Ruby Dragon Entertainment
logo

Dragon Blade 3

Kattints ide az ismertető elolvasásához

Tetszik ez a játékunk?

Segíts nekünk egy lájkkal, megosztással, vagy ajánld másoknak, hogy minél többen ismerjék meg. Minden segítségért hálásak vagyunk! 🙃

Fórum főoldal RDE Játékok és projektek Dragon Blade 3 - Befejezés

A kard kalandos történetének befejezése

Zrokky 4152

Nem fognak vele harcolni többet. Habár lesz egy titkos lehetőség, amivel majd elő lehet teremteni a semmiből egy másik DB-t és azt be lehet majd rakni mások kezébe, hogy csépeljék a népet.
De az már csak amolyan extra kiegészítő.

Az első részben mindenkinek volt valamennyi varázsereje, de az már egy másik téma fryingpan.gif

Zrokky 4153

Na, kész vagyok még egy faluval.
Egy maradt hátra és a játék nagyjából készen van a fő történeti szállal.
Aztán jöhetnek az extrák és uccu vala.

Filózgattam kicsit, hogy hogyan lehetne megoldani a játékot történetileg, de nem tudtam éppeszü megoldással előrukkolni, tehát a játék ismét kötött lesz.
Ez annyit jelent, hogy nem lehet össze-vissza menni és úgy haladni a történetben, hanem meg van mondva, hogy milyen sorrendben kell menni a falvak között.

Kis tápolással kerek 3 óra játékidőnél járunk és (lekerek) 10000 lépésnél.

Befejezésről úgy döntöttem, olyasmi lesz, mint a DB2-é. Egy befejezés lesz, de egy nagyon picit lehet változtatni rajta az extra dolgokkal lightbulb.gif

Ha minden jól megy, akkor már a közeljövőben tesztelgetjük ezt az apróságot ravasz.gif

olf 4154

Nos, nekem annyi ajánlanivalóm lenne, hogy legyen szép hosszú a befejezés, ha már csak egy lesz! bee2.gif
A DB2 befejezését pont amiatt találtam enyhén illúziórombolónak, hogy annyi kaland után kevesebb respektet kap az ember a vártnál! Szerencsére ezt a "fanfic" befejezés megfelelően korrigálta. :)

Kanako-chan 4155

Örömmel hallom, hogy nemsokára kész :) Kíváncsi vagyok arra a befejezésre... A DB2-ét 2 változatban is láttam (és nem én voltam az ügyetlenebb, aki nem talált xtrát :P). Az olyan "kis aranyos" volt ^^ Ez is lehet nyugodtan az!
3 óra? Háth, én azt hetekig fogom döngetni! XD Előre örülök, mert legalább ne fogok unatkozni mellow.gif sombrerokalap.gif

Eazy 4156

Lenne egy fontos kérdésem Zrokky:
A demóban használt mentéseket lehet használni a teljes verzióban vagy újra kell kezdeni?
(Habár úgyis sokszor fogom végigtolni)^^

Zrokky 4157

Hmm, na ez most egy jó kérdés.
Hát, végülis szerintem meg lehet oldani, de nem ajánlott, merthogy történt 1-2 apróbb változtatás azóta.

Apopó, most hivatalosan is bejelentem, vettem ma a fáradtságot és elkészültem a DB3 fő történeti száljával cheer.gif

Már csak némi aprómunka van hátra (NPC-k, extrák, minigamék, oktató), meg az előzmények és jön a béta tesztelés.
Ha minden jól megy, ez már talán a jövőhéten esedékes lesz walki.gif

Hurray~

Sirius 4158

Hurrá walki.gif

Köbö hány teszterre kell majd várni?

Eazy 4159

Rendben!^^
Akárki jelentkezhet teszternek?

Kira 4160

Nám^^^^^^^^^^^^^^^^

Sempai 4161

Zrokky a játékot csak közeli ismerősöknek adja majd oda tesztelni...

Zrokky 4162

Jaja, DB1-et (akkor még számomra) idegenekkel teszteltettem. Meg is van az eredménye, mint láthatjátok, rengeteg bugot benne hagytak, amiket megtaláltak azokat sem jelentették.

Most ilyen luxust inkább nem.
Olyan emberekkel teszteltetem, akiket ismerek és tudom, hogy rendesen végzik is a dolgukat, nem csak elsőként akarják végigjátszani ravasz.gif

Loyel 4163

Az utolsó 3 map-ból hány van meg idáig?

Zrokky 4164

Már készen van teljesen, még 1-2 apró map van hátra, házbelsők, meg ilyenek.

Meg az egyik erdőben még nincsenek ellenfelek.. Akkor még, ládákat szinte sehová sem raktam, felszerelést sem nagyon lehet vásárolni, szal' ilyen aprómunka maradt hátra.

Apropó, yeeey:
user posted image

(Azt a 23 harcot ne vegyétek komolyan, annál azért többet kell majd tápolni fryingpan.gif )

Meg, ha az extrákat is megcsinálod, akkor az felnyomja a lépésszámot, meg a játékidőt kicsivel.
Még exták sincsenek.. emot-hmm.gif


(Apopó, egy kis kulissza titok:
DB1 - 1 lány, 3 fiú
DB2 - 2 lány, 2 fiú
DB3 - 3 lány, 1 fiú
Penge mi? fullvigyor.gif
)

Emperor 4165

Pöpec guruljka.gif

A lépésszám az jo sok :D
És ez az 1-3,2-2,3-1 felállás csak véletlen vagy direkt van igy? ravasz.gif

Jah EDIT: most látom van szavazás is :D
Nah akkor én ugy tippelem hogy nem lesz Boldog vége ^^

Kira 4166

Szerintem meg lehet majd befolyásolni. De az unhappy end menő lenne bee.gif

Bloodopal 4167

Én arra tippeltem, hogy lehet módosítani, bár utólag észrevettem, hogy Zrokk beírta, hogy egy kicsit majd lehet befolyásolni. Végülis, ha már ez az utolsó rész, akkor legyen valami hatásos befejezés, nem? korbe.gif

Amúgy ez a 1-3, 2-2, 3-1 ez most direkt volt? Mer tök jól jött ki bee.gif

Most jut eszembe, hogy a DB1-2-t félbehagytam, úgyhogy ezt gyorsan bepótolom, mielőtt kijön a DB3 lightbulb.gif

Victoria 4168

Azr hittem,nem lesz sok szavazat a "Biztos nem, kell a változatosság"ra,de tévedtem
Legyewn vmi HUJJDEROSSZ
de a Dragon Bladenek mindenképpen legyen szerepe a végén,h mi lesz a sorsa,megsemmisül,ha nem kihez megy,stb.arra kíváncsi lennék ^^

Zrokky 4169

Hmmm, ennyire nem csipázzátok a happy endet?
Mindegy, így is bámulatos! bee.gif

Konkrétan milyen befejezésre számítotok, ha szabad megtudnom? ^^

Victoria: Majd meglássuk, hogy mi lesz a kard sorsa korbe.gif

Kira 4170

kardot megsemmisítik, főgonoszka lelke felszabadul, ja és vmelyik hősike meghal guruljka.gif

Bloodopal 4171

Mi legyen a vége?

Háát.. Rageoon előkerül, aztán belecsapnak egyet a DB-vel, de az kettétörik, kiszabadul belőle a mágikus erő és minden elpusztul hurrrr.gif

Loyel 4172

Hát...A kard a gonosz kezébe kerűl, és csak úgy tudják megmenteni a világot, hogy valameik hős feláldozza az életét. Tuti Sad end ^^ rinya.gif

Zrokky 4173

Bloodopal: A 2. rész után, nem lenne okuk az embereknek bántani szegényt, szívott ő így is eleget emot-hmm.gif

Eddig egész érdekes elképzeléseket látok, a kérdés marad walki.gif

Bloodopal 4174

Akkor Darkrainen törik ketté, és pusztul el minden!
Legalább nem kell tápolnia többet, hogy kicsinálja magát bee.gif

Emperor 4175

Én arra saccolok hogy valki meghal a végén vagy valakik.
A Kard szerintem nem simmisül meg,de nemtom mi lesz vele xD

Huhh nem is tudom,ugy emlékszem a DB2ben volt egy olyan kérdez felelek rész a nagyapinál és asszem ott volt hogy 5 ilyen párhuzamos világ vagy micsoda létezik.

Még az is lehet hogy egy másik volágba kerülnek,mert ez elpusztul

(Amugy nemtudom hogy is vannak ezek a világok pontosan) hehe_uhh.gif

Victoria 4176

A demóban eddig sohasem sikerült a raktáros küldetés,pár napja megcsináltam,de a pókokkal bajlódom. Az miért van,h akivel harcolok,megjelenik felette egy felkiáltójel,és nem tudok vele semmit sem csinálni? Olyan mérges voltam,már csak 1 pók élt,de megjelent a felkiáltójel felette,és meghalt ranting6lk.gif

Loyel 4177

A felkiáltó jel, az azt jelenti, hogy alacsony a karakter élete. Így nem tudsz vele sem menekülni, sem pedig harcólni. elmebomlas.gif

Oldalak

Megjegyzés írása

Hmm..

Jelenleg nem vagy bejelentkezve! Ha szeretnél, írhatsz hozzászólásokat vendégként is, viszont ez esetben a hozzászólásaidat nem szerkesztheted és minden hozzászólásod moderátori előnézetre kerül.

Bejelentkezhetsz, vagy regisztrálhatsz a Belépés gombra kattintva.
Beceneved:
Írd be a számokat a mezőbe:
num

B
I
U
S
Url
Kép
Youtube videó
Idézet
Spoiler


GIF

Előnézet

Témát nyitotta

Zrokky -
Keresés
Mutasd azokat a hozzászólásokat, amik tartalmazzák az alábbi kifejezést