Ruby Dragon Entertainment
logo

Dragon Blade 3

Kattints ide az ismertető elolvasásához

Tetszik ez a játékunk?

Segíts nekünk egy lájkkal, megosztással, vagy ajánld másoknak, hogy minél többen ismerjék meg. Minden segítségért hálásak vagyunk! 🙃

Fórum főoldal RDE Játékok és projektek Dragon Blade 3 - Befejezés

A kard kalandos történetének befejezése

Bazsi 4378

Mennyit szenvedtek... hihetetlen. bee.gif

rannien 4377

és Zrokky sehol... gonosz.gif (otthagytam a kémiát, a DB fontosabb!) :D

Tévedtem! ITT VAN ZROKKY! Yeaaah!

rannien 4379

Az biztos!!! bahh.gif

Sparhawk 4380

Komolyan ez már fáj...légyszi ne pattogjatok annyit,KIJÖN A DB3!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

puposzs 4381

QUOTE(rannien @ 2007 Mar 11 , 18:31 )
és Zrokky sehol... gonosz.gif  (otthagytam a kémiát, a DB fontosabb!) :D
[right][snapback]17196[/snapback][/right]

Nekem is kéne kémiáznom!

rannien 4382

Sparhawk: Izgulok! :D

Zrokky 4383

A félreértések elkerülése érdekében még előre leírom, a demó verzióból nem lehet átvinni a teljes verzióba az elmentéseket, mert hibás lesz!

Cserébe a teljesben az elején azokat a nehéz pókos/nyálkás harcokat jelentősen megkönnyebbítettem.
De Arlennel egyedül még mindig nem lesz jó döntés nekitámadni egy kígyónak az elején sombrerokalap.gif

Sparhawk 4384

Jó,azt látom mindenki be van zsongva,de most ha fent van Zrokky,elhinném ha azt hallanám,hogy a fejét veri a falba...
Mondjátok meg nem fárasztó állandóan írni,írni,írni...Anélkül is felteszi ma a DB3-at,hogy itt pattogtok,mint akiknek elvonási tünetei vannak.
Lehet,hogy most egy kicsit durva voltam,de már oldalak telnek meg az "én már várom,hogy jöjjön ki,mert már alig tudok várni" szövegekkel és ez már fárasztó.

rannien 4385

Jó, igazad van, bocsi...

Sparhawk 4386

Jaj,nincs miért tőlem bocsánatot kérni...

Bazsi 4388

Ne izguljatok már, egy hajszálnyira vagytok a játéktól. bee2.gif

rannien 4387

OK hehe_uhh.gif

Mellesleg nem mintha nem bíznék Zrokkyban, de kezdek kételkedni afelől hogy még ma kiadja emot-hmm.gif ... De én nem akarom elkiabálni! befogod.gif Persze, még kb 6 óra maradt hátra a napból, tehát még van idő! :D

rannien 4389

Remélem is! Már a lehető mindent kijátszottam/megnéztem ami csak a db-vel kapcsolatos! :D (Kivéve a DB 3 demó... :( ) Amúgy ez a várakozás olyan mint amikor este 7-től kb hajnali 2-ig vártuk a GameHunter honlapján hogy végre kiadják a San Andreas magyarítását :D

Aj-jaj.. Zrokky kijelentkezett... Remélem ez nem jelent rosszat :D

puposzs 4390

QUOTE(rannien @ 2007 Mar 11 , 19:02 )
Aj-jaj.. Zrokky kijelentkezett... Remélem ez nem jelent rosszat :D
[right][snapback]17217[/snapback][/right]

De úgy tünik rosszat jelent :(

Zrokky 4393

Nyugi legyen már, épp most töltöm fel, mert elszúrtam az előző feltöltésnél a parancsikonját. Azelőtt meg az elmentéseket felejtettem benne shocking.gif

Most felrakom, leszedem, azt ha jó, akkor jó sombrerokalap.gif

rannien 4391

Visszatért! :D

puposzs 4392

QUOTE(rannien @ 2007 Mar 11 , 19:13 )
Visszatért! :D
[right][snapback]17222[/snapback][/right]

És télleg!

rannien 4394

Yuppa! Már érzem Arlen közeledő parfümjét!!! :D

Dewoor 4395

JÁÁÁÁÁÁÁJJJ JÁÁÁJ JÁÁÁJ *további sikoltozások 18 soron át* JÉÉÉJ istentisztelet.gif
Botson double point and xp event van, most tettem le a villát anyucikám fokhagymás csirkéjéről, följövök, és itt vannak a sorok, amire a reggeli nutelláskalács óta várok.

Ez egy szép nap...

puposzs 4396

Király....már nagyon akarok játszani!

Loyel 4397

guruljka.gif Cupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Dewoor 4398

Ne postoljatok, mert ha postolunk, akkor Zrokky frissíti az oldalt, hogy lássa mit írtunk, ha frissít, akkor az lefoglalja a kapcsolatát, és akár perceket is késhet az egész...ezt ugye nem akarjátok? blink.gif guruljka.gif XD

rannien 4399

Jajj, ne!!!! :D

puposzs 4400

Megint nincs Zrokky!....Remélem most tölt!

rannien 4401

Itt van, csak nem ebben a topicban. Zrokky helye

Loyel 4402

Igen tölt...Nah én neki állok annak az angolnak, mert sose lesz kész

Oldalak

Megjegyzés írása

Hmm..

Jelenleg nem vagy bejelentkezve! Ha szeretnél, írhatsz hozzászólásokat vendégként is, viszont ez esetben a hozzászólásaidat nem szerkesztheted és minden hozzászólásod moderátori előnézetre kerül.

Bejelentkezhetsz, vagy regisztrálhatsz a Belépés gombra kattintva.
Beceneved:
Írd be a számokat a mezőbe:
num

B
I
U
S
Url
Kép
Youtube videó
Idézet
Spoiler


GIF

Előnézet

Témát nyitotta

Zrokky -
Keresés
Mutasd azokat a hozzászólásokat, amik tartalmazzák az alábbi kifejezést