Ruby Dragon Entertainment
logo

Dragon Blade 3

Kattints ide az ismertető elolvasásához

Tetszik ez a játékunk?

Segíts nekünk egy lájkkal, megosztással, vagy ajánld másoknak, hogy minél többen ismerjék meg. Minden segítségért hálásak vagyunk! 🙃

Fórum főoldal RDE Játékok és projektek Dragon Blade 3 - Befejezés

A kard kalandos történetének befejezése

2023-01-26 19:24:50
3235

Zrokky 4851

Na ja, szerintem Maker készitésekor nem számítottak arra, hogy lesz olyan őrült, aki dúsan több mint 1000 eventet rak le egy mapra biggrin.gif
Most a pojén meg az, hogy DB4-be is beleraktam ezt a vízbemenős dolgot és 1000 event helyett 1-el csináltam meg az egészet... ugyanúgy működik, ráadásul common evnetben van az az egy event így az összes térképre működik.. sleep.gif
Hiába, tapasztalatszerzéssel tanulunk igazán smile.gif

Noremben, ha nagyon laggol, akkor be kell menned a játék Menüjébe, ott a Beállításokat keresd meg és a Követőrendszert kapcsold ki. Így elvileg a laggolás megszűnik azon a mappon.
Aztán, ha elhagytad, akkor kapcsold vissza, vagy hagyd úgy, gyakorlatilag mindegy, csak dizájn elem smile.gif

A harcokkal kapcsolatban nem tudok mit mondani. DB1-ben az volt a problémátok, hogy túl sok a kikerülhetetlen harc és (annak ellenére, hogy így a játék végére a karakterek teljesen fel lettek tápolva és nagyon nem kellett külön elmenni tápolni) jobban szeretnétek, ha inkább külön kéne tápolni.

Ahogy Northex is leírta, az igazi RPG-knek egyik kiemelkedő része a harc - fejlődés és tápolás.
Nem csak harcról szólnak, de egyik alapköve a harc.

Lásd pl. Final fantasy sorozat. Játék végére már több száztucatnyi, ha nem több ezer harcon esel keresztül.
Star Ocean-ban szintén vagy 500-1000 harcot kell letudni. Chrono sorozatban is ömlenek ránk a harcok minden helyen gyakorlatilag.
És lásd Dragon Blade 2-ben, ahol 13 óra alatt 130 harc van, ami nem is mondható annyira soknak fullvigyor.gif

Szóval ezek a DB játékok nem arról szólnak, hogy nyomod az entert és gratulálok "yore winner".
Haladni kell a történettel, fejleszteni a karaktereket, bebarangolni a játékvilágot, megszerezni a speciket és győzni, ezeket a játékokat így játszátok ravasz.gif

[img height: 140px; float: right; margin-top: -20px]https://media.tenor.com/UWfzEWlYPSsAAAAM/yum-pusheen.gif[[/img] Wooo, random aláírás:vic::wtf:

Csirguz 4852

IDÉZET(RNorthex @ Nov 27 2008, 19:42) [snapback]27455[/snapback]
Sztem túl könnyűek a db-k, pedig nem tápolok annyira sokat, csak az elején kb 1órát és egész játékig kitart sleep.gif
Inkább több tápolás kéne, vhol erről szól az rpg, hogy a sok tápolásért kapod a jutalmat.


Hát kinek mi jön be.. nna de most itt a hétvége és le fogom végre ölni azt a sárkányt. (remélem) Egyébként megpróbáltam betölteni azt a részt amikor találkozik a csapat Awarival és leszedni róla az Árnyölőt. biggrin.gif Sajnos nem sikerült.

Noremben sokkal jobb lett, hogy kikapcsoltam a követést, de még így is akadozik. De már tűrhető ^^

-------------

Megcsináltam! yeyeye.gif

Awari volt 23. szintű Páncélkarddal (amit nem is használtam, csak a nyálkák ellen) + Mortimer pisztolya. Yuna 20. szintű semmi extrával, még a gyémánt medált is elfelejtettem rárakni biggrin.gif Elég volt Yunával jégbörtönbe zárni (állandóan lefagyasztottam a 19VP-s jégvarázslattal) Awari-nál meg észrevettem egy bugot: végtelen töltény volt a pisztolyban. És a pisztollyal pedig állandóan kómába ejtettem szal meg sem tudott ütni mert távolságival támadtam.

Most de boldog vagyok nemhittem volna, hogy sikerül biggrin.gif

Egy kérdésem lenne: hanyas idomításnál lehet állatom?

Szerk.: és bocsi a dupla postért ^^

2023-01-26 19:24:50
3235

Zrokky 4853

A végtelen töltény még lehet, hogy a bugteszteléskor maradt benne emot-hmm.gif
Hát mostmár mindegy, ennyi könnyítés belefér még sly.gif

A sárkány volt a játékban a legnehezebb harc, onnan már csak egy köpésnyi harc lesz és ro_emote_no1.gif

Kedvencet nem tudom pontosan hány ponttol lehet szerezni, sajnos ilyesmikre már nem emlékszek, de ha növeltél eleget, akkor ki fogja írni, hogy kaptál egy kedvencet. Ha meg tovább növeled, akkor erősödik a kedvenc.

Hasznos, csak gyorsan zabálja a madártápot korbe.gif

[img height: 140px; float: right; margin-top: -20px]https://media.tenor.com/UWfzEWlYPSsAAAAM/yum-pusheen.gif[[/img] Wooo, random aláírás:vic::wtf:

RNorthex 4854

Bele kellett volna tenni olyan madártápot meg nyílat amit 10x annyiba kerül de ha felhasználod menübe, kapsz 10madértápot/10nyílat és akk nem lenne az hogy a db2-be is spórolok vele laugh.gif

G-men 4855

Asszem rájöttem mi a történeti hiba, vagy mittudoménmi, ami a játék kapcsán lett felhozva, de nem írom le:D

Régebben tökre nem jött be a DB3 a harcrendszer miatt.
DE! Miután egyedül elkezdtem kipörgetni, nagyon megtetszett a game! Tökre hozzászoktam a harcrendszerhez is, egyszerűen fantasztikus! (De azt az erdőt még mindig nagy ívben kerülöm, ahol el szoktam tévedni.)
Most vagyok a 33-as szinten.
Mondtam haveromnak: Te, én ha összeszedem az Árnyölőre a 600 000-ret, akkor hivatalosan is kocka leszek:D
És meg fogom tenni.smile.gif Harcok árán. 10 ezer már van. Amúgy lenne egy kérdésem:
A ládát az álomban ki lehet nyitni?

Tamás 4856

Kinek az ötlete volt a farkasos rész kiverem a 4 farkast mennek a lovon és meghalok. Zavar hogy nem tudok ellovagolni a farkasok elöl 4 percig a legjobb (csak ma csináltam 6-szor kb. , kb. 2.50 perc. elmebomlas.gif

Victoria 4857

Rokonlélek,régebben én is amiatt sírtam.

IDÉZET
Szóval pontosan már nem tudom, de valahol meg tudsz állni, úgy, hogy körbe-körbe mozogsz, a farkasokat pedig hagyd elakadni. Kb. amikor lefordulsz, a farkasok beleütköznek a "falba", aztán ha nem távolodsz el túl messzire, és forogsz, akkor így megvárhatod, amíg lejár az idő...

Már rég játszottsm,de mikor a legelején lefele mész,ottvan egy ovális alakú nagy szikla.Úgy kell fordulnod,hogy a farkasok beragadjanak az egyik oldalán,de meg a másik oldalon körbe-körbe szórakozol,úgy h ne menj túl messze. Idegtépő,de csak így csináltam meg biggrin.gif

2023-01-26 19:24:50
3235

Zrokky 4858

Ha menekülés közben megnyomod az ESC gombot, akkor tudsz lőni a farakasokra és le tudod ezzel lassítani őket kakashi.gif

Az tény, hogy nem a legkönnyebb, de nem is kötelező megcsinálni, hogy továbbjuss a játékban happy.gif

[img height: 140px; float: right; margin-top: -20px]https://media.tenor.com/UWfzEWlYPSsAAAAM/yum-pusheen.gif[[/img] Wooo, random aláírás:vic::wtf:

Tamás 4859

Tudom. Egy üres helyre mentetem ezt a farkast és folytatam a másikat. Sajnos most vagyok 10-es. A 3. varázsigetöredék elött szeretnék jó cucban lenni azért nem megyek tovább. Hánnyas szinten megyek a 3.-ért?

2023-01-26 19:24:50
3235

Zrokky 4860

Melyik faluban vagy, inkább úgy mondd smile.gif

[img height: 140px; float: right; margin-top: -20px]https://media.tenor.com/UWfzEWlYPSsAAAAM/yum-pusheen.gif[[/img] Wooo, random aláírás:vic::wtf:

Tamás 4861

Már mindegy Tevorinban vagyok megvan a 3. töredék most ebben a percben probálok kijutni Yuna elöl magyarul a lötyöt kiviném de ott van Yuna. Csak torony miatt kérdeztem ami ez után jönn odáig jutotam el a multkor de kicsi voltam és a nyálkák kivertek:( elmebomlas.gif

Tamás 4862

Sok dolgot változtatam amiota az elözöt leirtam megszereztem Mortimel pisztolyát 26-os vagyok és a csonti ellen hányason mennyek Arlennel mert 19-esen nem tudtam kiverni.

dark 4863

én a csonti ellen 25 szinten vagy 30 szinten mentem tehát próbáld meg 25 szinten az a tuti csak morec miatt kell a 30-ig szint

Tamás 4864

Ugye nem kell kiütni Morecet?

dark 4865

De kikell ütni

spoiler

morec varázsol hogy emlékezünk rá ám akkor a csonti megöli öngyi lesz a db eltörik és minden jó ha a vége jó majd nem

Tamás 4866

Vagyis el kell kezdeni ütni valamedig, de nem ütjük ki mint a szörnyeket hanem abbamarad nem? Kár hogy elöted a poént

dark 4867

IDÉZET(Tamás @ Dec 23 2008, 23:25) [snapback]28380[/snapback]
Vagyis el kell kezdeni ütni valamedig, de nem ütjük ki mint a szörnyeket hanem abbamarad nem? Kár hogy elöted a poént


bocsi tamás hogy lelőttem igen elkezdjük ütni amíg kinem ütjük aztán a varázslás jön érted????????????

Tamás 4868

Értem. Mindegy ugyis napok kérdése (max 3nap) hogy eljussak adig ahol Morec van mert nincs suli.

Tamás 4869

Hova lett a csonti miután [spoiler]megölte[/spoiler] Morecet?

2023-01-26 19:24:50
3235

Zrokky 4870

Darkrain eltűnése DB3 végén?

Az egyszerű story, leírom: (jelöld ki egérrel a következő sorokat)
[spoiler]Szóval Darkrain története arról szól, hogy ő egy Isten féleség, aki vezető szerepet akart betölteni illegálisan (vagy mondjuk úgy egyszerűen hatalmat akart mindenki felett), ám ezzel a többi teremtő nem értett egyet. Namost őt ez nem zavarta és elkezdett valamit csinálni, hogy izomabb legyen, a többiknek pedig lépniük kellett és leölték.
Elszórtak rá egy olyan átkot, hogy halhatatlan lesz és örökké szenvedni fog. Lényegében lassan élve elrohadt és utána már nem volt neki túlzottan buli az élet.
Sokkal-sokkal később, mikor már a teremtők többnyire kihaltak, rájött, hogy ezt az átkot, amit rá szórtak meg lehet törni, ám ehhez sok erőre van szüksége. Erőt pedig úgy tud elszívni, hogy minél erősebb élőlényeket öl le.
Mondjuk az emberek varázserejét fel tudja használni. Itt jön majd közbe a Dragon Blade, mint fegyver. Ezt így közvetlenül nem tudja használni, ám aki éppenséggel tudja használni, annak az erejét megsokszorozza használat közben.

Már csak rá kell vennie valakit, hogy használja valamire, ami nagyon sok erőt igényel és akkor megölnie. Így szerez egy csomó erőt és megtörheti az átkot. Ezzel pedig nyomban meghal.

DB3 végén Morec nyit egy portált a kard segítségével, ami sok ilyen varázserőt igényel. Ez az egész jelenet Darkrain jóvoltából készült el, ő mozgatta háttérben a szálakat és remélte, hogy Morec végül kinyitja a portált.
Mikor a portált nyitotta, a varázslatra koncentrált, közben nem tudott figyelni.
Darkrain odasétált mellé nyugodtan és megölte, ezáltal kapott rengeteg erőt hirtelen, amit egyből fel is használhatott a varázslat megtörösére és ott helyben békére lelt végleg.[/spoiler]

Lényegében ennyi smile.gif

[img height: 140px; float: right; margin-top: -20px]https://media.tenor.com/UWfzEWlYPSsAAAAM/yum-pusheen.gif[[/img] Wooo, random aláírás:vic::wtf:

Tamás 4871

Nem kaput nyit végül hanem a bájitalt akarja megszüntetni Arlenen

Tamás 4872

Még van egy kérdésem mitt csináljak az álomképekben a 2-nál vannak promblémáim hogy mitt csináljak. (A második amikor ki lehet menni a házból arra gondolok itt.)

Tamás 4873

Ja meg a harmadiknál

2023-01-26 19:24:50
3235

Zrokky 4874

Ott semmit, mindig mikor bekerülsz az álom részbe, egy picivel tovább mehetsz.
Ha pedig az összes álomhoz szükséges dolgot megszerezted, akkor az álom végén találhatsz egy ládát smile.gif

[img height: 140px; float: right; margin-top: -20px]https://media.tenor.com/UWfzEWlYPSsAAAAM/yum-pusheen.gif[[/img] Wooo, random aláírás:vic::wtf:

Tamás 4875

Leirnád mitt csináljak a ládáért. Az elsőben az ajtohoz kell menni beszél utána kapok egy pontot valahova. A másodiknál nem tudom mitt csináljak meg a harmadiknál sem. Ja találtam aszem 2 bakit két ládát nem tudok kinyitni mert oda raktátok ahol nem bemeni.

U.i. Kösz Zrokky hogy küldtél email-t de azelöti napon szedtem le a játékot (karácsonyi várvédés)

2023-01-26 19:24:50
3235

Zrokky 4876

A 48. oldalon le van írva "Álom pontok" alatt az álom pontok megszerzéséhez szükséges dolgok walki.gif
( Powered by Keresendő szöveg... wink.gif )

[img height: 140px; float: right; margin-top: -20px]https://media.tenor.com/UWfzEWlYPSsAAAAM/yum-pusheen.gif[[/img] Wooo, random aláírás:vic::wtf:

Oldalak

Megjegyzés írása

Hmm..

Jelenleg nem vagy bejelentkezve! Ha szeretnél, írhatsz hozzászólásokat vendégként is, viszont ez esetben a hozzászólásaidat nem szerkesztheted és minden hozzászólásod moderátori előnézetre kerül.

Bejelentkezhetsz, vagy regisztrálhatsz a Belépés gombra kattintva.
Beceneved:
Írd be a számokat a mezőbe:
num

B
I
U
S
Url
Kép
Youtube videó
Idézet
Spoiler


GIF

Előnézet

Témát nyitotta

Zrokky -
Keresés
Mutasd azokat a hozzászólásokat, amik tartalmazzák az alábbi kifejezést