Ruby Dragon Entertainment
logo

Rubin Kristály

Kattints ide az ismertető elolvasásához

Tetszik ez a játékunk?

Segíts nekünk egy lájkkal, megosztással, vagy ajánld másoknak, hogy minél többen ismerjék meg. Minden segítségért hálásak vagyunk! 🙃

Fórum főoldal RDE Játékok és projektek Rubin Kristály - demó

Az első ruby dragon játék, avagy a bemelegítés ^^

Zrokky 2

Nos, igaz már kb. 3 éves project, de ez volt az első kiadott demónk, ami (mentési pont mentesség ellenére) viszonylag nagy sikert aratott korbeles.gif

A játék 3 részes lett volna, a történetről nem kívánok elérulni semmit, csak annyit, hogy még régebben gondolkodtam, hogy a Rubin Kristály sorozatot képregény formában adjuk ki, mivel nagyon sokáig tartana újra összeállítani az egész történetet és különben is más játékokon dolgozok.
(Így, ha majd megtanulok prof. módon rajzolni, akkor esetleg nekilátok istentisztelet.gif)

Szívesen fogadnám a véleményeiteket, észrevételeiteket erről a játékról, illetve bármely ehez kapcsolódó mondanivalót korbeles.gif

Zeaber 3

Ez a játék addig szol míg a faszi el nem téved az erdöben?:)))))

Piegier 4

Onnan is van tovább...
ÉS NE KÁROMKODJ!!!

Zrokky 5

Zeaber: Nem, a játék addig tart, amíg kiírja, hogy "Köszönjük, hogy végigjátszottad a Rubin Kristály Demót.. bla bla" majd vége a játéknak. istentisztelet.gif

Piegier: Örülök, hogy pörögsz rendesen, de a fórum szabályzat betartását bízd inkább ránk.

Homo Ludens 6

Sziasztok!

Nos én szívesen játszottam volna a rubinkristály demojával,de sajnos nem tudtam sohasem elindítani,mert mindig valamilyen fájlt hiányolt a telepítés után.

Zeaber 7

Bocs de nem találtam káromkodást a szövegemben a Faszi-t lehet, hogy félre olvastad:)
Amugy, hogyan juthatok tovább a herb+ a láda meg van...

Zrokky 8

QUOTE(Zeaber @ 2006 Jan 22 , 18:32 )
Bocs de nem találtam káromkodást a szövegemben a Faszi-t lehet, hogy félre olvastad:)
Amugy, hogyan juthatok tovább a herb+ a láda meg van...
[right][snapback]233[/snapback][/right]


Ne törődj vele mellow.gif

Hmm, ha abban a nagy erdő szerűségben vagy, akkor menj a térkép jobb végéhez és ott menj végig, valahol közép/fent van a kijárat istentisztelet.gif

Ott lesz egy harc, amit nem igazán lehet megnyerni, ha véletlenül sikerülne, akkor később lesz +2 ilyen bee.gif
(Kivéve, ha túléled és kimész tápolni a világtérképre)

Majd csinálok egy javított/könnyített demót, de dolog dolog után korbe.gif

Sirius 9

QUOTE(Zrokky @ 2006 Jan 8 , 01:01 )
Nos, igaz már kb. 3 éves project, de ez volt az első kiadott demónk, ami (mentési pont mentesség ellenére) viszonylag nagy sikert aratott  korbeles.gif

A játék 3 részes lett volna, a történetről nem kívánok elérulni semmit, csak annyit, hogy még régebben gondolkodtam, hogy a Rubin Kristály sorozatot képregény formában adjuk ki, mivel nagyon sokáig tartana újra összeállítani az egész történetet és különben is más játékokon dolgozok.
(Így, ha majd megtanulok prof. módon rajzolni, akkor esetleg nekilátok istentisztelet.gif)

Szívesen fogadnám a véleményeiteket, észrevételeiteket erről a játékról, illetve bármely ehez kapcsolódó mondanivalót  korbeles.gif
[right][snapback]7[/snapback][/right]

Miután a DB1-ben eljutottam a mérgezett álomhoz, és ott nem tudtam továbbjutni sehogyse (persze utánna igen, de nem ez a lényeg) aztán kipróbáltam a Rubin Kristályt. Első nekifutásra szépen haladtam vele tápolgattam jó sokat, aztán mennem kellett Ł, de nem volt egy mentőhely se bocsesz.gif Sz'al kezdhettem előről. Szerencsém volt, mert amikor én jáccottam vele akkor még nem volt letitkosítva, így tettem bele "pár" mentőhelyet. Első kijáccásra megakadtam annál a vörösfejű szörnyakárminél, de szépen kivettem azt a részt. Miután vége lett a játéknak nekifutottam mégegyszer, körbenézni alaposan. Aztán szépen beleéltem magam karakterek helyzetébe, és élveztem a játékot nagyon. Sajnos a DB1-ben nem igazán sikerült beleélnem magam, de az is jó volt. Aztán nagyon csalódott voltam, hogy nem lesz teljes....

pogany-puli 10

QUOTE(Sirius @ 2006 Jan 25 , 14:50 )
Miután a DB1-ben eljutottam a mérgezett álomhoz, és ott nem tudtam továbbjutni sehogyse (persze utánna igen, de nem ez a lényeg) aztán kipróbáltam a Rubin Kristályt. Első nekifutásra szépen haladtam vele tápolgattam jó sokat, aztán mennem kellett Ł, de nem volt egy mentőhely se bocsesz.gif Sz'al kezdhettem előről. Szerencsém volt, mert amikor én jáccottam vele akkor még nem volt letitkosítva, így tettem bele "pár" mentőhelyet. Első kijáccásra megakadtam annál a vörösfejű szörnyakárminél, de szépen kivettem azt a részt. Miután vége lett a játéknak nekifutottam mégegyszer, körbenézni alaposan. Aztán szépen beleéltem magam  karakterek helyzetébe, és élveztem a játékot nagyon. Sajnos a DB1-ben nem igazán sikerült beleélnem magam, de az is jó volt. Aztán nagyon csalódott voltam, hogy nem lesz teljes....
[right][snapback]280[/snapback][/right]

Figy Sir, manapság már annyi a letölthető RPG, hogy én már csak annyit szoktam csinálhi, ha csalódok egyben, akkor utánanézek egy másiknak..
Sztem már túl sok is az RPG, és 1-2 igazán mehetne már a kukába(gondolok itt Pl a "Tinód a fasza gyerek" című játékra).

shee 11

Nekem ugyanez van...a harmony.dll-t hiányolja...kell hozzá valamilyen kiegészítés?



QUOTE(Homo Ludens @ 2006 Jan 22 , 19:17 )
Sziasztok!

Nos én szívesen játszottam volna a rubinkristály demojával,de sajnos nem tudtam sohasem elindítani,mert mindig valamilyen fájlt hiányolt a telepítés után.
[right][snapback]231[/snapback][/right]

pogany-puli 12

QUOTE(shee @ 2006 Feb 5 , 13:44 )
Nekem ugyanez van...a harmony.dll-t hiányolja...kell hozzá valamilyen kiegészítés?
[right][snapback]641[/snapback][/right]

Mgekeresheted a gépeden, lehet, hogy más progiban már előfordult....másik játékban stb...

Zrokky 13

QUOTE(shee @ 2006 Feb 5 , 12:44 )
Nekem ugyanez van...a harmony.dll-t hiányolja...kell hozzá valamilyen kiegészítés?
[right][snapback]641[/snapback][/right]


A játékaink felében biztosan megtalálod az indítófile mellett a harmony.dll filet.
Onnan egyszerűen másold át és kész.
Ha nem megy, akkor le kell tölteni az RTP-t, (RPG centralon talán még fentvan..) azzal biztosan működni fog.

pogany-puli 14

QUOTE(Zrokky @ 2006 Feb 5 , 23:04 )
A játékaink felében biztosan megtalálod az indítófile mellett a harmony.dll filet.
Onnan egyszerűen másold át és kész.
Ha nem megy, akkor le kell tölteni az RTP-t, (RPG centralon talán még fentvan..) azzal biztosan működni fog.
[right][snapback]656[/snapback][/right]

Az RTP régen még az ATW-s rEd dEsErT honlapon is fenn volt, de a honlap megszűnt....most gondolkodom, mert eccsomó helyen láttam még...

Zeaber 15

QUOTE(pogany-puli @ 2006 Feb 6 , 00:17 )
Az RTP régen még az ATW-s rEd dEsErT honlapon is fenn volt, de a honlap megszűnt....most gondolkodom, mert eccsomó helyen láttam még...
[right][snapback]665[/snapback][/right]


Tudod a rubydragon.uw.hu oldalon is van pár link ahol biztos találsz olyan helyet ahol fel van rakva:)

pogany-puli 16

QUOTE(Zeaber @ 2006 Feb 6 , 18:47 )
Tudod a rubydragon.uw.hu oldalon is van pár link ahol biztos találsz olyan helyet ahol fel van rakva:)
[right][snapback]701[/snapback][/right]

Jóvanna bee.gif
A Rubydragonon van jópár link, de eddig a legtöbbet a Monndragonon láttam...biztos van még néhány honlap, amin van jópár link, szóval hamar rá lehet lelni az RTP-re

shee 17

QUOTE(Zrokky @ 2006 Feb 5 , 23:04 )
A játékaink felében biztosan megtalálod az indítófile mellett a harmony.dll filet.
Onnan egyszerűen másold át és kész.
Ha nem megy, akkor le kell tölteni az RTP-t, (RPG centralon talán még fentvan..) azzal biztosan működni fog.
[right][snapback]656[/snapback][/right]



Nah ez eszembe sem jutott, hogy ugyanaz a harmony.dll kell bele...RTP van fenn (meg nem mondom már, hogy honnan szedtem le...) Köszönöm szépen..

pogany-puli 18

Ha két fájlnak ugyanaz a neve elég valószínű, hogy a bennük tárolt adat teljesen ugyanaz...kivéve ha az egyikük nem lett véletlenül átnevezve régebben hehe_uhh.gif

shee 19

QUOTE(pogany-puli @ 2006 Feb 7 , 20:24 )
Ha két fájlnak ugyanaz a neve elég valószínű, hogy a bennük tárolt adat teljesen ugyanaz...kivéve ha az egyikük nem lett véletlenül átnevezve régebben  hehe_uhh.gif
[right][snapback]741[/snapback][/right]



Ugye, ezt nem gondoltad komolyan?? blink.gif

Zrokky 20

QUOTE(shee @ 2006 Feb 10 , 15:25 )
Ugye, ezt nem gondoltad komolyan?? blink.gif
[right][snapback]887[/snapback][/right]


Bármelyik RPG maker 2000-es játékban, ha találsz harmony.dll-t, akkor azt nyugodtan átmásolhatod.
Ha nem passzolna, akkor úgyis kiírja a maker, szóval nem lesz semmi probléma belőle istentisztelet.gif

pogany-puli 21

QUOTE(Zrokky @ 2006 Feb 10 , 16:52 )
Bármelyik RPG maker 2000-es játékban, ha találsz harmony.dll-t, akkor azt nyugodtan átmásolhatod.
Ha nem passzolna, akkor úgyis kiírja a maker, szóval nem lesz semmi probléma belőle istentisztelet.gif
[right][snapback]890[/snapback][/right]

1 szó mint száz: meg lehet oldani.

Zeaber 22

Ha sehogyse megy akkor beirod a keresőbe ezt a dll-lt és kész (ajánlot azt a meghalytot ahol az oprendszer van feltéve)

pogany-puli 23

QUOTE(Zeaber @ 2006 Feb 10 , 19:57 )
Ha sehogyse megy akkor beirod a keresőbe ezt a dll-lt és kész (ajánlot azt a meghalytot ahol az oprendszer van feltéve)
[right][snapback]911[/snapback][/right]

Vagy pedig kedves leszel és megkérsz, hogy küldjem el neked E-milben fullvigyor.gif

Zeaber 24

QUOTE(pogany-puli @ 2006 Feb 11 , 01:37 )
Vagy pedig kedves leszel és megkérsz, hogy küldjem el neked E-milben fullvigyor.gif
[right][snapback]931[/snapback][/right]


Az ugy túl egyszerű lenne, bár nekem nem kell:)

pogany-puli 25

Erre való a net. Azt küldesz el másnak, amit kér. bee.gif

Zeaber 26

QUOTE(pogany-puli @ 2006 Feb 11 , 21:36 )
Erre való a net. Azt küldesz el másnak, amit kér. bee.gif
[right][snapback]955[/snapback][/right]


És ha olyat kűldenek amit nem kér kerdes.gif
(pl.: Troja,vírus,baci,rekrám fájlok, gép lassitó etc. etc. etc.) ravasz.gif

Zrokky 27

Akkor eszébe jut, hogy nem kell ennyire szenvedni az egésszel, hanem felmegy egy Makerral foglalkozó oldalra és letölti a 11 megás RTP-t.

Nyugi, csigavér, ne parázzatok, ha nincs semmi, amit ezzel a játékkal kapcsolatban akartok írni ide, akkor inkább ne írjatok mellow.gif

Oldalak

1 2 3

Megjegyzés írása

Hmm..

Jelenleg nem vagy bejelentkezve! Ha szeretnél, írhatsz hozzászólásokat vendégként is, viszont ez esetben a hozzászólásaidat nem szerkesztheted és minden hozzászólásod moderátori előnézetre kerül.

Bejelentkezhetsz, vagy regisztrálhatsz a Belépés gombra kattintva.
Beceneved:
Írd be a számokat a mezőbe:
num

B
I
U
S
Url
Kép
Youtube videó
Idézet
Spoiler


GIF

Előnézet

Témát nyitotta

Zrokky -
Keresés
Mutasd azokat a hozzászólásokat, amik tartalmazzák az alábbi kifejezést