Ruby Dragon Entertainment
logo

Dragon Blade 3

Kattints ide az ismertető elolvasásához

Tetszik ez a játékunk?

Segíts nekünk egy lájkkal, megosztással, vagy ajánld másoknak, hogy minél többen ismerjék meg. Minden segítségért hálásak vagyunk! 🙃

Fórum főoldal RDE Játékok és projektek Dragon Blade 3 - Befejezés

A kard kalandos történetének befejezése

Bence 4776

Hello! Ha már kérdezte v.ki előre is bocsánat!
1.Én ott tartok h. megvesszük a kék hajú csajnak (nem jut eszembe a neve symon_glorian.gif ) a kardot és aztán eggyüt mozoghat a csapat. Most hova kell menni?

2. Ha átmegyek a tengerpartos részbe (nem tudom a város nevét symon_glorian.gif ) akkor ott igen akadni kezd...
(Különben sehol sem akad) Ez miért van?

Előre is köszönöm: Bence

U.I
:Egyszerűen SZUPER a játék! Még ennyit sosem játszottam RPG Makeres játékkal, mert meguntam...
GRATULA taps.gif taps.gif

Malik 4777

IDÉZET
1.Én ott tartok h. megvesszük a kék hajú csajnak (nem jut eszembe a neve symon_glorian.gif ) a kardot és aztán eggyüt mozoghat a csapat. Most hova kell menni?
Kék hajú csaj neve Avari. Pontosan nem emlékszem, milyen kardot veszünk meg neki a játékban??

IDÉZET
U.I:Egyszerűen SZUPER a játék! Még ennyit sosem játszottam RPG Makeres játékkal, mert meguntam...
GRATULA taps.gif taps.gif

Nem kötekedésképpen, tényleg nem... na jó, IGEN! sly.gif  De ha ennyit játszottál a játékkal illene tudni a falvak, és a karakterek neveit.

Victoria 4778

IDÉZET(Bence @ Jun 10 2008, 17:50) [snapback]15168[/snapback]
2. Ha átmegyek a tengerpartos részbe (nem tudom a város nevét symon_glorian.gif ) akkor ott igen akadni kezd...
(Különben sehol sem akad) Ez miért van?

Ott amiatt akad,h Zrokky betette a vízbe mászkálást. De ha zavar az akadozás,a menübe asszem ezt ki lehet kapcsolni

Bence 4779

Ott vagyunk a fogadóban és ott beszélgetnek...

Bence 4780

Nahát ennek is be kellet következnie: VÉGIGVITTEM a DB-3-mat.
Igazából csak gratulálni tudok afro.gif
SZÉP VOLT ZROKKY!!! taps.gif taps.gif taps.gif taps.gif taps.gif

Kona 4781

Jó neked én elakadtam a tornyos résznél mert nem tápoltam eleget és onnantól már nem volt visszaút ranting6lk.gif

2023-01-26 19:24:50
3235

Zrokky 4782

Na ja, első részben sokat panaszkodtak, hogy sok a harc és nem lehet kikerülni a fejlődést, itt meg a játékosra van bízva smile.gif

A Sárkány ellen csak az a jó megoldás, ha erősek a karakterek, jók a felszerelések és Yuna-nak van Hős elixíre.
Annak a használatával kb 1 percig a karakterek sérthetetlenek lesznek.

A sárkánynak mondjuk erősnek is kell lennie, hiszen ő az egyik boss wink.gif
Tölts be egy korábbi mentést és hentelj némi ellenfelet, ilyenkor úgy tudom ez a legjobb megoldás.

[img height: 140px; float: right; margin-top: -20px]https://media.tenor.com/UWfzEWlYPSsAAAAM/yum-pusheen.gif[[/img] Wooo, random aláírás:vic::wtf:

Venom 4783

A dragon blade 3-ban az álmodozós részeknél mit kell csinálni?előre köszi!

A dragon blade 2 és 3 a világ 2 legjobb rpg makerrel készített játéka.Az 1 is jó de a 2 überelhetetlen.

Jah egyébként a dragon blade 3-nak 1 befejezése van?

Jah egyébként a dragon blade 3-nak 1 befejezése van?

Rejji 4784

Igazad van. Télleg a világ legjobb makerrel készített játéka wink.gif
Tudom nem ide illő téma, de DB 2-őben Kynot és Marwint sárkányokon fel lehet húzni lvl 30-ig smile.gif Nem tudom melyik erdőben volt ez.

Bence 4785

Hello!
Zrokky-hoz szögezném a kérdést: az ízelítő videókat mivel veszed fel?

2023-01-26 19:24:50
3235

Zrokky 4786

Fraps-al, aztán egy videószerkesztővel vágom össze és teszek alá zenét.

A többi videót, amit nem csak úgy felveszek a játékból, azokat kicsit bonyolultabban csinálom, de az más tészta ravasz.gif

[img height: 140px; float: right; margin-top: -20px]https://media.tenor.com/UWfzEWlYPSsAAAAM/yum-pusheen.gif[[/img] Wooo, random aláírás:vic::wtf:

Bence 4787

Köszi a választ ro_emote_no1.gif
És tudnál ajánlani egy jó videószerkesztőt?

Kona 4788

Windows Movie Maker

2023-01-26 19:24:50
3235

Zrokky 4789

Igaz, erre a célra az is bőven megfelel. Gyakorlatilag csak pár videót kell összevágnod és alárakni valami zenét, arra pedig tökéletesen jó a WMM smile.gif

[img height: 140px; float: right; margin-top: -20px]https://media.tenor.com/UWfzEWlYPSsAAAAM/yum-pusheen.gif[[/img] Wooo, random aláírás:vic::wtf:

Baku 4790

Sydell-ben hol is lehet Morecnek megvenni a WC deszkát újra, és Yuna-t a vonatos minigame után elvileg az Azula feletti erdőn lehet megtalálni. a keletin vagy a nyugatin? (ott 2 erdő van egymás mellett)

hülye kérdések szerintem és biztos megválaszoltak lennének ha elolvasnám az 50 oldalt de most nincs hangulatom erre ^^

2023-01-26 19:24:50
3235

Zrokky 4791

Ha jól emlékszem, akkor ott az árusoknál lehet a tér közepén, az egyik standot lentről kell megközelíteni és akkor jön be ez a jelenet afro.gif

[img height: 140px; float: right; margin-top: -20px]https://media.tenor.com/UWfzEWlYPSsAAAAM/yum-pusheen.gif[[/img] Wooo, random aláírás:vic::wtf:

Victoria 4792

Az egyik erdőben be lehetett kapcsolni egy gombot,és kinyílt egy rács.ahova bementél,falevelek hullottak.Ottlesz Yuna,fel kell menni a tóhoz...Remélem érted korbe.gif

Lyraevi 4793

Egy kis segítségre lenne szükségem...
Elakadtam rögtön a játék elején a hordós minigame-ben. A jobb felső sarokban van egy hordó, amit nem tudom hova és hogy kéne tolni. Nekem mindig elakad, sehogy sem tudom a kijelölt részre rakni.

Előre is köszi a választ! ^.^

Rejji 4794

Amit most kapsz választ szerintem nem fogod megköszönni.

Ki emlékszik arra? laugh.gif

Lyraevi 4795

Hm XD Éreztem én, hogy későn kezdtem bele a játékba XD

Rejji 4796

Söprögetős rész után van amikor a raktárban kell takarítani?

Lyraevi 4797

igen ott. és jelentem megoldottam, az volt a gond, h nem vettem észre, hogy a páncélt is el lehet tolni... ^^''

Lyraevi 4798

No, sikeresen végigvittem a játékot, érdekes volt. Igazság szerint egyáltalán nem ilyen befejezésre számítottam, kicsit talán csalódott is voltam, el lettünk kényeztetve eddig a sok happy enddel biggrin.gif Előzményekből csak kettőt hoztam ki, de ha jól értelmeztem a "kétszer kell kivinni a játékot kifejezést", akkor még egyszer végig kéne játszanom, hogy a harmadikat is megkaphassam?

Hm... Mindenesetre, ha véletlenül valakinek megvan még egy mentése az előzményekkel, egész pontosan olyan, amiben Yunáé van meg, akkor nagyon örülnék neki, ha feltöltené számomra valahova smile.gif

G-men 4799

Sziasztok!:)

Valaki tudna nekem egy olyan mentést küldeni, hogy amikor Arlen-el vagy Yuna-val Morec ellen kell küzdeni, mert Darkrain beitatta, és most le akarja gyakni, hogy ne menjen haza, és a varázslat ne kezdődjön meg, mert eljutottam odáig, de sose sikerült legyaknom Morec-et:(


erre küldhetnétek egy olyan mentést, ami épp előtte van elmentve, ott a folyónál, ezer kösziiiii:)


ide: mg92@citromail.hu

2023-01-26 19:24:50
3235

Zrokky 4800

Aham, 2X kell kivinni, hogy mind a 3 előzményt meg lehessen kapni korbe.gif

Sajnos nekem már nincsenek meg az elmentéseim a játékhoz..
Muszáj volt ilyen endinget csinálni, már nem akartam tovább húzni a történetet, meg az összes karakter elfogyott.. nem volt kit belerakni a játékba biggrin.gif

G-men: Sajnos nincs elmentésem, de Morec-et egész egyszerűen le kell nyilazni, azt akkor nem ugrál annyit. Ha nem megy, akkor tölts be egy korábbi mentést, amiben Arlen is a csapatban van és menj el tápolni kicsit a sziget északi részén lévő erdőkbe. Ott találsz táposabb ellenfeleket is, kicsit feleddzed Arlent, meg a többieket is, a TP-ket pedig elosztod támadásra, vagy speckóra, attól függ melyikre költöttél többet.

Morec-et nem olyan nagyon nehéz betörni wink.gif

[img height: 140px; float: right; margin-top: -20px]https://media.tenor.com/UWfzEWlYPSsAAAAM/yum-pusheen.gif[[/img] Wooo, random aláírás:vic::wtf:

Kona-San 4801

Egyszer már komolyan neki állok mégegyszer végigvinni,már ég a pofám hogy csak én nem vittem végig...

Oldalak

Megjegyzés írása

Hmm..

Jelenleg nem vagy bejelentkezve! Ha szeretnél, írhatsz hozzászólásokat vendégként is, viszont ez esetben a hozzászólásaidat nem szerkesztheted és minden hozzászólásod moderátori előnézetre kerül.

Bejelentkezhetsz, vagy regisztrálhatsz a Belépés gombra kattintva.
Beceneved:
Írd be a számokat a mezőbe:
num

B
I
U
S
Url
Kép
Youtube videó
Idézet
Spoiler


GIF

Előnézet

Témát nyitotta

Zrokky -
Keresés
Mutasd azokat a hozzászólásokat, amik tartalmazzák az alábbi kifejezést