Ruby Dragon Entertainment
logo

Dragon Blade 3

Kattints ide az ismertető elolvasásához

Tetszik ez a játékunk?

Segíts nekünk egy lájkkal, megosztással, vagy ajánld másoknak, hogy minél többen ismerjék meg. Minden segítségért hálásak vagyunk! 🙃

Fórum főoldal RDE Játékok és projektek Dragon Blade 3 - Befejezés

A kard kalandos történetének befejezése

Marci 4252

tesztelők hol tartanak?

Zrokky 4253

QUOTE(Sirius @ 2007 Feb 23 , 20:45 )
Tényleg a menüben a "Térkép" opció mire jó?? Mert csak annyit láttam hogy meg tudtuk nézni azt a rajzot.
[right][snapback]16809[/snapback][/right]

Yupp, meg tudod nézni a sziget térképét, abból meg azt tudod meg, hogy merre kell menned, hogy egyik faluból a másikba juss.
Lényegében a falvak helyét/nevét mutatja, semmi több.
QUOTE(Marci @ 2007 Feb 23 , 22:05 )
tesztelők hol tartanak?
[right][snapback]16812[/snapback][/right]

Ha én azt tudnám. Ez a 3. hete a tesztelésnek, kezdek borúlátó lenni, mivel 4-5 órás játék..
Remélem mostmár végeznek hamarosan.

Marci 4254

QUOTE(Zrokky @ 2007 Feb 23 , 22:26 )
Ha én azt tudnám. Ez a 3. hete a tesztelésnek, kezdek borúlátó lenni, mivel 4-5 órás játék..
Remélem mostmár végeznek hamarosan.
[right][snapback]16813[/snapback][/right]


és ki teszteli még?

Zrokky 4255

Annie (1. kör, helyesírási hibákat nézi legfőképp) és Labs (2. kör, extra helyeket nézi végig, ha mindenigaz)

Glarion kimarad a 2. körből, mivel eltiltatta magát a gépezéstől és nem lenne elég ideje tesztelni a játékot. Gondolom mikor oda kerül van jobb dolga is.

Mindenesetre 1. körben találtak elég hibát, szal' érdemes megvárni a 2. kört is. Remélem hamar a végére érnek mostmár harap.gif

Labs 4256

Jelentem, én megvagyok, rám már nem kell várni.

user posted image

Zrokky 4257

Million Đanke istentisztelet.gif

Apropó, elvileg ez a 2. kör nehezebb lett kicsivel.
(Kevesebb TP-t osztottak az ellenfelek, cserébe egy kevéssel több aranyat kaptunk)

Tapasztaltál ilyesmit, vagy nem volt nehezebb az első körnél?
Esetleg túl nehéz/könnyű volt?

Labs 4258

Sztem nem volt nehezebb, lehetne még kevesebb TP pont, mert igy az erősebb fegyverek megvásárlásnak nem látom sok értelmét.

Zrokky 4259

Okay, na most kicsit nehezítettem rajta. Kicsit "húzósabban" nehezítettem rajta, habár kezdek attól tartani, hogy ez így már egy beteges verzió lesz bee.gif

Még Annie-re várunk, hajrá hajrá! ^^

blackandsilver 4260

[quote=Zrokky,2007 Feb 26 , 17:41 ]
Okay, na most kicsit nehezítettem rajta. Kicsit "húzósabban" nehezítettem rajta, habár kezdek attól tartani, hogy ez így már egy beteges verzió lesz bee.gif

Nana!!! Ne nehezítsétek meg nagyon!:( A DB2-őt se tudtam végigmenni... remélem a háromban nem lesz ennyi idegesitő minigame...

Zrokky 4261

Igaz, sok játékban elég csak az entert nyomogatni, hogy végigvigyétek, az enyéimben viszont meg kell szenvedni a "Vége" feliratért.

De nem kell parázni, itt a 3-ban már alig van 1-2 minigame. Ezeknek a felét ki is lehet hagyni.
Inkább a tápolástól kell itt majd félni.

Az egyik tolvajnép, aki elcsente a bétát, az pont ezen akadt ki, hogy nem tápolt semmit (csak a kötelező harcokat) és nem bírja legyűrni az első nehezebb ellenfelet.
Remélem megfelelő tanulsággal szolgál az esete guruljka.gif

Érdemes végigvinni a DB3 előtt a DB2-t, azelőtt meg a DB1-et, mert sorban vannak walki.gif

blackandsilver 4262


Érdemes végigvinni a DB3 előtt a DB2-t, azelőtt meg a DB1-et, mert sorban vannak walki.gif
[right][snapback]16856[/snapback][/right]


Elhiszem hogy érdemes de ha egyszer nem megy... a toronyban a katonák csapkodása végleg kicsapta nálam a biztosítékot....

Sirius 4263

Figy! Nagyon egyszerű ám mind a 2 DB, csak türelmesnek kell lenni. Ha érdekel segítek neked MSN-en, csak akkor vegyél fel bee.gif Ha érdekel írj PM-et!

Sparhawk 4264

Nehezítesz a DB3-an?
Szerintem ez nem nagy gond.Egyik része se lesz szerintem olyan nehéz,ha sokat tápol elötte,vagy ha minigame-ről van szó,akkor csak sokat kell gyakorolni,nem úgy kell hozzáállni,hogy úgyse fog menni...nagy hiba... ravasz.gif ravasz.gif ravasz.gif

Dewoor 4265

Naja, csak mindig legyen a történetszálon is hely, amikor bossok előtt elvonulhatsz kicsit farmolni. Én db2-ben Rageoon-nál fordultam fe....4 határtörés, tűzfal nem volt, majdnem minden harmadik körben crit, 21 gyógyital 2 tonik, Kyno 26-os szint. ÉS LEÖLT. bekakálok. ez már nem vicces, nem fun, nem izgalmas. ez fusztráló. szomoru1.gif

Redhane 4266

QUOTE(Dewoor @ 2007 Feb 28 , 17:24 )
Naja, csak mindig legyen a történetszálon is hely, amikor bossok előtt elvonulhatsz kicsit farmolni. Én db2-ben Rageoon-nál fordultam fe....4 határtörés, tűzfal nem volt, majdnem minden harmadik körben crit, 21 gyógyital 2 tonik, Kyno 26-os szint. ÉS LEÖLT. bekakálok. ez már nem vicces, nem fun, nem izgalmas. ez fusztráló.  szomoru1.gif
[right][snapback]16867[/snapback][/right]



Haha, nekem is akkor lett kampec :D Ráadásul nem volt korábbi mentésem mert mindet fölülírtam... Pedig nem lenne az húzós, ha nem lenne ott az a rohadt tűzfal.

Úgyhogy elölről kezdtem, mégegyszer végigvittem az összes minigamet, és mostmár tápoltam rendesen :)

Sirius 4267

Tűzfal? Azt fagyponttal simán eltod tüntetni (nemtom h ez-e a neve, már régen jáccottam vele)

Egyébként szvsz ez a DB3 topic és nem a DB2 mellow.gif

Dewoor 4268

Kynoval nehezen nyomok fagyontot bocsesz.gif

Sirius 4269

JAhm télleg ^^' NAmindegy válaszolok az arra kijelölt topicban!

Loyel 4270

Miko miko miko Mikor lesz már kész a tesztelés???????????????????? Má vagy 2 hónapja várunk rá! panik.gif rinya.gif

Felhasználónév 4271

már énis nagyon várom fullvigyor.gif

Dewoor 4272

Nono, ne sürgesd...én inkább örülnék megint a minőségnek bee.gif így is sokkal gyorsabban halad mint a dzsemborisok ravasz.gif

Zrokky 4273

No srácok, nem tudom mi legyen a helyzet. Nem tudom sehol elérni Annie-t, az utolsó teszterünket és már több, mint 1 hónapja folyik a tesztelés.

Azt tudom, hogy nem éppen időmilliomos, de nekem úgy tűnik, hogy még elég sokat kéne várni rá.
Mint már mondtam, maga a játék elég rövdi lett és elméletileg a hibák száma is kevesebb, melynek túlnyomó részét a többi teszterünk kiszűrte.

Rakok egy szavazást, amin holnap estig lehet szavazni, hogy várjunk-e tovább, vagy adjuk ki és ha később végigvitte, akkor az általa talált hibákból egy hibajavított verziót csinálunk.

(Annie nézti a helyesírási részét a játéknak, szóval itt inkább csak íráshibákra kell számítani bug-néven..)

Holnap 22:00-ig lehet szavazni dio2.gif

blackandsilver 4274

Engem nem zavar a helyesírás.. de már nagyon játszanék bahh.gif
Akkor ma tényleg lezárod a szavazást és ha igy marad az eredmény akkor este már játszhatunk is a DB3-mal...?

Sparhawk 4275

Szerintem már úgyse kell várni az utolsó tesztelőre sokat,és ha már eddig kibírtuk akkor már ez a kis idő nem számít.

Gary94 4276

En nem tudok tovabb varni olyan jo volt az 1-2 finom.gif bee2.gif

Sirius 4277

Sztem még várjunk vele, úgy jobb, hogyha a lehető legtökéletesebbet kapjuk kézhet minthogy tele van helyesírási hibákkal. SZ'al én még várnék.

Oldalak

Megjegyzés írása

Hmm..

Jelenleg nem vagy bejelentkezve! Ha szeretnél, írhatsz hozzászólásokat vendégként is, viszont ez esetben a hozzászólásaidat nem szerkesztheted és minden hozzászólásod moderátori előnézetre kerül.

Bejelentkezhetsz, vagy regisztrálhatsz a Belépés gombra kattintva.
Beceneved:
Írd be a számokat a mezőbe:
num

B
I
U
S
Url
Kép
Youtube videó
Idézet
Spoiler


GIF

Előnézet

Témát nyitotta

Zrokky -
Keresés
Mutasd azokat a hozzászólásokat, amik tartalmazzák az alábbi kifejezést