Ruby Dragon Entertainment
logo

Dragon Blade 3

Kattints ide az ismertető elolvasásához

Tetszik ez a játékunk?

Segíts nekünk egy lájkkal, megosztással, vagy ajánld másoknak, hogy minél többen ismerjék meg. Minden segítségért hálásak vagyunk! 🙃

Fórum főoldal RDE Játékok és projektek Dragon Blade 3 - Befejezés

A kard kalandos történetének befejezése

JaySicks 4452

Zrokky én ezt nem úgy értettem, hogy beakad vhova, hanem, hogy egyszerűen nem csinál semmit, hiába adom ki neki az "utasítást"... tehát ott vagyok, mondom neki, hogy mozogjon ODA.. de csak áll tovább... tudom, hogy kell mozogni... ezt én bugnak nevezem...

Zrokky 4453

Sirius: Tudom, ha elolvastad, amit írtam, akkor láthattad, hogy azt a hibát már felöblögettük és mondtam, hogy kijavítottam, töltsétek le újra a játékot és azzal nyomjátok tovább.

Ezt a festményes dolgot sem értem, nálam tökéletesen működik, Labs is megvette, nála is működött, most erre mit mondjak?

Egyáltalán megvetted, volt nálad annyi pénz? Ott van a cuccaid között?
Küldd már el az elmentésed, vagy valami.

QUOTE(RNorthex @ 2007 Mar 12 , 20:09 )
Regenerációs elixír állandósul? (nem lehet mégsézni ha nem tudom felhasználni vkin)
[right][snapback]17315[/snapback][/right]

Nem, így van:
1= Arlen
2= Yuna
3= Avari
0, 4-9 = Mégse

Ha valaki nincs a csapatba, nem rakhatod rá természetesen az elixírt, akkor az is Mégsem-nek fog számítani.
Viszont harc közben elveszíted a menü lehetőséget miatta ^^
QUOTE(JaySicks @ 2007 Mar 12 , 21:20 )
Zrokky én ezt nem úgy értettem, hogy beakad vhova, hanem, hogy egyszerűen nem csinál semmit, hiába adom ki neki az "utasítást"... tehát ott vagyok, mondom neki, hogy mozogjon ODA.. de csak áll tovább... tudom, hogy kell mozogni... ezt én bugnak nevezem...
[right][snapback]17321[/snapback][/right]

Hát, akkor nem tudom, csak nálad nem megy.
Meglesem ezt is közelebbről, mi a karaktered felszerelése?

JaySicks 4454

QUOTE(Zrokky @ 2007 Mar 12 , 22:47 )
Hát, akkor nem tudom, csak nálad nem megy.
Meglesem ezt is közelebbről, mi a karaktered felszerelése?


alap játékkezdés... az első pár nyálkán tápolok, amíg van nyilam... aztán, ha nyilazás közbe elfogy a nyilam, utána nem mozog

RNorthex 4455

Ami azt illeti ez az elixír nekem úgy működött, hogy rányomtam Arlenre majd Yuna-ra azt Avari-ra de akkor visszadobott a menübe és se esc, se más szám nem működött.

Egyébként sztem nyálkákon nem érdemes tápolni. Ha már megvan a jó páncél meg egy vékony kard akkor már kígyókkal érdemes szenvedni.

Bazsi 4456

Na énis találtam egy bugot, Tevorinban, miután aludtunk Arlennel, és indulunk a köv. faluba, lementem, hogy kimenjek a vonathoz, bejött a bejátszás, hogy a mozdony ment a sinen, és utána visszament a kamera Arlenékhez, de nemtudtam mozogni. Ez a bal oldali ajtónál volt.

szerk.: ja most jövök rá, hogy lekell menni, én meg fent néztem. lama.gif Na de mind1, a bal ajtó fölött volt ez.

Ja meg ugyanitt este, mikor Avarit és Yunát keressük, a boltnál tényleg lelassít, mint ahogy már valaki irta korábban.

RNorthex 4457

Megtaláltam a kapcsolót végre bee.gif

Gary94 4458

Mi az a hiba kerdes.gif bee2.gif

Eazy 4459

Én is találtam egy bugot!
(Ha csak nem ez volt az említett)
A vonatos minigamenél miután legurult a három hordó és llehetne továbbmenni
az látszik, hogy a hordók a levegőben gyorsan visszamennek darkrainhez

Amúgy a lopakodós minigamenél, amikor Yuna bezárja az ajtót, Ott, hogy kell továbbhaladni?
El kell lopni a kulcsot?

Nagyon jól megvan csinálva az a bejátszás amikor Arlen visszavonatozik Tevorinba.
Már csak a kalauzt kellett volna visszatükröztetni az ablakról ravasz.gif ravasz.gif

Apropó: Zrokky!
A DB3 átvezetőben lévő képeket feltudnád tölteni 1024*768-as méretben?
(Asztalháttérnek) Előre is Arigatou!

Zrokky 4460

Megnézegetem most a harcrendszer hibát, azt hiszem megtaláltam, habár nekem fél perc után gondolt egyet és elindult.
Ezt mélyebben át kell fésülnöm, mert elég hosszú fejezete van ennek a támadásos dolognak szemrancolas.gif

Eazy: Hát, ezek a képek maximum 480 * 360 -ban vannak, mivel rpg maker nagyságúra csináltam őket alapból.

Ha gondoljátok, majd esetleg összedobhatok 1-2 1024 * 768-as db képet, habár olyan nagyot még sohasem csináltam walki.gif

Eazy 4461

A vonatos minigamet megnézted?

Felhasználónév 4462

a falkon automatikusan eszik?mert az tudom hogy a fegyókat automatikusan felteszi magának

Zrokky 4463

Eazy: Meglesetem a vonatosat, az az rpg maker hibája. Set event place-vel rakatom oda, valamiért pedig fogja azt láthatóan odahúzza néha a hordókat.

Elvileg mikor oda rakja, akkor pedig láthatatlanok a hordók, szóval nem értem. Majd megpróbálok ezzel is tenni valamit.

Felhasználónév: jaja, megállás nélkül zabálja a madártápot.

Na, közben kijavítottam azt a bizonyos harcrendszer hibát, meg sikerült egy kicsit optimizálnom is a rendszert. Majd később lefuttatok még 1-2 tesztet, azt ha jól megy, akkor feltöltöm ismét.

RNorthex: Igaz, beletúrtam ebbe is, rosszúl emlékeztem, ha egyszer elhasználod, akkor valakire rá kell rakni, nincs "mégsem" lehetőség.
Úgy látszik akartam bele rakni, mert úgy emlékeztem, hogy raktam bele, de ezekszerint kimaradt az életemből.

A többi elixírnél is hasonló akkor a helyzet, ha egyszer rákattolsz, hogy használod, akkor el kell használni.

Felhasználónév 4464

huh ennek meg hány gyomravan hogy lépésenként eszi a madártápot?O.o

RoltownSlay 4465

Zrokky az nagy bug ha 2 Dragon Blade van nálam??
Visszafele menet az erdőben találtam egy varázsládát, és egy Dragon Blade volt benne, amit Arlen tud használni...
Képet nem tudok felrakni mert béna vok...

(Ui.: Ha valaki már megtalálta a hibát akkor elnézést, és nem szóltam.)

Felhasználónév 4466

nincs meg a falkonom madártáp hiány miatt most vettem de a madár többet nemtjön vissza?

Bazsi 4467

Az első erdőn kivül van még olyan hely, ahol életfeltöltő van a pocsolyába?

Felhasználónév 4468

én eddig nemtaláltam

Elég durva hogy ha életpont vesztés nélkül érsz darkrain hoz akkor 40 tapasztalat pontot kapsz

Bazsi 4469

QUOTE(Felhasználónév @ 2007 Mar 13 , 17:10 )
Elég durva hogy ha életpont vesztés nélkül érsz darkrain hoz akkor 40 tapasztalat pontot kapsz
[right][snapback]17343[/snapback][/right]


Amúgy nem? Mondjuk énse vesztettem életet és kaptam, de ha ez csak azért volt, akkor megis érdemeljük, mert nem a legkönnyebb. bee.gif

Victoria 4470

Abba a városban,asszem Sydellben.ahol a második varázstöredéket keressük,amikor le kell menni a labirintusba,ott a játék szempontjából fontos h kit választunk utitársnak? (Mert én Avarit választottam)

Bazsi 4471

QUOTE(Victoria @ 2007 Mar 13 , 17:12 )
Abba  a városban,asszem Sydellben.ahol a második varázstöredéket keressük,amikor le kell menni a labirintusba,ott a játék szempontjából fontos h kit választunk utitársnak? (Mert én Avarit választottam)
[right][snapback]17345[/snapback][/right]



Nemhiszem, vlaaki irta, hogy Yunaval ment le, és mikor leértek, Avari ott feküdt véresen. Gondolom akkor a harcok kimaradnak vele, és csak annyi.

Felhasználónév 4472

én mind2 őt megnéztem hogyha avarival mész akkor gyepálni kell a szörnyeket exp ér ha yunával moroc szépíti yunát és lemennek arlennel

jav:sztetek kilehet az ismeretlen ficko darkrainnal? én scottra tippelek

RoltownSlay 4474

Szerintem a Mark..., de lehet akár Kyno is. Végülis ki tudja, új kari is lehet XD

Bazsi 4473

Csak nem Scott, ő túl hülye ahhoz. Darkrain már rég kinyirta volna. hehe_uhh.gif

Felhasználónév 4475

huh amikor haza jön arlen és keresni kella többieket érdemes a középső faluba menni(nemjut az eszembe a neve)

QUOTE(Bazsi @ 2007 Mar 13 , 17:34 )
Csak nem Scott, ő túl hülye ahhoz. Darkrain már rég kinyirta volna. hehe_uhh.gif
[right][snapback]17348[/snapback][/right]


elsőre énis ezt gondoltam de a haja megegyezik scottéval slay nekedis igazadvan mert a csillag jóslásos dolog az ő mániája

Victoria 4476

Én Scottra tippelek,mert az elején volt h "Nem...te bolond vagy..." és ki más a bolond mind Scott? Majd a végén csak kiderül bee2.gif

A saját tempómban,de haladok,yeee ^^ kár h mára be kell fejeznem
Mikor első éjszaka alszunk a 2. varázstöredék után,és Arlen benne van abban az álomban,ahol vmi van is az ajtó mögött,abban az alomban van vmi? Én nem találtam semmit,pedig mindent végigentereztem


Jéééh,most látom,Kyno Volfield,Mark Volfield,Morec Volfield? Kyno és Morec testvérek lennének? Milyen család ez? lama.gif

Felhasználónév 4477

QUOTE(Victoria @ 2007 Mar 13 , 17:53 )
Jéééh,most látom,Kyno Volfield,Mark Volfield,Morec Volfield? Kyno és Morec testvérek lennének? Milyen család ez?  lama.gif
[right][snapback]17353[/snapback][/right]

Morec kyno fia(családi úton örökli a dragonbladet)mert évtizedeket mondott darkrain az elején legalábbis sztem

úristen vagy 1900 at ütöttem a ruby dragonba de nemhalt meg

Oldalak

Megjegyzés írása

Hmm..

Jelenleg nem vagy bejelentkezve! Ha szeretnél, írhatsz hozzászólásokat vendégként is, viszont ez esetben a hozzászólásaidat nem szerkesztheted és minden hozzászólásod moderátori előnézetre kerül.

Bejelentkezhetsz, vagy regisztrálhatsz a Belépés gombra kattintva.
Beceneved:
Írd be a számokat a mezőbe:
num

B
I
U
S
Url
Kép
Youtube videó
Idézet
Spoiler


GIF

Előnézet

Témát nyitotta

Zrokky -
Keresés
Mutasd azokat a hozzászólásokat, amik tartalmazzák az alábbi kifejezést