Ruby Dragon Entertainment
logo

Dragon Blade 3

Kattints ide az ismertető elolvasásához

Tetszik ez a játékunk?

Segíts nekünk egy lájkkal, megosztással, vagy ajánld másoknak, hogy minél többen ismerjék meg. Minden segítségért hálásak vagyunk! 🙃

Fórum főoldal RDE Játékok és projektek Dragon Blade 3 - Befejezés

A kard kalandos történetének befejezése

Eazy 4727

Akkor lenne egy pár globális kérdésem:
1#
Hogyan kell kivinni az előzményeket?
Eddig vagy 20 változatott hallottam de egyik sem működött. 6szor vittem végig, de játékélmény ide vagy oda beleuntam a keresésbe.

2#
Hogyan kell kivinni az álmot?
Arra jutottam hogy kijuthassak a házból ahhoz kell a farkasos minigame. Aztán máűr nem tom mi volt de a vizen is átjutottam de ott nem volt semmi.

3#
A játékstartnál 3 ablak van az előzményeknek.
Ez mit jelent? 3szor kell kivinni az előzményeket?

Egyenlőre ennyi. A válaszotokra számítok! kakashi.gif

Baku 4728

nem... Van Yuna, Awari, és Morec előzményei. És azok extra videók hogy mik történtek velük... (ha nem tévedek)

És sztem ezzel a kérdésed is módosult azzá: Hogy kell megszerezni őket?

Na... Erre én is kiváncsi vagyok...

2023-01-26 19:24:50
3235

Zrokky 4729

Hmm, annak a karakternek kapod meg az előzményét, akivel a játék végén jóban vagy. Ezt a fenti csík mutatja játék közben, hogy kivel milyen a kapcsolatod.

Vannak részek, amiket nem lehet elkerülni, azokért akárhányszor játszasz, mindig negatív kapcsolat pontokat kapsz.

Hogy melyiket hol lehet megszerezni, az hét pecsétes titok. találjátok meg közösen, ha jól hallottam, mind a 3 előzményt összeszedték már különböző emberek.
Írjátok le, hogy ki mit csiált a játékban, amiért kapcsolat pontot kapott és rakjátok össze.

Annyit teszek hozzá, hogy mind a három előzmény megszerzéséhez legalább 2X kell kivinni a játékot.
(Ha jól emlékszem, habár azóta volt egy hibajavítás és akkor néhány alap-negatív pontot kiszedtem, szóval lehet, hogy elég csak egyszer kivinni. Ebben most nem vagyok biztos.)

[img height: 140px; float: right; margin-top: -20px]https://media.tenor.com/UWfzEWlYPSsAAAAM/yum-pusheen.gif[[/img] Wooo, random aláírás:vic::wtf:

Eazy 4730

rendben akkor kezdem az én tapasztalataimmal:

+pontok akkor ha:
- segítesz Yunának a takarításban az elején (Yuna)
- megveszed az egyik képet a vonatállomáson amikor ott van Yuna, hazamész és a jelölt helyre kirakod (Yuna)
- A játék közepe fele ha elmész a nyaralófaluba (térképen ÉNY) ott játszhatsz röplabdát (Avari)
- Ugyanott a falu déli részén egy pálmafa alatt ott van a "régi mentésjel" ott Enter (Avari)
- A legvégén amikor indulsz Morechez viszamész beszélni Yunával (Yuna)
- Vonatállomásnál este amikor nem találunk senkit akkor beszélni Avarival a falu DK részén (Avari)
- A fegyverkeresést még nem vittem végig de szerintem ot is van + (Nyaralófalunál megcsináljuk a +t Avarinak és beszélünk vele a pisztolyról, kezdőfalu, bolt, tulajjal beszélünk és a térképen elmegyünk a fegyverhez) (Avari?)
- Amikor Avarit keressük a 2. faluban akkor beszéljünk Moreccel (Morec)
- Asszem amikor indulunk a 3. faluba akkor menjünk vissza ahhoz a faluhoz ahol Morec volt és ott ahol Morec ált a bódénál, és ott némi pénz fejében megvehetjük neki a.......deszkát (Morec)

Ennyire emlékszek. Egyenlőre. (a game végén morec meg avari kapcsolata szinte maxon volt de nem jött ki az előzmény egyik sem, Itt van még néhány feljegyzésem:




-Yuna, farkasos minigame: meg kell csinálnunk az álom végigviteléhez de akkor csökken a kapcsolatod
-Este a vonatosafaluban amikor odamész a templomos faluban a templomhoz ott bejátszás,
-A farkasos minigamben viszont könnyű csalni: az első sziklánál föl és beékellődsz a sziklába és vársz.

*pheew*

A többi majd eszembe jut.
Nem jött ki az előzmény de Zrokky! a legvégén anyaralófaluban az utolsó párbeszédben (asszem így volt)

Arlen: ....és utána mi történt?
Yuna: Nem emlékszel?
Arlen: Nem..
Yuna: (Akkor erre ne is emlékezz) ... (szerintem itt változik a szöveg ha más a végigjátszás)


Egyenlőre ennyire jutottam vagy csak ennyire emlékszem
Más mire jutott?

EDIT: Zrokky, barkóbázzunk, mennyire vittem ki jól?

Eazy 4731

Gyerünk! buddy.gif
Másnak nincsenek ötletei?

Baku 4732

én is csak pont ezeket, sőt jóval kevesebbet vittem ki... amúgy annyira tuttam hogy a kapcsolatokkal van összefüggésben csak nem akartam hülyeséget írni XD
Amúgy ha mindent megcsinálink akkor azzal a 7 pecsétet elégttük... piromániások ide!

2023-01-26 19:24:50
3235

Zrokky 4733

Nem is rossz, habár van 1-2 pont, amit kihagytál kakashi.gif

Hmm, azt mondod maxon volt és nem kaptad meg az előzményeket? (akkor van maxon, ha teljesen jobb szélen van)

Volt egy bug, ami miatt nem lehetett Avari és Morec előzményét megszerezni, de abban a verzióban, ami most letölthető a lapról, úgy tudom hogy ez a hiba javítva van.
esetleg arra tudnék godnolni, hogy egy régebbi verziód van emot-hmm.gif

[img height: 140px; float: right; margin-top: -20px]https://media.tenor.com/UWfzEWlYPSsAAAAM/yum-pusheen.gif[[/img] Wooo, random aláírás:vic::wtf:

Eazy 4734

Igen ez nem kizárt.
Ha azt csinálom hogy felrakom a perfekt verziót és az utolsó mentéstől befejezem a gamet akkor megkapom az előzményeket ha maxon van a kapcsolat?
Eredetileg működnie kéne.

Eazy 4735

Bocs a dupla postért.
Akkor nem sikerült jól kivinnem a Db3-at. Kicsit logikátlan. Ha a templom előtt avari és morec kapcsolata maxon van akkor a templom végén automatikusan lemegy. Onnan meg nem lehet kijavítani. Tehát szerintem azt a 2 előzményt így meg sem lehet kapni emot-hmm.gif

Most akkor mi van? Valami rejtett rész van a templom után amit kihagytam?

Tom Taylor 4736

Igen tuti,hogy régi "verzijód" van olyan 1.03-as...Még talán én említtem a hibát.
Tölsd le a 2.0-t,most az a legjobb rolleyes.gif
Jaa igen,van még hiba a játékban,mert az Azula feletti erdőben van egy rejtett láda és nem lehet felszedni,mert a fa vagy bokor teljes mértékben akadályoz...

Eazy 4737

A mostanit töltötem le de abban is ez van. A végén mindenképen lemegy a kapcsolatmrő Morecnél és Avarinál és onnan már nem lehet javítani, szerintem.
Ha valaki mégis tud az SZÓLJON! rolleyes.gif

Eazy 4738

Hmmmhmmhmm....
Azt hittem hogy többeknek sikerült kihozniuk az előzményeket, de akkor gondolom már eddig szóltak volna...

Van itt egy rész ami feltűnt, hogy nem csináltam meg:

IDÉZET
Hmm, ha jól emlékszem akkor Yuna megtalálható a tisztáson, ami Azula felett van. De lehet, hogy valamit előtte csinálni kell, hogy ott legyen, most nem emlékszem pontosan emot-hmm.gif

Van még 1-2 apróság elrejtve a játékban, szóval lehet bámészkodni mindenfelé harap.gif


Dragon Blade DM ráhangolódásként néhányan megnézhetnék vagy páran már biztosan megoldották már.. korbeles.gif
Kérem hogy lehetőleg mindenki osszon meg mindenkivel minden infót mert már nagyon szeretném látni az előzményeket hehe_uhh.gif

Immolatus 4739

Hello skacok!

Nem régiben (ma) regeltem és ezen felbuzdulásommal már írtam is kemény 2 kommentet happy.gif

Nah de térjünk a tárgyra DB3:

Jelenleg ez előtt a rész előtt tartok ahol Arlent elrabolja Darkrain és a jelenlegi állásom ez: 4-4 az "álom és emlék mutatónak" és így képes leszek kivenni az Álomfogót a ládából valamint minden karakteremnek a történet végére "a vonal mögött lesz a feje" (sok próbálkozás után) smile.gif

Azonban felmerülnek kérdések...

1.: Az Álomfogó mire jó azon kívül h fegyver?

2.: Arlen álmainak csak annyi volt az értelme h ezt a fegyvert megszerezzük?

3.: Hogy tudom megoldani majd h a toronyban Arlen is harcoljon a Süsü ellen?

Ezen kérdéseket azon oknál fogva tettem fel h magam fizikailag akadályoztatva vagyok ezen dolgok felderítésében ugyanis a mentésem öcsém gépén van én viszont most itthon és valszeg csak jövő hét végén megyek megint anyához én pedig addig nem tudok várni én most szeretnék rájönni dolgokra smile.gif

U.i.: Eljátszottam a gondolattal h írok egy végigjátszást (persze csak miután végre sikerül végig vinni fullosan a játékot smile.gif de mindenképpen szeretném megírni, és itthon is elkezdem a játékot h itt tudjam megírni)

Utó u.i.: Még mindig nem szeretem a brokkolit.

Eazy 4740

A végigjátszásra kiváncsi lennék mert nekem asszem 2-3 volt a játék végén, az álomfogóról pedig nem is hallottam f5.gif
És persze ebből következik, hogy az előzmények se jöttek ki nekem tongue.gif
Csak tudjam, hogy kell kivinni, Csak tudjam, hogy kell kivinni, Csak tudjam, hogy kell kivinni, Csak tudjam, hogy kell kivinni, Csak tudjam, hogy kell kivinni. laugh.gif
Mellegsleg én sem szeretem a brokkolit (waah)

Immolatus 4741

Elkezdem még sztem ma írni a végiget smile.gif , ha lesz rá időm (suli dry.gif )...
Bár még bizt h van pár hiányosságom:

1.: Avarinak meg lehet-e szerezni az Árnyölőt és ha igen akkor hol? (senki se mondja h a tevorini fegyver csempésztől dry.gif ) tongue.gif

2.: Valamint Yuna legtápabb fegyvere... Van neki? És ha igen akkor hol?

Ez a kettő ami igen csak érdekelne mert én nem találtamn semmit sehol...
Kérem ha vki tud vmit az lásson el infókkal smile.gif

U.i.: Most se szeretem a brokkolit.

Eazy 4742

Yunának szerintem (ha jól emlékszem) a kristálykarom volt a nyakékkel, mert ilyenkor idézi meg leggyorsabban a varázslatait.
Árnyölőt (ha van hozzá türelmed) akkor ha minden igaz akkor a varázsládák is dobják

Immolatus 4743

Akkor Yuna meg van az Árnyölőt pedig megszerzem smile.gif felkutatom az összes ládát csak benn lesz egyikben smile.gif

Eazy 4744

Elég egyet megtalálni mivel a ládák véletlenszerűen dobják a cuccokat ^^

Immolatus 4745

Hát jah de ha felszedsz 1 db ládát és az neked egyből Árnyölőt dob akkor rendezek egy bulit a tiszteletedre tongue.gif

Immolatus 4746

Remélem mindenki örül neki h készül a végigjátszás, ha nem is olyan gyorsan mint szeretném de azért készülget smile.gif
groupwave.gif

Immolatus 4747

Le lehet győzni Darkraint Avarival egyáltalán vagy ne is próbáljam többet? emot-hmm.gif throw4jw.gif

Eazy 4748

Hát ahhoz sok sikert ^^
Ha tele agy italokkal és a legjob felszerelésel és menetközben imádkozol, hogy legalább minden 2. ütése mellé menjen akkor "talán". Szerintem edddig még senkinek sem sikerült fryingpan.gif

Immolatus 4749

Hát akkor lehet h inkább még se próbálkozom tongue.gif

2023-01-26 19:24:50
3235

Zrokky 3826

Ezek itt a korábbi témából bemásolt hozzászólások. Az új hsz-ek valamerre a végefelé találhatóak!

Nos, fene sem gondolta, hogy idáig húzni fogom a cérnát, 2 teljes verziós játék, rengeteg minigame, és manapság már teljesen egyedülálló saját grafikák/rendszerek, mind ez 5 évnyi kemény munka eredménye ^^

De elég volt a jóból, ezzel a rövidke játékkal befejezem az egész makeres pályafutásomat, és ezzel úgy fest a Ruby Dragon kapui is lassacskán bezárulnak

De nem kell megijedni, ez még odébb van, ezeket a játékokat egyes egyedül készítem, és rengeteg időt igényelnek. Ezen grafikák/rendszerek/összetevők (mint a DB2-ben is) nem internetről vannak letöltve, hanem én magam készítem el, ezek pedig nem mennek egyik napról a másikra.
Sajnos, de legalább a saját dolgaimmal sokkal igényesebb lesz

No, néhány szó a játékról is.
Túl sok infót nem tudok leírni.. Rövidebbre tervezem, messze rövidebbre, mint elődjeit, eddig úgy fest, hogy 5 falu és 4 erdő lesz összesen. Ebből adódóan történetileg sem lesz túl sok cselekmény, meg ilyenek...

Asszm' lineáris, vagymilyen lesz a játék története, mint a DB2-nek is. (passz, ti mondtátok )

Aki figyelte a DB1-2 történetét, és értette is, az nagyjából tudja, hogy miről fog szólni, hisz már csak 1-2 szál maradt, amit ebben le fogok zárni

Nem tudom mikor lesz kész, nem adok bétákat, meg semmit, majd lesz valamikor játék bemutató (másik nevén demó), ennyit tudok mondani.
Ha lesz vlami infó, azt ide írom, ha kép lesz, azt a weblapon láthatjátok majd, illetve a Játék képek témában walki.gif

[img height: 140px; float: right; margin-top: -20px]https://media.tenor.com/UWfzEWlYPSsAAAAM/yum-pusheen.gif[[/img] Wooo, random aláírás:vic::wtf:

Kyno 4750

Hello.. Van már végigjátszás???

Tom Attorney 4751

IDÉZET(Immolatus @ Oct 2 2007, 18:57) [snapback]7878[/snapback]
Le lehet győzni Darkraint Avarival egyáltalán vagy ne is próbáljam többet?


Szerintem egyáltalán semmi esély nincs rá, mivel a történet szerint úgy alakulnak a dolgok, hogy Darkrain elveri Avarit. De azért próbálkozhatsz.... stuart.gif

Kyno: Én még nem találtam hozzá végigjátszást, szerintem nincs is, mert ha lenne, az illető beküldené.

Oldalak

Megjegyzés írása

Hmm..

Jelenleg nem vagy bejelentkezve! Ha szeretnél, írhatsz hozzászólásokat vendégként is, viszont ez esetben a hozzászólásaidat nem szerkesztheted és minden hozzászólásod moderátori előnézetre kerül.

Bejelentkezhetsz, vagy regisztrálhatsz a Belépés gombra kattintva.
Beceneved:
Írd be a számokat a mezőbe:
num

B
I
U
S
Url
Kép
Youtube videó
Idézet
Spoiler


GIF

Előnézet

Témát nyitotta

Zrokky -
Keresés
Mutasd azokat a hozzászólásokat, amik tartalmazzák az alábbi kifejezést