Ruby Dragon Entertainment
logo

Dragon Blade 3

Kattints ide az ismertető elolvasásához

Tetszik ez a játékunk?

Segíts nekünk egy lájkkal, megosztással, vagy ajánld másoknak, hogy minél többen ismerjék meg. Minden segítségért hálásak vagyunk! 🙃

Fórum főoldal RDE Játékok és projektek Dragon Blade 3 - Befejezés

A kard kalandos történetének befejezése

Curtis 5076

Jenifer ha belinkeled ide akkor én be küldöm Zrokkynak Jenifer: megadom az email cimemet ha inkább oda küldenéd daniel.motica@yahoo.com

Luna 5077

Egy kis infó a varázsládákról: [quote=]A varázsládákról annyit kell tudni, hogy akármi lehet benne. Ha szerencséd {vagy elég türelmed} van akkor megszerezheted belőlük akár a Dragon Blade-et(Arlennek) vagy az Árnyölőt(Avarinak). Úgyis ki lehet a ládákból csikarni, amit akarsz, hogy mentesz, kinyitod a varázsládát, és ha nem egy speckó tárgyat ad (ilyeneket is ad, hogy Tonik, Edény stb… ), akkor kilépsz a játékból, és addig próbálkozol, amíg nem adja meg a kívánt cuccost (ehhez kell a türelem). Úgy 5-6 varázsláda ólálkodik szabadlábon[/quote]

Curtis 5078

Luna: Hogy lehet kinyírni a varázsládát és pontosan hol vannak?

Jennifer 5079

Davido: Tudom már bocsánat...Ma reggel is játszottam és kiadta nekem,hogy: Dragon Blade "Leesett az állam..." Curtis: Köszönöm átküldöm,ha nem érvényesítettek...
Hiba! Amikor a templomba beakartam menni Yuna-val oda ahol Arlennel csúsztál át a fán a ládáért oda nem tudtam bemenni mert kiírta,hogy:Inavlid name Event És kidobott a játékból... (A 2. emeleten (alulról) az alsó ajtó)

Luna 5080

[quote=Írta Curtis - QUOTE_DATE=1314772038 - Téma: [url=index.php?showtopic=89]Dragon Blade 3 - Befejezés[/url]] Luna: Hogy lehet kinyírni a varázsládát és pontosan hol vannak? [/quote] Belépsz a főmenübe, azon belül a tárgyakba, megkeresed a varázsládát. Ekkor kidob a menüből, és nézd meg van-e új tárgy/valamiből több lett-e. Most csak 3 ládának a helyét tudom nagyjából körülírni. 1. [quote=], menj a Sydell-ben lévő barlangban, és most a piros x felé tarts, onnan menj le, majd balra, fel és valahol az út közepén találsz egy [b]Varázsládát[/b][/quote] 2. [quote=]---. Ezután menj Azulába (visszamész Sydellbe, onnan le, majd a nagyapó-csapdától balra, le, balra, le) útközben találkozhatsz egy újabb [b]Varázsládával[/b][/quote] 3.(a mortimer pisztolyos barlangban van, aszem a végigvivését is berakom... :unsure: ) [quote=]Amint belépsz, ments. A nyálka errefele már nem olyan ártalmatlan, már abrakadabrázni is tud. Menj jobbra, majd fel és balra egy barlangnyílásba. Megint fel, onnan balra, fel, jobbra, egy cseppet felfele és találsz egy ládát amiben [b]2 Gyógyital[/b] lapul. Innen menj balra, lefele, balra majd fel és találsz egy kapcsolót. Húzd meg! Menj vissza a mentési ponthoz, és ments. Most északnyugatnak vedd az irányt. Onnan jobbra, fel és egy újabb kapcsolóra bukkansz. Húzd meg! Most menj vissza a mentési ponthoz és megint ments {nehogy kellemetlen meglepetés érjen… }. A változatosság kedvéért megint északnyugatra menj. Ezután le, egy kicsit balra majd megint le és találni fogsz egy ládát, amiben nem mást találsz, mint a [b]Sárkány Íjat[/b], Arlen legerősebb fegyverét. Ki a zsákutcából, jobbra, fel, balra és találsz egy ládát, amiben [b]1 Könyökvédő[/b] meg [b]2 Phoenix Down[/b] van. Majd menj le útelágazásnál jobbra, fel és a piros ládában megtalálod [b]Mortimer Pisztolyát[/b] ---bejátszás--- De a barlangban még mindig vannak felfedésre váró dolgok… Menj a mentési ponthoz és ments. Onnan jobbra, fel a már megismert barlangnyíláshoz. Fordulj jobbra, fel és találsz egy [b]Varázsládát[/b] és egy ládát, amiben Yuna legerősebb fegyvere, a [b]Sárkány karom[/b] van. [/quote] Azt hiszem még vannak, majd körbenézek :bee:

Davido 5081

Luna átt irhatnád a titullusod DB3 gurura XD Am fél 1 órát mászkáltam a barlangba...+mikor jöttek azok a spéci nyálkák..DBvel se birtam kinyirni őket...

Jennifer 5082

Ahol Yuna-val Arlen-t kereset még az elején a takarítós mini-game után ott is nézz körül mert találtam ott egy varázs ládát

Curtis 5083

Jenifer:Mivel Zrokkyt nem találtam itt átküldtem Victoriának és megmondtam,hogy adja át Zrokkynak Szia

Jennifer 5084

Curtis:Okés köszönöm szépen! :nem_angyal: :yeyeye2:

Curtis 5085

Jenifer már elküldtem Zrokkynak is de még nem adtak választ
CONCAT=1314885595
Sziaasztok mik a karakterek legjobb páncéljai meg meg sisak jai meg pajzsai ,hogy tudjam miket vegyek?

Jennifer 5086

Hali! Most készültem el a teljes végigjátszással amit javítani kell de majd átküldöm Zrokky-nak ha kell vagy Curtis-nak ha akarja mert elírtam...

Curtis 5087

jenifer nyugodtan küld csak el már úgyis nagyon régóta várom a végigjátszást

Jennifer 5088

Na jó sajnos nem ment így kiírom ide: Dragon Blade 3 végigjátszás [spoiler] Oktatás: Ezt alapból megnyitja neked itt magyarázza el a dolgokat a játék. Segítség a képességekhez: Arlen: Kardmesterség  27pt - Fizikai erőnlét  42pt - Lecsapás Idomítás  100% - Bónusz kedvenc (Falkon) Növény ismeretek  30pt - Növény ismeretek (Alapfok)  50pt - Növény ismeretek (Középfok)  70pt - Növény ismeretek (Felsőfok) Yuna: Mágia  7% - Lángoszlop  17% - Jégtüske  21% - Villámcsapás  28% - Fagyasztás  42% - Sokkolás  55% - Jégtörés  71% - Vihar  100% - Meteor Bájitalok  33% - Bájital keverés (Alapfok)  66% - Bájital keverés (Középfok)  100% - Bájital keverés (Felsőfok) Töltődés  11% - Éneklés  100% - Töltődés Avari Deloth:  Lőfegyver használata (Sorozatlövés)  Provokálás  Mérgezés A játék: Először is jön egy intro. Majd felkelünk Arlennel az erdőben a kedvenc helyén. Ott először is az lesz a dolgod,hogy hazamész a térkép alapján. Lesz ott egy mentő hely amit én nem nagyon,de kivettem.(Amikor kijössz az a mozgó színes valami az)Majd kövesd a térkép útvonalát,de ne menj bele a szörnyekbe,mert nincs fegyvered. Ha beérsz a faluba akkor jön egy kis beszéd Arlen által majd ments és menj be a házba. De előtte néz körül a faluba,mert lesz ott egy láda amikor a fegyverbolt felé mész.(300 rof-ot találsz benne ha jól emlékszem)Ezután vegyél 1 vékony kardot,hogy viszonylag erős fegyvere legyen Arlennek. Azután ments újra (de külön) és menj be. Beszélsz egy kört Yunával majd menj a seprűhöz. Ott jön egy mini-game. Én így csináltam végig: Először lemész ott trükkös cikk-cakk style módban sepersz majd a láda mögött sepersz és ugyanez,de úgy csináld,hogy a felsőláda melletti pontot hagyd meg,mert arról mész le seperni,majd ott oldalra a szekrénynél és kész!(Ha bonyolult akkor old meg…Mást nem tudok mondani…) Majd felkelsz és kimész. Ha akarsz egy jót szórakozni és fejlődni akkor ajánlom,hogy csináld azt amit én:Vállald el a munkát Yuna-val. De előbb menj be és vedd el a sütit a konyhából. Majd be a raktárba és ott tologasd a hordókat…Vázlatos segítséget se tudok leírni csak ennyit: A páncélt az akasztófán meg pár ételes kosárkát(üreset is) ellehet tolni…A páncélt én a jobboldali legszélső oldalra toltam legfelül…Ennyit tudtam segíteni :S Aztán jönnek a csúnya szőrös pókok. Ajánlat: Arlennek a vékony kardot rakd fel és majd utána harcolj és Yunaval amíg lehet azt a pókot tűzgolyózd le amit Arlen üt és ameddig tudja és így fog sikerülni. Ja igen. Előtte vásárolj be,hogyha tudsz… Majd jön a kutya keresés (bár felesleges,mert semmit nem ér,de azért leírom,hogyan kell csinálni ha valakit érdekel,és megcsinálnád: Menj abba az erdőbe ami jobb oldalon van,(eleve oda kell menni) és majd ott a lépcsőn fel ott jobbra majd le és onnantól hallod a hangját majd fel jobbra/balra le,stb…stb… úgyis látod majd…Aztán vezesd vissza…De ne gyorsan,mert visszarohan a kutya és mehetsz vissza… Utána menj vissza oda ahol kezdted amikor megjön a ”szeretett” Morec…Egy kis párbeszéd jön és utána vissza kell menni. Ments. Aztán menj be Yunához és beszélj vele. Ezután körbe néztek másnap a városban és utána menj ide: Bolt,Fegyver bolt,Raktár,Kereszteződésnél fel és ahol festenek abba a házba,tovább mész és ott a lenti házakba,a seprűs néni melletti házba (illetve az ajtóhoz) Majd menj oda,ahol az elején a láda volt és akkor ott először elfut Avari majd ott hagy egy varázsige töredéket. Aztán ott a seprűs néni vele is csevegj. Majd beszélj Yunával majd utána mentek… Aztán csapdát állítanak amibe egy bácsi beleesik. Aztán irány a másik város. Nézz körül alaposan,mert vannak elrejtve ládák. Annyit segítek,hogy kint elöl jobb oldalt a sarkon is van egy.(A városon kívül) Majd menj a fogadóba…Ott csevely. Aztán beszélj Moreccel és nézz körül…Utána menj oldalra jobbra ott látod Avarit…Utána menj oda ahol áll Morec és jobb oldalt a standnál ha fent vagy szorosan mellette le ha lent vagy ugyanez csak fel. Majd a ”gödör”-höz és csevegés és onnan válassz. Yuna=Semmiség és nehézség ezért nehéz,de tőlem… Ismeretlen=Fejlődés és könnyű harc majd könnyűség.(Térkép+) Aztán ott a töredék és Darkrain. Ezután egy kis csevegés majd válassz,hogy csatlakozzon Avari vagy ne.(Bár így is csatlakozni fog,de mindegy a szerkesztő így akarta ezért így jó)Majd nézz körül a városba és ott beszélj majd a fickóval aki mondja,hogy Yuna segít a hegyeknél és kimész. Ott fent balra van egy láda és jön egy mini-game. És ott beszélj Avariékkal majd,de előtte irány a fogadó…Utána mentek Tevorinba,de ott is nézz körül majd utána menj az étterembe. Ott újra előjön Sötéteső (angolul Darkrain) és szépen elviszi a varázsige töredéket. De Arlen nem hagyja ezt annyiban és jön egy mini-game…Nem tudok hozzáfűzni semmit…Ügyeskedj…Majd ezután este nézelődj…Menj el Rovenbe a templomba és nézz körül…Ments majd vissza…Morecet a fogadóban hagyod Deloth-ot pedig jobbra a kilátónál tovább és beszélj vele. Ezután nézz körül ha akarsz majd menj vissza…Jön az álom…Itt először nem lesz semmi,mert ha kimennél azt mondja:”Valami…van oda kint…”(vagy valami ilyesmit) és ezután végezz és menj tovább…Valahol van mégegy álom,de nem emlékszem hol és amikor kimehetsz nézz körül…Kint alul lesz egy nyálka…Ha nem nyomsz semmit Arlen azt mondja:”Nem tágít onnan…” ha meg közbe nyomod a lefele gombot (nekem bejött) akkor felrugja a nyálkát és eltűnik…Ott nem tudsz lejjebb menni,mert azt mondja,hogy:”Ezen nem jutok át”…Hacsak nem szereztél min. 2 bátorság pontot.A második ilyen álomba is nézz körül,mert valami lesz ott.Utána körülnéztek,de szerintem fejlődjetek úgy jó 20-asra,mert a toronyban vannak szörnyikék is,meg Max megtámad majd…De előtte,hogy mit kell tenni: Arlennel menj le ott lesz egy bíbor láda nyisd ki…(Előtte tologasd el ami akadályban van) majd ott lejjebb lesz egy ajtó. Ott átmászol és a ládában lesz egy kulcs…Vissza mész az emeletre ott ami rácsos és ott egy lépcső menj oda kinyitod a rácsot a ládában van mégegy kulcs amit felveszel és ott lesz az,hogy lemész ott kinyitod a rácsot ott még lemész majd jön az,hogy Yunával és a többiekkel megkeresed Arlent. Miután megtaláltad menj le majd ott lesz Darkrain és harcolsz Maxel…Utána ha legyőzted akkor ott lesz egy varázsige töredék…Majd jön egy kis csevely. Utána csináld azt amit én: Menj a tengerparti városba,ott csevely,majd aztán később nézz körül minden házban jó alaposan,a tengerparton és utána mászkálj föl-le a városban utána majd menj vissza Azula-ba és onnan pedig az erdőbe.(Azaz hegyekbe)Majd Avari letámad és elvisz valahova. Utána pedig Yunával menj oda ahova Arlennel és tovább jutsz oda ahova kell. Majd kapsz egy bájitalt,de ettől letudod győzni Darkrain-t ha fejlődtél.(Én full szinten vertem le vagyis 35.-ösen 65 tonic-cal,íjjal)Utána tölts HP-t a tóban és ments. Majd csevely és utána verd el Morecet. Aztán újra csevely és Morec eltávozik a világról…(kipurcan)Aztán újra csevely és Yuna odamegy Arlenhez aztán megsiratják Morecet és beszélnek…Majd vége. Tippek a mini-game részekhez és egyebekhez A vonatoknál van leírás,de az a segítség,hogy 2-3 hordó után menj tovább azelőtt ugorj le… A farkasos mini játékhoz ajánlom figyelmetekbe,hogy íj-t is használjatok,mert azzal lassítja a farkast a karakter...De az igaz,hogy megakadnak a hídnál,fánál,sziklánál és annál a kék növénynél...És ha sikerül utat nyerni az jó,mert közben 1%-kal mindig nő az életed 1 percenként ha nem támadnak... Ha a mini-game nem szerepel a terveid közt akkor ne beszélj velük: A képet a fórumon is láthatjátok,de ha nem baj beraktam ide is. De ha mondjuk akarsz egy + bátorság pontot akkor ezt megcsinálod. Mortimer pisztolyához az út: Azulától fent a 2. erdőben (ha rövidítesz átmész az 1. erdőn is) az elejéről menj balra,balra,lehetőleg le,le,jobbra,le és ott lesz egy ilyen: De,hogy be tudj menni előbb a tengerparti városba menj be Avarival és ott a pálmafa alatt van az a furcsa jelzés. Ott menj oda és beszéltek. Aztán Azulában a fegyver kereskedővel kell beszélni,aki odaadja a félhold medált,amivel kinyílik a bejárat. Mortimer pisztolya legbelül van amihez körbe körbe járni kell...A sárkány íj az felül balra oldalt lent (ha jól emlékszem) és ahol látsz egy varázs dobozt ott van Yuna sárkány karma...Amúgy ajánlom Avari felderítését 100%-ra rakni,mert a templomnál akkor találsz egy kristály Karmot. És egyéb dolgokat mindenhol... Az álmokban összefoglalva,hogy mit csinálj: 1. álom: Arlen elkezd beszélni. Majd nézz körül alaposan. Próbálj meg kimenni,de nem fog sikerülni. Hacsak nincs bátorság pontod. Aztán végezz. 2. álom: Nézz körül majd menj ki. Ott lent van 1 nyálkaszörny. Nyomd le a lefele gombot vagy szerezz bátorság pontot és rugd fel a nyálkát. Ha 2-3 pontod van akkor betudsz menni a vízbe. Ha nem akkor azt mondja Arlen,hogy nem bír átmenni. Akkor visszakell mászni és végezni. 3. álom: Nézz körül,menj ki és át a vizen,azaz a fatönkökön és vizsgálj át mindent. Ha megvan min. 4 álompont akkor ott lesz egy bíborláda ami ugrál és abban lesz 1 Álomfogó…Majd végezz. Az 1. erdőben (ahol a csapda van benne a bácsival) ott menj szorosan a falak mellett és ott pedig amikor lehet fel rá,mert lesz ott oldalt egy láda,majd amikor átmész a barlangon akkor ott egy tisztás. Ott menj le és nézz körül,mert találsz ott néhány ládát.(Ha Avari felderítése 100% akkor középen lesz egy varázsláda is.)Ott lent jobbra lesz egy gomb. Nyomd meg,mert akkor ami a katona alatt van átjáró kinyílik,és ott átmész a bíbor ládához,abban pedig egy Rubinpenge van. Rakd fel Avarinak. Aztán még nézz körül majd menj vissza a dolgodra. A legjobb fegyverek: Avari=Árnyölő Yuna=Sárkány karom Arlen=Dragon Blade Pont lista ---------------------------------------------- Bátorság pontok Yuna után megyünk, mikor megtámadják a farkasok (Sydell-ben). Arlen vonatozásos minigame. Rovenben a Toronyba bemerészkedünk a vonatozásos minigamét követő estén. Lemegyünk másodszor vonatozás után a balrangba (Ha elsőre Deloth-tal mentünk le). Álom pontok Első álmodáskor kapunk egyet. Az álomban beleugrunk a vízbe. Vonatozásos minigame utáni estén Rovenben a Torony előtt feltörnek az emlékek Morec-el kapcsolatban. Ugyanekkor Azula feletti tisztáson megtaláljuk Yunát. Kapcsolatok lista ---------------------------------------------- Yuna Kapcsolatunk vele alaból: 10 Vonatozásos minigame -> -30 (elkerülhetetlen) Farkasos minigame -> -20 Azula-ban segítünk neki takarítani -> +15 Sydell-ben veszünk egy festményt és hazavisszük Azula-ba -> +15 Vonatozás utána estén megtaláljuk Yunát az Azula feletti tisztáson -> +25 Norem-ben Arlen emlékszik -> +20 (elkerülhetetlen) Morec keresése előtt a játék végén még benézünk a házunkba és beszélünk Yunával -> +15 ---------------------------------------------- Morec Kapcsolatunk vele alaból: 30 A vonatozásos minigame előtt megkeressük Tevorin-ban és beszélünk vele -> +10 Sydell-ben megkeressük a barlangos rész előtt -> +15 Sydell-ben beszélünk Deloth-tal -> +15 (elkerülhetetlen) Tevorin-ban mesél Yunáról -> +15 (elkerülhetetlen vagy ez) Tevorin-ban mesél magáról -> +30 (elkerülhetetlen vagy ez) Veszünk neki másik wc deszkát Sydell-ben -> + 15 Yuna emlékei -> -20 Deloth és Morec lelépnek -> -30 (elkerülhetetlen) ---------------------------------------------- Avari Kapcsolatunk vele alaból: -10 Rábeszélik Sydell-ben a barlangos rész után -> +15 Norem, vizilabdázás -> +15 Norem, beszélgetés -> +15 Mortimer pisztolyának megtalálása -> +40 Vonatozásos minigame utáni estén beszélünk vele Tevorin-ban -> +15 Sydell-ben magában beszél -> -10 (elkerülhetetlen) Lelép Morec-el -> -30 (elkerülhetetlen) Az előzmények itt vannak: Morec (Alapból…) Yuna(Tisztás este) Avari(Mortimer Pisztolyának Barlangja) FIGYELEM! Ha a mortimer pisztolyát megcsinálod akkor búcsút inthetsz Yuna előzményének! Ennyi lenne a végigjátszás. Köszönöm! ßye:Jennifer E-mail cím: jennifer_ko01@hotmail.com[/spoiler]

Luna 5089

Jenni:... most már nem a végigjátszásodra vagyok kíváncsi, hanem arra a Dragon Blade 3-ra, amivel TE játszol. :mellow: (nálam nem egy dolog másabbul van a DB3-ban)

Curtis 5090

Luna: Például milyen dolgókra gondolsz :emot-hmm:

Davido 5091

Öm nekem az eleén előbb van az Arlen kiszabaditós rész és csak utána a munka-..

Luna 5092

Curtis: pl. Azulában, a fegyverbolt melletti sikátorban lévő ládában határozottan emlékszem, hogy nem 300 Rof van, hanem 2 Gyógyital a farkasos minigaménál 1-2 MÁSODPERCenként nő az állapot jelző 1-2%-ot Mortimer pisztolyának megszerzése NEM befolyásolja Yuna előzményét (nekem már csomószor megvolt Yuna előzménye úgy, hogy Mortimer pisztolya is megvolt) Például ezek :nem_angyal:

2023-01-26 19:24:50
3235

Zrokky 5093

Yuna előzményének tényleg semmi köze a pisztolyhoz, Avari előzményéhez kell csak megszerezni, de ha azt megszerzed, akkor Yuna előzményét nem szerezheted meg :sly: A többire nem nagyon emlékszem, de ha fontos, akkor este utána nézek :)

[img height: 140px; float: right; margin-top: -20px]https://media.tenor.com/UWfzEWlYPSsAAAAM/yum-pusheen.gif[[/img] Wooo, random aláírás:vic::wtf:

Jennifer 5094

Luna:Ha nem írtam ki akkor bocsika,de én is írhatok félre nem?! :emot-hmm: És én ezzel játszok! :huh:
Ja amúgy bocs,de lehet összekevertem az eseményeket! :panik:

Maka 5095

Leszedtem a játékot de csak egy 307 KB tömörített mappa jött le ami hibás!!

2023-01-26 19:24:50
3235

Zrokky 5096

A játékainkat egy ingyenes tárhelyen hosztoljuk (Ultraweb), aminek megvan az a rossz szokása, hogy néha nem küldi el az egész file-t, amit le akarsz tölteni, hanem csak egy kis részét és utána úgy jelzi, mintha letöltődött volna az egész. Próbáld meg újra letölteni a játékot :sombrerokalap:

[img height: 140px; float: right; margin-top: -20px]https://media.tenor.com/UWfzEWlYPSsAAAAM/yum-pusheen.gif[[/img] Wooo, random aláírás:vic::wtf:

Curtis 5097

Sziasztok már megszereztem a varázsládából a Dragon Bladet de az Árnyölőt nem tudom pedig rég óta próbálom valaki segítene kérlek előre is köszi

Konkakuu 5098

Valaki segítene? A végigjátszás vmi ilyet ír a db 3 hoz:Az 1. erdőben (ahol a csapda van benne a bácsival) ott menj szorosan a falak mellett és ott pedig amikor lehet fel rá,mert lesz ott oldalt egy láda,majd amikor átmész a barlangon akkor ott egy tisztás. HOl az a barlang vagy a tisztás?vagy milyen szempontból menjek a falak mellett?

Luna 5099

A 2. faluba nyíló kijáratnál az erdőben van egy láda egy fa közelébe. A ládától indulva lefelé veszed az irányt majd jobbra, utána fel, és ott fogod látni a barlangot, aminek az egyik bejáratát (ahogy az Offtopicban írtad) már megtaláltad. Onnan fordulj jobbra és ott a tisztás :emot-hmm: ... eelméletileg itt van, ugyanis nem vagyok benne teljesen biztos :unsure: (4 hónapja tárolt információ az IQ-fájlban)

Valaki 5100

Nekem tetszett a játék. :groupwave:

vpeti 5101

Sziasztok! Így pár év után végre rászántam magam, hogy végre összeszedjem az összes előzményt, úgyhogy ha van igény rá esetleg küldhetnék vagy feltehetnék egy mentést az összes előzménnyel.

Oldalak

Megjegyzés írása

Hmm..

Jelenleg nem vagy bejelentkezve! Ha szeretnél, írhatsz hozzászólásokat vendégként is, viszont ez esetben a hozzászólásaidat nem szerkesztheted és minden hozzászólásod moderátori előnézetre kerül.

Bejelentkezhetsz, vagy regisztrálhatsz a Belépés gombra kattintva.
Beceneved:
Írd be a számokat a mezőbe:
num

B
I
U
S
Url
Kép
Youtube videó
Idézet
Spoiler


GIF

Előnézet

Témát nyitotta

Zrokky -
Keresés
Mutasd azokat a hozzászólásokat, amik tartalmazzák az alábbi kifejezést