Ruby Dragon Entertainment
logo

Dragon Blade 3

Kattints ide az ismertető elolvasásához

Tetszik ez a játékunk?

Segíts nekünk egy lájkkal, megosztással, vagy ajánld másoknak, hogy minél többen ismerjék meg. Minden segítségért hálásak vagyunk! 🙃

Fórum főoldal RDE Játékok és projektek Dragon Blade 3 - Befejezés

A kard kalandos történetének befejezése

RNorthex 3977

Ha jól gondolom akkor a fellülről jöttem. És oda nem tok visszamenni, lehet hogy a raktártakarítás miatt, mer elvállaltam. Arra is gondoltam hogy a kezdőhelyre kell visszamenni, de azt se lefele, se felfele.

A csatát sztem naon könnyű irányítani. Én problémát csak az említett, "nem tud átjutni 1 -2 dolgon-t" találtam, arra meg csak figyelni kell ravasz.gif Én először csak azt nem tudtam hogyan kell mozogni, mivel azthittem az lesz a varázslat, vagy skill, azután meg rögtön ki is állítottam a morec harcot, mer állandóan mentek támadni amikor azt akartam hogy álljanak, meg a varázslatokat is elhasználják, de van legalább auto-battle hehe_uhh.gif

Ilidan 3978

Szerintem nagyon jó lett a harcrendszer bár a mozgatásra fél óra allat jöttem rá.
A szövegek is nyagon jókegyedül csak az árnyékok nem tetszenek.

Victoria 3979

Tudom,hogy van harcrendszerleírás,de 2 dolgot nem találok: az auto támadást és a menekülést. Ha a játékban harcolunk,ezeket hol találom???
Mégvalami: Hogy lehet mozogni? Az olvasottakból gondolom,hogy lehet,de én nem tudok huhh.gif

RNorthex 3980

Auto-battle az mindig van ha ideig-meddig nem foglalkozol az egyik karakterrel az beáll autoba. Sajnálatomra, mivel így a fele taktikám sosem sikerül, meg mp se marad bahh2.gif Nem lehet állítgatni. A Morec harc közben, azt meg majd megtudja az aki elvitte odáig hogy miért.

A mozgatást azzal a kis sárga emberke körülötte vmi. Az a mozgatás.
A menekülés ha van, az álltalába felül van. De célszerű végignézni a mozgatással az egész terepet. A menekülés jelezve is van ravasz.gif

A végigjáccást meg még csak most kezdem. Bár nemtom hogy minden megvan már hozzá.

pogany-puli 3981

QUOTE(Victoria @ 2006 Aug 14 , 17:03 )
Mégvalami: Hogy lehet mozogni? Az olvasottakból gondolom,hogy lehet,de én nem tudok huhh.gif
[right][snapback]7795[/snapback][/right]

Egyetértek...egyszer ki kellett lépnem, mert a csaj elakadt egy dombnál és nem tudtam kivinni XD

Firehand 3982

QUOTE(pogany-puli @ 2006 Aug 14 , 19:06 )
Egyetértek...egyszer ki kellett lépnem, mert a csaj elakadt egy dombnál és nem tudtam kivinni XD
[right][snapback]7800[/snapback][/right]

Ugyanez történt Velem is..

RNorthex 3983

Nos kicsit unom magam bee.gif
user posted image
Na és mos nehogy már vki ne értse korbe.gif

pogany-puli 3984

QUOTE(RNorthex @ 2006 Aug 14 , 19:47 )
Nos kicsit unom magam bee.gif
user posted image
Na és mos nehogy már vki ne értse korbe.gif
[right][snapback]7802[/snapback][/right]

A 4. a mozgás? Nem is jöttem rá...asztem vmi druida-izémizé...bee.gif

RNorthex 3985

Igaz nem túl értékes, de legalább unaloműzésnek megfelelt. bee.gif
Demovégigjáccás

Sempai 3986

letöltöttem énis és naon teccik... Érdekes én elsőre rájöttem hogy kell mozogni a harcrendszerben.

pogany-puli 3987

QUOTE(RNorthex @ 2006 Aug 14 , 21:16 )
Igaz nem túl értékes, de legalább unaloműzésnek megfelelt. bee.gif
Demovégigjáccás
[right][snapback]7804[/snapback][/right]

Nagy vagy, Foximausz :) Asszem, ezt még megnézem...eccerkéccer:)

Sempai: ügyes vagy:)

Firehand 3988

Most már én is rájöttem..azt hittem akurzorbill-el azonnal mozog..és csak nekem rossz..most már értem...

RNorthex 3989

Én meg aszittem az a mozgás a skilljei, és hogy a kurzorokkal mozog.
De amint rájöttem marha könnyű volt leíjászkodni öket akadállyal közöttünk bee.gif
Érdemes kihasználni annak, aki nem tudta fejleszteni, vagy erre a demóra nem is akart fejleszteni. Mert így életvesztés nélkül le lehet győzni ravasz.gif

Morzsafa 3990

A játék eddig sirály. Ha már mindenki mond valamit a harcrendszerről akkor én is bee.gif Nagyon tetszik, bár a kezelése picike kihívást jelent. Ha jobban végigfilózzuk a dolgot ez a jó benne, nemcsak gagyi döntéseket kell hozni, hanem a harctér teljesen élő.
Kérdés: Gondolkoznak az ellenfelek is? Eddigi tapasztalataim szerint nem korbe.gif
Még egy kérdés: Ott tartok, hogy körbe kell mutogatnom Morecnek mindent a faluban. Megvolt, de nem folytatódik a történet. Mit hagytam ki?

Edit: Jééé! Már van végigjátszás... hehe_uhh.gif

Sirius 3991

Miután összetologattam a hordókat, mit kell csinálni?

RNorthex 3992

Mind a 15 hordót, a parkettára?
Mer akkor autamatica hangjelzés.

Juju 3993

Zrokky csodát tettél a DB3-mal, MDE-n csak Johnny, DMG meg vtnagy mondta hogy nagyon "..." :D. A többiek meg úgy gondolják hogy ez nem is lett annyira "..."X)

Az a néhány holtkóros szövege meg kit érdekel? Csak azt, akit érdekel. :)

Sirius 3994

QUOTE(RNorthex @ 2006 Aug 15 , 17:39 )
Mind a 15 hordót, a parkettára?
Mer akkor autamatica hangjelzés.
[right][snapback]7826[/snapback][/right]
Tudom, de utánna Yuna azt kérdezi (a házban) hogy megtaláltam-e a reggelit, de már előtte felvettem a sütit... Körbejártam az erdőt de semmi

RNorthex 3995

És délre is mentél? Onnan ahol kezdted a játékot?

Homo Ludens 3996

Azaz igazság,hogy az ebben lévő harcrendszer nem jön be,talán azért,mert ez az első olyan harcrendszer,ahol nem tudok nyerni.Pedig már rájöttem a hsználatára,és mégis mindig veszítek,főleg a pókoknál a raktárban.

Sirius 3997

Ha jól emléxem a takarítás után már van kardunk, akkor elmész, gyaksz pár nyálkát aztán hazamész alszol, megin gyaksz.

EDIT: Na megvan a dög, most a kedvenc hejére kellene elmennie, amit nemtom hogy holvan (említette tegnap de mára elfelejtettem) Körbejártam a bal oldali erdőt, maj körbejárom a jobb oldalit is.

RNorthex 3998

Mer oda kell menned ahol kezdted a játékot bee.gif
A pókokat meg könnyű legyakni ha megvan az íj.

Emperor 3999

QUOTE
A pókokat meg könnyű legyakni ha megvan az íj.

Az az ij az hun van? blink.gif
A pokokat énse birom leverni,mindig az utolsó végez velem rinya.gif

Nálam volt egy olyan problem,hogy mikor megkellet keresni a kutyát,megtaláltam és mikor jöttünk visszafele véletlen rosszfele fordultam és a kutya beszoritott,és sehogy nem tudtam kijönni(egy nyálka miatt volt minden huhh.gif ).
Csak kérdem hogy azt estleg nem lehetne ugy megoldani hogy a kutya egy egységet kihagyva jöjjön utánnunk,s igy más nem esne ebbe a hibába?! ravasz.gif

RNorthex 4000

QUOTE(Emperor @ 2006 Aug 16 , 19:22 )
Az az ij az hun van? blink.gif
[right][snapback]7880[/snapback][/right]


Nem hölyeségből írok végigjáccást korbe.gif

Emperor 4001

oké igazad van,nem figyeltem eléggé bocsesz.gif
Megtaláltam amugy guruljka.gif

methos 4002

végigvittem a demót!
nagyon jó
rájöttem a harcrendszerre is meg mindenre!
nagyon várom a teljes verziót!
fullvigyor.gif

Oldalak

Megjegyzés írása

Hmm..

Jelenleg nem vagy bejelentkezve! Ha szeretnél, írhatsz hozzászólásokat vendégként is, viszont ez esetben a hozzászólásaidat nem szerkesztheted és minden hozzászólásod moderátori előnézetre kerül.

Bejelentkezhetsz, vagy regisztrálhatsz a Belépés gombra kattintva.
Beceneved:
Írd be a számokat a mezőbe:
num

B
I
U
S
Url
Kép
Youtube videó
Idézet
Spoiler


GIF

Előnézet

Témát nyitotta

Zrokky -
Keresés
Mutasd azokat a hozzászólásokat, amik tartalmazzák az alábbi kifejezést