Ruby Dragon Entertainment
logo

Dragon Blade 3

Kattints ide az ismertető elolvasásához

Tetszik ez a játékunk?

Segíts nekünk egy lájkkal, megosztással, vagy ajánld másoknak, hogy minél többen ismerjék meg. Minden segítségért hálásak vagyunk! 🙃

Fórum főoldal RDE Játékok és projektek Dragon Blade 3 - Befejezés

A kard kalandos történetének befejezése

Victoria 4352

QUOTE(VinBazs @ 2007 Mar 11 , 13:36 )
Mellesleg 2-3* írta be hogy mikor lesz fent... még költői túlzással is nagyon nagy baromság hogy 100* ...  Amugy én is nagyon váro mááár :D
[right][snapback]17131[/snapback][/right]

Hátde vazze,egyszer nem elég beírni? felesleges postnövelés

A másik,h az Amnéziáról nem itt kéne beszélni blink.gif

Dewoor 4355

Victoria: Sehol se kéne, mer játékmenet szerint kaka, a történet jó, de az meg 3 könyvből van kikoppintva...
de ha annyit harcoltál nyálkával, akkor miért nincs meg hozzá a szinted? én arlen lvl 7 yuna lvl 6-nál megcsináltam, igaz, hogy huszadszorra, de meg! kez-yeah.gif

puposzs 4353

A pókos résznél én is elekadtam blink.gif

rannien 4354

De éjszaka nincs fegyverbolt rinya.gif Már annyit öltem a nyálkákat hogy már kb 1500 Rof-om van, de még mindig nem tom a hülye pókokat megölni!!!

Victoria 4357

QUOTE(Dewoor @ 2007 Mar 11 , 16:47 )
Victoria: Sehol se kéne, mer játékmenet szerint kaka,
[right][snapback]17172[/snapback][/right]

Egyetértek veled ^^ én csak annyit mondtam a 2 jómadárnak h ez itt DB topic,Amnézára ott van az MSN,vagy az Offtopic

A pókokra elég egy íj és mondjuk 20 nyíl,először én is sokat bénáztam,de azután kinyírtam a pókokat

Dewoor 4359

QUOTE(Dewoor @ 2007 Mar 11 , 16:47 )
Victoria: Sehol se kéne, mer játékmenet szerint kaka, a történet jó, de az meg 3 könyvből van kikoppintva...

[right][snapback]17172[/snapback][/right]


Ez neked egy könyvet jelent??? elmebomlas.gif bee2.gif

Szerintem Zrokky direkt vendégként jön, és élvezi, ahogy itt szenvedünk... hehe_uhh.gif

Dewoor 4360

duplapost...bocsi

rannien 4356

Én 13-12 vok, de akkor is kinyír az uccsó... akkor már nincs se nyilam, se manám, se gógyitalom... mert hogy ugye a nyálkák nem adnak (BUGGGG)

rannien 4358

Az Amnézia egy könyvből?! (Tudom, tudom, nem itt kéne megbeszélni)

Victoria 4363

Csináljak nektek egy Amnézia topicot????? Ez Dragon Blade3 topic.....
(jóh,most én is offolok...)

Dewoor 4365

QUOTE(rannien @ 2007 Mar 11 , 16:56 )
Az Amnézia egy könyvből?! (Tudom, tudom, nem itt kéne megbeszélni)
[right][snapback]17176[/snapback][/right]


,,Az amnézia EGY könyvből?? fryingpan.gif

Edit: Mióta? Mióta anyád pilóta XD hülyülök, szerintem olyan 3 hónapja, mikor láttam róla a trailert. de ha a mai napot számítjuk.., hát kb fél nyolckor keltem...

rannien 4361

QUOTE(Dewoor @ 2007 Mar 11 , 17:54 )
Ez neked egy könyvet jelent??? elmebomlas.gif  bee2.gif
[right][snapback]17177[/snapback][/right]


"de az meg 3 könyvből van kikoppintva..."

Nekem EZ jelent könyvet :D

Redhane 4362

QUOTE(Dewoor @ 2007 Mar 11 , 16:47 )
Victoria: Sehol se kéne, mer játékmenet szerint kaka, a történet jó, de az meg 3 könyvből van kikoppintva...
de ha annyit harcoltál nyálkával, akkor miért nincs meg hozzá a szinted? én arlen lvl 7 yuna lvl 6-nál megcsináltam, igaz, hogy huszadszorra, de meg! kez-yeah.gif
[right][snapback]17172[/snapback][/right]


Húha! Milyen könyvekből van kikoppintva? Kár lenne érte, a történet nagyon tetszett.

Eredetileg azt akartam mondani, hogy ahhoz képest, hogy a MoonDragon gárda nemtudomén hány fős, és már 5 (5?) éve csinálják az Idővihart, szóval ahhoz képest ez a pár óra igazán semmiség.
Ezt úgy vigasztalásképp mondtam :)

Nem kell elkapkodni, hajrá Zrokky!

Dewoor 4368

Mit offoltok, főleg ilyen ovis mocsokról?? harap.gif

Összemocskoljátok eme szent földet...

puposzs 4364

Ti mióta várjátok h kijöjjön a db3?Mármint ma mióta??(Hánytól)

rannien 4366

Redhane: az 5-ből 3 évig az volt a terv hogy 3d-s lesz, tehát igazán csak 2... AZ IS SOK! :D

Puposzs: reggel 8. Ja nem, mert közben megnéztem az amerikai pitét :)

Victoria 4370

QUOTE(Dewoor @ 2007 Mar 11 , 17:01 )
Mit offoltok, főleg ilyen ovis mocsokról?? harap.gif

Összemocskoljátok eme szent földet...
[right][snapback]17186[/snapback][/right]

Nyugodtak ki lehet gúnyolni,kíváncs leszek,mennyi warnt kaptok az Amnézia nyalakodásért elmebomlas2.gif és itt le is zártam a magam részéről,én nem kérek warnt,meg h bannoljanak (bár már lehet h kapni is fogok)

rannien 4367

Amnézia téma lezárva! (Victoria kedvéért ;) )

rannien 4369

Elnézést ha mocskok voltunk, nem fogunk ilyen mocskos offokat írni, mert valóban mocskos lesz ez a mocsoktalan fórum :D

Redhane 4371

Most elmegyek "bulizni", mire visszajövök már biztos fennt lesz! korbe.gif

puposzs 4372

QUOTE(Redhane @ 2007 Mar 11 , 18:09 )
Most elmegyek "bulizni", mire visszajövök már biztos fennt lesz!  korbe.gif
[right][snapback]17189[/snapback][/right]

Attól függ mikor jössz vissza!

Dewoor 4373

Ne offoljatok mán elmebomlas.gif Sőt, szerintem hűtsük le kissé a témát..én mentem BOTS-ozni...mire lelépek róla, tuti itt lesz. Nah csé, offogjatok meg csorgassátok a nyálatokat elmebomlas2.gif

rannien 4374

Egyetértek, én már leálltam az offal :D! Mék tanulni a kémiát, mert nem akarok akkor tanulni amikor már fennt lesz a game! :D csé

VinBazs 4375

Nem tom... én nem tápoltam egy degát se ha jól emléxem ( a pók elött...) egyszerüen azt csináltam ami a végig jáccásban van, és 1.re sikerült... Persze már rég csináltam, lehet hogy volt elötte 5-6 csata de nem több. korbe.gif

puposzs 4376

Lassan hat óra......

Bazsi 4378

Mennyit szenvedtek... hihetetlen. bee.gif

Oldalak

Megjegyzés írása

Hmm..

Jelenleg nem vagy bejelentkezve! Ha szeretnél, írhatsz hozzászólásokat vendégként is, viszont ez esetben a hozzászólásaidat nem szerkesztheted és minden hozzászólásod moderátori előnézetre kerül.

Bejelentkezhetsz, vagy regisztrálhatsz a Belépés gombra kattintva.
Beceneved:
Írd be a számokat a mezőbe:
num

B
I
U
S
Url
Kép
Youtube videó
Idézet
Spoiler


GIF

Előnézet

Témát nyitotta

Zrokky -
Keresés
Mutasd azokat a hozzászólásokat, amik tartalmazzák az alábbi kifejezést