Ruby Dragon Entertainment
logo

Dragon Blade 3

Kattints ide az ismertető elolvasásához

Tetszik ez a játékunk?

Segíts nekünk egy lájkkal, megosztással, vagy ajánld másoknak, hogy minél többen ismerjék meg. Minden segítségért hálásak vagyunk! 🙃

Fórum főoldal RDE Játékok és projektek Dragon Blade 3 - Befejezés

A kard kalandos történetének befejezése

J 5151

jaja, tudom. de igazából a kard-dal se érsz semmit... igazából így célszerű a játékot nyomni: [spoiler] elején, amint tudsz menj a tisztásra...jobb alul gomb lenyom, piros ládából rubinpenge megszerez. közbe találsz ládába erősító elixírt az erdőbe ahol a tisztás fele mész. ezeket eladod, és éppenhogy meg is van a pénz egy ballista íjra...onnantól kezdve meg hót könnyű az egész...arlen mindenkit lenyilaz és szevasz :laugh: [/spoiler] muszáj volt utánajárnom, mert csak biztos voltam én benne, hogy évekkel ezelőtt elég volt 1x kivinnem...másik ok pedig, hogy napok óta nem hagy a lelkiismeret nyugodtan aludni :laugh:

Mikik3jr 5152

1 Valami nem hagy nyugodni... A regenerációs elixir örökre megmarad? Vagy halál után elvész?

J 5153

Ezt énse tudom, de teljesen egyszerű...próbáld ki :laugh:

Mikik3jr 5154

Kipróbáltam és nem működik :D. Azt írja lépésenként tölt életet elnyomtam Arlen re a piát és sétálás közben nem ment fel az életem. Pedig 1 edül vagyok vele

J 5155

lehet maxon van az élete? :ravasz:

Mikik3jr 5156

hát ha a 77/200 az max akkor igen

J 5157

hmmm...pedig töltenie kellene...akkor...lehet, hogy adott lépésszám után megszűnik a hatás?

Mikik3jr 5158

Leálltam az elején tápolni a nyálkákon és akkor erre elment 1000? :blink:

J 5159

fogalmam sincs :D viszont, ha elfogadsz egy apró segítséget, akkor a következőt ajánlom figyelmedbe... [spoiler] amikor ki tudsz menni a faluból...mész az erdőbe felfelé a következő falu felé...fogsz majd látni egy ládát a jobb felső sarokba...ott a fák között be tudsz menni, ott menj le, majd térképváltás, jobbra, térképváltás, ott lépcső lesz, azon fel és a barlangbejárattól jobbra...kiérsz a tisztásra...ott pedig van jobbra-lefelé egy kapcsoló...azt nyomd át, és kinyílik felül egy rács...ott ha átmész a kis barlangon, akkor egy piros ládába lesz egy rubinpenge...mivel nem tudod használni, add el, a korábban leírt láda elixírjeit is add el, és ha ez nem elég, akkor szerezz egy kis ROF-ot, majd vegyél egy ballista íjat..azzal ne foglalkozz hogy a számok csökkenni fognak...a sebzés vele 240-260 lesz...onnantól csak nyílra kell költeni, és mindenkit lenyilazni :wink: jelentősen könnyebb vele az élet :) [/spoiler]

Mikik3jr 5160

Nem akarok íjászkodni, kardosra fejlesztem magam :)

J 5161

[spoiler]te tudod...de azzal meg fogsz bolondulni...lehet, hogy nem akarsz, de azzal gyerekjáték level 6-7-esként is kígyókat meg pókokat öldökölni...de még a legyek is elég szépen halnak durván sok exp-ért...ja és még egy jó tanács...első legyen a kitartás fejlesztése legaláb 80%-ra...aztán yunának töltődés...arlennek pedig növényismeret...de azt csak középfokig...mert nagyon jól jönnek a szelecék és szelece gyökerek amik az erdőbe vannak... [/spoiler]

Mikik3jr 5162

kitartás 100% és 66 akat ütögetek, pókokat kígyókat így is megvágom. Meg kell 1 tank is,ha már aki felfog mindent, Yuna val kiosztom őket spelleket és Avari Deloth al meg kilövögetem őket :D

J 5163

ja így más :D azt hittem éppen csak elkezdted és ilyen level 4-5 körül mozogsz, meg indulsz a 2. faluba :D

Mikik3jr 5164

dehooogy :d tanultam az esetekből és 12 szintig kitoltam magam az elején, oszt csak most találkoztam Morec el :D

J 5165

elég egy 5-6 is :D

Mikik3jr 5166

olyat bamegoltam amikor láttam az általad megemlített barna ládát ott fent... Nézem, hogy menjek fel oda, vagy 4x bekerültem az egészet, oszt valahogy átmentem a falon :huhh: . Aztán bementem abba a barlangba átmentem a másik oldalon kidobott valahova és nem engedett vissza, mert rács volt ott. AKKOR HOGY A RÁKBA MENTEM OTT KI??? :ranting6lk: aztán meglett amit mondtál az a penge :cheer:

J 5167

[spoiler] ott nem a falon mész át...hanem a képzelj oda egy kis emelkedős felmenőt... :D amúgy meg kijöttél és bezártad magad után a rácsot :laugh: [/spoiler]

Mikik3jr 5168

olyat bamegoltam amikor láttam az általad megemlített barna ládát ott fent... Nézem, hogy menjek fel oda, vagy 4x bekerültem az egészet, oszt valahogy átmentem a falon :huhh: . Aztán bementem abba a barlangba átmentem a másik oldalon kidobott valahova és nem engedett vissza, mert rács volt ott. AKKOR HOGY A RÁKBA MENTEM OTT KI??? :ranting6lk: aztán meglett amit mondtál az a penge :cheer:

Mikik3jr 5169

Na jó ez mi volt? elküldtem 1 kommentet kirakta frissítettem az oldalt és kiírta, hogy moderátori érvényesítésre vár... :throw4jw:
Ja csak még1x elküldte -.- akkor azt nem kell elfogadni...

2023-01-26 19:24:50
3235

Zrokky 5170

Vendégként küldte el a hsz-ed, azért került modira. Néha előfordul ilyesmi, lusta vagyok kijívatani :D

[img height: 140px; float: right; margin-top: -20px]https://media.tenor.com/UWfzEWlYPSsAAAAM/yum-pusheen.gif[[/img] Wooo, random aláírás:vic::wtf:

Mikik3jr 5171

Neeeeeeeeeem :buddy: . a rendes kommentemet elküldte és frissítés után pedig vendégként küldte el megint :D. Bocsi, hogy nem voltam, csak megnéztem az Elfen Lied et
Haveromnak ajánlottam a játékot, és panaszkodik, hogy vibrál a képernyője. Villódzik, meg minden és zavarja. Megoldás? :wtf:

2023-01-26 19:24:50
3235

Zrokky 5172

Lehet valami videókártya kompatibilitási probléma lenne? :emot-hmm: Nincs tippem, nekem ilyesmi problémám még sose volt, nameg én csak a játékot készítettem. A játék motorját, illetve a játékkészítő progit, amivel ez a játék készült nem én csináltam, így pedig nem sok segítséget tudok adni ez ügyben :(

[img height: 140px; float: right; margin-top: -20px]https://media.tenor.com/UWfzEWlYPSsAAAAM/yum-pusheen.gif[[/img] Wooo, random aláírás:vic::wtf:

Geri98 5173

Ha ATI Radeon videókarid van akkor ne a 10.x és azutáni drivert használd hanem a 9.12 vagy annál régebbit. Nekem is kb. ez segített csomó játéknál XD A 10.x driverek elb*nak valamit, eddig csak az OpenGL-ről tudok hogy a 10.x és azutáni driverekkel egyik játék sem érzékeli azt. Lehet a vibráló képernyőt is javítja :D De amúgy is ilyenkor csak F4-el kisképernyőre kell váltani és megoldódik. :woop:

Panni 5174

Nálam ha jól láttam, ATI radeon 4800 van a War for Cybertron miatt. menj rá az első ATI radeon 4800-ra, ott 3D settings , és a Mipmap detail level a legalsóra legyen(azt hiszem az megoldja, nekem megoldotta)

Mikik3jr 5175

Köszöni szépen az f4 es segítség jól jött neki ( erről még én sem tudtam XD ).
CONCAT=1348667438
hogy tudok játékot kedvencbe rakni? itt az oldalon :help:

2023-01-26 19:24:50
3235

Zrokky 5176

Menj fel az RPGM portálnukra ( http://rubydragon.zrn.hu/rpgmaker ) keresd meg a játékot az ismertetők között (ha fel van töltve), kattints rá és az ismertető alatt van egy "hozzáadás a kedvencekhez" gomb, illetve végigjátszottnak jelölés gomb is, de FB-s megosztás gombot is találsz, ha van FB-s profilod és meg akarod osztani valamely játékot :)

[img height: 140px; float: right; margin-top: -20px]https://media.tenor.com/UWfzEWlYPSsAAAAM/yum-pusheen.gif[[/img] Wooo, random aláírás:vic::wtf:

Oldalak

Megjegyzés írása

Hmm..

Jelenleg nem vagy bejelentkezve! Ha szeretnél, írhatsz hozzászólásokat vendégként is, viszont ez esetben a hozzászólásaidat nem szerkesztheted és minden hozzászólásod moderátori előnézetre kerül.

Bejelentkezhetsz, vagy regisztrálhatsz a Belépés gombra kattintva.
Beceneved:
Írd be a számokat a mezőbe:
num

B
I
U
S
Url
Kép
Youtube videó
Idézet
Spoiler


GIF

Előnézet

Témát nyitotta

Zrokky -
Keresés
Mutasd azokat a hozzászólásokat, amik tartalmazzák az alábbi kifejezést