Ruby Dragon Entertainment
logo

Dragon Blade 3

Kattints ide az ismertető elolvasásához

Tetszik ez a játékunk?

Segíts nekünk egy lájkkal, megosztással, vagy ajánld másoknak, hogy minél többen ismerjék meg. Minden segítségért hálásak vagyunk! 🙃

Fórum főoldal RDE Játékok és projektek Dragon Blade 3 - Befejezés

A kard kalandos történetének befejezése

Loyel 4077

Ha beleteszi a játékba, akkor végigjátszható!^^ guruljka.gif

Most jut eszembe! Csak puszta kiváncsiságból kérdezem, de a DB3-ban Avari végig ellenség lesz, vagy a végén beál a jókhoz? Csak kérdezem!^^

Zrokky 4078

Az az, de ezek többségét ki lehet majd hagyni, úgy, mint a demóban a takarításos részt guruljka.gif

Loyel: Be fog állni a csapatba, a bemutató videóban is ott szerepelt harc közben ravasz.gif

Loyel 4079

Akkor oké!

Zh4rsiesT 4080

Hello
Először is nagyon de nagyon nagyra becsüllek hogy ilyen játékokat hoztál ki a makerből ráadásúl 9 órás a DB2!!!!!!
Én még most tartok a kettőnél a zhaffiny(vagy ki) éjszakájánál de már 5 órája nyomom:D elmebomlas2.gif
Szal nem lenne jó ha abbahagynád mert télleg Gratula!!!!!!!!4
Nagyon teccik a DB3 harcrendszer látszik hogy szenvettél vele mert ez nagyon élvezhető harcrendszer!kicsit nehéz de élvezetes.
Jah télleg mi történt egyébként yuma hugával Arlen-nel?
Mert az introból nem vettem ki csak azt hogy gyerekek voltak az ergyik leszúrta a másikat azelött meg vhogy elteleportálodott egy másik kiscsaj.
Úgyhogy lécci vki magyarázza már el nekem az intróóóóóót!!!!

":puszi: <-- Ezt többet látni sem kívánom"

Loyel 4081

Olvass vissza, és megtudod! De ha nagyon nincs kedved akkor itt van a másolat!
"Ott kezdõdhetett, hogy Arlen megismerkedett, Morec-cel, és Morec kényszeríthette Arlen-t, hogy ölje meg Yuna-t. Meg is õlhette, de akkor Karina segíthetett neki visszatérnie az élõkhõz. Gondolom mikor megkapjuk az EXP-ket, ezért van szárnya Yuna-nak. De lehet, hogy más miatt, de szerintem így történhettek a dolgok!" bahh.gif

Zh4rsiesT 4082

QUOTE(Loyel @ 2006 Oct 7 , 18:25 )
Olvass vissza, és megtudod! De ha nagyon nincs kedved akkor itt van a  másolat!
"Ott kezdődhetett, hogy Arlen megismerkedett, Morec-cel, és Morec kényszeríthette Arlen-t, hogy ölje meg Yuna-t. Meg is őlhette, de akkor Karina segíthetett neki visszatérnie az élőkhőz. Gondolom mikor megkapjuk az EXP-ket, ezért van szárnya Yuna-nak. De lehet, hogy más miatt, de szerintem így történhettek a dolgok!" bahh.gif
[right][snapback]11794[/snapback][/right]


Kössz
Mostmár letisztult minden

Csak még vmit nem értek: Ezt miért felejtette el Arlen hogy leszúrta yunát?

Juju 4083

Te, ha még nem játszottad ki a DB2-őt, minek játszol a 3mal? elmebomlas2.gif

Zh4rsiesT 4084

QUOTE(Juju @ 2006 Oct 7 , 19:25 )
Te, ha még nem játszottad ki a DB2-őt, minek játszol a 3mal?  elmebomlas2.gif
[right][snapback]11804[/snapback][/right]


Csak megnéztem milyen az is baj???
bocs

Juju 4085

QUOTE(Zh4rsiesT @ 2006 Oct 7 , 19:26 )
Csak megnéztem milyen az is baj???
bocs
[right][snapback]11805[/snapback][/right]

nem, csak szerintem logikus, hogy először az 1et, aztán a 2őt, és csak utána nézed meg a 3at. bár, lehet, hogy nálad másképp működnek a dolgok. elmebomlas.gif

Kira 4086

szvsz annyira azért nem függ össze a 3 rész, h. ne lehessen nem sorrenden kijátszani. meghát azzal kezdi, amelyik jólesik neki korbeles.gif

Zh4rsiesT 4087

az 1-ben nagyon sok harc volt számomra és ezért abbahagytam mert egy rész után nem tudtam tovább jutni
egyébként meg télleg humoros volt másrészt pedig elveszett az elmentés 2-szer is és 3-szorra nem volt kedvem ujrakezdeni szal érted jött a kettő aztán most csak kiváncsiságból megnéztem a hármat.
ennyiiiii. fullvigyor.gif

Zrokky 4088

QUOTE(Loyel @ 2006 Oct 7 , 18:25 )
Olvass vissza, és megtudod! De ha nagyon nincs kedved akkor itt van a  másolat!
"Ott kezdődhetett, hogy Arlen megismerkedett, Morec-cel, és Morec kényszeríthette Arlen-t, hogy ölje meg Yuna-t. Meg is őlhette, de akkor Karina segíthetett neki visszatérnie az élőkhőz. Gondolom mikor megkapjuk az EXP-ket, ezért van szárnya Yuna-nak. De lehet, hogy más miatt, de szerintem így történhettek a dolgok!" bahh.gif
[right][snapback]11794[/snapback][/right]

Ez rejtély marad.. korbe.gif

A 3-al lehet külön játszani, nem nagyon kapcsolódik az előzőkhöz azt leszámítva, hogy a folytatása, meg még egyéb apróságokban kapcsolódik.

Ennek a harcrendszerével nem szenvedtem sokat.
Persze ez messze bonyolultabb, mint az előzők, de nekem már nem ügy ravasz.gif

--------
Plussz:
No gyerekek, le vagyok ragadva egy hosszabb ideje. Semmi ötletem, hogy minek nevezzem el az 5 falut, amit be lehet járni.

Ha van valami jó 5 tippetek, örömmel fogadnám őket ^^

pogany-puli 4089

Hát figy, ha igényeled, mondhatok párat, szeretek kitalálni fantasy-neveket^^
Na nézzük, hány falu-név jut eszembe egy perc alatt: Suolonna, Quanthis, Denkron, Fitonil, Dinurdus, Gafthian, Vantrellis, Gordruen, Nembravaienn, Vodalshakt, Aprelklush...
Még több is menne, csak nemt'om, ennyi elég-e^^
Ha nem tetszenek, akkor szólj, törhetem még a buksimat^^

Kira 4090

Ezek aztán kiolvashatatlanok bocsesz.gif Má inkább karakószörcsög bahh.gif

Sirius 4091

Azula, Promotich, Goheln, Kurast, Cassea bahh.gif

RNorthex 4092

Bocsánatér esedezem e link rapidshare használata miatt istentisztelet.gif

Zrokky 4093

NameGeneratorom nekem is van, de attól, hogy véletlenszerűen összedob néhány betűt, az még nem lesz név.
Meg az a gond, hogy tényleg nagyon véletlenszerűen dobja össze ^^

Sirius: Azula jónak hangzik, azt felírom, Đanke.
Cassea már volt DB2-ben.

Sirius 4094

QUOTE(Zrokky @ 2006 Oct 10 , 20:36 )
NameGeneratorom nekem is van, de attól, hogy véletlenszerűen összedob néhány betűt, az még nem lesz név.
Meg az a gond, hogy tényleg nagyon véletlenszerűen dobja össze ^^

Sirius: Azula jónak hangzik, azt felírom, Đanke.
Cassea már volt DB2-ben.
[right][snapback]12093[/snapback][/right]
ßitte bee.gif Attól méghogy volt, lehet a 3-ban is :P

Loyel 4095

Hát.....nekem is van pár ötletem:

Tartara, Gonoi, Shurui (egész hülyén hangzik^^"),Meiro......Azt hiszem ennyi lenne....^^""

RNorthex 4096

SL_D-ből:
Eyell, Innovere, Isolett, Melitve, Trenton, Drem, Sishe, Nelton, Sytrax, Sran, Liey, Karon, Xoni, Rimet, Tiq, Tevorin, Eeley, Roven, Krowy, Traxite, Moren, Woltan, Berfiven, Norem, Yomel, Everyn, Sirmin, Ryse, Velo, Seydel, Rexit, Hiner, Tyme, Erton, Loty, Evon, Kylen, Haveloon, Hernyl, Aldeen, Kiryll, Vilo, Rident, Tehr, Sivett, Evitv, Lekry, Uvelon.

Na ez talán jobb mint a name-generator bee.gif

Kira 4097

©Sirke, Matza, Tzein, Truma, Inshl, Emerendia, Euthis, Aria, Krelin, Robel, Moishe

Asszem nemépp a legjobb a névgenerátorom szemrancolas.gif

Sirius 4098

Nekem az Adleen az Aria meg az Everyn tetszik walki.gif

Zrokky 4099

Okay, köszönet a segítségetekért ^^

Így állunk:

user posted image

Loyel 4100

Nagyon jó lett! guruljka.gif

Victoria 4101

Tényleg jó,a vasutat azt mindig bírtam a rajzon,ugye a játékban lesz vonat tetején ugrálós minigame? ^_^
A nevek közül egyedül Azula és Tevorin furcsa nekem

RNorthex 4102

Azula-ról nekem az Azure jutna eszembe korbe.gif
Tevorin meg az SL 5.részéből (ez saját korbeles.gif ) egy jókora pusztulás lenne ott.
Annak is hosszú a története hogy mér ez a neve.

De az Azula az nagyon teccik bee.gif
Amit Loyel mondott az egy kicsit japánosan hangzik guruljka.gif

Egyébként a térképet nézve...lesz benne bánya is?

Oldalak

Megjegyzés írása

Hmm..

Jelenleg nem vagy bejelentkezve! Ha szeretnél, írhatsz hozzászólásokat vendégként is, viszont ez esetben a hozzászólásaidat nem szerkesztheted és minden hozzászólásod moderátori előnézetre kerül.

Bejelentkezhetsz, vagy regisztrálhatsz a Belépés gombra kattintva.
Beceneved:
Írd be a számokat a mezőbe:
num

B
I
U
S
Url
Kép
Youtube videó
Idézet
Spoiler


GIF

Előnézet

Témát nyitotta

Zrokky -
Keresés
Mutasd azokat a hozzászólásokat, amik tartalmazzák az alábbi kifejezést