Ruby Dragon Entertainment
logo

Dragon Blade 3

Kattints ide az ismertető elolvasásához

Tetszik ez a játékunk?

Segíts nekünk egy lájkkal, megosztással, vagy ajánld másoknak, hogy minél többen ismerjék meg. Minden segítségért hálásak vagyunk! 🙃

Fórum főoldal RDE Játékok és projektek Dragon Blade 3 - Befejezés

A kard kalandos történetének befejezése

Tom Attorney 4751

IDÉZET(Immolatus @ Oct 2 2007, 18:57) [snapback]7878[/snapback]
Le lehet győzni Darkraint Avarival egyáltalán vagy ne is próbáljam többet?


Szerintem egyáltalán semmi esély nincs rá, mivel a történet szerint úgy alakulnak a dolgok, hogy Darkrain elveri Avarit. De azért próbálkozhatsz.... stuart.gif

Kyno: Én még nem találtam hozzá végigjátszást, szerintem nincs is, mert ha lenne, az illető beküldené.

Dewoor 4752

DB3 messze a legösszetettebb és legtöbbféleképpen végigtolható rész, nemhinném h sokan bevállallnák a végigjátszást.

Kyno 4753

Végigjátszottam...csak jó lenne ha tudnék egys mást...2 videót szereztem meg...Yunát nem bírtam.... a vonatos rész után mindig lemegy a csík??? És a végén ha jó a kapcsolatunk változik vele a szöveg?? mert nem mondja el h mi történt..vmi oant mond h erre inkább ne is emlékezz....

2023-01-26 19:24:50
3235

Zrokky 4754

Szerintem le van írva ebben a témában már néhányszor, de leírom megint kakashi.gif

Szóval, a játék végén, miután legyőzted a főellenséget, annak az előzményét kapod meg, akivel jóban vagy.
Aza csík -amin a fejek csúszkálnak, amikor változik a kapcsolatod a karakterekkel- mutatja, hogy kivel milyen szinten vagy. Amelyik fej jobboldalon van, de nagyon jobb oldalon, annak megkapod az előzményét.

Ha jól emlékszem legalább 2X kell végigvinni, hogy mind a 3 előzményt megszerezhesd magic.gif

Azt nem mondanám hogy ez a legösszetettebb, a DB2-ben több lehetősége van a játékosoknak. Ott több ending van, itt viszont csak egy, de van 3 megszerezhető előzmény korbe.gif

[img height: 140px; float: right; margin-top: -20px]https://media.tenor.com/UWfzEWlYPSsAAAAM/yum-pusheen.gif[[/img] Wooo, random aláírás:vic::wtf:

Tom Attorney 4755

Elég bonyolult a DB trilógia története, ugye nem csak én vagyok hülye? Szóval nem minden világos, de már rég játszottam vele, és azóta elfelejtettem, hogy mi az, amit tudok, és mi az, amit nem.

Viszont, Zrokky! Szerinted elég a Dragon Blade trilógia története ahhoz, hogy egyszer megszülethessen belőle egy könyv, ami tényleg jó? Amiből, már megbocsáss, ha film készülne, nem anime lenne, és nem is igazán hasonlítana rá... De ebbe már nem akarok beleszólni... wink.gif

Alice 4756

Mivel nettől el vagyok tiltva és végigjkátszást kerestem, gyorsan belestem ide XD (szülők madaras teszkóban, gép pedig nyitvahagyva muhaha tongue.gif) Nah a láényeg hogy Irtó jó játék, kb 2 nap alatt vagy 5 X vittem végig O.o Hát igen a kis gépen ami a szobámban van azon remekül fut XD

A lényeg hogy azthittem a DB2 utánn hogy van több ending is mert olyan lehangoló hogy "..." kipurcan sad.gif

Zrokky: A zenét irtóra eltaláltad... hehe.. nemtom mi a neve csak annyi maradt meg bennem Kokoro mert ezt az egy szót tutira értem tongue.gif

A képek is haláliak, sok szabad időmben készítek majd Fanartokat is.

A másik: Akár hányszor vittem végig mindig találtam újdonságot XD mikor 2.jára próbálkoztam még a DBt is megkaptam... LOL.. 1re Morec előtöri kipipálva, 2.próbánál egyiksem (OMG) és a 3.-5. próbáig Awarival is... de Yuna sehogy nem jön össze.. igen tom a mozgóbigyuszok meg minden.. nem vagyok annyira gyagya... de még mindig azon gondolkodom hogy a fenébe érjem el vele is a maxot... Hm.. Nemtom meddig tart majd a büntim, lehet Több hónapig is... asszem lesz időm kisilabizálni... ha megvan majd szólok és más is megtudja tongue.gif

Zrokky: A játékban lévő képeket majd szeretném elkunyizni ha végre lehetek neten ^^ Majd csápolok ám vagy dobok egy nyálkát ^^ De minden esetre nagyon jó játék és jelenleg hasznos is hogy be ne golyózzak ^^ THX és hatalmas cuppok

2023-01-26 19:24:50
3235

Zrokky 4757

IDÉZET(Tom Attorney @ Feb 15 2008, 20:53) [snapback]9167[/snapback]
Elég bonyolult a DB trilógia története, ugye nem csak én vagyok hülye? Szóval nem minden világos, de már rég játszottam vele, és azóta elfelejtettem, hogy mi az, amit tudok, és mi az, amit nem.

Nem is az, hogy bonyolult, hanem hogy hosszú. Direkt könnyen emészthető az egész, csak mire végignyomja valaki ezt a 25-30 órányi thrilót, addigra már a fene sem emlékszik az elejére nem_angyal.gif
IDÉZET(Tom Attorney @ Feb 15 2008, 20:53) [snapback]9167[/snapback]
Viszont, Zrokky! Szerinted elég a Dragon Blade trilógia története ahhoz, hogy egyszer megszülethessen belőle egy könyv, ami tényleg jó? Amiből, már megbocsáss, ha film készülne, nem anime lenne, és nem is igazán hasonlítana rá... De ebbe már nem akarok beleszólni... wink.gif

Azt nem hiszem, hogy a játékom történetével milliókat lehete keresni. Eleve azért, mert mikor kezdtem a DB1-el, akkor egy egyrészes paródia/humor játéknak szántam. Felhasználtam benne egy-két klisé elemet is, amiket már számtalanszor ellőttek szerintem.
Utána jött az, hogy kakashi.gif a gém és csináljak folytatást, így a 2. résztől már valamivel komolyabbra fordítottam a dolgot.
Viszont így, hogy egyre több és több animét látok, már úgy látom, hogy amiket anno kitaláltam, azokat már ellőtték előttem rinya.gif

Amúgy már pára njelezték, hogy meg akarják írni a játékom történetét könyv formában.
Még Annie is nekikezdett, sőt tudtommal be is fejezte, de aztán egy rövidebb időre eltűnt, majd mikor előkerült, akkor mondta, hogy közbe már leformázták a gépet és elveszett, nekem pedig csak egy nagyon korábbi verziója volt meg annak, amit írt.
Azt mondta egyszer majd megcsinálja, de én ezt mai szemmel már kötve hiszem ^^

Azóta is volt pár tag, aki felajánlotta, hogy megírja, mindenkinek áldásomat adtam a kérvényére és mondtam, hogy ha elkészíti, akkor biztosan felkerül a weboldalra és ide a fórumra is, millió köszönettel körítve.

Szóval, ha lesz ilyen, akkor szóljatok naughty.gif
IDÉZET(Alice @ Feb 17 2008, 15:47) [snapback]9255[/snapback]
Nah a láényeg hogy Irtó jó játék, kb 2 nap alatt vagy 5 X vittem végig O.o

2 nap alatt 5X? Egész nap ezt játszod? OMG! panik2.gif
Én imádlak, meg minden, de ez azért durva! buddy.gif
IDÉZET(Alice @ Feb 17 2008, 15:47) [snapback]9255[/snapback]
A lényeg hogy azthittem a DB2 utánn hogy van több ending is mert olyan lehangoló hogy "..." kipurcan sad.gif

Ezt ki kell pontoznom, mert hátha van, aki még nem játszotta végig ^^"
De igaz, valamennyire lehangoló véget akartam, csak sajna nem sikerült normálisan bevezetnem a karaktereket, így kevés idő maradt a megkedvelésükre és a megismerésükre, így kevésébe volt hatásos a befejezés.
Hát ez van, amikor vizsgamunkát kell csinálni és előtte még be akarok fejezni egy teljes verziós játékot..

Azért remélem annyira nem lett "hatástalan" smile.gif
IDÉZET(Alice @ Feb 17 2008, 15:47) [snapback]9255[/snapback]
Zrokky: A zenét irtóra eltaláltad... hehe.. nemtom mi a neve csak annyi maradt meg bennem Kokoro mert ezt az egy szót tutira értem tongue.gif

A képek is haláliak, sok szabad időmben készítek majd Fanartokat is.

A másik: Akár hányszor vittem végig mindig találtam újdonságot XD mikor 2.jára próbálkoztam még a DBt is megkaptam... LOL.. 1re Morec előtöri kipipálva, 2.próbánál egyiksem (OMG) és a 3.-5. próbáig Awarival is... de Yuna sehogy nem jön össze.. igen tom a mozgóbigyuszok meg minden.. nem vagyok annyira gyagya... de még mindig azon gondolkodom hogy a fenébe érjem el vele is a maxot... Hm.. Nemtom meddig tart majd a büntim, lehet Több hónapig is... asszem lesz időm kisilabizálni... ha megvan majd szólok és más is megtudja tongue.gif

Yureru Kokoro, A D.C. Da Capo című animéből egy OST, szép zene. Imádom a zongora darabokat. Azóta már van pár új, amik elvileg illeni fognak a többi játékom hangulatához.
Reméljük a legjobbakat ^^

Hmm, azt hiszem nekem fel van írva valahová, hogy mit kell csinálni a max eléréséhez. Ha nagyon akarjátok majd megkeresem.

Ha csinálsz fan-artot, akkor mindenképp dobd majd be a szimpla rajzokba, felrakom a weblapra is és kapsz rajzonként egy dio.gif t! smile.gif
IDÉZET(Alice @ Feb 17 2008, 15:47) [snapback]9255[/snapback]
Zrokky: A játékban lévő képeket majd szeretném elkunyizni ha végre lehetek neten ^^ Majd csápolok ám vagy dobok egy nyálkát ^^ De minden esetre nagyon jó játék és jelenleg hasznos is hogy be ne golyózzak ^^ THX és hatalmas cuppok

Ömmm, okay, vegyed őket gondjaidba. De ha szeretnéd, szívesen rajzolok neked új képeket, azóta már valahogy jobban megy a rajzolás!

[img height: 140px; float: right; margin-top: -20px]https://media.tenor.com/UWfzEWlYPSsAAAAM/yum-pusheen.gif[[/img] Wooo, random aláírás:vic::wtf:

Alice 4758

Nyah összehoztam egy fanartot, de amit tanúltam, nagy fej... túl nagy lett meg a webcammal eléggé gagyi lett... eléggé eltorzítja XD

Imádom én is a zongorákat... lávv ^^ Ezt az animét meg kell néznem.

Jah az Xmár tovább nőtt, de nemnagyon mert mostmár így nincs sok kedvem tongue.gif De nembaj... amúgy nemsok mondtam h szobafogság meg minden... ha nincs net nincs kivel lebeszélni a talikat, telón meg nincs pénz... így marad a kisgépemen a kisjátékok (makeres, régi kis hely igényű játékok...) Szóval csak örülhetsz ^^

Képeket meg vááárom szépen ^^ és jöhetnek az újak is. Néha Screenshotban lekapok egyet egyet mert annyira cukik... főképp h a főszereplő hölgyike is vörös XD Kicsit hasonlít személyiségre is rám...

Amúgy a poénok hatalmasak ebben is... Főképp a virágos. Bár igaz a DB2ben meg a Nekrofil gyilkolt le.. azt zóta is emlegetem biggrin.gif

Kokoro: szív (Hüle japánmán aki önszántából tanúlgatja a nyelvet, főképp fordítani:P)

Nah szóval majd ha valamikor összefutunk MSNen akkor majd kidumcsizzuk magunk és megejthetne egy kisebb csoport egy teázást főképp h most én éjjel nappal vedelem XD (tudom a fele nem idetartozik, dehát evan tongue.gif)

Tom Attorney 4759

Zrok, ha te hajlandó vagy segíteni a történeti dolgokban, mert nyilván jobban tudod mint én, és ezek ugyebár fontos dolgok, akkor biztos megpróbálkoznék valamivel, amiben persze az én stílusom ötvöződne a tiéddel, merthát én írnám, szal másképp nem menne.

De muszáj lenne kibővíteni, mert baromi jó a történet, csak egy "könyv" biggrin.gif az más, mint egy játék, ezért muszáj lenne beletennem dolgokat, amikhez te kellenél, mint jogtulajdonos biggrin.gif mikulas.gif Egyébként már régen is felvetettem ezt neked.... wink.gif

Victoria 4760

A farkasos minigame nagyon kifogott rajtam,már az idegszálaim szétpattantak ranting6lk.gif
Átnyálaztam nagyjából a topicot is,a videókat is megnéztem,de béna vagyok,létszi akinek ment írjatok egy rakat tippet v trükköt help.gif

Tom Attorney 4761

Régen volt már az, de van egy trükk, amit nagyjából el tudok mondani, hogy hogy van... (Kicsit csalás... biggrin.gif)

Szóval pontosan már nem tudom, de valahol meg tudsz állni, úgy, hogy körbe-körbe mozogsz, a farkasokat pedig hagyd elakadni. Kb. amikor lefordulsz, a farkasok beleütköznek a "falba", aztán ha nem távolodsz el túl messzire, és forogsz, akkor így megvárhatod, amíg lejár az idő... biggrin.gif

Most nincs fent a gépemen, meg nincs Mentés sem, és már nem is emlékszem annyira, de ez a trükk biztosan műxik. biggrin.gif

Csak cheat. E nélkül is meg lehet oldani... smile.gif

RNorthex 4762

Háth, nekem még mindíg múködik az hogy rögtön É-fele haladsz és ott bemászol az egyik lyukhoz, megakad a ló és megakadnak a kutyák is aztán vársz.
Amúgy nem szeretnék kötekedni, de a farkasok nem támadnak meg embereket.

Tom Attorney 4763

Tényleg, ez téged személyesen érint??? (Azok kutyák? smile.gif )

2023-01-26 19:24:50
3235

Zrokky 4764

IDÉZET(RNorthex @ Mar 12 2008, 20:45) [snapback]10456[/snapback]
Háth, nekem még mindíg múködik az hogy rögtön É-fele haladsz és ott bemászol az egyik lyukhoz, megakad a ló és megakadnak a kutyák is aztán vársz.
Amúgy nem szeretnék kötekedni, de a farkasok nem támadnak meg embereket.

Én úgy tudom, hogy farkasok simán bevállalnak embereket is. Mindenesetre, ha Yuna odamegy és elkezdi legyilkolni őket, akkor csak visszatámadnak.
(Meg nézek egy animét, amiben vannak farkasok és azok szoktak emberekre támadni, szóval, ha abban ezt így meglehet, akkor ebben is simán belefér nem_angyal.gif )

De végülis mindegy, ennek a játéknak már ott eltűnt a valóság alapja, amikor megjelent benne a varázslás smile.gif

Tom: Persze, kutyák. Igazából, ha lefotózod és felnagyítod a képet, akkor teljesen egyértelmű, hogy nem farkasok, hanem tacskók üldözik Arlenéket . Mééérges tacskók fullvigyor.gif

Ja igen, eszembe jutott még egy elképzelés. Mivel a játék eléggé rövid lett és valahol még meg is van a kódolatlan verziója, ezért azon morfondíroztam, hogy tovább lehetne csinálni a gamét és kiadni egy hosszabb változatot.
Új makeres gaméba egyedül nem igazán fogok belekezdeni, meg van nekem itt másik két projectem is jelenleg.

[img height: 140px; float: right; margin-top: -20px]https://media.tenor.com/UWfzEWlYPSsAAAAM/yum-pusheen.gif[[/img] Wooo, random aláírás:vic::wtf:

Tom Attorney 4765

Jó ötlet! Ha jóval hosszabb változat lesz, akkor meg főleg. smile.gif

Victoria 4766

Tom áldásom reád happy.gif a trükköddel sikerült

Tom Attorney 4767

nem_angyal.gif
Szívesen.... (De szegény farkasok, ez velük szemben nem fair... biggrin.gif )

RNorthex 4768

Én inkább arra gondoltam, hogy mi lenne ha benehezítenéd a fejlődést [lassítási értelembe] és betennél egy nagyon magas szintet követelő részt, ami nem kiván sok megoldást, de megéri hosszan eljátszani a game-mel annak akit igazán érdekel mit takar.
Így véleményem szerint nem követel sok munkát és a játékmenet is sokkal tovább tart. Meghát, a legtöbben akik játszottak a dbvel, próbálták a maximumot kihozni belőle, szerintem senkinek se lenne az ellenére.
Zrokky, téged mindjár fejbe váglak egy mariszajev - utolsó farkas könyvel fullvigyor.gif

Engem a varázslatok közül egyedül a gyógyítás az ami igazán zavar. Imádom a gyógyítást egy játékba, főleg mivel a segédkaraktereket bírom a legjobban, de ha belegondolunk gyógyítással senki sem hallna meg jóformán. Igaz a db2-be Amy már említette hogy súlyosabb sebet nem lehet gyógyítani, de ez amolyan inuyasha minőségű magyarázat, szal nem elég, mer tutira van még a db világába is olyan aki megtudná valahogy oldani hogy a gyógyítás sokkal durvább dolgokra is képes legyen.
Esetleg történeten kivüli képesség kéne legyen, úgyértem senkise tudná használni "valójában", de a játékmenetbe benne van.
Nah, ez csak vélemény, enélkül a kis "érdekesség" nélkül is nagyon jó, csak az ilyeneken elszoktam gondolkodni korbe.gif

Victoria 4769

Lenne egy-két kérdésem sombrerokalap.gif
Mikor a vonatos minigame után Arlennel vagyunk este,Yuna pontosan hol van? Vagy csak én vagyok olyan suta,h nem értem,Azula felett milyen tisztásnál kéne keresnem? lama.gif
Árnyölőt tényleg dobnak a varázsládák? És mennyi az esély rá h esik,érdemes kajtatni utána? Mert már unom a ládanyitogatást,soha nem jön Árnyölő sad.gif
Az,h Morecnek lehet venni Wcdeszkát,az mikor van?
Az előzményekhez fontos,h megtaláljuk Mortimer pisztolyát? Azt se találom dry.gif

Meg vhol írta Zrokky,h minden szál lezárult,de nemértem h mi lett végül Darkrainnal meg a karddal? Meg lehet h megint csak én vagyok a suta,de azt se értettem,mi lett Awarival,mit csinált vele Yuna.

Verbdyar 4770

Nem tudom, Yunáról ne kérdezz....
Az Árnyölőt úgy tudom, csak akkor kapod meg, elég jól szerepelsz Álmokban (nőnek a számlálók).
A Moreces, ha jól emlékszem közvetlenül a vonatozás után van.
Mortimer pisztolyának megtalálásával jelentősen nő a kapcsolat Aravival, de elméletileg egyébként is fel lehet építeni, csak lassabban.

A Darkraineset én sem értem, de az, hogy mi öljük meg "Spoiler" jobban zavar....sad.gif
Szerintem a vége olyan, mint a Mátrixnak, az a vége, amit hinni akarsz... Amire a történésekből következtetsz, de lehet hogy én is suta vok....

2023-01-26 19:24:50
3235

Zrokky 4771

Hmm? Csak nem voltál elég figyelmes, mondjuk elég hosszú a 3 játék, szóval könnyen előfordul, hogy a végére már elfelejtődnek az események kakashi.gif

Spoiler (Jelöld ki a szöveget)
[spoiler]A 3 rész alatt Darkrainról az derült ki, hogy elátkozták halhatatlansággal, ami nem volt neki jó, hiszen miután elrohadt a teste, gyakorlatilag már csak fájdalmat érezhetett. Ám valahogy rájött, hogy ő is anno teremtő volt, így vannak speckó képességei, így mások legyilkolásával el tudja szívni az erejüket hegylakó módon.
Ám, ha őt győzik le, akkor valahol egy másik eltemetett csontvázba kerül és feltámad, továbbá az összes addigi megszerzett erejét elveszíti, így kezdheti előről a tápolást.

Az átok, amit rá szórtak, az is egy varázslat, amit meg lehet törni, viszont ahhoz nagy erő szükséges, amihez sokat kellene hentelnie, ami szinte lehetetlen és örökké tartani, így neki ideális, hogy ott van a varázskard, amit a jogos tulaja, vagy annak örököse használhat teljes hatásfokkal.

Használat közben pedig elég sok erőt ad át a tulajának, így ha akkor öli meg a tulajt, akkor hirtelen nagy erőt kap.
A játék végén ugyebár Morec a kard erejét használja, kap egy csomó erőt, Darkrain megöli Morecet, elszíjja az erejét és megtöri az átkot, ami rajta volt, így végre meghalhat.

A kard pedig eltörik, aminek igazából semmi köze sincs ehhez, csak azért törettem el, hogy ne legyen folytatás smile.gif

Avarinak az előzményéből kiderül, hogy Darkrain elrabolta a bolygójáról és szemét kis játékot játszatott vele. Yuna-ról kiderül, hogy ő Kyno módban van (tehát Karina angyalt csinált belőle), illetve, hogy ismeri Karinát.
Az angyaok pedig tartják a kapcsolatot, tehát Yuna valószínű nem csak a saját bolygóján járt, hanem az összesen, illetve csomó tudást Karinától szerzett meg.
Yuna egyedül azt nem értette, hogy ki a fene az az Avari, meg hogy mit is keres ott. A végefelé viszont már rájön, hogy Avari valahogy odakerült egy másik bolygóról.

Tekintve, hogy lőfegyverrel rohangászik, meg egyéb apróságokat figyelembe véve nagyjából azt is kitalálhatta, hogy melyik bolygóról került oda, így egy egész egyszerű teleport varázslattal fogta és hazavágta.[/spoiler]

IDÉZET
Mikor a vonatos minigame után Arlennel vagyunk este,Yuna pontosan hol van? Vagy csak én vagyok
Yuna elvileg olyankor a Sydell és Azula közötti tisztáson van.
Ha nappal mész oda, akkor ott hullanak a falevelek, meg a víz mellett van pár npc, akik sátoroznak, meg tüzet raknak. Este menj oda és elvileg ott lesz valahol Yuna.

IDÉZET
Árnyölőt tényleg dobnak a varázsládák?

Passz, erre már nem emlékszek, de azt tudom, hogy DB-t dobnak, a csalás kedvéért fullvigyor.gif
IDÉZET
Az,h Morecnek lehet venni Wcdeszkát,az mikor van?
Huhh... ha jól emlékszem azt akkor lehet összehozni, amikor Sydell-ben vagyunk és Morec az árusok között mászkál. Ha jól emlékszem, akkor ez valamikor azután van, hogy Morectől elveszi a fogadós a nyakában lévő deszkát korbe.gif
IDÉZET
Az előzményekhez fontos,h megtaláljuk Mortimer pisztolyát? Azt se találom

Csak Avari előzményéhez kell azt megszerezni.

Azula mellett láthatsz a térképen egy barlang szerű cuccot, ott tudod felszedni.

De mielőtt oda mész el kell menned Norem-be, ott labdázni kell Avarival egyet, ha a játék végén bejön egy monolog, akkor Avari valahol ott fog álldogálni a parton, beszélj vele, utána el kell menni Azula-ba, ott az egyik bolt tulajával kell beszélni, ő mesél a fegyverről és ad egy kulcsot.
Ezután pedig meg kell találni a barlangot, ott végigmenni valahogy és megszerezni a fegyvert, ezért meg kapsz jó sok pontot Avarinak.

[img height: 140px; float: right; margin-top: -20px]https://media.tenor.com/UWfzEWlYPSsAAAAM/yum-pusheen.gif[[/img] Wooo, random aláírás:vic::wtf:

Victoria 4772

Kissé későn jöttek a válaszok,a Wcdeszka és Yuna-s meglett,de azért köcce smile.gif
És már csak Awari előzmáénye kell,de az sose lesz meg laugh.gif nem találtam a pisztolyt
Zrokky,köszi a spoilert kez-yeah.gif nagyjából világos fullvigyor.gif

charma25 4773

IDÉZET(Victoria @ Apr 24 2008, 16:04) [snapback]11911[/snapback]
Kissé későn jöttek a válaszok,a Wcdeszka és Yuna-s meglett,de azért köcce smile.gif
És már csak Awari előzmáénye kell,de az sose lesz meg laugh.gif nem találtam a pisztolyt
Zrokky,köszi a spoilert kez-yeah.gif nagyjából világos fullvigyor.gif


Sziasztok!

Szeretném megkérdezni a Moreces előzményt hogy lehet kivinni. Kétszer is végigvittem már a játékot és mindkétszer a Yunás és az Avaris előzményt megkaptam, Morecnek meg pici hiányzott... nem tudom mit hagyhatok ki. Már az álmot is kivittem meg minden extrát.
Következőket csináltam meg: 1.Beszéltemvele, mikor Avarit kerestem \pont\
2.Beszéltem vele mielőtt bementem a Zöld hús étterembe \pont\
3. Moreckel Arlenről kérdeztem. (Lehet ezt nem kéne?)
3. Megvettem neki a wc deszkát- tényleg azt nem tudja viselni?smile.gif \pont\
Ennyi, nem tudom mit kéne még csinálnom... Egyáltalán meg lehet szerezni az összes előzményt egy játékban? Mert arra is gondoltam, hogy mielőtt megkeresem Yunát, nem kéne beszélnem Avarival.
Ha valaki tud segíteni, megköszönném.smile.gif
üdv
Ági

2023-01-26 19:24:50
3235

Zrokky 4774

emot-hmm.gif végülis elég sok idő eltelt már, ideje felfedni az előzmények megszerzéséhez szükséges dolgokat.

Szóval:

Pontok lista
----------------------------------------------
Bátorság pontok

  1. Yuna után megyünk, mikor megtámadják a farkasok (Sydell-ben).
  2. Arlen vonatozásos minigame.
  3. Rovenben a Toronyba bemerészkedünk a vonatozásos minigamét követő estén.
  4. Lemegyünk másodszor vonatozás után a balrangba (Ha elsőre Deloth-tal mentünk le).
Álom pontok
  1. Első álmodáskor kapunk egyet.
  2. Az álomban beleugrunk a vízbe.
  3. Vonatozásos minigame utáni estén Rovenben a Torony előtt feltörnek az emlékek Morec-el kapcsolatban.
  4. Ugyanekkor Azula feletti tisztáson megtaláljuk Yunát.
Kapcsolatok lista
----------------------------------------------
Yuna

Kapcsolatunk vele alaból: 10
  • Vonatozásos minigame -> -30 (elkerülhetetlen)
  • Farkasos minigame -> -20
  • Azula-ban segítünk neki takarítani -> +15
  • Sydell-ben veszünk egy festményt és hazavisszük Azula-ba -> +15
  • Vonatozás utána estén megtaláljuk Yunát az Azula feletti tisztáson -> +25
  • Norem-ben Arlen emlékszik -> +20 (elkerülhetetlen)
  • Morec keresése előtt a játék végén még benézünk a házunkba és beszélünk Yunával -> +15
----------------------------------------------
Morec

Kapcsolatunk vele alaból: 30
  • A vonatozásos minigame előtt megkeressük Tevorin-ban és beszélünk vele -> +10
  • Sydell-ben megkeressük a barlangos rész előtt -> +15
  • Sydell-ben beszélünk Deloth-tal -> +15 (elkerülhetetlen)
  • Tevorin-ban mesél Yunáról -> +15 (elkerülhetetlen vagy ez)
  • Tevorin-ban mesél magáról -> +30 (elkerülhetetlen vagy ez)
  • Veszünk neki másik wc deszkát Sydell-ben -> + 15
  • Yuna emlékei -> -20
  • Deloth és Morec lelépnek -> -30 (elkerülhetetlen)
----------------------------------------------
Avari

Kapcsolatunk vele alaból: -10
  • Rábeszélik Sydell-ben a barlangos rész után -> +15
  • Norem, vizilabdázás -> +15
  • Norem, beszélgetés -> +15
  • Mortimer pisztolyának megtalálása -> +40
  • Vonatozásos minigame utáni estén beszélünk vele Tevorin-ban -> +15
  • Sydell-ben magában beszél -> -10 (elkerülhetetlen)
  • Lelép Morec-el -> -30 (elkerülhetetlen)
Ha minden igaz, akkor a játékot 2X kell kivinni, hogy mind a 3 előzményt megkaphassuk ro_emote_no1.gif

[img height: 140px; float: right; margin-top: -20px]https://media.tenor.com/UWfzEWlYPSsAAAAM/yum-pusheen.gif[[/img] Wooo, random aláírás:vic::wtf:

charma25 4775

IDÉZET(Zrokky @ May 23 2008, 01:39) [snapback]13906[/snapback]
emot-hmm.gif végülis elég sok idő eltelt már, ideje felfedni az előzmények megszerzéséhez szükséges dolgokat.

Szóval:

Pontok lista
----------------------------------------------
Bátorság pontok
  1. Yuna után megyünk, mikor megtámadják a farkasok (Sydell-ben).
  2. Arlen vonatozásos minigame.
  3. Rovenben a Toronyba bemerészkedünk a vonatozásos minigamét követő estén.
  4. Lemegyünk másodszor vonatozás után a balrangba (Ha elsőre Deloth-tal mentünk le).
Álom pontok
  1. Első álmodáskor kapunk egyet.
  2. Az álomban beleugrunk a vízbe.
  3. Vonatozásos minigame utáni estén Rovenben a Torony előtt feltörnek az emlékek Morec-el kapcsolatban.
  4. Ugyanekkor Azula feletti tisztáson megtaláljuk Yunát.
Kapcsolatok lista
----------------------------------------------
Yuna

Kapcsolatunk vele alaból: 10
  • Vonatozásos minigame -> -30 (elkerülhetetlen)
  • Farkasos minigame -> -20
  • Azula-ban segítünk neki takarítani -> +15
  • Sydell-ben veszünk egy festményt és hazavisszük Azula-ba -> +15
  • Vonatozás utána estén megtaláljuk Yunát az Azula feletti tisztáson -> +25
  • Norem-ben Arlen emlékszik -> +20 (elkerülhetetlen)
  • Morec keresése előtt a játék végén még benézünk a házunkba és beszélünk Yunával -> +15
----------------------------------------------
Morec

Kapcsolatunk vele alaból: 30
  • A vonatozásos minigame előtt megkeressük Tevorin-ban és beszélünk vele -> +10
  • Sydell-ben megkeressük a barlangos rész előtt -> +15
  • Sydell-ben beszélünk Deloth-tal -> +15 (elkerülhetetlen)
  • Tevorin-ban mesél Yunáról -> +15 (elkerülhetetlen vagy ez)
  • Tevorin-ban mesél magáról -> +30 (elkerülhetetlen vagy ez)
  • Veszünk neki másik wc deszkát Sydell-ben -> + 15
  • Yuna emlékei -> -20
  • Deloth és Morec lelépnek -> -30 (elkerülhetetlen)
----------------------------------------------
Avari

Kapcsolatunk vele alaból: -10
  • Rábeszélik Sydell-ben a barlangos rész után -> +15
  • Norem, vizilabdázás -> +15
  • Norem, beszélgetés -> +15
  • Mortimer pisztolyának megtalálása -> +40
  • Vonatozásos minigame utáni estén beszélünk vele Tevorin-ban -> +15
  • Sydell-ben magában beszél -> -10 (elkerülhetetlen)
  • Lelép Morec-el -> -30 (elkerülhetetlen)
Ha minden igaz, akkor a játékot 2X kell kivinni, hogy mind a 3 előzményt megkaphassuk ro_emote_no1.gif


Köszi, már tudom akkor mit rontottam el, akkor kétszer kell kivinni a három előzményhez:)

Bence 4776

Hello! Ha már kérdezte v.ki előre is bocsánat!
1.Én ott tartok h. megvesszük a kék hajú csajnak (nem jut eszembe a neve symon_glorian.gif ) a kardot és aztán eggyüt mozoghat a csapat. Most hova kell menni?

2. Ha átmegyek a tengerpartos részbe (nem tudom a város nevét symon_glorian.gif ) akkor ott igen akadni kezd...
(Különben sehol sem akad) Ez miért van?

Előre is köszönöm: Bence

U.I
:Egyszerűen SZUPER a játék! Még ennyit sosem játszottam RPG Makeres játékkal, mert meguntam...
GRATULA taps.gif taps.gif

Oldalak

Megjegyzés írása

Hmm..

Jelenleg nem vagy bejelentkezve! Ha szeretnél, írhatsz hozzászólásokat vendégként is, viszont ez esetben a hozzászólásaidat nem szerkesztheted és minden hozzászólásod moderátori előnézetre kerül.

Bejelentkezhetsz, vagy regisztrálhatsz a Belépés gombra kattintva.
Beceneved:
Írd be a számokat a mezőbe:
num

B
I
U
S
Url
Kép
Youtube videó
Idézet
Spoiler


GIF

Előnézet

Témát nyitotta

Zrokky -
Keresés
Mutasd azokat a hozzászólásokat, amik tartalmazzák az alábbi kifejezést