Ruby Dragon Entertainment
logo

Dragon Blade 3

Kattints ide az ismertető elolvasásához

Tetszik ez a játékunk?

Segíts nekünk egy lájkkal, megosztással, vagy ajánld másoknak, hogy minél többen ismerjék meg. Minden segítségért hálásak vagyunk! 🙃

Fórum főoldal RDE Játékok és projektek Dragon Blade 3 - Befejezés

A kard kalandos történetének befejezése

Arkantosz 4652

Valaki küldjön pls egy mentést a farkasos minigamnél, sajna nem volt szerencsém még hozzá..szivesen kipróbálnám istentisztelet.gif

Az emesen címemre kérném a mentést bahh.gif

Redhane 4653

QUOTE(Arkantosz @ 2007 Mar 21 , 15:51 )
Valaki küldjön pls egy mentést a farkasos minigamnél, sajna nem volt szerencsém még hozzá..szivesen kipróbálnám istentisztelet.gif

Az emesen címemre kérném a mentést  bahh.gif
[right][snapback]17989[/snapback][/right]


Hm... mikor Arlennel egyedül vagy abban a faluban, ahol Avarival találkoztál, menj oda ahhoz a két emberhez, akik alul beszélgetnek. Utána menj ki a faluból.

És akkor kezdődik a minigame.

Ha nincs előtte mentésed, akkor én nem tudok segíteni, mert az előbb töröltem ki a saját mentésemet hehe_uhh.gif
Azért remélem valamennyit segítettem.

Sparhawk 4654

Valaki megmondaná MIKORTÓL és hol lehet megvenni a félhold medált?

Redhane 4655

QUOTE(Sparhawk @ 2007 Mar 21 , 17:05 )
Valaki megmondaná MIKORTÓL és hol lehet megvenni a félhold medált?
[right][snapback]18002[/snapback][/right]


Azt hiszem úgy van, hogy mielőtt a tornyos faluba mész, be lehet ugrani az északi faluba. Ott ilyen kék körök vannak (mint ahol bájitalt lehet készíteni), ha odaállsz, lejátszódik egy párbeszéd Arlen és Avari között. Aztán vissza Azulába a fegyverkereskedőhöz, aki ingyen:) odaadja neked.

Igen, biztos így van. Egyébként az északi faluban lehet kicsit röplabdázni is, hogy összebarátkozz Avarival :)

VinBazs 4656

Mikor este megkell keresni Yunát meg Avarit, akkor azon kívül lehet mást csinálni h a toronyba mész, beszélsz Avari, meg meglátod Yunát?

Redhane 4657

QUOTE(VinBazs @ 2007 Mar 21 , 17:21 )
Mikor este megkell keresni Yunát meg Avarit, akkor azon kívül lehet mást csinálni h a toronyba mész, beszélsz Avari, meg meglátod Yunát?
[right][snapback]18005[/snapback][/right]



Yunát hol lehet meglátni? Én sehol sem találtam.

Victoria 4658

Zrokky,ha este v vmikor jössz,tudnál keresni orvosságot a telepítői problémámra? elmebomlas2.gif még megpróbálom párszor,aztán elnapolom az egészet,ha nem jön össze,mindjárt mennem kell,jön a nővérem gonosz.gif

VinBazs 4659

QUOTE(Redhane @ 2007 Mar 21 , 17:22 )
Yunát hol lehet meglátni? Én sehol sem találtam.
[right][snapback]18006[/snapback][/right]


A tisztáson... Asszem korbe.gif

RNorthex 4660

QUOTE(Victoria @ 2007 Mar 21 , 17:52 )
Zrokky,ha este v vmikor jössz,tudnál keresni orvosságot a telepítői problémámra?  elmebomlas2.gif  még megpróbálom párszor,aztán elnapolom az egészet,ha nem jön össze,mindjárt mennem kell,jön a nővérem gonosz.gif
[right][snapback]18008[/snapback][/right]


Letöltés vezérlőt használj pl: flashget, különben hibásan tölti le az egészet.

Redhane 4661

QUOTE(VinBazs @ 2007 Mar 21 , 20:10 )
A tisztáson... Asszem  korbe.gif
[right][snapback]18017[/snapback][/right]



Mármint... a titkos helyen az erdőben? blink.gif
Fene se gondolná, hogy ott van...

Eazy 4662

Valaki el tudná mondani nekem egy kicsit részletesebben, hogy hol van az a titkos erdő rész (és, hogy melyik erdőben) ??? walki.gif

VinBazs 4663

QUOTE(Redhane @ 2007 Mar 22 , 11:37 )
Mármint... a titkos helyen az erdőben?  blink.gif
Fene se gondolná, hogy ott van...
[right][snapback]18062[/snapback][/right]


Ha jól emléxem akkor ott (Azula feletti erdő...)

Brayen 4664

sajna én is kihagytam a farkasos minigamet elmebomlas.gif de megmondaná valki morecnek hány Hp ja van ? :D

Bazsi 4665

QUOTE(Brayen @ 2007 Mar 22 , 18:52 )
sajna én is kihagytam a farkasos minigamet  elmebomlas.gif  de megmondaná valki morecnek hány Hp ja van ? :D
[right][snapback]18121[/snapback][/right]


Én legalább 5 percig ütöttem, de sose kellett egy gyógyitalt se használni. Egyszerü volt a vége. bee.gif

Brayen 4666

bakker én is ütöm 1 hit 230 dmg és kb 50 nyíl és nem hal meg elmebomlas.gif

Bazsi 4667

Egyszer megfog.

Brayen 4668

jah 1 x de mikor?

de te mivel ütötted kardal vagy íjjal ?

RNorthex 4669

Fogtam egy középkategóriáju kardot(1. végigjátszás), benyomtam támadást azt néha-néha visszanézegettem amikor már tölteni kellett hp-t. De gyenge felszereléssel is megvolt vagy 5 perc alatt. 130-akat szedtem le. Most már megvan a 600 is guruljka.gif

Sparhawk 4670

Az utolsó harcra érdemes vásárolni az északi faluban sok hős elixirt.

Eazy 4671

Én 35 szinten támadtam Morecnek.
Karddal nem túl nehéz de figyelni kell ha fagyaszt vagy sokkol és kevés az életünk mert hát...az gáz

Sparhawk 4672

Ezért kell a hős elixír,mert a varázslatok se hatnak rád...

Sparhawk 4673

Azelőtt,hogy Darkrain elrabolja Arlen-t,azelőtt megint van egy álom...A vízen át tudok menni,de onnan hova?

Bazsi 4674

Énis sima karddal támadtam, 210et sebzett asszem, nemvolt különösebb gond.

Eazy 4675

QUOTE(Sparhawk @ 2007 Mar 23 , 14:58 )
Azelőtt,hogy Darkrain elrabolja Arlen-t,azelőtt megint van egy álom...A vízen át tudok menni,de onnan hova?
[right][snapback]18187[/snapback][/right]


Bocs, idáig jutottam csak én is
nekem az mondták, hogy kell a lecsapás, fagyasztás, Avarival beszélni Tevorinban, Morecel Arlenről kérdezzünk, Sydellben Avarival nem akarunk csatlakozni és asszem ennyi^^

Sparhawk 4676

Pufffffffffff...Avarival csatlakoztam elmebomlas.gif elmebomlas.gif

Eazy 4677

Hophophophop:
A farkasos minigame-t is meg kell csinálni4

Oldalak

Megjegyzés írása

Hmm..

Jelenleg nem vagy bejelentkezve! Ha szeretnél, írhatsz hozzászólásokat vendégként is, viszont ez esetben a hozzászólásaidat nem szerkesztheted és minden hozzászólásod moderátori előnézetre kerül.

Bejelentkezhetsz, vagy regisztrálhatsz a Belépés gombra kattintva.
Beceneved:
Írd be a számokat a mezőbe:
num

B
I
U
S
Url
Kép
Youtube videó
Idézet
Spoiler


GIF

Előnézet

Témát nyitotta

Zrokky -
Keresés
Mutasd azokat a hozzászólásokat, amik tartalmazzák az alábbi kifejezést