Ruby Dragon Entertainment
logo

Dragon Blade 3

Kattints ide az ismertető elolvasásához

Tetszik ez a játékunk?

Segíts nekünk egy lájkkal, megosztással, vagy ajánld másoknak, hogy minél többen ismerjék meg. Minden segítségért hálásak vagyunk! 🙃

Fórum főoldal RDE Játékok és projektek Dragon Blade 3 - Befejezés

A kard kalandos történetének befejezése

methos 4002

végigvittem a demót!
nagyon jó
rájöttem a harcrendszerre is meg mindenre!
nagyon várom a teljes verziót!
fullvigyor.gif

Loyel 4003

Írtó szupi volt a Demó! A harcrendszer, meg tök könnyű, ha kiderítjük, hogy melyik milyen parancsot ad le! Egy szóval szupi! kez-yeah.gif ^^

Sirius 4004

Körbevezettem csávókát, de még mindig azt kérdi Yuna hogy még nem kalandoztame eleget.... Merre mennyek még?

EDIT: Nahh előbukkant a csaj is egvan az a részlet is, most voltam a falu minden helységébe, és körbejártam az erdőket is. Szóval: Hol van az a csaj aki elejtette azt a tekercsrészletet?

RNorthex 4005

figyi.gif "majd vissza a házba és beszéljünk
Yunaval---bejátszás---. Majd ki a házból és beszéljünk az északra található sepregető nővel. ---bejátszás--- Majd irány felfele
---bejátszás---"

Sirius 4006

Okhaaay :P

EDIT: Deeee épp amikor kezdtem belejönni..... rinya.gif

Nah összességében jó játék volt, a hordótologatással megszenvedtem rendesen. A harc jó lett, de a lombok árnyékától sokszor nem láttam semmit, főleg ha az erdőben eleve sötét volt. Az intróban Arlen leszúrta Yunát? Merhogy ott volt Arlen előtte feküdt véresen yuna és a pikcsőrben amit benyomott az intró egy kés volt arlen kezében...

methos 4007

én nem tudom... bee2.gif

Sirius 4008

Hmm, kezdek érteni valamit. Yuna azt említette hogy avval a Morci csávóval vagy kivel hogyha összemelegednek megin megváltozik. LEhet Morci miatt nyírta ki Yunát? Merhogy megbuherálta Arlent? Ugye ígyvan ugye ígyvan? guruljka.gif

methos 4009

de ha kinyírta volna Yunát akkor nem élne... logikus... korbe.gif
amúgy a csávót Morecnek hívják blink.gif

Sirius 4010

Ha megfigyelted amikor EXP-t kapnak akkor angyali szárnyai voltak Yunának, szóval angyallá vált, továbá karina is ott volt az introban.

Kis összegzés: Nekem nem volt problémám a charsetekkel, a harc kicsit nehéz volt, főleg megszokni az ATB-s után, és főleg úgy hogy ATB párti vok Aszittem több nap lesz megszokni ezt az új BS-t, de negyed óra alatt megértetem mi hogy van. Sajnos nem kaptam túl sok TP-t mivel alig harcoltam vmennyit, majd kiviszem úgy hogy sok TP-t gyűjtögetek és megnézem a lehetőségeket, hogy mikre lehet gyúrni, asszem nem is tápoltam szinte semmit TP-kre, inkább strategizáltam (vagy mi) és elég érdekes alakzatokban nyomultam a harc során. Összességébe sztem záró résznek kitűnő volt, és a többi résszel ellentétben bele tudtam élni magam a játékba (ilyen még a rubin kristály volt) Takarítás meg agódó nővér, sz'al jó volt.

glarion 4011

Sirius, ha beleélted magad egy csaj szerepébe ott már bajok vannak :D Amúgy a takarítás az télleg amiylen egyszerű oylan nagyszerű, az nagyon bejött nekem is :D

Sirius 4012

Neszójjbe én nem a csaj szerepébe éltem bele magam hane ma játékba bee.gif Egyébként Arlen nagyon nyomulós fajta szegény Morce nemtudja hova kapjon hirtelen

pogany-puli 4013

QUOTE(Sirius @ 2006 Aug 17 , 13:11 )
Neszójjbe én nem a csaj szerepébe éltem bele magam hane ma játékba  bee.gif Egyébként Arlen nagyon nyomulós fajta szegény Morce nemtudja hova kapjon hirtelen
[right][snapback]7920[/snapback][/right]

Sirius, nem akarsz ebből véletlenül egy szappanoperát csinálni? bee.gif

Sirius 4014

Dragon Blade-k közt vagy mi? Na end of OFF

methos 4015

[quote=Sirius,2006 Aug 17 , 12:17 ]
Ha megfigyelted amikor EXP-t kapnak akkor angyali szárnyai voltak Yunának, szóval angyallá vált, továbá karina is ott volt az introban.

hümm...
nem figyeltem meg elmebomlas.gif

Sirius 4016

Akkor figyeld meg.... elmebomlas2.gif

methos 4017

ok elmebomlas2.gif

Loyel 4018

Én sejtem mi történt a múltukban!
Ott kezdődhetett, hogy Arlen megismerkedett, Morec-cel, és Morec kényszeríthette Arlen-t, hogy ölje meg Yuna-t. Meg is őlhette, de akkor Karina segíthetett neki visszatérnie az élőkhőz. Gondolom mikor megkapjuk az EXP-ket, ezért van szárnya Yuna-nak. De lehet, hogy más miatt, de szerintem így történhettek a dolgok! panik.gif

MurD^ 4019

Nem ezt mondta Sirius is?

De miért pont akkor van vége amikor kezd érdekessé válni? szomoru2.gif

Kira 4020

Há azér, mer demó bee2.gif

ToySoldier 4021

nem megy a seprüzés help kéne XD
bocs de a logika az nálam a minuszba van:)

Marci 4022

Db3 gyik ott a végigjátszásba le van írva...

RNorthex 4023

Ott most nincs végigjáccás guruljka.gif

"A takarítást a bal oldalon található szobában kezhetjük el egy seprűvel
a két ágy között. Hogy végigvigyük: Fel-F, Balra-B, Le-L, Jobbra-J...
L B B L L L J F F J J F J J F J L J L L L B F F B L B L B B."

Zrokky 4024

QUOTE(Marci @ 2006 Aug 14 , 07:35 )
Találtam 2 nagy bugot:

1.:Ha nyálkával(de lehet hogy a többivel is) harcolok és legyőztem azt mondta hogy szereztem egy gyógyitalt vagy nyilat, és nem is ad!

2.:A harcrendszer nem érzékeli a vékony kardot...
[right][snapback]7784[/snapback][/right]

Hmm, igaz, ezek valahogy kimaradtak a hibajavításnál, a hosszú íj-at sem érzékeli a karakternél elméletileg.. Habár azt lehet nem is lehet venni. elmebomlas2.gif

Javítva!
QUOTE(Morzsafa @ 2006 Aug 15 , 17:31 )
Kérdés: Gondolkoznak az ellenfelek is? Eddigi tapasztalataim szerint nem  korbe.gif
Még egy kérdés: Ott tartok, hogy körbe kell mutogatnom Morecnek mindent a faluban. Megvolt, de nem folytatódik a történet. Mit hagytam ki?

Edit: Jééé! Már van végigjátszás...  hehe_uhh.gif
[right][snapback]7821[/snapback][/right]

Egyenlőre semmi gondolkodás, amelyiket megtámadod az rádtámad, ha 2-en támadják, akkor mindig azt támadja, aki éppen megsebzi őt.

Az ellenfelek fele agresszív, néhány lépés távolságról támad, még a rendszer fele nincs kifejlesztve, csak az alapok.
QUOTE(Sirius @ 2006 Aug 17 , 10:43 )
A harc jó lett, de a lombok árnyékától sokszor nem láttam semmit, főleg ha az erdőben eleve sötét volt. [right][snapback]7896[/snapback][/right]

Yunával fel lehet venni egy olajlámpát, amikor Arlen után kell menni, éppen azért, hogy lehessen látni is valamit bee.gif
QUOTE(Sirius @ 2006 Aug 17 , 10:43 )
Az intróban Arlen leszúrta Yunát? Merhogy ott volt Arlen előtte feküdt véresen yuna és a pikcsőrben amit benyomott az intró egy kés volt arlen kezében...
[right][snapback]7896[/snapback][/right]

Nem elég egyértelmű? ravasz.gif
QUOTE(Sirius @ 2006 Aug 17 , 12:17 )
Kis összegzés: Nekem nem volt problémám a charsetekkel, a harc kicsit nehéz volt, főleg megszokni az ATB-s után, és főleg úgy hogy ATB párti vok  Aszittem több nap lesz megszokni ezt az új BS-t, de negyed óra alatt megértetem mi hogy van. Sajnos nem kaptam túl sok TP-t mivel alig harcoltam vmennyit, majd kiviszem úgy hogy sok TP-t gyűjtögetek és megnézem a lehetőségeket, hogy mikre lehet gyúrni, asszem nem is tápoltam szinte semmit TP-kre, inkább strategizáltam (vagy mi) és elég érdekes alakzatokban nyomultam a harc során. Összességébe sztem záró résznek kitűnő volt, és a többi résszel ellentétben bele tudtam élni magam a játékba (ilyen még a rubin kristály volt) Takarítás meg agódó nővér, sz'al jó volt.
[right][snapback]7914[/snapback][/right]

Lehet szórakozni a TP-kkel van néhány képesség, de csak az alap dolgok.
Yunának vannak a varázslatai, Arlennek kedvencek és 1-2 skill, meg amik még a GYíK-ban le vannak írva.

A hordós részt a játékban nem volt közelező megcsinálni, amikor kérdezi, hogy segítesz-e kitakarítani, mondhatsz Nem-et is.
A döntésekket majd valahogy jobban kivehetően fogom megcsinálni..

A végigjátszást holnap felrakom, ma már alkottam eleget ^^

ToySoldier 4025

QUOTE(RNorthex @ 2006 Aug 18 , 20:51 )
Ott most nincs végigjáccás guruljka.gif

"A takarítást a bal oldalon található szobában kezhetjük el egy seprűvel
a két ágy között. Hogy végigvigyük:  Fel-F, Balra-B, Le-L, Jobbra-J...
L B B L L L J F F J J F J J F J L J L L L B F F B L B L B B."
[right][snapback]8070[/snapback][/right]

bocs rég néztem föl ide........nagyon köszönöööööm:)

glarion 4026

Amúgy elég egyszerű rájönni a takarításra, csak egy csöpp logika kell hozzá :D

Firehand 4027

Hát igen..az egész megcsinálásához szükségem volt 10 másodpercre bee.gif

Oldalak

Megjegyzés írása

Hmm..

Jelenleg nem vagy bejelentkezve! Ha szeretnél, írhatsz hozzászólásokat vendégként is, viszont ez esetben a hozzászólásaidat nem szerkesztheted és minden hozzászólásod moderátori előnézetre kerül.

Bejelentkezhetsz, vagy regisztrálhatsz a Belépés gombra kattintva.
Beceneved:
Írd be a számokat a mezőbe:
num

B
I
U
S
Url
Kép
Youtube videó
Idézet
Spoiler


GIF

Előnézet

Témát nyitotta

Zrokky -
Keresés
Mutasd azokat a hozzászólásokat, amik tartalmazzák az alábbi kifejezést