat a mezőbe:
num

B
I
U
S
Url
Kép
Youtube videó
Idézet
Spoiler


GIF

Előnézet

Témát nyitotta

Zrokky -
Keresés
Mutasd azokat a hozzászólásokat, amik tartalmazzák az alábbi kifejezést