Ruby Dragon Entertainment
logo

Dragon Blade 3

Kattints ide az ismertető elolvasásához

Tetszik ez a játékunk?

Segíts nekünk egy lájkkal, megosztással, vagy ajánld másoknak, hogy minél többen ismerjék meg. Minden segítségért hálásak vagyunk! 🙃

Fórum főoldal RDE Játékok és projektek Dragon Blade 3 - Befejezés

A kard kalandos történetének befejezése

vpeti 5101

Sziasztok! Így pár év után végre rászántam magam, hogy végre összeszedjem az összes előzményt, úgyhogy ha van igény rá esetleg küldhetnék vagy feltehetnék egy mentést az összes előzménnyel.

Naruto 5102

jó játék ez a blade :yeyeye2:

GyGeri1998 5103

Sziasztok! Kezdtem egy új mentést de elakadtam (tudom hogy nem kötelező) amikor Yunát kell megkeresni és menekülni a farkasok elől. Egyszer majdnem sikerült, 30 másodperc maradt, túl nehéz ez a minigame!

Pisti150 5104

Sziasztok! Sikerült az elején 5-10 perc alatt a raktárban a hordó tologatás és erre jönnek a pókok. :buddy: Na jó az 1 és 2-ben nem volt nagy feladat legyőzni őket erre most nem bírom kinyírni őket xD Valaki tipp hogy hogy kéne megcsinálni mert a végén van amikor 1-2 pók marad a fájdalom fullon lesz és Game over :gonosz: :sad: :segits: :bocsesz:

suhanc 5105

Pisti... próbálj meg kicsit mászkálni hogy ne tudjanak megütni, és akkor csökken a fájdalom:)

Pisti150 5106

Sikerült :D
Arlennek és Yuna-nak melyik képességre rakjak,vagy hogy osszam el a Tp-t?
És még annyit szeretnék kérdezni hogy hol kell keresni a kutyát és hova kell menni? (raktár után) :bocsesz:

2023-01-26 19:24:50
3235

Zrokky 5107

A kutyát az erdőben találod valamerre, ha közel mész hozzá, akkor elkezd követni (ha jól emlékszem :emot-hmm:) A TP-ket szabadon eloszthatod, neked kell eldöntened, hogy a karakter mely képességeit akarod erősíteni. Yuna-nak érdemes a mágiára és a védelemre pakolni a TP-ket, mivel ő a varázsló a csapatban. Közelharcban nem túl fényes, szóval ő ilyen tipikus háttér karakter. Arlen jó közelharcban és íjászatban :nem_angyal:

[img height: 140px; float: right; margin-top: -20px]https://media.tenor.com/UWfzEWlYPSsAAAAM/yum-pusheen.gif[[/img] Wooo, random aláírás:vic::wtf:

Pisti150 5108

A kitartás mit növel? :segits: :istentisztelet: :dio:

2023-01-26 19:24:50
3235

Zrokky 5109

Ha azt növeled, akkor a karakter több ütést fog tudni elviselni, mielőtt felmegy a fájdalom mércéje és harcképtelenné válik :pia:

[img height: 140px; float: right; margin-top: -20px]https://media.tenor.com/UWfzEWlYPSsAAAAM/yum-pusheen.gif[[/img] Wooo, random aláírás:vic::wtf:

Pisti150 5110

thx. :kakashi: :woop:

Panni 5111

Nem azért, de a harcrendszer: ROSSZ! Nem tudtam ütni és mikor nőtt a fájdalom, nem tudtam megmozdulni sem, mert körbevettek a szörnyek, így egyből maxon volt az a (felesleges volt berakni) Fájdalom!! Köszönöm, hogy lehetetlenné tettétek vele a játék végigjátszását! :ranting6lk:

2023-01-26 19:24:50
3235

Zrokky 5112

Sajnálom, hogy nem jön be neked, de szeirntem inkább arról van szó, hogy nem tudod kezelni megfelelően és ezért kapsz ki a szörnyektől. A játékot nem lehetetlen végigvinni, direkt végigjátszom a játékaimat, mielőtt kiadom és a kiadás óta rengetegen játszották végig :) Egy tipp, ha játék elején nagyon nehezen boldogulsz, akkor hanyagold a harcot, vagy ha mégis bele kerülnél, akkor menekülj el a harcból. Később 3 karaktered lesz a csapatban és akkor már neki tudsz állni tápolni majd :ro_emote_no1:

[img height: 140px; float: right; margin-top: -20px]https://media.tenor.com/UWfzEWlYPSsAAAAM/yum-pusheen.gif[[/img] Wooo, random aláírás:vic::wtf:

suhanc 5113

Másrészt rengetegen végigjátszották már :sly:

GyGeri1998 5114

[b]Panni[/b] Ha az első harcról van szó akkor Arlen úgyis lefoglalja a nyálkákat, fuss vele körbe-körbe amíg csak tudsz közbe Yunával varázsolgass az ellenfélre/Arlenre ha kevés HP-ja van amíg ki nem fog a manája utána mindkettőjükkel csináld azt hogy ráütsz egyet az ellenfélre és ha van valamennyi a fájdalom mérőn (még ha csak kevés akkor is!) addig fuss amíg le nem megy, és ezt addig amíg nem nyersz! Ha jól tudom van a faluban egy láda 2 gyógitallal, ha megtaláltad csak azután menj Arlen után.
Ja és ha a varázsolgatás közben megütik Arlent, ne foglalkozz vele csak fuss megállás nélkül! Én csak így tudtam megcsinálni. Ez a harc lehet hogy kínszenvedés, de megéri végigcsinálni :D HAz általános okok miatt 1. Továbbjutsz :D 2. Tapasztaltabb leszel (nem csak a karakterek hanem te is), és kicsit könnyebbnek tűnik majd a többi harc ezután. Ja és ha még ilyen 20-25 szint alatt vagy, az ehhez hasonló szintű harc a tűzmadarak (vagy mik) ellen lesz. Random szörny, de nagyon erős, ha sikerült a harc akkor kb 1000-2000 XP jár érte, ha jól emlékszem.

Panni 5115

Elnézést a tegnapi kiakadásomért, csak sajnos érzékenyebb időszakban vagyokXS Zrokky: Amúgy nagyon jó a játék(enyém nyomába sem ér majd, az biztosXP), csak a harcrendszer nem akar a barátom lenni(mert tényleg nem tudom kezelni, mert a körökre osztottra vagyok szokvaXP) És köszi a tanácsot, majd kikeresem!:D Suhanc: Látom. GyGeri: Köszi a tanácsot!:D

GyGeri1998 5116

Bocsi a Vendég én voltam :D Elfelejtettem bejelentkezni. [b]Panni[/b] Nincsmit. :D

Dénes 5117

Hellósztok! Én még ezer éve többször kijátszottam ezt a játékot és már nagyon közel voltam a legjobbféle kijátszáshoz, de végül nem sikerült és meguntam. Ez azért van, mert csak a demóhoz találtam végigjátszást, a teljeshez nem és így valamit biztos mindig kihagyok, de fogalmam sincs, hogy mit. Csak én voltam béna és nem találtam végigjátszást a teljeshez vagy tényleg nincs? Üdv: Dénes

2023-01-26 19:24:50
3235

Zrokky 5118

Emlékeim szerint csak a Demó-hoz érkezett végigjátszás :emot-hmm: De kérdezz nyugodtan, ha valami help kell, itt is tudunk segíteni :afro:

[img height: 140px; float: right; margin-top: -20px]https://media.tenor.com/UWfzEWlYPSsAAAAM/yum-pusheen.gif[[/img] Wooo, random aláírás:vic::wtf:

Geri98 5119

Nem csak 1 ending volt? [spoiler]Amikor meghal Morec? Bazz, akkor majdnem bőgtem.[/spoiler]

sobgames 5120

Nekem lenne egy kérdésem! Már 3-szor eljátszottam ezt a játékot, és mindig megtudtam csinálni Avari és Morec előzményét! De a Yuna előzményét soha nem tudtam megnézni. Mit kell tenni, hogy a Yuna előzményét is láthassam?
CONCAT=1337346149
És, ha a farkasos minijátékot megcsináltam, akkor már nem lehet Yuna előzményét megtudni?

Geri98 5121

Úgy tippelek hogy max. barátság kell hozzá, nekem is csak Arlené meg Avarié van meg :D Avarival nehéz volt ezt megoldani :S

sobgames 5122

Na végre sikerült eljátsszam Yuna és Avari előzményét egyszerre. Habár azt vettem észre, hogyha megcsinálom Yuna előzményét, nem még tudom megcsinálni Morec-ét! Igaz, legalább kétszer kellet eljátszani ahhoz, hogy mindhármuknak az előzménye meglegyen! De szerintem ez Magyarországon a legjobb rpg-s játék!

suhanc 5123

Én valami olyasmit olvastam egyszer hogy minimum 3x kell végigjátszani hogy mind meglegyen:D De nemtudom mik a feltételek hogy meglegyenek

sobgames 5124

2x elég eljátszani!
Ahhoz, hogy minden meglegyen!
Sőt, még az Arlen álmában is meglelheted Arlen legerősebb kardját.!
CONCAT=1338197019
:)

Vendég 5125

A falu alatti barlangban melyik szerencsésebb választás? Lemenni Avarival vagy Yunáékkal?

Kakashi 5126

Én nem tudom,rég játszottam ki,de ha jól emlékszem,én Avarival mentem

Oldalak

Megjegyzés írása

Hmm..

Jelenleg nem vagy bejelentkezve! Ha szeretnél, írhatsz hozzászólásokat vendégként is, viszont ez esetben a hozzászólásaidat nem szerkesztheted és minden hozzászólásod moderátori előnézetre kerül.

Bejelentkezhetsz, vagy regisztrálhatsz a Belépés gombra kattintva.
Beceneved:
Írd be a számokat a mezőbe:
num

B
I
U
S
Url
Kép
Youtube videó
Idézet
Spoiler


GIF

Előnézet

Témát nyitotta

Zrokky -
Keresés
Mutasd azokat a hozzászólásokat, amik tartalmazzák az alábbi kifejezést