Ruby Dragon Entertainment
logo

Dragon Blade 3

Kattints ide az ismertető elolvasásához

Tetszik ez a játékunk?

Segíts nekünk egy lájkkal, megosztással, vagy ajánld másoknak, hogy minél többen ismerjék meg. Minden segítségért hálásak vagyunk! 🙃

Fórum főoldal RDE Játékok és projektek Dragon Blade 3 - Befejezés

A kard kalandos történetének befejezése

Felhasználónév 4302

QUOTE(Eazy @ 2007 Mar 9 , 13:39 )
Szerintem adjátok ki a "bugos" verziót és majd ha megjön a hibátlan akkor
majd csak fel kell tölteni utólag.
Addig sem kell rá várni és én bízva Zrokk helyesírásában már játszanék a akár a bugossal is.
Szal' Jöjjön a bugos majd a hibátlan
[right][snapback]17037[/snapback][/right]

énis eggyet értek

puposzs 4303

Mostmár írhattok bármint már meglet szavazzva!

Zrokky 4304

Az tök mindegy, hogy meg lett szavazva, mert a végső döntés még így is az én kezemben van.
Szal' ha nem akarnám, akkor nem adnám ki, ezt ne feledjük ^^

Mindenesetre én olyan személy vagyok, aki még sosem szegte meg a szavát, szal' a héten mindenféleképp ki lesz adva a játék.

A helyesírási hibák alatt ne azt értsétek, hogy olyan szintű lesz, mint itt néhány postban a helyesírás.
Elgépelésekről van szó legfőképp, abból se túl sok, mert azokat is jelezték a teszterek, amiket találtak.

Szóval nyugi, csigavér, nem kell parázni. Kiadom, aki letölti letölti, aki vár vár.

Addig még úgy is el kéne gondolkodni, hogy a javított verzióban mi legyen majd a 4. faluval, ami a sok eventtől szaggat, mint az őrült, ha be van kapcsolva a követőrendszer sombrerokalap.gif

Elvileg, ha kiveszem a vízbemenés eventeket, akkor nem fog szaggatni, de áldozzuk fel ezt az élményeventet? shocking.gif

Sparhawk 4305

QUOTE(Zrokky @ 2007 Mar 9 , 18:16 )
Az tök mindegy, hogy meg lett szavazva, mert a végső döntés még így is az én kezemben van.
Szal' ha nem akarnám, akkor nem adnám ki, ezt ne feledjük ^^

Mindenesetre én olyan személy vagyok, aki még sosem szegte meg a szavát, szal' a héten mindenféleképp ki lesz adva a játék.

A helyesírási hibák alatt ne azt értsétek, hogy olyan szintű lesz, mint itt néhány postban a helyesírás.
Elgépelésekről van szó legfőképp, abból se túl sok, mert azokat is jelezték a teszterek, amiket találtak.

Szóval nyugi, csigavér, nem kell parázni. Kiadom, aki letölti letölti, aki vár vár.

Addig még úgy is el kéne gondolkodni, hogy a javított verzióban mi legyen majd a 4. faluval, ami a sok eventtől szaggat, mint az őrült, ha be van kapcsolva a követőrendszer sombrerokalap.gif

Elvileg, ha kiveszem a vízbemenés eventeket, akkor nem fog szaggatni, de áldozzuk fel ezt az élményeventet? shocking.gif
[right][snapback]17052[/snapback][/right]

Neee!Biztos van más megoldás is...Amúgy meg szerintem aki tud várni,annak a hibajavított verzióra meg fogja érni várni(bocs ha hülyén fogalmaztam). bocsesz.gif bocsesz.gif bocsesz.gif

puposzs 4306

QUOTE(Zrokky @ 2007 Mar 9 , 19:16 )
Az tök mindegy, hogy meg lett szavazva, mert a végső döntés még így is az én kezemben van.
Szal' ha nem akarnám, akkor nem adnám ki, ezt ne feledjük ^^

Mindenesetre én olyan személy vagyok, aki még sosem szegte meg a szavát, szal' a héten mindenféleképp ki lesz adva a játék.

A helyesírási hibák alatt ne azt értsétek, hogy olyan szintű lesz, mint itt néhány postban a helyesírás.
Elgépelésekről van szó legfőképp, abból se túl sok, mert azokat is jelezték a teszterek, amiket találtak.

Szóval nyugi, csigavér, nem kell parázni. Kiadom, aki letölti letölti, aki vár vár.

Addig még úgy is el kéne gondolkodni, hogy a javított verzióban mi legyen majd a 4. faluval, ami a sok eventtől szaggat, mint az őrült, ha be van kapcsolva a követőrendszer sombrerokalap.gif

Elvileg, ha kiveszem a vízbemenés eventeket, akkor nem fog szaggatni, de áldozzuk fel ezt az élményeventet? shocking.gif
[right][snapback]17052[/snapback][/right]

Mért a nem javított verzióban mit csináltál vele,h ne akadozzon?

Sparhawk 4307

Arra emlékszem,azt mondta,hogy csak a követőrendszer kikapcsolásával lehet csak megoldani.

puposzs 4308

QUOTE(Sparhawk @ 2007 Mar 9 , 19:55 )
Arra emlékszem,azt mondta,hogy csak a követőrendszer kikapcsolásával lehet csak megoldani.
[right][snapback]17057[/snapback][/right]

aham

puposzs 4309

Már nagyon várom a db3-t,remélem még ma kijön! finom.gif

Redhane 4310

QUOTE(puposzs @ 2007 Mar 10 , 15:28 )
Már nagyon várom a db3-t,remélem még ma kijön! finom.gif
[right][snapback]17089[/snapback][/right]



Eláulom, én félóránként frissítgetem az oldalt, hátha már kinn van a frissítések között.
Hogy lettem én ekkora fan???

Dewoor 4311

én meg ma a suli ellenére is négyszer-ötször bejelentkeztem, leellenőrizni, h ki válaszolt guruljka.gif ez a kedvenc fórumom...

Zrokky 4312

Uhhh, bocsi srácok, teljesen kiment a fejemből gonosz.gif

Vendégek voltak nálunk, meg egy közeli leány barátommal lelkiztünk egész nap. Ma már nem, de holnap tuti fent lesz, csak még ellenőrzök 1-2 dolgot dio2.gif

Piegier 4313

HÚRRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!! hehe_uhh.gif
fullvigyor.gif fullvigyor.gif fullvigyor.gif

Loyel 4314

Szupcsi! Köszi! Yeaaaaaaaaaaah!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! fullvigyor.gif

Bazsi 4315

Hú, unatkoztam, és izééé... ami most fentvan full db3 az az, amit holnap kilinkelsz Zrokky? bahh.gif

Gary94 4316

finom.gif EZAZ KIRALY,Ma mar at is viszem bee2.gif

Loyel 4317

Miko lesz fent? Miko lesz fent?

puposzs 4318

Már én is nagyon váromm,előreláthatólag hánykor rakod fel?

Gary94 4319

Mikkor rakod fel kerdes.gif kerdes.gif kerdes.gif
Csak ne éjfél elöt 1percel hehe_uhh.gif

Sparhawk 4320

Jól van,most már le lehet nyugodni...ha azt mondta felrakja ma fel is fogja,addig várjatok türelemmel...

puposzs 4321

Nagyon úgy látszik, hogy márcsk este rakja fel. rinya.gif

Victoria 4322

Sparhawkkal egyetértek,puposzs,nemtudom mit kell,itt száz postot beírni meg nyavalyogni,h mikor rakja fel? mikor rakja fel?
Bocsika,de egyszer beírod,és vársz türelemmel Zrokky válaszára,ha este jön ki,akkor este jön ki befogod.gif .....

puposzs 4323

QUOTE(Victoria @ 2007 Mar 11 , 14:17 )
Sparhawkkal egyetértek,puposzs,nemtudom mit kell,itt száz postot beírni meg nyavalyogni,h mikor rakja fel?  mikor rakja fel?
Bocsika,de egyszer beírod,és vársz türelemmel Zrokky válaszára,ha este jön ki,akkor este jön ki  befogod.gif .....
[right][snapback]17126[/snapback][/right]

Jóvan,na csak már nagyon várom guruljka.gif

Loyel 4324

Én is! guruljka.gif harap.gif korbe.gif

VinBazs 4325

Mellesleg 2-3* írta be hogy mikor lesz fent... még költői túlzással is nagyon nagy baromság hogy 100* ... Amugy én is nagyon váro mááár :D

Sparhawk 4326

Örülök,hogy valaki egyetért velem.

---------------

Na meek jáccani. bee2.gif lightbulb.gif

rannien 4327

Én a várjunk mégre szavaztam, mégis itt ültem eddig egész nap és néztem hogy Zrokky feltöltötte-e!: hehe_uhh.gif (Most éppen fennt van Zrokky a fórumon, szal remélem hogy felteszi istentisztelet.gif )

Oldalak

Megjegyzés írása

Hmm..

Jelenleg nem vagy bejelentkezve! Ha szeretnél, írhatsz hozzászólásokat vendégként is, viszont ez esetben a hozzászólásaidat nem szerkesztheted és minden hozzászólásod moderátori előnézetre kerül.

Bejelentkezhetsz, vagy regisztrálhatsz a Belépés gombra kattintva.
Beceneved:
Írd be a számokat a mezőbe:
num

B
I
U
S
Url
Kép
Youtube videó
Idézet
Spoiler


GIF

Előnézet

Témát nyitotta

Zrokky -
Keresés
Mutasd azokat a hozzászólásokat, amik tartalmazzák az alábbi kifejezést