Ruby Dragon Entertainment
logo

Dragon Blade 3

Kattints ide az ismertető elolvasásához

Tetszik ez a játékunk?

Segíts nekünk egy lájkkal, megosztással, vagy ajánld másoknak, hogy minél többen ismerjék meg. Minden segítségért hálásak vagyunk! 🙃

Fórum főoldal RDE Játékok és projektek Dragon Blade 3 - Befejezés

A kard kalandos történetének befejezése

Mikik3jr 5201

Előszedtem a Dragon Blade 3-t, és ugyan azt tapasztaltam, mint Seila! Leszedtem vagy 4 fontot, újraraktam, újraindítottam a gépem, és még mindig nem mentek az ékezetek. DE amint legyűrtem 1 nyálkát egyből jók lettek. :blink:

Linkin0213 5202

Roventől keletre lévő erdőben van egy barlang bejárat ha jól emlészem ott szerzem meg a Mortimer csak olyan rég játszottam vele hogy nem emlékszem hogy kell kinyitni azt az ajtót. Valaki nem írná le hogy tudom ki nyitni?

Nyálkusz 5203

Mikor mész a tengerparti városba az EGÉSZ csapattal menj le a homokhoz és mind2 bejátszást nézd meg (kék kis csillogó valami a földön, asszem' kettő van belőle...) aztán menj vissza a kezdőfaluba, ott beszélj a boltos csajjal, aki mesélni fog róla, majd ad egy holdkulcsot/hold alakú kulcsot, menj vissza a barlanghoz, és menj a táblához vagy mihez, így Arlen belerakja majd a bemélyedésbe a kulcsot és a rács kinyílik :)

Linkin0213 5204

[QUOTE= (#1389. hozzászólás)]Mikor mész a tengerparti városba az EGÉSZ csapattal menj le a homokhoz és mind2 bejátszást nézd meg (kék kis csillogó valami a földön, asszem,#39 kettő van belőle...) aztán menj vissza a kezdőfaluba, [...][/QUOTE] köszike :)
Na most játszottam ki asszem 4-re statisztikáim: -11óra 26perc 12másodperc -51675 lépés -85 mentés -216 harc Tudom sok a 11 óra de én mindig rámegyek a tápolásra nem gyengén a sárkányt is meglepően gyorsan levertem és az utolsó harcnál is csak egyszer gyógyítottam de lehet anélkül is simán ment volna. :D

2023-01-26 19:24:50
3235

Zrokky 5205

Wow, elég durva statok :D Ha a srákány nem lenne ilyen erős, akkor szerintem fele annyi idő kéne tápolásra. Nagyon gyorsan össze lett dobva ez a rész, nem igazán lett belőve a nehézség. Lehet egyszer neki kéne ülni és kicsit kiegészíteni, vagy rendbehozni, főleg a legelejét, mert ott 80%, hogy meghal a játékos.. :D

[img height: 140px; float: right; margin-top: -20px]https://media.tenor.com/UWfzEWlYPSsAAAAM/yum-pusheen.gif[[/img] Wooo, random aláírás:vic::wtf:

Mikik3jr 5206

Ha újra akarod csinálni az elejét, akkor a 4. résznek csináld újra az elejét, mert amikor újrakezdtem, az 1. nyálkánál mindig meghalok. :fryingpan: Így is ( szerintem ) a 3. résznek legkönnyebb az eleje. :buddy:
Ejj, de borzalmas szóismétlés :bahh:

Linkin0213 5207

[QUOTE= (#1391. hozzászólás)]Wow, elég durva statok :D Ha a srákány nem lenne ilyen erős, akkor szerintem fele annyi idő kéne tápolásra. Nagyon gyorsan össze lett dobva ez a rész, nem igazán lett belőve a nehézség. Lehet egysz [...][/QUOTE] Most azért egy kicsit vicces hogy írod hogy "Ha a srákány nem lenne ilyen erős" nekem annyi volt csak hogy Delothal lecsapás képességet használtam egészen addig amig az MP-je el nem fogyott és aztán Yunával egy meteor és kész szinte sérülés nélkül meg csináltam.

Vendég 6824

hali, a Dragon Blade 3 title screen zenéje micsoda? :smile: be tudná valaki linkelni? :biggrin:

2023-01-26 19:24:50
3235

Zrokky 6825

A Suzumiya haruhi no yuuutsu c. anime egyik részéből származik, ha jól emlékszem. Nem tudom pontosan mi a címe, vagy hogy az ost-i között megtalálható-e :walki:

[img height: 140px; float: right; margin-top: -20px]https://media.tenor.com/UWfzEWlYPSsAAAAM/yum-pusheen.gif[[/img] Wooo, random aláírás:vic::wtf:

Dani 6829

Szia! Egyszerűen nem hittem volna, hogy meg fogok kedvelni olyan régi, dos-os grafikájú rpg maker 2000-es, magyar játékokat, mint a Dragon Blade széria! Imádom a fantáziát, a zöldet és az ilyen magával ragadó varázslatos hangulatot, főleg a 3. rész jön be, amit most kezdtem el játszani (falun nőttem fel de sajna csak 10 éves koromig, életem végéig ott élnék igazából...)! Szóval teljes mértékben le a kalappal, sok Sikert és Energiát a többi elkövetkező részhez is! =) Az oldal is szuper és aranyos, viccesen van megalkotva :) (Nyan-Koi :yee:, még mindig reménykedek egy következő évadban....) No, de a játékkal kapcsolatban az lenne kérdésem, hogy Arlennel közel- vagy távolharcira érdemes fejleszteni nagyobb mértékben? :) Üdv, Dani

2023-01-26 19:24:50
3235

Zrokky 6830

[QUOTE=Dani (#136710. hozzászólás)]Szia! Egyszerűen nem hittem volna, hogy meg fogok kedvelni olyan régi, dos-os grafikájú rpg maker 2000-es, magyar játékokat, mint a Dragon Blade széria! Imádom a fantáziát, a zöldet és az ilyen mag [...][/QUOTE] Szia, Örülök, hogy tetszenek a játékaink és az oldalunk ^_^ Pár éve nagyon nagy népszerűségnek örvendtek ezek a fajta játékok, külföldön még máig tombol az RPG Maker láz. Idehaza sajnos már nem igazán adnak életjelet az érdeklődők, de azért időről időre mindig előkerül 1-2 játékos, vagy játék készítő. Mi meg a kezdetek óta itt lebzselünk és még jó ideig maradni is fogunk remélhetőleg :afro: A játékban a távolságira edzettem Arlent általában, mert akkor folyton elrohangált és kevesebb ütést kapott. A közelharc talán jobb, de ahhoz előbb fel kell tápolni a karaktereket, vagy pár ütés után összecsuklanak. Tápolni akkor érdemes, amikor három karakter van a csapatban. Ez a harmadik része a játéknak kifejezetten nehéz kezdetűre sikeredett sajnos, de ha az elejét átvitted, akkor a vége az már gyerekjáték :D Jó játékot!

[img height: 140px; float: right; margin-top: -20px]https://media.tenor.com/UWfzEWlYPSsAAAAM/yum-pusheen.gif[[/img] Wooo, random aláírás:vic::wtf:

Dani 6831

[QUOTE=Zrokky (#136716. hozzászólás)] Szia, Örülök, hogy tetszenek a játékaink és az oldalunk ^_^ Pár éve nagyon nagy népszerûségnek örvendtek ezek a fajta játékok, külföldön még máig tombol az RPG Maker láz. Idehaza sajnos már n [...][/QUOTE] Köszi! Egyébként elfelejtettem írni, hogy a harci szimuláció is nagyon tetszik (jobb élményt ad, jobban ki lehet használni az irányítást). Ilyen lesz a többi részben is?



Na jó, majdnem másfél óra bolyongás után kérek egy kis segítséget (vagy akár támpont is elég): [spoiler]Az elején, miután felmentem Sydellbe a csapattal a nő nyomában és nem találtuk, se a fogadóban a fogadóst, mégis merre keressem? Már elmentem Norembe, Rovenbe, keletre (ahol van 4 fiatal a tónál, ketten fürdenek), Roven előtt elrepült felettem egy helikopter, a kiserdőben megvolt a "sátort találtam" jelenet, aztán ennyi. Voltam Azulában is, de ott is semmi.[/spoiler]


Na, közben megtaláltam a végigjátszást a 61. oldalon, úgyhogy ok.[spoiler](csakhát mivel mondta Arlen, hogy Sydell-t már végigkereste.... gondoltam, ott már nem kell szétnézni, így elindultam kifele....)[/spoiler] Viszont van egy jelentenivalóm: [spoiler]Sydellben az alagútban találtam egy "Varázsládát", amiből megkaptam Dragon Blade-t, amit felrakván Arlenre 580-at sebzek... Kimentettem, visszatöltöttem még a láda megnézése előttre, aztán viszont mást kaptam belőle. Szerintem valahogy szedd ki a lehetőségek közül Dragon Blade-t, mert talán így túl könnyű (?), vagy direkt beleraktad, mint 1:10000000000 eséllyel és én meg pont kikaptam? =D [/spoiler]


Végigjátszottam, összeségében véve inkább tetszett (főleg a sztori és a grafika fejleménye miatt), mint hogy csalódtam, otsukaresan :).[spoiler]Azt hiszem megvolt a tragédia adag egy ideig, bár azért lehetett volna egy Happy End a teljes legvégére a szériának :szomoru1:... A 0. rész viszont nagyszerűen kezdődik =)[/spoiler]

suhanc 6835

[QUOTE=Dani (#136719. hozzászólás)] Köszi! Egyébként elfelejtettem írni, hogy a harci szimuláció is nagyon tetszik (jobb élményt ad, jobban ki lehet használni az irányítást). Ilyen lesz a többi részben is?


Na jó, majdnem má [...][/QUOTE] Több féle befejezés van, attól függően milyen viszonyban voltál a szereplőkkel :)

Rdei 6838

2-3 alkalommal végig kell játszani az összes előzményhez. A Dragon Blade kevés eséllyel de kieshet, úgyhogy grat hozzá :D

Dani 6854

Igen, miután végigjátszottam Jennifer végigjátszása szerint (kicsit eltérõ eredményekkel), megkaptam Morec elõzményét és hátra van még Yunáé és Avarié, amiket valószínûleg meg is csinálok :). [spoiler] Elég könnyen fel lehet fejlõdni akár maxra Arlennek a Dragon Bladdel a kezében a tarajos, narancs-piros színû papagáj gyilkolásával, de gondolom ti is így csináltátok =). Egyébként kicsit érdekesen lett megoldva, hogy Morec nem harcol semmit, max akadályozza a testével az ellent egy kicsit, amikor üldöznek, míg a lányok mindent beleadnak az utolsó cseppig..... elég ciki :blink: [/spoiler]

Geri98 6855

[spoiler] Emlékszem, mikor megvolt a 3 harcképes csapattag akkor mindig a tûzmadarakat gyilkolásztam, amíg meg nem lett mindenkinek a Sárkány páncél. Jó volt azokkal a dögökkel farmolni, még ha az elején kicsit nehéz is volt. :D Ritka/titkos cuccok közül pedig remélem hogy csak a Dragon Blade+Árnyölõ hiányoztak. ._. [/spoiler]

2023-01-26 19:24:50
3235

Zrokky 6857

[QUOTE=Rdei (#136736. hozzászólás)]2-3 alkalommal végig kell játszani az összes előzményhez. A Dragon Blade kevés eséllyel de kieshet, úgyhogy grat hozzá :D [...][/QUOTE] Nem feltétlen kis eséllyel. A box kinyitása előtt elmented, ha nem azt adja, amit akarsz, visszatöltöd a mentést és újra kinyitod.. éljenek a kiskapuk :P

[img height: 140px; float: right; margin-top: -20px]https://media.tenor.com/UWfzEWlYPSsAAAAM/yum-pusheen.gif[[/img] Wooo, random aláírás:vic::wtf:

Rdei 6858

volt, hogy egy órát próbáltam. Kis eséllyel...

Dani 6862

Na, két újabb kérdés:[spoiler] A játék elején, amikor Arlen kiment Azulából a nyálkát követve és Yunával pedig megkerestük és megmentettük õt, azután beszélnek egyet és Yuna mond/megígér egy olyat Arlennek, hogy "Jó, majd valamikor visszajövünk, keresünk egy erõs nyálkát, és megverjük, akkor abbahagyod?" Lesz valamikor ilyen erõs nyálka vagy ez csak ilyen lerázós szöveg Yuna részérõl? Másik: [img]http://kepfeltoltes.hu/141124/zacsko_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/img] Meg lehet valahogy szerezni azt a dombon lévõ zacsit? (vagy csak teaserként van :D)[/spoiler]

Rdei 6863

Az ott teaser és tudtommal vissza lehet menni fightolni egy nagy kupac nyálkával valahol arrafele, de már nem vagyok benne biztos.

2023-01-26 19:24:50
3235

Zrokky 6864

Erre már én se emlékszek.. örök rejtély marad.. :D A dombon lévő zsákot nem lehet felszedni, az csak a díszítés része.

[img height: 140px; float: right; margin-top: -20px]https://media.tenor.com/UWfzEWlYPSsAAAAM/yum-pusheen.gif[[/img] Wooo, random aláírás:vic::wtf:
2023-01-26 19:24:50
3235

Zrokky 23053

Hibajavítás végett felraktam újra a DB3-at az oldalra. Részletekért nézz át a DB2-es témába ([b]23054-es hozzászólás[/b]). [gif]https://media.tenor.com/images/d7a36c3ea24ba0fcb87e8e79e1f78ba3/tenor.gif[/gif]

Szerkesztette: Zrokky
Ekkor: 2020-09-22 16:22:18
[img height: 140px; float: right; margin-top: -20px]https://media.tenor.com/UWfzEWlYPSsAAAAM/yum-pusheen.gif[[/img] Wooo, random aláírás:vic::wtf:

Oldalak

Megjegyzés írása

Hmm..

Jelenleg nem vagy bejelentkezve! Ha szeretnél, írhatsz hozzászólásokat vendégként is, viszont ez esetben a hozzászólásaidat nem szerkesztheted és minden hozzászólásod moderátori előnézetre kerül.

Bejelentkezhetsz, vagy regisztrálhatsz a Belépés gombra kattintva.
Beceneved:
Írd be a számokat a mezőbe:
num

B
I
U
S
Url
Kép
Youtube videó
Idézet
Spoiler


GIF

Előnézet

Témát nyitotta

Zrokky -
Keresés
Mutasd azokat a hozzászólásokat, amik tartalmazzák az alábbi kifejezést