Ruby Dragon Entertainment
logo

Dragon Blade 3

Kattints ide az ismertető elolvasásához

Tetszik ez a játékunk?

Segíts nekünk egy lájkkal, megosztással, vagy ajánld másoknak, hogy minél többen ismerjék meg. Minden segítségért hálásak vagyunk! 🙃

Fórum főoldal RDE Játékok és projektek Dragon Blade 3 - Befejezés

A kard kalandos történetének befejezése

Remor 4202

remélem jól haladnak a teszterek

Zrokky 4203

4 embert kértem fel tesztelésre, ebből az egyiket nem igazán ismerem.

Őt már kezdem bánni, hogy felkértem teszternek, mert eddig amit produkált, az nem több, mint a játék leszólása.

Nem tudom meddig fog tartani a tesztelés, nekem 4 óra volt a játékidő úgy, hogy ismertem a terepet és tudtam nagyjából mennyit kell tápolni, mire kell növelni.

Majd ha erre járnak, akkor írnak valamit korbe.gif

A támogatásról letettem, mivel már nincs rá ok, hisz jelenleg nem csinálok semmit, amiért támogathatnátok.
Nameg nem is azért csinálom az ingyenesen letölthető játékaimat, hogy elvegyem a pénzeteket emot-hmm.gif

Amúgy a tesztelés még ahogy elnézem elvisz 1-2 hetet, mivel az egyik teszterünk, ha jól értettem csak hétvégén ér rá tesztelni ^^

És a hibajavított verziót is teszteltetni akarom a biztonság kedvéért kez-yeah.gif

glarion 4204

Nah én erre járok, egen én lennék az aki csak hétvégén tud tesztelni, sajnálom mindenkitől, de hétközben eltiltás van :S De ezen a hétvégén kiviszem egyszer, remélem, már tegnap játszottam vele csomót ^^ Aztán jövő hétvégén még egyszer, és akkor én be is adom az általam talált hibákat, most épp neki kell állnom tápolni, mert együtt a csapat ^^ TP-zéshez hülye vok általában, szal jó sokat kell tápolni, de türelem minden várakozótól, már nem kell sokat várni ^^ Előljáróban annyit, hogy nagyon-nagyon jónak ígérkezik a játék :)

glarion 4205

Kivittem!
Eltelt idő: 5 óra 30 perc 53 másodperc
Lépések: 21302
Mentések: 73
Harcok: 49

10 bugot találtam össz-vissz, vagy én vok béna, vagy zrokk nagyon jó ^^

Loyel 4206

Mennyi bugnak kéne lennie? kerdes.gif

glarion 4207

Hát reméltem, hogy sokat találok, hogy legyen dolgom :D De hát így is jó, csak nem tudom van-e oylan hiba amit nem találtam meg. Bug=Hiba ha ez nem lenne világos...

Zrokky 4208

Áhh, szutyokba, épp most küldtem PM-et, hogy vigyázz a játék végén, mert húzós lesz, erre most olvasom, hogy végignyomtad sombrerokalap.gif

Hmmhmmm.. No mindegy, ne is törődj vele bee.gif

Küldd el a bakikat, jó sorsuk lesz itt ravasz.gif

Sirius 4209

A végét csak egy kicsit lehet majd befojásolni, vagy nagyon?

Egyébként még kikre kell várnunk?

Labs 4210

QUOTE(glarion @ 2007 Feb 3 , 21:07 )
Kivittem!
Eltelt idő: 5 óra 30 perc 53 másodperc
Lépések: 21302
Mentések: 73
Harcok: 49

10 bugot találtam össz-vissz, vagy én vok béna, vagy zrokk nagyon jó ^^
[right][snapback]16334[/snapback][/right]


49 harccal megcsináltad? elmebomlas.gif Akkor ugy látszik csak én vagyok nAb befogod.gif

Zrokky 4211

Azért olyan sokat nem kell tápolni. Nomeg az erősebb ellenfelek sokkal több exp-t adnak, meg némivel több aranyat is.
Szal' mondjuk nyálkákat, meg pókokat alapból nem érdemes 50 exp-ért gyilkolászni.

Sirius: Már leírtam sombrerokalap.gif

3 teszter foglalkozik a játékkal, egyikük már biztosan végzett. Maradt kettő. Aztán javítom a hibát és újra tesztelés, aztán javítom, ha még találnak hibát és kiadjuk walki.gif

glarion 4212

QUOTE(Labs @ 2007 Feb 4 , 13:19 )
49 harccal megcsináltad?  elmebomlas.gif  Akkor ugy látszik csak én vagyok nAb  befogod.gif
[right][snapback]16348[/snapback][/right]


Jah de így is túl voltam tápolva, szal pl a srákit úgy öltem le, hogy Avari Hp-nak negyede se ment le... Nem is gyógyítottam meg semmi. Ilyen nagy barna madarakon tápoltam, azok adnak xp-t dögivel... Mondjuk először azokon a kék repülő micsodákon aztán a barnákon mer azok erősek ^^ Nyálkát csak az ele írtottam egy-kettő, de azokat télelg nem éri meg ölni, alig adnak valamit :S

Labs 4213

Nah kész az elsö végigjátszás, nekem kicsit tovább tartott guruljka.gif Majdnem összejött 20 hiba :P De a 2-ik végigjátszásnál még lesz jopár, mert néha elnyomtam a szoközt a helyesírási hibáknál...

user posted image

Zrokky 4214

Pöpec, még 1 tagot várunk, aztán round 2 lightbulb.gif

Azért ez a 216 harc elég durvának hangzik. Nekem is kb 40-50 körül volt korbe.gif
Mondjuk én összekapartam a durvább fegyvereket..

Apropó, laggolt valakinél a játék?

Labs 4215

QUOTE(Zrokky @ 2007 Feb 5 , 00:01 )
Pöpec, még 1 tagot várunk, aztán round 2 lightbulb.gif

Azért ez a 216 harc elég durvának hangzik. Nekem is kb 40-50 körül volt korbe.gif
Mondjuk én összekapartam a durvább fegyvereket..

Apropó, laggolt valakinél a játék?
[right][snapback]16366[/snapback][/right]


Nekem a bal felsö város kifejezettem akadt :S

Zrokky 4216

Az a sok event miatt van, de ha kikapcsolod a követőrendszert, akkor elvileg egyáltalán nem akad.
Majd nézd meg pls guruljka.gif

Gary94 4217

Jó mocsok lehet ez a Karki, hogy tovább adja másnak a Dragon Blade 3-mat.(Sajnálak Zrokky).Mostan-tól kb. mennyi idő mig kiadásra kerül a játék???

Eazy 4218

Ez...kész! shocking.gif
Ilyen aljasságot csinálni... *sish* ranting6lk.gif ranting6lk.gif
De azért ne hagyd, hogy ilyen "emberek" kedvedet szegjék!
Hajrá! guruljka.gif guruljka.gif

Dewoor 4219

Most lehet h utolsó pillanatban szólok, de a szereplők haja fura...sajna arlenén nagyon látszik, h charas-projectes a haja, yunáé viszont nagyon szép. sajna látszik valami: ha a karakterek lefelé néznek, a hajuk sokkal rövidebb, mert vállmagasságban nincs ott(charas-project problémája...)
így ez engem eléggé zavart. ja, és arlen haja hátulról idétlen, hogy befelé sötétedik :S persze ez az én véleményem. ja, és tök kera, megtaláltam azt a chipsetet ami a faludé... bee2.gif tök csöcs finom.gif várom már a stuffot korbe.gif ja, és bibi van a betűkészlettel a saját gépemen...ott ugyanis az orosz betűk vannak, ezen a gépen meg megy(ez xp-s, sajátom 98) nem tudjátok h h cisnjam meg? mert elegem van h ő helyett is cirill x van bocsesz.gif

Zrokky 4220

Gary94: Nem kell sajnálni, nem velem szúrt ki a gyík, mert hamarosan úgy is elérhető lesz a játék. Azokkal cseszett ki, akiknek odaadta a hibás verziót, mivel sok hiba volt benne.
Ugyebár az meg rombolja a játék hangulatát.

Eazy: Ennél több kell, hogy kedvemet szegjék bsz.gif

Dewoor: A főhős karaktereket nem internetről töltöttem le, tehát nehezen látszhat rajta, hogy charas-project-esek ^^

Chara Maker Ex-el készítettem az alapját és minden egyes beállását sajátkezüleg rajzoltam át. Ez a charsetek nagy részére igaz ^^

Charas-projectről csak 1-2 tárgy származik (pl.: hajlongó nádszálak, madarak, szélkakas), azokat nem rajzoltam át.

A Chipsetek többsége viszont a charas-projectről származnak, ámde azokat is átrajzoltam/kiegészítettem valamilyen szinten, szal' maximum csak hasonlókat találhattok.

Betűkészlettel nem tudom mi a helyzet. Szedd le a magyar betűtípusokat a makerhez. Elvileg fent van a DB2 gyik-részében, ha azzal sem megy, akkor passz.

És nem "tök csöcs", legyél szíves tekintettel lenni a nőstény felhasználóinkra is shocking.gif

Elvileg a hét végén/jövőhét elején már publikus lesz a játék. Nem tőlem függ.

Gary94 4221

istentisztelet.gif Zrokky en tisztelek hogy ilyen jó hangulatos játekokat készitesz. Nagyon várom a DB3-mat mert én pl:én a DB2 is DB1 is legaláb ötször átvitem s nekem a DB3 demoja is nagyon tetszet.Örülök hogy nem veszed a szivedre az ilyen dolgokat (tudod mire[kire]gondolok)
Remélem n is ijen jtékokat fogok késziteni(de ez majd meglátjuk)...

Dewoor 4222

Zrokky, tudtommal a charas ex-et meg a charas-projectes generátort ugyanúgy a charas-project csinálja, tehát a benne lévő resource charset darabkák közel azonosak... ugyanis láttam már ezt a hajat charason, azért nem hülyeségből mondom ezt se... mellékesen nem ismerem az ex-et mert nekem elkezd nem válaszolni, mikor frissítené magát.
ja, és a tök csöcs-ért bocsi, de a csöcs is király meg a másik is király. így ez hasonlat bee2.gif attólmég bocs, ha bánt valakit, h királynak mondom az emlőit harap.gif ja, és 98-as gynege videókártyájú gépemen kicsit laggol a harc, de ez szocproblem mer nem sokan toilják egy feltuningolt eleinte 95-ös gépen bee2.gif
az editek a problémás vastagbertűkkel voltak bahh.gif

Gary94 4223

Zrokky, mikkor lesz elérheő a DB3 kerdes.gif

Victoria 4224

Gary94:

QUOTE(Zrokky @ 2007 Feb 6 , 22:20 )
Elvileg a hét végén/jövőhét elején már publikus lesz a játék. Nem tőlem függ.
[right][snapback]16399[/snapback][/right]

Gary94 4225

fryingpan.gif Ja kösz. hehe_uhh.gif

Gary94 4226

Remlem hétvégére kész lesz me suli közbe nincs nogyon időm... korbe.gif

Zrokky 4227

Úgy fest a tesztereink nem végeztek hétvégére ^^

Mondjuk egyikük még az első verzióval sem végzett, szóval nem tudom mennyi van még hátra, továbbra is rajtuk áll.
Azt tudom, hogy megteszik, amit tudnak.

Addig is kis kedvcsinálás képpen felkerült egy Dragon Blade 3 Trailer a videó galériába, meg lehet csodálni korbe.gif

(A videó 16 mega, érdemes inkább gépre menteni. Mivel az UltraWeb nem mindig működik megbízhatóan, itt is érdemes letöltésvezérlőket használni, pl.: Flashget)

Oldalak

Megjegyzés írása

Hmm..

Jelenleg nem vagy bejelentkezve! Ha szeretnél, írhatsz hozzászólásokat vendégként is, viszont ez esetben a hozzászólásaidat nem szerkesztheted és minden hozzászólásod moderátori előnézetre kerül.

Bejelentkezhetsz, vagy regisztrálhatsz a Belépés gombra kattintva.
Beceneved:
Írd be a számokat a mezőbe:
num

B
I
U
S
Url
Kép
Youtube videó
Idézet
Spoiler


GIF

Előnézet

Témát nyitotta

Zrokky -
Keresés
Mutasd azokat a hozzászólásokat, amik tartalmazzák az alábbi kifejezést