Ruby Dragon Entertainment
logo

Dragon Blade 3

Kattints ide az ismertető elolvasásához

Tetszik ez a játékunk?

Segíts nekünk egy lájkkal, megosztással, vagy ajánld másoknak, hogy minél többen ismerjék meg. Minden segítségért hálásak vagyunk! 🙃

Fórum főoldal RDE Játékok és projektek Dragon Blade 3 - Befejezés

A kard kalandos történetének befejezése

Sirius 4277

Sztem még várjunk vele, úgy jobb, hogyha a lehető legtökéletesebbet kapjuk kézhet minthogy tele van helyesírási hibákkal. SZ'al én még várnék.

MurD^ 4278

Nehéz döntés, mert már én is nagyon játszanékvele, de ha már eddig vártunk szerintem várjuk meg.

Zrokky 4279

A gond az, hogy itt bizonytalan ideig várunk, ami 1 héttől akár 1 hónapig is terjedhet. Ugyanis több mint 1 hónapja teszteli és mikor legutóbb 1-2 hete beszéltem vele, akkor még valahol az elején tartott.

Azóta pedig már 1 hete írtam neki mailt és még arra sem kaptam választ.
Nekem mindegy, hogy várunk-e, vagy sem, én úgy látom, hogy a közeljövőben nem fog végezni vele.
Emellett azt is mondta, hogy alig van szabadideje, hogy tesztelje, tehát ha most nekiállna, még így is eltarthatna egy ideig.

Ezért gondoltam, hogy majd a többség akarata fog most dönteni. Ha este 10 után több igen szavazat lesz, akkor még ezen a héten kiadom és miután ő végzett, akkor az ő általa megtalált hibákból egy javított verziót fogok kiadni.

Ha pedig nem szavazat lesz több, akkor megvárjuk, hogy befejezze és úgy adjuk ki.
A döntés a ti kezetekben van dio2.gif

(Most itt lehetne a másik két teszterünk is, akik elmondhatnák tapasztalataikat guruljka.gif )

Dewoor 4280

Pfff... má bocs de nemtom h egy ilyen, akinek semmi kedve sincs tesztelni, minek megy bele bahh2.gif Rnorthex-el kell teszteltetni, ő szeret is meg ért is hozzá. én várnék... legalább amíg nem jön ki, van időm élni az életemet hehe_uhh.gif istentisztelet.gif

blackandsilver 4281

Ööö... én igenre szavaznék... aki meg annyira hibátlan verziót akar nyugodtan megvárhatja...
De a határozatlan idő az nem jó vicc...

Loyel 4282

Én má úgy játszanék vele, hogy nem is kell találgatni, hogy meikre szavaztam. Nem muszáj, hogy tökéletesen hibamentes legyen, mivel a DB2-ben is maradt néhány, helyesírási hiba. De azzal is érthető volt a szöveg, úgy, hogy nyugodtan ki lehet adni. dio2.gif guruljka.gif

BaNZaY 4283

Szerintem jó az ha most kijön, mert lehet hogy van benne javítatlan hiba, de lesz javított verzió, ha valaki nem bírja hibákkal, akkor ottl esz majd később a javítás.
Szerintem kijöhet, én még a kis 4 pixeles betűket is elolvastam, a felvételiztetők írása se volt egyértelmű, hibákat én is vétek, és mégis azt olvassák amit írni akartam ha nem ultra igényesek. Szóval jöjjön ki most rövidest, és majd akkor gondolom úgyis lesz javítás is, azt leszedjük és minden szép és jó guruljka.gif guruljka.gif guruljka.gif guruljka.gif guruljka.gif (ez az üzenet megért 5 ilyet)

Redhane 4284

Én azt mondanám, hogy várjunk rá, de mivel nem lehet elérni... Tényleg nem tudom, hogy akinek ennyire nincs ideje az minek jelentkezik teszternek. bocsesz.gif

Szóval én arra szavaztam, hogy ne várjunk rá többet. Bár a helyesírás az biztos zavarni fog guruljka.gif

Dewoor 4285

Én se a helyesírási hibáktól félek, hanem a bugoktól... hejesirási hiba le, van "..." guruljka.gif

Emperor 4286

Ha nem bizonytalan időről lenne szó,akkor ugyvolnék vele hogy lehetne várni,de igy nemtudom... sombrerokalap.gif Én mondjuk ki tudom várni,a helyesirási hiba meg nem igen zavar engem,me általába ha elvan irva akkor is jol olvasom a szot,ahogy irva kéne hogy legyen ravasz.gif
ööö..nemtom még mire szavazzak,majd 22 elött pár percel nyomok valamelyikre :D
Amugy hogy áll a szavazás állása?aki már szavazott?

puposzs 4287

Mért nem tok szavazni?azt írja ki h már voksoltam,pedig nem is blink.gif

Emperor 4288

Ha megnézed a szavazás állását,akkor már nemtudsz szavazni
Ezé nem szabad leskelödni hogy mennyi az eredmény :D

puposzs 4289

QUOTE(Emperor @ 2007 Mar 7 , 19:37 )
Ha megnézed a szavazás állását,akkor már nemtudsz szavazni
Ezé nem szabad leskelödni hogy mennyi az eredmény :D
[right][snapback]16994[/snapback][/right]

Bakker....én az igen-re szavaztam volna...

QUOTE(puposzs @ 2007 Mar 7 , 19:45 )
Bakker....én az igen-re szavaztam volna...
[right][snapback]16996[/snapback][/right]

Mármint arra h ne várjuk meg

Bloodopal 4290

Zrokkynak ez így tényleg jó megoldása volt, ha kiadja még a héten, akkor elkezdhetünk játszani vele, aztán majd a későbbi javított verzióba meg átpakolja az ember a mentéseket, ha meg nem, akkor megvárjuk a tesztert, és kiderül, hogy semmilyen hibát nem talált a teszter... sombrerokalap.gif
A lényeg, hogy ha már ennyit kibírtunk, akkor ezt már csak el lehet viselni.

puposzs 4291

De figyeljetek!
Most aki megakarja várni,hogy befejezze a 2. teszter annak nem mind1.Ha kijön a játék akkor max nem töltik le,és majd a javított verzió-val leszedik.Ők semit nem vesztenek,viszont aki már most akarja az várhat egy csomót....

Kira 4292

Szerintem lehet annyit várni rá, h. legalább helyesírási hebák javítva legyenek.

puposzs 4293

De ne mind1,úgyi kijön a javítás...

Sirius 4294

Sztem meg igazán várhatunk vele, úgy legyen a premierje, hogy a lehető legtökéletesebb. Ez olyan mintha egy filmbe is bennehagynak pár nem odaillő jelenetet, rosszul vágják meg, meg ilyenek. Igazán megtisztelhetjük Annie-t hogy megvárjuk amíg befejezi, hamár fáradozik vele.

Dewoor 4295

Marhasokat szenvedhetett... mint a többi teszter más oldalakon... ,,nem jó a monitorom, újratelepítettem a gépet, érettségizek és felvételizek egyszerre, anyu azt mondta hogy ha nem kapok ötöst környezetismeretből akkor..." aki tudja, h nem biztos h végig tudja tolni, az nemtom minek áll be. nomeg zrokk aszondta h ez rövidebb...nos szerintem többen végig tudnánk tolni két-három nap alatt, max kicsit kockulunk kez-yeah.gif mostmár szerintem sem érdemes várni, előző teszterek is észrevettek gondolom pár hejesirási hbát í jétékban,. zal stzerintem nem leeht túl zavaro.
viszont ha ez tényleg zrokky utolsó munkája, ő viszont igazán megérdemli, hogy akik tolták, és fanok lettek, azok úgy meséljenek az unokáiknak a játékról, hogy ehaj bee2.gif istentisztelet.gif

Zrokky 4296

QUOTE(Dewoor @ 2007 Mar 7 , 15:54 )
Pfff... má bocs de nemtom h egy ilyen, akinek semmi kedve sincs tesztelni, minek megy bele
[right][snapback]16983[/snapback][/right]

Ha megkérhetlek, ne "egy ilyen"-nek nevezd, mint valami ágrólszakadt szegényembert. Történetesen Annie egy közeli barátom és volt neki kedve tesztelni. Emellett a tesztereinket én kértem fel tesztelésre, nem ők jöttek, hogy tesztelni szeretnének.
Még előtte közölték is velem, hogy nem nagyon van szabadidejük.

Mindenesetre gondoltam 2-3 hét elég lesz, amire ők is azt mondták, hogy az úgy nagyjából megfelelő.

Ettől függetlenül 4-6 órás játék.. Február 1.-én kezdődött a tesztelés, most Március 7.-e van.. Azért nem egy kis idő.
QUOTE(Sirius @ 2007 Mar 7 , 19:52 )
Igazán megtisztelhetjük Annie-t hogy megvárjuk amíg befejezi, hamár fáradozik vele.
[right][snapback]17002[/snapback][/right]

Megtiszteljük, nem ezzel van a gond. Nem tudom mi van vele, nem tudom hogy halad, vagy hogy halad-e egyáltalán és nem tudom még mennyit kellene várni.
Gondolom az egyetem, meg úgy minden lefoglalja és valószínüleg neki is vannak/lesznek vizsgái, szóval még ennyi ideje sem lesz.

Két hete azt mondta, hogy azon hétvégére végez vele, azóta nem hallottam felőle.

Szóval többség szavazatai alapján megszavazódott, hogy még a héten kiadom.
Aki pedig a még pengébb verzióra vágyik, az inkább ne töltse le, hanem várja meg a hibajavítottat.

blackandsilver 4297

QUOTE(Zrokky @ 2007 Mar 7 , 23:51 )
Szóval többség szavazatai alapján megszavazódott, hogy még a héten kiadom.
Aki pedig a még pengébb verzióra vágyik, az inkább ne töltse le, hanem várja meg a hibajavítottat.
[right][snapback]17007[/snapback][/right]


Hurrá!
istentisztelet.gif

Dewoor 4298

bocs, de olyan mondtatkörnyezetben nem jutott eszembe más szó. én is tudom, hogy személy.. és akkó bocs, de az ilyesmi fáj.

RNorthex 4299

Már azt hittem én vok az egyetlen aki vár inkább korbe.gif
Én így is csak más játékokból nyert tapasztalataim során gondoltam hogy várni kéne.
Ha csak helyesírási dolgokról lenne szó akkor hagyja ám, de jobb az hogy még 1 végigfutás lesz rajta. Ez az én verzióm.

A másik hogy igaz hogy sokáig tart(ott) a tesztelés, de ha mindenféle szabadidős emberke feljelentkezik akkor inkább csak kérni kellett volna nem pedig az oldalról letölteni, nincs nagy különbség. Amúgy a nem túl ismert személyek meg inkább a gyorsaságra nem az alaposságra törekednek és akkor már játszhatnátok vele, de ebben is erősen sikít az hogy hogyan. Asszem volt egy gyerök is aki a db3-ra már össze is húzta a körmeit, pedig nem kívánatos személy volt eleve. Szal inább idő és biztonság. De asszem ezt mind elmondásra került már egyszer korbe.gif

Eazy 4300

Szerintem adjátok ki a "bugos" verziót és majd ha megjön a hibátlan akkor
majd csak fel kell tölteni utólag.
Addig sem kell rá várni és én bízva Zrokk helyesírásában már játszanék a akár a bugossal is.
Szal' Jöjjön a bugos majd a hibátlan

Bazsi 4301

Először arra szavaztam, hogy várjunk még, de utólag belegondolva, érdemes igy kiadni, és akkor megkérni az embereket, hogy akinek van kedve, jelentse már le azokat a hibákat amiket talált. És igy hatékonyabb is lehetne a tesztelés.

Felhasználónév 4302

QUOTE(Eazy @ 2007 Mar 9 , 13:39 )
Szerintem adjátok ki a "bugos" verziót és majd ha megjön a hibátlan akkor
majd csak fel kell tölteni utólag.
Addig sem kell rá várni és én bízva Zrokk helyesírásában már játszanék a akár a bugossal is.
Szal' Jöjjön a bugos majd a hibátlan
[right][snapback]17037[/snapback][/right]

énis eggyet értek

Oldalak

Megjegyzés írása

Hmm..

Jelenleg nem vagy bejelentkezve! Ha szeretnél, írhatsz hozzászólásokat vendégként is, viszont ez esetben a hozzászólásaidat nem szerkesztheted és minden hozzászólásod moderátori előnézetre kerül.

Bejelentkezhetsz, vagy regisztrálhatsz a Belépés gombra kattintva.
Beceneved:
Írd be a számokat a mezőbe:
num

B
I
U
S
Url
Kép
Youtube videó
Idézet
Spoiler


GIF

Előnézet

Témát nyitotta

Zrokky -
Keresés
Mutasd azokat a hozzászólásokat, amik tartalmazzák az alábbi kifejezést