Ruby Dragon Entertainment
logo

Dragon Blade 3

Kattints ide az ismertető elolvasásához

Tetszik ez a játékunk?

Segíts nekünk egy lájkkal, megosztással, vagy ajánld másoknak, hogy minél többen ismerjék meg. Minden segítségért hálásak vagyunk! 🙃

Fórum főoldal RDE Játékok és projektek Dragon Blade 3 - Befejezés

A kard kalandos történetének befejezése

Kakashi 5126

Én nem tudom,rég játszottam ki,de ha jól emlékszem,én Avarival mentem

SusyBéla98 5127

@Zrokky Láttam, hogy a charsetben van Morecnek nem használt egérfüles spriteja. Azt meg lehet kérdezni, hogy mi lett volna, ha bele teszed?

2023-01-26 19:24:50
3235

Zrokky 5128

Akartam csinálni egy kis rejtett "easter-egg"-et, hogy Morec-nek lehessen cicafüleket adni, de végül azt hiszem nem tettem be a játékba :emot-hmm:

[img height: 140px; float: right; margin-top: -20px]https://media.tenor.com/UWfzEWlYPSsAAAAM/yum-pusheen.gif[[/img] Wooo, random aláírás:vic::wtf:

Vendég 5129

Arlen álmában hogyan lehet tovább jutni a lelökött nyálka után ?

sobgames 5130

[spoiler]Ha minden bátorság pontot összegyűjtöttél, akkor ahol a nyálka állt, a vízen át lehet menni és a ládából ki lehet venni egy fegyvert. Már nem tudom, hogy mi a fegyver neve, de egy igen erős fegyver, én avval vittem végig a játékot. [/spoiler]
[quote= Vendég]A falu alatti barlangban melyik szerencsésebb választás? Lemenni Avarival vagy Yunáékkal?[/quote] Ha jól emlékszem Avarival előnyösebb, mert akkor kapsz bátorságpontot is.

Vendég 5131

És azt hogyan lehet?

sobgames 5132

Mit honnan lehet? Bátorságpontot szerezni? vagy?

Vendég 5133

Bátorságpontot.

sobgames 5134

Ha jól emlékszek, akkor ha Avarit választod a barlangban. Mikor már vége van a barlangos jelenetnek, és mikor már elindultál a vonatos falúhoz, akkor vissza lehet menni a barlangba, és ahol a varázsige töredéket is találtad, ott nyomsz egy entert, és már meg is van.
De még más helyeken is lehet szerezni bátorságpontot.

amy2 5135

Egy kis segítségre lenne szükségem. Valaki nem tudja merre kell menni és mit kell csinálni amikor elrabolta Arlent Darkrain és abba a toronyba vagy miben vagyok?

Jenni 5136

amy2 itt egy végigjátszás : [spoiler]Oktatás: Ezt alapból megnyitja neked itt magyarázza el a dolgokat a játék. Segítség a képességekhez: Arlen: Kardmesterség  27pt - Fizikai erőnlét  42pt - Lecsapás Idomítás  100% - Bónusz kedvenc (Falkon) Növény ismeretek  30pt - Növény ismeretek (Alapfok)  50pt - Növény ismeretek (Középfok)  70pt - Növény ismeretek (Felsőfok) Yuna: Mágia  7% - Lángoszlop  17% - Jégtüske  21% - Villámcsapás  28% - Fagyasztás  42% - Sokkolás  55% - Jégtörés  71% - Vihar  100% - Meteor Bájitalok  33% - Bájital keverés (Alapfok)  66% - Bájital keverés (Középfok)  100% - Bájital keverés (Felsőfok) Töltődés  11% - Éneklés  100% - Töltődés Avari Deloth:  Lőfegyver használata (Sorozatlövés)  Provokálás  Mérgezés A játék: Először is jön egy intro. Majd felkelünk Arlennel az erdőben a kedvenc helyén. Ott először is az lesz a dolgod,hogy hazamész a térkép alapján. Lesz ott egy mentő hely amit én nem nagyon,de kivettem.(Amikor kijössz az a mozgó színes valami az)Majd kövesd a térkép útvonalát,de ne menj bele a szörnyekbe,mert nincs fegyvered. Ha beérsz a faluba akkor jön egy kis beszéd Arlen által majd ments és menj be a házba. De előtte néz körül a faluba,mert lesz ott egy láda amikor a fegyverbolt felé mész.(300 rof-ot találsz benne ha jól emlékszem)Ezután vegyél 1 vékony kardot,hogy viszonylag erős fegyvere legyen Arlennek. Azután ments újra (de külön) és menj be. Beszélsz egy kört Yunával majd menj a seprűhöz. Ott jön egy mini-game. Én így csináltam végig: Először lemész ott trükkös cikk-cakk style módban sepersz majd a láda mögött sepersz és ugyanez,de úgy csináld,hogy a felsőláda melletti pontot hagyd meg,mert arról mész le seperni,majd ott oldalra a szekrénynél és kész!(Ha bonyolult akkor old meg…Mást nem tudok mondani…) Majd felkelsz és kimész. Ha akarsz egy jót szórakozni és fejlődni akkor ajánlom,hogy csináld azt amit én:Vállald el a munkát Yuna-val. De előbb menj be és vedd el a sütit a konyhából. Majd be a raktárba és ott tologasd a hordókat…Vázlatos segítséget se tudok leírni csak ennyit: A páncélt az akasztófán meg pár ételes kosárkát(üreset is) ellehet tolni…A páncélt én a jobboldali legszélső oldalra toltam legfelül…Ennyit tudtam segíteni smile.gif Aztán jönnek a csúnya szőrös pókok. Ajánlat: Arlennek a vékony kardot rakd fel és majd utána harcolj és Yunaval amíg lehet azt a pókot tűzgolyózd le amit Arlen üt és ameddig tudja és így fog sikerülni. Ja igen. Előtte vásárolj be,hogyha tudsz… Majd jön a kutya keresés (bár felesleges,mert semmit nem ér,de azért leírom,hogyan kell csinálni ha valakit érdekel,és megcsinálnád: Menj abba az erdőbe ami jobb oldalon van,(eleve oda kell menni) és majd ott a lépcsőn fel ott jobbra majd le és onnantól hallod a hangját majd fel jobbra/balra le,stb…stb… úgyis látod majd…Aztán vezesd vissza…De ne gyorsan,mert visszarohan a kutya és mehetsz vissza… Utána menj vissza oda ahol kezdted amikor megjön a ”szeretett” Morec…Egy kis párbeszéd jön és utána vissza kell menni. Ments. Aztán menj be Yunához és beszélj vele. Ezután körbe néztek másnap a városban és utána menj ide: Bolt,Fegyver bolt,Raktár,Kereszteződésnél fel és ahol festenek abba a házba,tovább mész és ott a lenti házakba,a seprűs néni melletti házba (illetve az ajtóhoz) Majd menj oda,ahol az elején a láda volt és akkor ott először elfut Avari majd ott hagy egy varázsige töredéket. Aztán ott a seprűs néni vele is csevegj. Majd beszélj Yunával majd utána mentek… Aztán csapdát állítanak amibe egy bácsi beleesik. Aztán irány a másik város. Nézz körül alaposan,mert vannak elrejtve ládák. Annyit segítek,hogy kint elöl jobb oldalt a sarkon is van egy.(A városon kívül) Majd menj a fogadóba…Ott csevely. Aztán beszélj Moreccel és nézz körül…Utána menj oldalra jobbra ott látod Avarit…Utána menj oda ahol áll Morec és jobb oldalt a standnál ha fent vagy szorosan mellette le ha lent vagy ugyanez csak fel. Majd a ”gödör”-höz és csevegés és onnan válassz. Yuna=Semmiség és nehézség ezért nehéz,de tőlem… Ismeretlen=Fejlődés és könnyű harc majd könnyűség.(Térkép+) Aztán ott a töredék és Darkrain. Ezután egy kis csevegés majd válassz,hogy csatlakozzon Avari vagy ne.(Bár így is csatlakozni fog,de mindegy a szerkesztő így akarta ezért így jó)Majd nézz körül a városba és ott beszélj majd a fickóval aki mondja,hogy Yuna segít a hegyeknél és kimész. Ott fent balra van egy láda és jön egy mini-game. És ott beszélj Avariékkal majd,de előtte irány a fogadó…Utána mentek Tevorinba,de ott is nézz körül majd utána menj az étterembe. Ott újra előjön Sötéteső (angolul Darkrain) és szépen elviszi a varázsige töredéket. De Arlen nem hagyja ezt annyiban és jön egy mini-game…Nem tudok hozzáfűzni semmit…Ügyeskedj…Majd ezután este nézelődj…Menj el Rovenbe a templomba és nézz körül…Ments majd vissza…Morecet a fogadóban hagyod Deloth-ot pedig jobbra a kilátónál tovább és beszélj vele. Ezután nézz körül ha akarsz majd menj vissza…Jön az álom…Itt először nem lesz semmi,mert ha kimennél azt mondja:”Valami…van oda kint…”(vagy valami ilyesmit) és ezután végezz és menj tovább…Valahol van mégegy álom,de nem emlékszem hol és amikor kimehetsz nézz körül…Kint alul lesz egy nyálka…Ha nem nyomsz semmit Arlen azt mondja:”Nem tágít onnan…” ha meg közbe nyomod a lefele gombot (nekem bejött) akkor felrugja a nyálkát és eltűnik…Ott nem tudsz lejjebb menni,mert azt mondja,hogy:”Ezen nem jutok át”…Hacsak nem szereztél min. 2 bátorság pontot.A második ilyen álomba is nézz körül,mert valami lesz ott.Utána körülnéztek,de szerintem fejlődjetek úgy jó 20-asra,mert a toronyban vannak szörnyikék is,meg Max megtámad majd…De előtte,hogy mit kell tenni: Arlennel menj le ott lesz egy bíbor láda nyisd ki…(Előtte tologasd el ami akadályban van) majd ott lejjebb lesz egy ajtó. Ott átmászol és a ládában lesz egy kulcs…Vissza mész az emeletre ott ami rácsos és ott egy lépcső menj oda kinyitod a rácsot a ládában van mégegy kulcs amit felveszel és ott lesz az,hogy lemész ott kinyitod a rácsot ott még lemész majd jön az,hogy Yunával és a többiekkel megkeresed Arlent. Miután megtaláltad menj le majd ott lesz Darkrain és harcolsz Maxel…Utána ha legyőzted akkor ott lesz egy varázsige töredék…Majd jön egy kis csevely. Utána csináld azt amit én: Menj a tengerparti városba,ott csevely,majd aztán később nézz körül minden házban jó alaposan,a tengerparton és utána mászkálj föl-le a városban utána majd menj vissza Azula-ba és onnan pedig az erdőbe.(Azaz hegyekbe)Majd Avari letámad és elvisz valahova. Utána pedig Yunával menj oda ahova Arlennel és tovább jutsz oda ahova kell. Majd kapsz egy bájitalt,de ettől letudod győzni Darkrain-t ha fejlődtél.(Én full szinten vertem le vagyis 35.-ösen 65 tonic-cal,íjjal)Utána tölts HP-t a tóban és ments. Majd csevely és utána verd el Morecet. Aztán újra csevely és Morec eltávozik a világról…(kipurcan)Aztán újra csevely és Yuna odamegy Arlenhez aztán megsiratják Morecet és beszélnek…Majd vége. Tippek a mini-game részekhez és egyebekhez A vonatoknál van leírás,de az a segítség,hogy 2-3 hordó után menj tovább azelőtt ugorj le… A farkasos mini játékhoz ajánlom figyelmetekbe,hogy íj-t is használjatok,mert azzal lassítja a farkast a karakter...De az igaz,hogy megakadnak a hídnál,fánál,sziklánál és annál a kék növénynél...És ha sikerül utat nyerni az jó,mert közben 1%-kal mindig nő az életed 1 percenként ha nem támadnak... Ha a mini-game nem szerepel a terveid közt akkor ne beszélj velük: A képet a fórumon is láthatjátok,de ha nem baj beraktam ide is. De ha mondjuk akarsz egy + bátorság pontot akkor ezt megcsinálod. Mortimer pisztolyához az út: Azulától fent a 2. erdőben (ha rövidítesz átmész az 1. erdőn is) az elejéről menj balra,balra,lehetőleg le,le,jobbra,le és ott lesz egy ilyen: De,hogy be tudj menni előbb a tengerparti városba menj be Avarival és ott a pálmafa alatt van az a furcsa jelzés. Ott menj oda és beszéltek. Aztán Azulában a fegyver kereskedővel kell beszélni,aki odaadja a félhold medált,amivel kinyílik a bejárat. Mortimer pisztolya legbelül van amihez körbe körbe járni kell...A sárkány íj az felül balra oldalt lent (ha jól emlékszem) és ahol látsz egy varázs dobozt ott van Yuna sárkány karma...Amúgy ajánlom Avari felderítését 100%-ra rakni,mert a templomnál akkor találsz egy kristály Karmot. És egyéb dolgokat mindenhol... Az álmokban összefoglalva,hogy mit csinálj: 1. álom: Arlen elkezd beszélni. Majd nézz körül alaposan. Próbálj meg kimenni,de nem fog sikerülni. Hacsak nincs bátorság pontod. Aztán végezz. 2. álom: Nézz körül majd menj ki. Ott lent van 1 nyálkaszörny. Nyomd le a lefele gombot vagy szerezz bátorság pontot és rugd fel a nyálkát. Ha 2-3 pontod van akkor betudsz menni a vízbe. Ha nem akkor azt mondja Arlen,hogy nem bír átmenni. Akkor visszakell mászni és végezni. 3. álom: Nézz körül,menj ki és át a vizen,azaz a fatönkökön és vizsgálj át mindent. Ha megvan min. 4 álompont akkor ott lesz egy bíborláda ami ugrál és abban lesz 1 Álomfogó…Majd végezz. Az 1. erdőben (ahol a csapda van benne a bácsival) ott menj szorosan a falak mellett és ott pedig amikor lehet fel rá,mert lesz ott oldalt egy láda,majd amikor átmész a barlangon akkor ott egy tisztás. Ott menj le és nézz körül,mert találsz ott néhány ládát.(Ha Avari felderítése 100% akkor középen lesz egy varázsláda is.)Ott lent jobbra lesz egy gomb. Nyomd meg,mert akkor ami a katona alatt van átjáró kinyílik,és ott átmész a bíbor ládához,abban pedig egy Rubinpenge van. Rakd fel Avarinak. Aztán még nézz körül majd menj vissza a dolgodra. A legjobb fegyverek: Avari=Árnyölő Yuna=Sárkány karom Arlen=Dragon Blade Pont lista ---------------------------------------------- Bátorság pontok Yuna után megyünk, mikor megtámadják a farkasok (Sydell-ben). Arlen vonatozásos minigame. Rovenben a Toronyba bemerészkedünk a vonatozásos minigamét követő estén. Lemegyünk másodszor vonatozás után a balrangba (Ha elsőre Deloth-tal mentünk le). Álom pontok Első álmodáskor kapunk egyet. Az álomban beleugrunk a vízbe. Vonatozásos minigame utáni estén Rovenben a Torony előtt feltörnek az emlékek Morec-el kapcsolatban. Ugyanekkor Azula feletti tisztáson megtaláljuk Yunát. Kapcsolatok lista ---------------------------------------------- Yuna Kapcsolatunk vele alaból: 10 Vonatozásos minigame -> -30 (elkerülhetetlen) Farkasos minigame -> -20 Azula-ban segítünk neki takarítani -> +15 Sydell-ben veszünk egy festményt és hazavisszük Azula-ba -> +15 Vonatozás utána estén megtaláljuk Yunát az Azula feletti tisztáson -> +25 Norem-ben Arlen emlékszik -> +20 (elkerülhetetlen) Morec keresése előtt a játék végén még benézünk a házunkba és beszélünk Yunával -> +15 ---------------------------------------------- Morec Kapcsolatunk vele alaból: 30 A vonatozásos minigame előtt megkeressük Tevorin-ban és beszélünk vele -> +10 Sydell-ben megkeressük a barlangos rész előtt -> +15 Sydell-ben beszélünk Deloth-tal -> +15 (elkerülhetetlen) Tevorin-ban mesél Yunáról -> +15 (elkerülhetetlen vagy ez) Tevorin-ban mesél magáról -> +30 (elkerülhetetlen vagy ez) Veszünk neki másik wc deszkát Sydell-ben -> + 15 Yuna emlékei -> -20 Deloth és Morec lelépnek -> -30 (elkerülhetetlen) ---------------------------------------------- Avari Kapcsolatunk vele alaból: -10 Rábeszélik Sydell-ben a barlangos rész után -> +15 Norem, vizilabdázás -> +15 Norem, beszélgetés -> +15 Mortimer pisztolyának megtalálása -> +40 Vonatozásos minigame utáni estén beszélünk vele Tevorin-ban -> +15 Sydell-ben magában beszél -> -10 (elkerülhetetlen) Lelép Morec-el -> -30 (elkerülhetetlen) Az előzmények itt vannak: Morec (Alapból…) Yuna(Tisztás este) Avari(Mortimer Pisztolyának Barlangja) Viszont 2x kell kijátszani az egészet,mert ha Mortimer Pisztolyát megszerzed akkor Yunáét még nem...[/spoiler]

amy2 5137

Köszi szépen Jenni!

J 5138

"Viszont 2x kell kijátszani az egészet,mert ha Mortimer Pisztolyát megszerzed akkor Yunáét még nem..." ezt megcáfolnám. a leírtak alapján, ha mindenkinél megcsinálsz mindent, ami pontot ad, akkor mindhárom karakternek 50-55 lesz a kapcsolatpont, és ez elég is arra, hogy felszabadítsa az előzményt :wink:

2023-01-26 19:24:50
3235

Zrokky 5139

Őő, de asszem' van olyan, hogy vagy az egyik karakternek csinálsz valamit, vagy a másiknak. Pl. amikor le kell menni a barlangba. Illetve, úgy emlékszem van olyan is, hogy ha az egyik karakternek + pontot kapsz, akkor a másoknak -pont jár. Nem nagyon emlékszek már sajnos a részletekre, de úgy emlékszem kétszer muszáj kijátszani legalább, de ha nem, az még jobb! :D

[img height: 140px; float: right; margin-top: -20px]https://media.tenor.com/UWfzEWlYPSsAAAAM/yum-pusheen.gif[[/img] Wooo, random aláírás:vic::wtf:

J 5140

akkor ráállok a témára, a leírás alapján minden pontot megnézek, meg minden, és kiderítem az igazságot :biggrin: igyekszem sietni vele, jövőhét közepére legkésőbb megvagyok vele :wink:

2023-01-26 19:24:50
3235

Zrokky 5141

Felkeltetted az én érdeklődésem is. Lehet eddig mindenkinek rosszul mondtam az infókat.. kíváncsi vagyok mi derül ki a végén! XD

[img height: 140px; float: right; margin-top: -20px]https://media.tenor.com/UWfzEWlYPSsAAAAM/yum-pusheen.gif[[/img] Wooo, random aláírás:vic::wtf:

J 5142

na örülök ha felkeltettem :superwoop: még nem kezdtem hozzá, de a holnapom is totál szabad, csak hétfőn kezd a meló délután :wink: még ma belekezdek azért :happy:
CONCAT=1347719344
Nos a végére értem...a topikban leírt pontlistád alapján...szóval a helyzetjelentés... Yuna és Avari előzmény megvan, Morec nincs... Ennek egyébként egy bug-ot vélek okozónak találni...Ugyanis, mikor a fogadóba Arlen mesélhet...magáról vagy nővéréről, akkor a beszélgetés után feljön a sarokba a skálás cucc, de Morec feje nem megy jobboldalra egy tapottat se és nincs az a jelzőhang se. Egyébként mindhárom karakter feje a skála jobb oldali részéhez van közelebb, mint a 0-hoz...Legalábbis mikor utoljára mutatja, akkor még így van...Szóval akkor titkon le kellett, hogy menjen Morec kapcsolata egy kicsit mínuszba... Nos tehát tévedtem, a korábbi cáfolatom nem helytálló :laugh:

2023-01-26 19:24:50
3235

Zrokky 5143

Jól emlékeztem akkor. Úgy emlékszem direkt csináltam meg, hogy 2X minimum ki kelljen játszani a tökéletes befejezésért :D Illetve azt hiszem nem elég csak egy kicsit pozitívban lenni, hogy megkapd a karakter előzményét. Kár, hogy a 3. rész ilyen rövidre sikeredett. Így utólag elnézve, be kellett volna húzni még egy csomó dolgot a storyba :emot-hmm:

[img height: 140px; float: right; margin-top: -20px]https://media.tenor.com/UWfzEWlYPSsAAAAM/yum-pusheen.gif[[/img] Wooo, random aláírás:vic::wtf:

J 5144

Azzal tisztába vagyok nem elég a kicsit pozitív, azért is írtam, hogy ha a skála bal oldal legyen -100, a jobb oldal 100 (közép ugye 0), akkor mindhárom fej 50 felett volt, mikor utoljára mutatta a játék...annyinak elvileg elégnek kéne lenni :laugh: azért írtam, hogy mikor a fogadóba Arlennel magáról meséltettem, akkor az a 30 pont ahogy írtad nem íródott jóvá...ha azt rendesen megkapta volna Morec, akkor az is meglenne :wink: Egyébként mikor ez volt, hogy nem adta meg a pontot, akkor Morec feje szinte maxon a jobb oldalt állt, ezért arra gyanakodtam, hogy azért nem írta a pontot be, mert túl sok lett volna. No mindegy :happy: Volt egy DB-s hetem az a lényeg (ugyanis mindent végigtoltam a héten...vagyis múlthéten, mert már pár perccel elmúlt :laugh: ) :happy:
CONCAT=1347833175
Hejjj...csak nem bírt nyugodni a lelkem, mert hótbiztos vagyok benne, hogy elég lenne 1x vinni minden előzményhez, ezért belekezdtem újra, és most a vonatozós résznél többféleképpen végigmentem. 1. beszélek Morec-cel (+10) pont, majd Yunáról meséltettem Arlennel, de nem kaptam 15 pontot. 2. nem beszélek Morec-cel (nincs +10 pont), majd Arlennel magáról meséltettem, ekkor se kaptam meg a 30 pontot 3. nem beszélek Morec-cel (nincs +10 pont), majd Yunáról meséltettem, és szintén NEM kaptam meg a 15 pontot. Mivel feljebb amit Amy2 spoilerezett, abból kivágom ezt a részt: "Az előzmények itt vannak: Morec (Alapból…) Yuna(Tisztás este) Avari(Mortimer Pisztolyának Barlangja) Viszont 2x kell kijátszani az egészet,mert ha Mortimer Pisztolyát megszerzed akkor Yunáét még nem..." Most, ha Morec előzménye ALAP?! akkor miért van az, hogy nekem mikor elsőre végigtoltam akkor Yuna és Avari előzmény lett meg? :laugh: Holott itt meg azt írja, ha Mortimer pisztolya megvan(tehát Avari előzménye) akkor Yunáé nincs... Itt valami gebasz lesz a rendszerbe...vajon miért nem írja be a pontot, mikor Arlen Morec-cel beszélget és valamelyikőjükről mesélni-e kell?! ááááá :laugh:

2023-01-26 19:24:50
3235

Zrokky 5145

Valahol elírás lesz akkor :D De úgy emlékszem, hogy eleve direkt úgy csináltam meg, hogy legalább kétszer ki kelljen vinni. Arra nem emlékszem pontosan, hogy mi-hol változtat, de lehet valami olyasmit raktam bele, hogy az egyik event levon valamelyik kapcsolatból pontokat, vagy ha bizonyos opciókat választunk, akkor az egyik karakternek csak majdnem lesz meg az elegendő kapcsolati pont az előzményéhez. Akkor kellett volna felvetni ezt, amikor épp elkészült a játék, akkor még minden apró része az eszemben volt, most már igazából arra se emlékszek, hogy mi hogy volt DB3-ban, csak a fő sztory-ra és Avari speckó fegyverére :emot-hmm: Mindenesetre tuti 2X ki kell vinni a játékot az összes előzményhez. Azért jó, hogy utána jártál. A legtöbb hibát mindig a játékosok veszik észre, én simán átsiklok mindig felettük :D

[img height: 140px; float: right; margin-top: -20px]https://media.tenor.com/UWfzEWlYPSsAAAAM/yum-pusheen.gif[[/img] Wooo, random aláírás:vic::wtf:

J 5146

Megpróbáltam mindent megtenni, de sajnos kudarcba fulladtam :laugh: Amúgy arra a problémára, hogy amikor Arlen meséljen magáról vagy Yunáról és tökmindegy mit választasz, és nem mutatja a kapcsolatjelzőt és, hogy kapnál pontokat ahhoz mit szólsz? :emot-hmm:
CONCAT=1348008386
Ezt muszáj kiírnom magamból....harc van egy ilyen tűzmadár félével...az a pirosas narancssárgásas nagy madár valami, mindenkinek ilyen 440-380-450 élet, nyom egy varázslatot és mindenki kipusztul ... :wtf: :blink:

2023-01-26 19:24:50
3235

Zrokky 5147

A tűzmadár a legkeményebb ellenfél a játékban, a barlangban meg még jóval erősebb is, mint az erdőben, szóval rock'n roll. Én a játék végéig non-stop menekültem előle a harcból XD
Kapcsolatos dologban lehet, hogy igazad van. Előforudlhat, hogy valahol kimaradt egy kapcsolat mutatás rész és csak az értékek váloztak.. valahol le volt írva nekem, hogy melyik lehetőség miképp változtat a kapcsolatokon, de már nem tudom hol van :sad:

[img height: 140px; float: right; margin-top: -20px]https://media.tenor.com/UWfzEWlYPSsAAAAM/yum-pusheen.gif[[/img] Wooo, random aláírás:vic::wtf:

Vendég 5148

Nem arra gondolsz, amit ebbe a topikba írtál le valahol? A melyik teendő mennyi + vagy - pontot ad. Amúgy kijelentem, hogy lényegtelen az egész, mert beteljesült az amire én mégiscsak jól emlékeztem! 1 végigjátszás = 3 előzmény :woop: Ennek pedig egyetlen egy titka van. Mégpedig, hogy Yunát NEM SZABAD megkeresni a vonatozós este után a tisztáson...mert ugyebár akkor neki + pont van, viszont Morec-nek - pont, és így a játék végére nem lesz elég pont Morec előzményéhez :happy: Persze ezzel kimarad az a kis jelenet a tisztáson, meg így az álomnak sincs értelme, mert a bátorságpont hiján nem szerzed meg az álomfogót. De akkor is elég 1x kivinni a 3 előzményhez :tongue: :laugh: :wink: :tongue: :happy: :taps: :yeyeye: :ravasz:

J 5149

A francba, hogy kidobott miközbe megírtam :laugh: ez így már vendég-hozzászólás lesz :happy: (bocsi érte) ja, küldhetek mentést, ha biztosra mennél :happy:
CONCAT=1348095431
huhh...tegnap éjjel már nagyon nem volt helyén az agyam, úgyhogy pontosítom a fentebb leírt dolgokat. szóval...van itt ez a pontlista: [spoiler] Pont lista ---------------------------------------------- Bátorság pontok Yuna után megyünk, mikor megtámadják a farkasok (Sydell-ben). Arlen vonatozásos minigame. Rovenben a Toronyba bemerészkedünk a vonatozásos minigamét követő estén. Lemegyünk másodszor vonatozás után a balrangba (Ha elsőre Deloth-tal mentünk le). Álom pontok Első álmodáskor kapunk egyet. Az álomban beleugrunk a vízbe. Vonatozásos minigame utáni estén Rovenben a Torony előtt feltörnek az emlékek Morec-el kapcsolatban. Ugyanekkor Azula feletti tisztáson megtaláljuk Yunát. Kapcsolatok lista ---------------------------------------------- Yuna Kapcsolatunk vele alaból: 10 Vonatozásos minigame -> -30 (elkerülhetetlen) Farkasos minigame -> -20 Azula-ban segítünk neki takarítani -> +15 Sydell-ben veszünk egy festményt és hazavisszük Azula-ba -> +15 Vonatozás utána estén megtaláljuk Yunát az Azula feletti tisztáson -> +25 Norem-ben Arlen emlékszik -> +20 (elkerülhetetlen) Morec keresése előtt a játék végén még benézünk a házunkba és beszélünk Yunával -> +15 ---------------------------------------------- Morec Kapcsolatunk vele alaból: 30 A vonatozásos minigame előtt megkeressük Tevorin-ban és beszélünk vele -> +10 Sydell-ben megkeressük a barlangos rész előtt -> +15 Sydell-ben beszélünk Deloth-tal -> +15 (elkerülhetetlen) Tevorin-ban mesél Yunáról -> +15 (elkerülhetetlen vagy ez) Tevorin-ban mesél magáról -> +30 (elkerülhetetlen vagy ez) Veszünk neki másik wc deszkát Sydell-ben -> + 15 Yuna emlékei -> -20 Deloth és Morec lelépnek -> -30 (elkerülhetetlen) ---------------------------------------------- Avari Kapcsolatunk vele alaból: -10 Rábeszélik Sydell-ben a barlangos rész után -> +15 Norem, vizilabdázás -> +15 Norem, beszélgetés -> +15 Mortimer pisztolyának megtalálása -> +40 Vonatozásos minigame utáni estén beszélünk vele Tevorin-ban -> +15 Sydell-ben magában beszél -> -10 (elkerülhetetlen) Lelép Morec-el -> -30 (elkerülhetetlen) [/spoiler] ahhoz, hogy egy végigjátszásra meglegyen a 3 előzmény, két dolgot NEM szabad csinálni. Yuna után menni mikor Sydell-ben elmegy a farkasokat öldökölni, és a vonatozós minigame utáni estén megkeresni őt a tisztáson. Ha ezt a két dolgot mellőzöd, és az összes többit megcsinálod, akkor meglesz a 3 előzmény 1 végigjátszásra. Persze így az álomnak semmi értelme se lesz, mert bátorságpont híján nem tudsz az utolsó álomra átmenni a folyón a "valami"-ért.

2023-01-26 19:24:50
3235

Zrokky 5150

Az álomban csak egy kardot lehet szerezni, amivel könnyebb lesz a játék, lényegében, ha ott kihagysz mindent, az nem baj :D Jól utána jártál a dolgoknak, szép munka :yeyeye2:

[img height: 140px; float: right; margin-top: -20px]https://media.tenor.com/UWfzEWlYPSsAAAAM/yum-pusheen.gif[[/img] Wooo, random aláírás:vic::wtf:

J 5151

jaja, tudom. de igazából a kard-dal se érsz semmit... igazából így célszerű a játékot nyomni: [spoiler] elején, amint tudsz menj a tisztásra...jobb alul gomb lenyom, piros ládából rubinpenge megszerez. közbe találsz ládába erősító elixírt az erdőbe ahol a tisztás fele mész. ezeket eladod, és éppenhogy meg is van a pénz egy ballista íjra...onnantól kezdve meg hót könnyű az egész...arlen mindenkit lenyilaz és szevasz :laugh: [/spoiler] muszáj volt utánajárnom, mert csak biztos voltam én benne, hogy évekkel ezelőtt elég volt 1x kivinnem...másik ok pedig, hogy napok óta nem hagy a lelkiismeret nyugodtan aludni :laugh:

Oldalak

Megjegyzés írása

Hmm..

Jelenleg nem vagy bejelentkezve! Ha szeretnél, írhatsz hozzászólásokat vendégként is, viszont ez esetben a hozzászólásaidat nem szerkesztheted és minden hozzászólásod moderátori előnézetre kerül.

Bejelentkezhetsz, vagy regisztrálhatsz a Belépés gombra kattintva.
Beceneved:
Írd be a számokat a mezőbe:
num

B
I
U
S
Url
Kép
Youtube videó
Idézet
Spoiler


GIF

Előnézet

Témát nyitotta

Zrokky -
Keresés
Mutasd azokat a hozzászólásokat, amik tartalmazzák az alábbi kifejezést