Ruby Dragon Entertainment
logo

Dragon Blade 3

Kattints ide az ismertető elolvasásához

Tetszik ez a játékunk?

Segíts nekünk egy lájkkal, megosztással, vagy ajánld másoknak, hogy minél többen ismerjék meg. Minden segítségért hálásak vagyunk! 🙃

Fórum főoldal RDE Játékok és projektek Dragon Blade 3 - Befejezés

A kard kalandos történetének befejezése

Felhasználónév 4477

QUOTE(Victoria @ 2007 Mar 13 , 17:53 )
Jéééh,most látom,Kyno Volfield,Mark Volfield,Morec Volfield? Kyno és Morec testvérek lennének? Milyen család ez?  lama.gif
[right][snapback]17353[/snapback][/right]

Morec kyno fia(családi úton örökli a dragonbladet)mert évtizedeket mondott darkrain az elején legalábbis sztem

úristen vagy 1900 at ütöttem a ruby dragonba de nemhalt meg

Zrokky 4478

QUOTE(RoltownSlay @ 2007 Mar 13 , 16:53 )
Zrokky az nagy bug ha 2 Dragon Blade van nálam??
[right][snapback]17340[/snapback][/right]

Az nem hiba, azt szándékosan raktam bele, ha valakinek szívbaja lenne a harc dio2.gif
Mondjuk elméletileg nincs nagy esélye, hogy azt fogja kidobni, de hát, ha elsőre azt adta, akkor nagy mázlid van bee.gif

Felhasználónév: Ha veszel madártápot, akkor vissza fog jönni a madárka, ha más nem is ez biztosan működik lightbulb.gif

A sárkánynak nem holmi 2000-es élete van ravasz.gif

Felhasználónév 4479

az a abaj hogy hiába vettem nemjött vissza

jav:kezdhetem ujra 3szorra :elmebomlás: :elmebomlás2:

megtudtád mondani hogy mennyi élete van a sárkánynak?

Felhasználónév 4481

a játékot vitted végig?O.o

Redhane 4480

Végigvittem, de valamire nem jöttem rá, vagyis csak sejtem:
-Ha Arlennel csinálsz vmit (beszélsz vkivel mondjuk), akkor fölül megjelnik ugye az a csík, ahol Yunna, Avari vagy Morec mozog egyet valamerre, pozitív vagy negatív irányba. Ez mit jelent? Befolyásolja a történet végét? Egyáltalán több befejezés van?
Arra sem bírtam rájönni, hogy az elején mi az a három üres rublika ("előzmények")

Ja, és: amit találtam, az nem bug, de nagyon zavaró: Yunnával lehet bájitalt készíteni, de sehol sem lehet kapni hozzá port... csak Azulában. Pedig az egy igen fontos kellék.

Egyébként a grafika KIRÁLY!!! Meg az egész nagyon gyönyörű. A zenéje is tetszett. Szerintem nem most kéne abbahagyni dehát te tudod :)


EDIT: a madártápos dolog nekem se jött össze ccc.gif

Felhasználónév 4483

húú dejó neked én most viszem 3 szorra mert a sárkányt nemtom legyőzni sehogy bedig 2 szorra sokkal többet tápoltam

3 varázsdoboz 3 zöld kép oszt semmi más

Redhane 4482

QUOTE(Felhasználónév @ 2007 Mar 13 , 20:09 )
a játékot vitted végig?O.o
[right][snapback]17366[/snapback][/right]



Ühüm :)
Érdekes vége volt, és arra lennék kíváncsi, máshogy is történehetett -e volna.

Össz-vissz 2 ajándékdobozkát találtam. Egyikben Dragon Blade volt, ez kicsit megkönnyítette a dolgomat.

Az erdőben a rácsot szerintem érdemes kinyitni :)

Felhasználónév 4485

QUOTE(Redhane @ 2007 Mar 13 , 20:30 )
Ződ kép...??!? (Asszem mégegyszer végigviszem)
Amikor abban a faluban vagyunk, ahol Avari csatlakozott (nem jut eszembe a neve) ott vissza lehet menni a barlangba, ahol a madarakon lehet tápolni. Kapni lehet tőlük angyal tollat:) amit vagy jó pénzért eladsz, vagy használod csata közben.
Aztán jöhet az erdő balra, ami elég húzós... A piros madarak nagyon sok EXP-t adnak.

Én most elmentem, holnap még felnézek.
[right][snapback]17369[/snapback][/right]

kösz ezer hála!!MEGINT VIHETEM VÉGIGT-T

Redhane 4484

QUOTE(Felhasználónév @ 2007 Mar 13 , 20:21 )
húú dejó neked én most viszem 3 szorra mert a sárkányt nemtom legyőzni sehogy bedig 2 szorra sokkal többet tápoltam

3 varázsdoboz 3 zöld kép oszt semmi más
[right][snapback]17368[/snapback][/right]



Ződ kép...??!? (Asszem mégegyszer végigviszem)
Amikor abban a faluban vagyunk, ahol Avari csatlakozott (nem jut eszembe a neve) ott vissza lehet menni a barlangba, ahol a madarakon lehet tápolni. Kapni lehet tőlük angyal tollat:) amit vagy jó pénzért eladsz, vagy használod csata közben.
Aztán jöhet az erdő balra, ami elég húzós... A piros madarak nagyon sok EXP-t adnak.

Én most elmentem, holnap még felnézek.

Zrokky 4486

Nézem a madarasat, de nem látom. El tudnátok küldeni egy ilyen madár-bugos elmentést? dio2.gif
A sárkánynak 12000 HP-ja van. Érdemes beszerezni néhány Angyal tollat Yunának, mivel az azt csinálja, hogy mindenkit felgyógyít és rajta kívül mindenki kap egy Hős állapotot, ami sérthetetlenséget jelent úgy 1 percen keresztül.

Az sem árt, ha Yuna kap egy csomó tp-t a mágiára, hogy erősebbeket varázsoljon.

3 előzmény van a játékban, ezek azok a bizonyos extrák.
Hogy melyiket kapod meg, az a karakterekkel való kapcsolattól függ.

A kapcsolatot az a kis fent beugró táblácska jelzi, ahol a fejek csúszkálnak. Gondolom sejthető, hogy merre kell csúsznia. A lényeg, ha jobb oldalt van (a csík vége felé), akkor megnézheted az előzményét.

Javít:
Na, felraktam megint egy javítást, ezúttal a harcrendszer lett javítva és kicsit optimizálva is. Próbáljátok majd ki, hogy megfelelően működik-e.

Redhane 4487

QUOTE(Felhasználónév @ 2007 Mar 13 , 20:27 )
kösz ezer hála!!MEGINT VIHETEM VÉGIGT-T
[right][snapback]17370[/snapback][/right]



Miért? Miután végigvitted a barlangot, UTÁNA is vissza lehet menni. Nem kell egy korábbi dolgot betölteni.

Még egy dolog eszembe ötlött. Nekem nem volt az a farkasos-minigame. Valamit kihagytam volna?

És több befejezés van? Mert kicsit üresnek tűnik az egész. Nem tudtam meg egy csomó dolgot...

Felhasználónév 4488

QUOTE(Redhane @ 2007 Mar 14 , 07:05 )
Miért? Miután végigvitted a barlangot, UTÁNA is vissza lehet menni. Nem kell egy korábbi dolgot betölteni.

[right][snapback]17376[/snapback][/right]

de én zhifay templomába mentettem utoljára és nincsen más mentésem

RNorthex 4489

Ahol Avari után kellett menni abban az ersőben volt egy rácsos ajtó az meg is van meg minden, de a világtérképen van még egy mellette ahol szintén van egy rácsozott ajtó. Ugyanúgy abban az erdőben van egy kapcsoló ehhez is?

Redhane 4490

QUOTE(RNorthex @ 2007 Mar 14 , 13:17 )
Ahol Avari után kellett menni abban az ersőben volt egy rácsos ajtó az meg is van meg minden, de a világtérképen van még egy mellette ahol szintén van egy rácsozott ajtó. Ugyanúgy abban az erdőben van egy kapcsoló ehhez is?
[right][snapback]17380[/snapback][/right]


Nem tudom igazán, mit értesz azon, hogy "világtérkép". Azt a helyet érted rajta, ahol hullanak a levelek?
Mindenkinek leírom, hogy lehet egy jó fegyvert találni:
Tehát az első rácsozott ajtót átmész, akkor ugye kiérsz egy ilyen titkos helyre, ahol lépcsők vezetnek lefelé. A lépcsőket békénhagyod és rögtön jobbra elmész.
Új térkép, ahol hullanak a levelek. Itt lemész a térkép aljára, és elkezded keresgetni a kapcsolót, úgyhogy folyamatosan jobbra mész. Egyszercsak meglátod.
Ha megnyomod, kinyílik a rácsos ajtó ami a "palotánál" található. És egy jó fegyver Avarinak.

RNorthex 4491

Te azt magyarázod amit már megtaláltam, nyugatra van 1 láda, keletre pedig egy völgybe érsz be kell nyomni egy kapcsolót meg délebre van egy láda. Aztán északon pedig egy újabb barlang azon át pedig ott a fegyó meg egy kavics egy ládában. Nem?

Viszont a világtérképen ez az erdő 2 részre oszlik. Ha ebből az erdőből nyugatra mész ki egy másik részébe érsz ahol ha tovább mész egy repülőgép animáció is lezajlik. Innen lehet még Rovenbe is eljutni. Na én arra az erdőre gondoltam.

Egyébként ajánlom mindenki figyelmébe, hogy akik kifejlesztették Avari felderítési képességét az szándékozzon visszfele is menni bee.gif .

Gary94 4492

Én észrevettem egy nagyon kicsi hibát de ez inkáb grafika:

Azula-ba a jobb alsó sarokban lévö haznál a legutolso cserépen 1x eltakarja 1 faág méskor meg a cserép takarja el a faágat

Utóírat: Szerintem ez igazábol semiség de azért leírom emot-hmm.gif

Redhane 4493

QUOTE(RNorthex @ 2007 Mar 14 , 13:48 )
Te azt magyarázod amit már megtaláltam, nyugatra van 1 láda, keletre pedig egy völgybe érsz be kell nyomni egy kapcsolót meg délebre van egy láda. Aztán északon pedig egy újabb barlang azon át pedig ott a fegyó meg egy kavics egy ládában. Nem?

Viszont a világtérképen ez az erdő 2 részre oszlik. Ha ebből az erdőből nyugatra mész ki egy másik részébe érsz ahol ha tovább mész egy repülőgép animáció is lezajlik. Innen lehet még Rovenbe is eljutni. Na én arra az erdőre gondoltam.

Egyébként ajánlom mindenki figyelmébe, hogy akik kifejlesztették Avari felderítési képességét az szándékozzon visszfele is menni bee.gif .
[right][snapback]17383[/snapback][/right]



Jaaa! Nem ott van egy sátor is? Ott nem nagyon néztem körül, de most viszem végig másodszorra. Most kicsit másképp fogom csinálni a dolgokat.

RNorthex 4494

Említésre való bug: A lopakodós minigame-nél azt hittem hogy az ajtóhoz kell eljutni amikor ki kell jutni, de nem csinált semmit. Vmint ott áltam az ajtóba Yuna pedig igazság szerint többször is észre vett de nem dobott vissza hanem folytatta a minigame-t.

Amúgy párszor a ládához is eljutottam de nem csinált semmit.

Dewoor 4495

Hehe, nálam a szintek:
Avari: 20
Yuna: 16
Arlen: 17
avari a 3000-es karddal megy, arlen vaskard és mester íj, yuna meg valamelyik 200-as karommal, és 40%-os mágiával bee.gif csak tápolok... addig tápolok amíg azokat a rovarféléket nemtom kinyírni a harmadik erdőben... ejjnye, ti meg 10-es szinttel végigrohantatok a játékon...ejj ejj bee2.gif tisztelet a kivételnek!!
de marhakomoly, hogy így megvagyok guruljka.gif örülök a fejemnek, és élvezem a stuffot!! grat zrokky.
mellesleg a falkont nem lehet kikapcsolni?? elmebomlas.gif mert ha veszek madárkaját, mire elérek azokhoz a szörnyekhez, ahol használnám, addigra elfogy a flamó és megin eltűnik... ranting6lk.gif aztán 300 aranyam elment a kajára...

Zols 4496

Noremben (tengerpartos város) mit kell csinálni? Odamentem ahova az a kék karika mutatott, utána valami fegyverről beszélt Avari, aztán most nemtom merre, mit kell csinálni.

Sirius 4497

Na én is kitoltam, kicsit zavaros nekem még, remélem majd többszöri kijáccásra kitisztul.

Redhane 4498

QUOTE(RNorthex @ 2007 Mar 14 , 13:48 )
Te azt magyarázod amit már megtaláltam, nyugatra van 1 láda, keletre pedig egy völgybe érsz be kell nyomni egy kapcsolót meg délebre van egy láda. Aztán északon pedig egy újabb barlang azon át pedig ott a fegyó meg egy kavics egy ládában. Nem?

Viszont a világtérképen ez az erdő 2 részre oszlik. Ha ebből az erdőből nyugatra mész ki egy másik részébe érsz ahol ha tovább mész egy repülőgép animáció is lezajlik. Innen lehet még Rovenbe is eljutni. Na én arra az erdőre gondoltam.

Egyébként ajánlom mindenki figyelmébe, hogy akik kifejlesztették Avari felderítési képességét az szándékozzon visszfele is menni bee.gif .
[right][snapback]17383[/snapback][/right]



Te, eszembe jutott valami! Az Avari-féle barlangban van egy gomb. Nem lehet, hogy az nyitja?

(Most biztos hülyeséget mondtam)

rannien 4499

Valaki letudná írni hogy az első erdő bejáratától (ami Azual felé nyílik) mit kell csinálni hogy szerezzem azt a másik Dragon Blade-t? köszi

Redhane 4500

QUOTE(rannien @ 2007 Mar 14 , 18:00 )
Valaki letudná írni hogy az első erdő bejáratától (ami Azual felé nyílik) mit kell csinálni hogy szerezzem azt a másik Dragon Blade-t? köszi
[right][snapback]17403[/snapback][/right]


Hát ahhoz egy kis szerencse is kell... Felfele mész a másik falu irányába, és ha minden igaz az ösvény jobb oldalán egyszercsak ott lesz egy varázsdoboz. Nem biztos, hogy a Dragon Blade lesz benne bee2.gif

Az Avari-féle barlangban is van valahol egy dobozka, de pontosan nem emlékszem, hol.

Több dobozt egyelőre nem találtam.

RNorthex 4501

3 varázsdobozt találtam egyiket se tom mi volt benne.

Nem hinném hogy az a gomb nyitja mivel akkor nem nyílik az amelyik a vörös ládához visz. Másrészről ott nem az Avari legjobb fegyója, ide még vissza kell jönni vele ajánlom mindenki figyelmébe bee.gif

Zhifaytorony: Arlen vége. Csapat-->az az ajtó ahova egy palánk vezet a ládához. Nyitásra: Invalid event name.

Redhane 4502

QUOTE(RNorthex @ 2007 Mar 14 , 18:14 )
3 varázsdobozt találtam egyiket se tom mi volt benne.

Nem hinném hogy az a gomb nyitja mivel akkor nem nyílik az amelyik a vörös ládához visz. Másrészről ott nem az Avari legjobb fegyója, ide még vissza kell jönni vele ajánlom mindenki figyelmébe bee.gif

Zhifaytorony: Arlen vége. Csapat-->az az ajtó ahova egy palánk vezet a ládához. Nyitásra: Invalid event name.
[right][snapback]17405[/snapback][/right]


Invalid event name - tényle, nekem is ez volt! Lehet, hogy valami fontos dolog van ott...? emot-hmm.gif
Meg kéne kérdezni Zrokkyt...

Oldalak

Megjegyzés írása

Hmm..

Jelenleg nem vagy bejelentkezve! Ha szeretnél, írhatsz hozzászólásokat vendégként is, viszont ez esetben a hozzászólásaidat nem szerkesztheted és minden hozzászólásod moderátori előnézetre kerül.

Bejelentkezhetsz, vagy regisztrálhatsz a Belépés gombra kattintva.
Beceneved:
Írd be a számokat a mezőbe:
num

B
I
U
S
Url
Kép
Youtube videó
Idézet
Spoiler


GIF

Előnézet

Témát nyitotta

Zrokky -
Keresés
Mutasd azokat a hozzászólásokat, amik tartalmazzák az alábbi kifejezést