Ruby Dragon Entertainment
logo

Dragon Blade 3

Kattints ide az ismertető elolvasásához

Tetszik ez a játékunk?

Segíts nekünk egy lájkkal, megosztással, vagy ajánld másoknak, hogy minél többen ismerjék meg. Minden segítségért hálásak vagyunk! 🙃

Fórum főoldal RDE Játékok és projektek Dragon Blade 3 - Befejezés

A kard kalandos történetének befejezése

Victoria 4552

A vonatos minigamenél van vmi trükk? Elindultam Trevorin felé,de nem megy,leveszik az életeimet a hordók -_-

Loyel 4553

QUOTE(glarion @ 2007 Mar 16 , 19:20 )
49 perc? :S Nem gépelted el véletlen azt a 0 órát?
[right][snapback]17515[/snapback][/right]

Nem...el is mentettem...Ha akarod elküldöm

glarion 4554

QUOTE(Loyel @ 2007 Mar 16 , 20:33 )
Nem...el is mentettem...Ha akarod elküldöm
[right][snapback]17540[/snapback][/right]


De 49 perc alatt hogy csináltál több mint 100 harcot? Nekem csak a tápolás volt vagy 3 óra :D

RNorthex 4555

QUOTE(Felhasználónév @ 2007 Mar 16 , 16:38 )
hát ez lol fullvigyor.gif 10k expt ad 4 nagy madár?
[right][snapback]17499[/snapback][/right]


Itt a válasz. Na ezér vok én még a 2. falunál 35 kapásból bee.gif

Jaysicks: gondolom miközbe fejlődsz észrevetted hogy visszaesik a %. Gondolom van egy érték skála ami egyre nő ezért egyre nehezebb.

Victoria: próbáltál leugrani? mer anélkül nehezen. Ha pedig igen általába 3 hordót várnék meg a helyedbe. Azután biztos nem jön egy ideig egy 4..

Engem meg még mindíg az érdekelne hogy lehetne mán bejutni a másik erdő rácsos ajtóján? korbeles.gif

ed: lehet hogy Loyel meghaladta a 99 órát? bee.gif

JaySicks 4556

QUOTE
gondolom miközbe fejlődsz észrevetted hogy visszaesik a %


hmm.. még nem tűnt fel... de most hogy így mondod^^

nah 20. szinten van Arlen.. remélem már elhagyhatom Azulát, hogy ne öljenek halálra egy darabig

Loyel 4557

QUOTE(RNorthex @ 2007 Mar 16 , 20:44 )
ed: lehet hogy Loyel meghaladta a 99 órát? bee.gif
[right][snapback]17547[/snapback][/right]

Dehogyis!...Azért olyan sokat nem játszottam vele.

Zrokky 4559

QUOTE(Redhane @ 2007 Mar 16 , 17:53 )
Hát az a bokor még mindig nincs meg...  szomoru2.gif
Közvetlen az ajtótól balra van valami bigyó, de ahhoz meg nem lehet hozzáférni a víz miatt. Egyébként már minden bokrot átnéztem.

Valakinek megvan?
[right][snapback]17504[/snapback][/right]

Fenébe, utólag került oda egy bokor, attól nem lehet elférni gonosz.gif
Ez a hátránya annak, ha valaki hajnali 2-kor csinál db3-at ravasz.gif

Javítottam, most töltöm fel, 10 perc, kb mire fent lesz.

Loyel: Nem lehet, hogy a demóból átmásoltad a mentéseidet és azt folytattad?

A 99 órát nem tudja meghaladni, 99-nél már nem növeli az órák számát.

A tp-k használatánál pedig százalékot számoltatok vele, mint a db2-ben is. Azt magától számolja ki, meg kerekítgeti, ahogyan ő szokta.

Redhane 4560

Ahamm, gyanús volt az nekem :)

Már alig várom, hogy fenn legyen! Történik ott valami fontosabb dolog? Befolyásolja ez a történet befejezését?

Felhasználónév 4558

nah én többet nem kezdem ujra morec állandóan kinyir(39 lvl 200-210 dmg)

Loyel 4561

Nem másoltam át őket, hanem már úgy ott voltak^^

RNorthex 4562

QUOTE(Redhane @ 2007 Mar 16 , 17:53 )
Hát az a bokor még mindig nincs meg...  szomoru2.gif
Közvetlen az ajtótól balra van valami bigyó, de ahhoz meg nem lehet hozzáférni a víz miatt. Egyébként már minden bokrot átnéztem.

Valakinek megvan?
[right][snapback]17504[/snapback][/right]


lol, mármint az az útjelző ami a játék kezdőerdejében is volt?

+- ez a Yuna-s bug is ki lesz javítva? Mármint a kutyás minigame után nem lejjebb hanem feljebb megy a karakter "közelsége".

Zrokky 4563

Kutyás minigame? blink.gif

Hmm, ha a farkasosra gondolsz, ott negatív pontokat kap a "Yuna + Arlen" kapcsolat, az nem bug.

Loyel 4564

Találtam én is egy hibát, méghozzá az oktató-ban, és azon belűl a harcrendszerben. Mikor kiírja, hogy:
Speciális képességek
Arlen: Íj használata
Yuna: Teknikák/ Lőfegyverek használata
Avari Mágia használata

Szeritem felcserélted Yuna és Avari S. képességét^^

Zrokky 4565

Tény és való, javítva, Đänke ^^

Redhane 4566

Egy ideig még szórakozgattam a kapcsolókkal, de mostmár kijutni sem tudok bee2.gif Az egyik kapcsolóval pedig kinyitottam egy rácsot, de nem tudok bemenni mert előtte van egy kő...

Lehet, hogy az egyik kapcsolóval bezártam a bejáratot? blink.gif
Kár, hogy ott nem lehet menteni. Na mindegy, mára pihentetem.

Mindenkinek ajánlom Arlen íjász képességét, nagyon sokat sebez ha fölnyomjátok, többet, mint a Dragon Blade.

Brayen 4567

Darkrain -t hanyas szintel lehet legyőzni ?? elmebomlas2.gif bár az ta sárkány t is vagy 10 percig ütöttem bee2.gif jah és csak attól a madártól kapod a legtöbb exp pontot ?? mer az a 3400 vagy mennyi az már elég kevés :D

Victoria 4568

RNorthex,lemegyke ott,ahol lelehet,de van egy két vagon,ami hosszabb,nem lehet lemenni,és ott elkapnak a hordók

Én egyszer megtámadtam egy olyan csirkét,és pont egyedül volt bee2.gif mindenki fejenként kb 2500 exp-t kapott

Akkor lehet újra letölteni a DB-t,yeah elmebomlas2.gif de akkor még pihentetem a vonatot egy kis ideig

Nem enged javítani elmebomlas2.gif
Jó,h pihentettem a vonatot,kézbe vettem a régebbi mentést,sikerült kinyitnom azt a fránya rácsot Sydell és Azula között,egy csomó jó cuccost kiszedtem hurrrr.gif
Azulában a boltostól megkaptam a félhold medált,ki is nyitottam vele a Sydell és Azula közti erdő melletti erdőben a rácsot,de ott merre kell menni? segits.gif

RNorthex 4569

Már mindent végig vittem, de a pisztolyt sehogyan se találtam. 1-2 rácsos ajtót egy db kavics zárt el, nem lehet hogy az hiba? Mer már a kapcsolókkal is össze-vissza szórakoztam.

Victoria: Nem csak a vagon végén lehet lemászni.

Redhane 4570

QUOTE(RNorthex @ 2007 Mar 17 , 15:11 )
Már mindent végig vittem, de a pisztolyt sehogyan se találtam. 1-2 rácsos ajtót egy db kavics zárt el, nem lehet hogy az hiba? Mer már a kapcsolókkal is össze-vissza szórakoztam.

Victoria: Nem csak a vagon végén lehet lemászni.
[right][snapback]17634[/snapback][/right]



Ugyanerre gondoltam én is! Én sem tudok továbbjutni.

Brayen 4571

xtem én is találtam 1 bugot van az az angyal kristály ami 150 mp -t tölt és közbe nekem csak 50 et vagy mennyit de biztos nem 150 et emot-hmm.gif

yeah adig tápoltam míg mindenki elérte a 35 ös szintet bee2.gif

Morzsafa 4572

Sziasztok! Lesz összefoglaló a helyekről, ahova érdemes eljutni?

Brayen 4573

morecet meddig kell ütni :D mert már üttöttem vagy 5 percig 1 hit 210 dmg körül és 1szer csak újra indult a gépem elmebomlas.gif

Amanda Black 4574

Tegnap kezdtem el a játékot, ma meg irtózatos levertséggel indult a napom, szal jöttem püfölni a billentyűzetet. Szóval a kérdés: még nagyon az elején, amikor Sydellben azt a csajszit keressük (Avari, ha jól tudom), elmásztam a piros-fehér sátorig, és lám, felmászott észak felé, én meg utána. Eddig oké is lenne, de hova a csudába tűnt az a csaj? blink.gif segits.gif

Dewoor 4575

Ha a morec melletti sátorra gondolsz, akkor utána a gödörhöz kell.

LOL, a sárkányt elsőre letoltam hehe_uhh.gif

DarkLich 4576

Ez a játék is az Acopolyse Lovasai harcrendszerrel fog épülni, mint a Rubin Kristály?

Sirius 4577

Ha kipróbáltad a demót, láthattad hogy teljesen egyedi, RTBS harcrendszere van megannyi extrával. Ilyet én még nem láttam ezért az újdonság volt számomra, de sztem én többet láttam már mint te sz'al ilyet még te sem láthattál bee.gif

Oldalak

Megjegyzés írása

Hmm..

Jelenleg nem vagy bejelentkezve! Ha szeretnél, írhatsz hozzászólásokat vendégként is, viszont ez esetben a hozzászólásaidat nem szerkesztheted és minden hozzászólásod moderátori előnézetre kerül.

Bejelentkezhetsz, vagy regisztrálhatsz a Belépés gombra kattintva.
Beceneved:
Írd be a számokat a mezőbe:
num

B
I
U
S
Url
Kép
Youtube videó
Idézet
Spoiler


GIF

Előnézet

Témát nyitotta

Zrokky -
Keresés
Mutasd azokat a hozzászólásokat, amik tartalmazzák az alábbi kifejezést