Ruby Dragon Entertainment
logo

Dragon Blade 3

Kattints ide az ismertető elolvasásához

Tetszik ez a játékunk?

Segíts nekünk egy lájkkal, megosztással, vagy ajánld másoknak, hogy minél többen ismerjék meg. Minden segítségért hálásak vagyunk! 🙃

Fórum főoldal RDE Játékok és projektek Dragon Blade 3 - Befejezés

A kard kalandos történetének befejezése

Curtis 5051

Valaki segitene ,hogy megtudjam csinélni a raktértakaritást meg a farkaos minigamet mert mindig mentéseé csináltam meg öket Help

Luna 5052

Még Jenni végigjátszásával se megy? :sly: Te aztán nehéz eset vagy :laugh: Egy lehetséges verzsön: [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=M70lS2FjKGk[/youtube] Maga a végigvivése 0:20-tól 6:51-ig tart. Azért akadozik, mert a gépem nem igazán bírja a videófelvevő progikat (és még néma is a szerencsétlen) :sleep: Farkasos minigame: ööö...ehhez az egész pályát kb úgy kell ismerned mint a tenyered. Vannak olyan részek a pályán ahol nem ajánlatos nyilazni, de fenn tudnak akadni a terepen. Meg úgy 20-50 lépésnyire előre ki kell gondolni merrefelé kezdesz elkanyarodni, nehogy az legyen, hogy nyilazás közben fennakadsz pl egy fán. Neem jöhet össze minden elsőre, kitartóan kell próbálkozni :ro_emote_no1: Én hiszek benned :worship:

Davido 5053

Nem tudom hogy szerencse volt-e de:Rögtön kezdés után van egy óriás fa és egy kisseb,Ott megkell probálni beakasztani a farkasokat a nagy fába mig magadat az utána lévő és kivárod mig éetellik az idő... CONCAT=1314475402 AMugy az normális hogy KÉT Dragon Blade van a játékba?

Curtis 5054

Luna : köszi a videot csak egyszer néztem meg és utána vmegcsináltam segitség nélkül Davido: amit irtál ,hogy két fa közé be kell akasztni a farksokat akkor arrol a farksos minigameröl beszéltél ami akkor van ,hogy Arlenel Yuna után megyek a hegyre?

Luna 5055

Davido: Ha jól tudom ez direkt van így, hogy könnyebb legyen a játékosnak kaszabolni a táposabb szörnyikéket. :ravasz:

Davido 5056

Ja akk értem

Curtis 5057

Ha például elmegyek Sydellbe milyen páncélokat érdemes venni?
CONCAT=1314542137
Még a z elején mikor megyünjk Sydellbe elötte nincs valahol egy gyogyforás?
Mi Avari legjobb fegyvere?

Davido 5058

Curtis:Minek van máskor is farkasos minigame?XD

Jennifer 5059

Hali! Félre írtam valamit. A farkasos mini-game-nél nem szerzed meg Yuna előzményét... Arlen legjobb fegyója a Ferdített Penge (vagy mi valami ilyesmi). Curtis:Avari legjobb fegyvere az Árnyölő...Persze rohadt drága...60k Rof. (hatvanezer Rof.) Már javítottam a végigjátszáson újra regisztrálok és akkor beküldöm Zrokkynak.

Curtis 5060

Köszi Jeni valaki megmondaná ,hogy lehet a legjobban pánzt keresni mert nagyon drágák a dolgok

Davido 5061

Curtis: Olyan páncélt vegyél ami leginkább felviszi a védelmedet de vigyázz maradjon pénzed a fegyverre is.+ Ajánlom vegyél egy gyémánt kristályt(vagy mit)mivel gyorsitja Yuna varázslását... Pénzt keresni?Tápolj,öld a szörnyikéket az majd ad pénz..más módja nem-igen van a pénzszerzésnek... Am nálam előfordult egy párszor olyan bug hogy 2pók meg 2 kigyó adott 5000 Rofot 20 értmét 14 gyógyitalt...
CONCAT=1314613644
Am egy kérdés:Mortimer pisztolyán kivül mit kell megszerezni Avari előzményeihez(Yunáét akartam de az eluszott Mortimer pisztolyával)

Luna 5062

Még mázli, hogy nagyjából tudtam, merre van ez a hozzászólás :laugh: [quote=Írta Zrokky - QUOTE_DATE=1211499586 - Téma: [url=index.php?showtopic=89]Dragon Blade 3 - Befejezés[/url]] :emot-hmm: végülis elég sok idő eltelt már, ideje felfedni az előzmények megszerzéséhez szükséges dolgokat. Szóval: [size=16][b]Pontok lista[/b][/size] ---------------------------------------------- [i][b]Bátorság pontok[/b][/i] [b]Yuna[/b] után megyünk, mikor megtámadják a farkasok ([b]Sydell[/b]-ben). [b]Arlen[/b] vonatozásos minigame. [b]Rovenben[/b] a [b]Toronyba[/b] bemerészkedünk a vonatozásos minigamét követő estén. Lemegyünk másodszor vonatozás után a balrangba (Ha elsőre [b]Deloth[/b]-tal mentünk le). [i][b]Álom pontok[/b][/i] Első álmodáskor kapunk egyet. Az álomban beleugrunk a vízbe. Vonatozásos minigame utáni estén [b]Rovenben[/b] a [b]Torony[/b] előtt feltörnek az emlékek [b]Morec[/b]-el kapcsolatban. Ugyanekkor [b]Azula[/b] feletti tisztáson megtaláljuk [b]Yunát[/b]. [size=16][b]Kapcsolatok lista[/b][/size] ---------------------------------------------- [b]Yuna[/b] Kapcsolatunk vele alaból: [b]10[/b] Vonatozásos minigame -> -30 (elkerülhetetlen) Farkasos minigame -> -20 [b]Azula[/b]-ban segítünk neki takarítani -> +15 [b]Sydell[/b]-ben veszünk egy festményt és hazavisszük [b]Azula[/b]-ba -> +15 Vonatozás utána estén megtaláljuk [b]Yunát[/b] az [b]Azula[/b] feletti tisztáson -> +25 [b]Norem[/b]-ben [b]Arlen[/b] emlékszik -> +20 (elkerülhetetlen) [b]Morec[/b] keresése előtt a játék végén még benézünk a házunkba és beszélünk [b]Yunával[/b] -> +15 ---------------------------------------------- [b]Morec[/b] Kapcsolatunk vele alaból: [b]30[/b] A vonatozásos minigame előtt megkeressük [b]Tevorin[/b]-ban és beszélünk vele -> +10 [b]Sydell[/b]-ben megkeressük a barlangos rész előtt -> +15 [b]Sydell[/b]-ben beszélünk [b]Deloth[/b]-tal -> +15 (elkerülhetetlen) [b]Tevorin-ban[/b] mesél [b]Yunáról[/b] -> +15 (elkerülhetetlen vagy ez) [b]Tevorin[/b]-ban mesél magáról -> +30 (elkerülhetetlen vagy ez) Veszünk neki másik wc deszkát [b]Sydell[/b]-ben -> + 15 [b]Yuna[/b] emlékei -> -20 [b]Deloth[/b] és [b]Morec[/b] lelépnek -> -30 (elkerülhetetlen) ---------------------------------------------- [b]Avari[/b] Kapcsolatunk vele alaból: [b]-10[/b] Rábeszélik [b]Sydell[/b]-ben a barlangos rész után -> +15 [b]Norem[/b], vizilabdázás -> +15 [b]Norem[/b], beszélgetés -> +15 Mortimer pisztolyának megtalálása -> +40 Vonatozásos minigame utáni estén beszélünk vele [b]Tevorin[/b]-ban -> +15 [b]Sydell[/b]-ben magában beszél -> -10 (elkerülhetetlen) Lelép [b]Morec[/b]-el -> -30 (elkerülhetetlen) Ha minden igaz, akkor a játékot 2X kell kivinni, hogy mind a 3 előzményt megkaphassuk :ro_emote_no1: [/quote] Ahogy elnézem, a forum kódok régebben másak voltak, és sajnos nem sikerült pontosan ugyanolyanra megformázni a szöveget :(

Davido 5063

Kösszi :buddy: Amugy az első erdőbe a kezdőfalu fölött van a vár abba nem lehet bejutni?XD

Luna 5064

Szerintem nem lehet. Biztos csak dísznek van kirakva... meg ha be lehetne jutni, én már biztos be tudtam volna jutni (még ha véletlenül is) :laugh:

Curtis 5065

Hol van az a tisztás ahol vonatozás után meg lehet találni Yunát?

Luna 5066

Ahogy mész Sydellbe, az erdő kijáratánál, az ösvénytől jobbra találsz egy ládát. Onnan le, majd jobbra, fel és megint jobbra.

Curtis 5067

Szia kösz Luna válaszolnál az emailemre kérlek szépen

Jennifer 5068

Hello újra itt! Javítottam és gyűjtöm az infókat... Már 3x végigvittem a játékot,de nincs meg mind a 3 előzmény... Rájöttem! Ha minden álompont megvan akkor a 3. álomban szerzel egy Álomfogó-t... Az Arlen legjobb fegyvere... A többit tudjátok...Amúgy van egy sejtésem,hogy lesz meg az előzmény... Lehet,hogy nem kell bemenni mortimer pisztolyáért? :emot-hmm: Egyenlőre ennyivel tudok szolgálni...

Janobalor 5069

Sziasztok, kis segítség kéne. A DB3-at már jó rég kijátszottam többször is, de most újra elővettem, de most végigjátszáshoz is folyamodtam. 2 problémám lenne: 1. Hogy lehet Morecnek új WC deszkát venni(fogadós bejátszás után, amikor Yunát meg lehet menteni a farkasoktól, és valahol olvastam, hogy alulról kell megközelíteni az egyik standot. Akárhogyan, vagy akármikor közelítem meg, soha NEM TÖRTÉNIK SEMMI, akár alulról, akár felülről, akár azelőtt, hogy beszéltem volna a lenti férfival, akitől megtudtuk hol van Yuna, akár utána, akár a farkasos minigame után, akár előtte és minden standdal megcsináltam) 2. A festményt mikor, hol és hogyan lehet megvenni Sydellben Yunának és utána hova kell elhelyezni a házon belül?

2023-01-26 19:24:50
3235

Zrokky 5070

[quote=Írta Janobalor - QUOTE_DATE=1314719947 - Téma: [url=index.php?showtopic=89]Dragon Blade 3 - Befejezés[/url]] Sziasztok, kis segítség kéne. A DB3-at már jó rég kijátszottam többször is, de most újra elővettem, de most végigjátszáshoz is folyamodtam. 2 problémám lenne: 1. Hogy lehet Morecnek új WC deszkát venni(fogadós bejátszás után, amikor Yunát meg lehet menteni a farkasoktól, és valahol olvastam, hogy alulról kell megközelíteni az egyik standot. Akárhogyan, vagy akármikor közelítem meg, soha NEM TÖRTÉNIK SEMMI, akár alulról, akár felülről, akár azelőtt, hogy beszéltem volna a lenti férfival, akitől megtudtuk hol van Yuna, akár utána, akár a farkasos minigame után, akár előtte és minden standdal megcsináltam) 2. A festményt mikor, hol és hogyan lehet megvenni Sydellben Yunának és utána hova kell elhelyezni a házon belül? [/quote] 1) lehet még nem triggerelted be az eventet, hogy megvehesd neki az új trónszéket :D 2) Festményt Tevorin-ban lehet venni és utána kell elvinni Yunáék házába és felrakni a falra :sly:

[img height: 140px; float: right; margin-top: -20px]https://media.tenor.com/UWfzEWlYPSsAAAAM/yum-pusheen.gif[[/img] Wooo, random aláírás:vic::wtf:

Janobalor 5071

És hogyan tudnám betriggerelni?

Davido 5072

Jennifer sztem Arlen legjobb fegyvere a DB XD

Luna 5073

A Sárkány Íj max Íj mesterséggel üt a legnagyobbat :ravasz:

Jennifer 5074

Davido: Tévedsz,mert azt csak Morec tudja használni elvégre nála van felszerelve... Újjítottam a végigjátszást amit ha valaki feltenne azt nagyon megköszönném! Átküldöm ezen a címen:jennifer_ko01@hotmail.com

Davido 5075

Jennifer: Igen Morecnál is van egy..viszont!A Sydell-i barlangba is van egy vaarás láda abba benne van még eggy dragon blade

Curtis 5076

Jenifer ha belinkeled ide akkor én be küldöm Zrokkynak Jenifer: megadom az email cimemet ha inkább oda küldenéd daniel.motica@yahoo.com

Oldalak

Megjegyzés írása

Hmm..

Jelenleg nem vagy bejelentkezve! Ha szeretnél, írhatsz hozzászólásokat vendégként is, viszont ez esetben a hozzászólásaidat nem szerkesztheted és minden hozzászólásod moderátori előnézetre kerül.

Bejelentkezhetsz, vagy regisztrálhatsz a Belépés gombra kattintva.
Beceneved:
Írd be a számokat a mezőbe:
num

B
I
U
S
Url
Kép
Youtube videó
Idézet
Spoiler


GIF

Előnézet

Témát nyitotta

Zrokky -
Keresés
Mutasd azokat a hozzászólásokat, amik tartalmazzák az alábbi kifejezést