Ruby Dragon Entertainment
logo

Dragon Blade 3

Kattints ide az ismertető elolvasásához

Tetszik ez a játékunk?

Segíts nekünk egy lájkkal, megosztással, vagy ajánld másoknak, hogy minél többen ismerjék meg. Minden segítségért hálásak vagyunk! 🙃

Fórum főoldal RDE Játékok és projektek Dragon Blade 3 - Befejezés

A kard kalandos történetének befejezése

Sirius 3927

Én izgalmasra számítok :P lama.gif

Loyel 3928

Én izgalmasra, és viccesnek gondolom. guruljka.gif

glarion 3929

Lesz egy érdekes jelenet :D Amikor a csaj nővére kihallgatja őket :D (Sry bajban voka nevekkel :D)

Firehand 3930

Izgalmas és vicces..ezt bárki rávághatja..én részletesre gondolok,fordulatos mindenképpen..néha megdöbbentő...na meg méltó befejezés bee.gif

glarion 3931

Én meg már kijátszottam, szal nem számítok semmire :D Amúgy Zrokyk a többi teszter hogy áll?

Zrokky 3932

Fene tudja, asszem' összesen eddig 4 embernek adtam körbe, ebből mind a 4-en kivittétek, de még a hibajelentésekre várok.

Volt itt is csapatcserélős Game Over hiba, egy chipsethiba, meg egy rakat szöveghiba. Utóbbikat még nem javítottam ki bee.gif

Viszont lehet még egy ideig nem fog elérhető lenni a játék, mivel tervezem átalakítani ismét a weboldalt.

Na, majd meglátjuk mit hoz a holnap outtahere.gif

Loyel 3933

Az oldal kinézetét nem kell megváltoztatni! Jó így! kez-yeah.gif korbe.gif

Firehand 3934

Ez tisztára úgy hangzott,mint ha: "Nehogy már az oldallal kezdj foglalkozni,amikor játszani akarok!!! " bee.gif

Szerintem is jó amúgy így az oldal..De a te oldalad..a Te ízlésed..a Te döntésed bee.gif

glarion 3935

Csapatcserélős Game Over hiba? :S Az meg hun?

Zrokky 3936

Nyugi, én is ki szeretném már adni a játékot, de még mindig nem kaptam meg a szöveghibákat..
Az oldallal kapcsolatban nem a dizájnon tervezek változtatni (habár most van egy-két elképzelésem, amiből lehet még lesz valami korbe.gif ), hanem az oldal szerkezetén.

Na, majd meglátjátok, addig is bemutatom életem első össze-visza vágott játékbemutató videóját DB3 demó-videó (1,8 mega) ^^

Sajnos csak 320X240-be tudtam megcsinálni, széthúzva meg eléggé elromlik a kép minősége, de kedvcsinálónak megteszi.

Glarion: A hordós rész után, de azt ki lehet hagyni, és akkor a hibát is kihagyod bee.gif

pogany-puli 3937

Háát...kedvcsinálónak tényleg jó volt :)
Most már tényleg eléggé várom a demót, mert se az előző felvételből, se ebből a felvételből nem igazán vágom a harcrendszert... bee.gif

glarion 3938

Puli azt nem is fogod egy jódarabig, mert sztem kicsit bonyi lett, de úgy azért emg leeht szokni, csak szokatlan az elején kissé. :P

Zrokky 3939

A harcrendszerem alapjait most a Star Ocean 2 harcrendszere ihlette meg ^^
Nagyon imádom azt a rendszert, és elég nagy kihívásnak tartottam, hogy egy ahhoz hasonlót csináljak a saját ötleteimmel elkeverve.

Nem teljesen sikerült, de nem panaszkodom, élvezetes és legfőképp gyors lett a rendszer, mely eddig még nem produkált hibákat guruljka.gif

A vezérlését majd meg kell szoknotok, mivel tudtommal ilyen rendszerre errefele még nem volt példa. De meg fogjátok látni, nem olyan nehéz ^^

Mint korábban írtam, van benne autó-vezérlés, amit a beállításoknál testre is szabhattok. Ez a játék során különböző lehetőségeket fog majd biztosítani számotokra walki.gif

pogany-puli 3940

Bár így elsőként csak annyit tudtam kivenni, hogy egyfajta rtbs...amiben lehet választani gombnyomással, hogy épp kivel harcolunk...de szerintem tévedek...

Zrokky 3941

Nem tudom, mindenki ilyen-olyan megnevezést ad neki, én meg csak egyszerűen harcrendszernek hívom bee.gif

De nem erről fog szólni a játék, aki pedig csak ez miatt nézi meg, az valahol csalódni fog ^^

Sirius 3942

Ehm, tudom hogy nem áll sok mapból, de ami megvan azokban el lehet tévedni? bee.gif (Mer én a DB2-ben abba a városba ahonnan el lehet tépni a bányaszigetre, na abban a városban eltévedtem eccer :PP)

glarion 3943

Én a demóban enm tévedtem el sehol, az ediggi két erdő amiben jártam nem volt túl bonyolult, max egykétszer volt elágazás :P

pogany-puli 3944

QUOTE(glarion @ 2006 Aug 9 , 18:58 )
Én a demóban enm tévedtem el sehol, az ediggi két erdő amiben jártam nem volt túl bonyolult, max egykétszer volt elágazás :P
[right][snapback]7532[/snapback][/right]

Óh, mekkora kő esett le a szívemről bee.gif
De ne legyél már olyan szerényke. Attól még, hogy te nem tévedtél el, ezt másról ne feltételezd bee.gif

Serious M 3945

Öhm, nemakarok Troll lenni, de mikor lesz kész a demó? :D Azt a különleges BS-t már nagyon kipróbálnám.

Zrokky 3946

Már készen van, de lusta vagyok felrakni.
Ha csak a BS miatt játszotok vele, akkor nagyot fogtok csalódni, ez esetben így jártatok bee.gif

Akit csak a BS érdekel, az jobban teszi, ha vár még néhány évet

pogany-puli 3947

QUOTE(Zrokky @ 2006 Aug 12 , 22:51 )
Már készen van, de lusta vagyok felrakni.
Ha csak a BS miatt játszotok vele, akkor nagyot fogtok csalódni, ez esetben így jártatok bee.gif

Akit csak a BS érdekel, az jobban teszi, ha vár még néhány évet
[right][snapback]7696[/snapback][/right]

Ki mondta, hogy csak a BS miatt akarunk játszani? Megjegyeztem, hogy nem tudom kivenni, milyen a bs és érdekel, de nem csak az...
Arról meg végképp nem tezhetek, hogy a többiek rákattantak bee.gif

Zrokky 3948

Csak azért mondom, mert az utóbbi néhány hozzászólás csak a harcrendszerrel volt kapcsolatos, ebből következtettem, hogy legtöbbötöket az érdekli a legjobban, erre pedig közöltem, hogy a demóban le van butítva a rendszer walki.gif

Ma este szándékozom felrakni, ha sikerül befejeznem időben a weboldalt. outtahere.gif

Sirius 3949

Engem is érdekel dö nyú bées, meg maga a játék is.

ToySoldier 3950

engem is finom.gif
de ha majd mentek akkor a teljesben folytathatom?

Serious M 3951

Zrokky, rosszul következtetted ki, nem csak a BS érdekel mindenkit, csakhát elég újszerű és ezért már nagyon kíváncsiak vagyunk ;) Tehát pogany-pulival értek egyet.

Mellesleg rosszul vettem ki a mellékelt képekből, vagy lesz követőrendszer is a játékban?

Firehand 3952

NAon jó a zene a videóban.. bee.gif

Na jó..nem csak ennyit mondanék..de eddig is látható volt hasinló..ha a harcot befejeztük..azonnal mehetünk tovább?úgyértem..nincs "tördezés" a játék,és a harc közöt?vagy amint vége a harcnak..újra hirlelen együtt lesznek a karik és mehetünk tovább?

(Kicsit nehélz ezt megfogalmazni,ha nem érted,akkor bocsi, blink.gif )

Oldalak

Megjegyzés írása

Hmm..

Jelenleg nem vagy bejelentkezve! Ha szeretnél, írhatsz hozzászólásokat vendégként is, viszont ez esetben a hozzászólásaidat nem szerkesztheted és minden hozzászólásod moderátori előnézetre kerül.

Bejelentkezhetsz, vagy regisztrálhatsz a Belépés gombra kattintva.
Beceneved:
Írd be a számokat a mezőbe:
num

B
I
U
S
Url
Kép
Youtube videó
Idézet
Spoiler


GIF

Előnézet

Témát nyitotta

Zrokky -
Keresés
Mutasd azokat a hozzászólásokat, amik tartalmazzák az alábbi kifejezést