Ruby Dragon Entertainment
logo

Dragon Blade 3

Kattints ide az ismertető elolvasásához

Tetszik ez a játékunk?

Segíts nekünk egy lájkkal, megosztással, vagy ajánld másoknak, hogy minél többen ismerjék meg. Minden segítségért hálásak vagyunk! 🙃

Fórum főoldal RDE Játékok és projektek Dragon Blade 3 - Befejezés

A kard kalandos történetének befejezése

RNorthex 4427

Ha nekem rpg-be vmi nem megy annyira felfejlesztem magam hogy már unom a játékot. Itt gondolkodni is lehet, csak beállsz a cselekvéskörbe és semmi sem mozdul. Szerintem itt csak a taktikával van gond.
Én a takarításos részt 1 ütéssel megúsztam bee.gif

Felhasználónév 4428

Én máris találtam egy bugot:Terovinnál ha lemésza vonatokhoz és a növény alatt leakarsz menni megnézed a vonatok onnan ki és nemtudsz mozogni

Dewoor 4429

a fentieket én is észrevettem, marhajó a játék, nagyon szép az oktatómód meg az a három kocka vagy mi, mikor új játékot kezdesz(az mire jó?)

El is akadtam, mikor a második faluban kell keresni avarit.

Felhasználónév 4430

QUOTE(Dewoor @ 2007 Mar 12 , 14:37 )
El is akadtam, mikor a második faluban kell keresni avarit.
[right][snapback]17279[/snapback][/right]


meny legkeletebbre ahol vana piros fehér sátor

Én a rubint sárkánynál akadtam el mert nemtápoltam eleget(17 avari/8 yuna)

Felhasználónév 4432

én csak annyit ajánlok hogy nagyon sokat tápolj

Victoria 4431

Juppp,kijött tegnap a DB3 bee2.gif ha elolvastam a füórumot,röpülök letölteni
Csak annyit kérnék,h még jó sokáig ne írjon vki végigjátszást,eddig mindig ahhoz kellet nyűlnom,ezt magamtól akarom végigjátszani ^^"

Bazsi 4433

Nekem ha elfogyott a harc közben a nyíl, egyböl csapkodta kardal az ellent.

Viszont pár íráshibát találtam, mikor a fenti faluban Avarit ápolják, ott van pár értelmetlen mondat, ami gondolom az esti munkának tudható be. bee.gif

Eazy 4434

Még csak a demó után tartok egy kicsivel de már látom, hogy ez a rész méltó befejzése egy legendás játéknak! istentisztelet.gif istentisztelet.gif

Milyen sokan vannak fent azóta amióta felkerült a DB3 Még a fórumon is! korbe.gif

JaySicks 4435

QUOTE(Bazsi @ 2007 Mar 12 , 15:24 )
Nekem ha elfogyott a harc közben a nyíl, egyböl csapkodta kardal az ellent.

nekem valszeg azért nem ezt csinálta, mert nem volt kardom... :/ uganis ez még a legelső erdőbe történt...

egyébként a játék elején lehet vhol kapni ellenmérget, mert engem megharapott egy kígyó.. és épphogycsak memgúsztam :/

másrészt.. a nyálkairtás után, mikor visszamegyünk a faluba, és alszunk... utána lehet elvállalni a raktártakarítást, meg a kutyakeresést.. akkor direkt nem lehet bemenni sehova, még boltba se???

RNorthex 4436

Ami azt illeti én nagyon lassan viszem a gámét mivel én írom is közbe a guide-ot.
Na spec ezért is lenne kérdésem: Az erdőben amikor Avari-t kell keresni van egy hatalmas tó azon túl egy út egy rácsozott ajtóig. Körülötte már mindent megpróbáltam leenterezni de semmi. Esetleg el lehet oda jutni vhogyan vagy az csak dísz?

Victoria 4437

QUOTE(Felhasználónév @ 2007 Mar 12 , 14:50 )
én csak annyit ajánlok hogy nagyon sokat tápolj
[right][snapback]17283[/snapback][/right]

Köszi,hát azt eddig nemigen csináltam befogod.gif

Nah,eljutottam a raktáros-pókölös részhez,most avval szenvedek fryingpan.gif ugysem elsőként akarom kijátszani,egyszer csak kijátszom ^^

Zrokky 4438

Eazy: Hibák jelentésével.

JaySicks: Csak azért, mert nem értesz valamit, még ne add fel.

Az oktatóban le volt írva, hogy ott van minden karakternek, mikor entert nyomsz, megjelenik 4 választási lehetőség.
Van egy olyan, hogy mozgatás. Rányomsz egy entert és akkor a nyilakkal tudod mozgatni a képernyőn a karaktert körbevevő négyzetet.
Elmozgatod valahová, ott nyomsz egy Entert, megjelenik ott egy zászló és a karakter oda megy.

Ha beakad valahova, akkor mozgatással kihozod onnan. Kikerülteted vele.
ha elfogyott az összes fegyvered és harcképtelen vagy, akkor meg menekülni kell a "Menekülés" felirathoz.
Ezt írja az oktató ravasz.gif

Azt meg már én írtam mellékesen, hogy a kígyókat Arlennel az elején egyedül nem tanácsos elkezdeni ütlegelni istentisztelet.gif

Van a Videó Galériámban egy dragonblade3-bs-mozg.avi nevü videó. Azon megnézheted, hogy hogyan kell mozgatni egyenként a karaktereket, ha még mindig nem érted.
Ha ezután sem pattan ki a szikra, akkor inkább hagyd a játékot, mert sokat kell benne tápolni. Nagyon sokat emot-hmm.gif

Dewoor: Majd meglátod ^^

Felhasználónév: Javítva ^^

Apropó, ottfelejtettem még tegnap egy másik bugot Tevorin-ban, ami azt hiszem csúnyán belassíthatja a hősünket.
Javítottam, most töltöm fel megint a játékot, szedjétek le majd újra és abban folytassátok az elmentéseiteket sombrerokalap.gif

Aki onnan már tovább jutott, annak nem lassult le a karaktere sebessége?

RNorthex: Huhh, ha most még az erdőben vagy, akkor an ott elrejtve valahol egy kapcsoló, ami kinyitja a rácsot ravasz.gif

RNorthex 4439

De jó akkor keresgélhetek korbe.gif Ládát találtam.

Egyébként szerintem túlságosan is könnyű a játék, kb 7 nyálka után 15 gyógyital 2000rof, 11nyil és úgyahogy gyorsan is fejlődnek a karakterek, feltöltő tó mellett pedig mindíg van esély főleg hogy a nyálkák nem is agresszívak.

Felhasználónév 4440

apropó itt egykis hiba kép:user posted image

valaki dob nekem egy mentést mert már 2 órája próbálom legyűrni a rubint sárkányt de nemmegy és 1 mentésem vanO.o

a lassítással kapcsolatban azt hittem hogy te csináltad mert egy idő után már gyors lett ujra

Sirius 4441

Énis találtam egy jónagy bugot. Avarinak aszontam hogy én Yunáékkal akarok lemenni, azt amikor leértem akkor amint odaérkeztem ottvan Dárki háttal nekünk, Avari vérben fexik, velük nemtudok beszélni, amikor megyek a varázsigetöredékhez akkor Arlen felnéz, ahol Yuna van azt elkezd Avarival társalogni blink.gif

EDIT: Jaigen utánna meg Avari helyett Yuna nyomja Darki ellen...

RNorthex 4442

Lángoszlop 30mp kb.83 sebzés -efekt
Jégtüske 19mp kb 103 sebzés fagyasztási efekt.

Nekem úgytűnik a lángoszlop gyengye mp-fogyastásához képest, vagy esetleg tömeghatású?

Regenerációs elixirt kapásból lehet avarinak adni amikor nincs csapatban + még nem is ismerik.

Labs 4443

QUOTE(Felhasználónév @ 2007 Mar 12 , 17:48 )
apropó itt egykis hiba kép:user posted image
[right][snapback]17297[/snapback][/right]


Ez nem bug, ezt Yuna átvitt értelemben mondja, mert nem akarja hogy Arlenhez bemenjen vki. Sztem tök felismerhető helyzet bocsesz.gif

RNorthex 4444

Ahol az öregember beleesik a csapdába és át kell menni egy újabb faluba, abba van egy rácsozott kapu amin nem lehet átmenni, megtaláltam már de a kapcsolót nem. Abban az erdőben van és nem kell átmenni a másik felére vagy vmi?

Felhasználónév 4445

QUOTE(Labs @ 2007 Mar 12 , 18:45 )
Ez nem bug, ezt Yuna átvitt értelemben mondja, mert nem akarja hogy Arlenhez bemenjen vki. Sztem tök felismerhető helyzet  bocsesz.gif
[right][snapback]17304[/snapback][/right]

elvileg a szobába mentek volna de lehet azért van ott mert lassún ment(bug)

Labs 4446

QUOTE(Felhasználónév @ 2007 Mar 12 , 20:10 )
elvileg a szobába mentek volna de lehet azért  van ott mert lassún ment(bug)
[right][snapback]17308[/snapback][/right]


Jah, értem már, hogy nem is a szobában van befogod.gif

Sirius 4448

Zrokk: Huh már rég elhagytam azt a helyet sorry, már Trevorinba vok.

Apropó: Tevorinba, ha este van és el akarok menni a kajás házba akkor amikro az ajtó elé megyek és püfölöm az entert nem megy be, de ennek ellenére a hero sebességét totál lecsökkenti!

EDIT: Ugyan itt annak elenére hogy megvette ma Virág a kehelyben c. festményt mégis ott van a kiállításon (de nemtom megen megvenni)

Zrokky 4447

Az a képen a bug a belassulás miatt van, ezt javítottam és feltettem du. a javított verziót.
Sirius: Küldd már el az elmentésed pls, ezt részletesebben át kéne vizsgálnom dio2.gif

Jav.: amúgy nem vágom, szal' lementél, ott volt a jelenet, majd visszakerültél a fogadóba, aztán újra lementél és odamentél a varázsige töredék helyére?
Az akkor elvileg már nincs ott, nem?

RNorthex 4449

Regenerációs elixír állandósul? (nem lehet mégsézni ha nem tudom felhasználni vkin)

Felhasználónév 4450

mivel a 2 faluban vok(ujrakezdtem) megnézem amit sirius mond

nálam nemvolt semmi hiba

puposzs 4451

Zrokky én is találtam egy helyesírási hibát:
Amikor megtaláltuk az első várizsiga cuccot és odavisszük Yuna-nak akkor van valami olyasmi szó,hogy megidézni vagy vmi ilyesmi,na szal itt nem azt írja h megidézni hanem megigézni!

JaySicks 4452

Zrokky én ezt nem úgy értettem, hogy beakad vhova, hanem, hogy egyszerűen nem csinál semmit, hiába adom ki neki az "utasítást"... tehát ott vagyok, mondom neki, hogy mozogjon ODA.. de csak áll tovább... tudom, hogy kell mozogni... ezt én bugnak nevezem...

Oldalak

Megjegyzés írása

Hmm..

Jelenleg nem vagy bejelentkezve! Ha szeretnél, írhatsz hozzászólásokat vendégként is, viszont ez esetben a hozzászólásaidat nem szerkesztheted és minden hozzászólásod moderátori előnézetre kerül.

Bejelentkezhetsz, vagy regisztrálhatsz a Belépés gombra kattintva.
Beceneved:
Írd be a számokat a mezőbe:
num

B
I
U
S
Url
Kép
Youtube videó
Idézet
Spoiler


GIF

Előnézet

Témát nyitotta

Zrokky -
Keresés
Mutasd azokat a hozzászólásokat, amik tartalmazzák az alábbi kifejezést