Ruby Dragon Entertainment
logo

Rubin Kristály

Kattints ide az ismertető elolvasásához

Tetszik ez a játékunk?

Segíts nekünk egy lájkkal, megosztással, vagy ajánld másoknak, hogy minél többen ismerjék meg. Minden segítségért hálásak vagyunk! 🙃

Fórum főoldal RDE Játékok és projektek Rubin Kristály - demó

Az első ruby dragon játék, avagy a bemelegítés ^^

Brayen 52

jah folytathatnád :D

Zrokky 53

Esetleg fogja valamelyikőtök és megcsinálja tétlen reménykedés helyett bee.gif

Mindenesetre, ha valaki úgy dönt, hogy elkezdi/folytatja, az majd szóljon, thx ^^

Brayen 54

Hát ha megadod a történetet én szivesen megcsinálom guruljka.gif

Zrokky 55

Az a gond, hogy a játék történetét elvesztettem, ez az indoka annak, hogy új játékba kezdtem.

Leírtam egy papírra, ami kb 6 oldalnyi lett, majd egy lomtalanítás alkalmával megszűnt.
Újra meg nem tudtam írni ugyanolyan jóra, szal' inkább új játékba kezdtem.
Meg mondjuk a DB története kis időre rá jobban is tetszett és rengeteg dolog ki lett hozzá találva, szal' az maradt sombrerokalap.gif

Sirius 56

Úgy látszik, ha akartok ilyet akkor a sztorit is nketek kell szövögetni tovább dio2.gif

2023-01-26 19:24:50
3235

Zrokky 1

Ezek itt a korábbi témából bemásolt hozzászólások. Az új hsz-ek valamerre a végefelé találhatóak!

Nos, igaz már kb. 3 éves project, de ez volt az első kiadott demónk, ami (mentési pont mentesség ellenére) viszonylag nagy sikert aratott

A játék 3 részes lett volna, a történetről nem kívánok elérulni semmit, csak annyit, hogy még régebben gondolkodtam, hogy a Rubin Kristály sorozatot képregény formában adjuk ki, mivel nagyon sokáig tartana újra összeállítani az egész történetet és különben is más játékokon dolgozok.
(Így, ha majd megtanulok prof. módon rajzolni, akkor esetleg nekilátok )

Szívesen fogadnám a véleményeiteket, észrevételeiteket erről a játékról, illetve bármely ehhez kapcsolódó mondanivalót

[img height: 140px; float: right; margin-top: -20px]https://media.tenor.com/UWfzEWlYPSsAAAAM/yum-pusheen.gif[[/img] Wooo, random aláírás:vic::wtf:
2023-01-26 19:24:50
3235

Zrokky 57

Itt lehet cirogatni a Rubin Kristállyal kapcsolatban.

Szívesen várunk minden véleményt, javaslatot, de legfőképp jóindulatot ^^

[img height: 140px; float: right; margin-top: -20px]https://media.tenor.com/UWfzEWlYPSsAAAAM/yum-pusheen.gif[[/img] Wooo, random aláírás:vic::wtf:

John 58

Csk demó lesz belőle?

Arkantosz 59

Az már van happy.gif

jancsi 60

csak demó? miért? ez szemétség zrokky mindjárt rád sózok néhány száz átkot nem_angyal.gif

"...moderálva.."

Tom Attorney 61

Zols, Zrokky, szerintem munkátok akadt...

Egyébként jó gém a Rubin Kristály, de a DB-k messze felülmúlják, ezért nem vágyom rá, hogy Zrokky befejezze.
De azért szép kezdés (már ha kezdés...) smile.gif

lord 62

Sztem is jó lenne teljesben is látni smile.gif
Kár h nem lessz huh.gif

Nah ha majd egyszer lessz egy csapatom,befejezzük amit Zrokky mester elkezdett taps.gif taps.gif

Majd írok ha lessz vmi nem_angyal.gif

Amúgy láttam a letöltések közt a Rubin Kristály 2 Harcrendszerét.Zsír kakashi.gif

lord 63

Nah végigtoltam! Kira!csak nehézzzzz......
Am Tökéletes kakashi.gif

Mortyr 64

Hogy lehet menteni?


2023-01-26 19:24:50
3235

Zrokky 65

Gondolom a menüben. Már, ha egyáltalán lehet az egész játék során menteni, már nem emlékszem smile.gif

[img height: 140px; float: right; margin-top: -20px]https://media.tenor.com/UWfzEWlYPSsAAAAM/yum-pusheen.gif[[/img] Wooo, random aláírás:vic::wtf:

Mortyr 66

IDÉZET(Zrokky @ Apr 10 2009, 20:14) [snapback]32501[/snapback]
Gondolom a menüben. Már, ha egyáltalán lehet az egész játék során menteni, már nem emlékszem smile.gif

A menüüben nem lehet.

Amúgy nem fejezitekbe?
Nekem nagyon tetszik mert hasonlít a harcrendszere a DB2.jéhez.
Szomoru lennék ha nem fejeznétek be.

Meg a történet is kúl.

2023-01-26 19:24:50
3235

Zrokky 67

Olvass vissza.

[img height: 140px; float: right; margin-top: -20px]https://media.tenor.com/UWfzEWlYPSsAAAAM/yum-pusheen.gif[[/img] Wooo, random aláírás:vic::wtf:

Tom Attorney 68

Te Mortyr, Zrokky már arra sem emlékszik, hogy a főhőst hogy hívják, nemhogy befejezze. biggrin.gif
(Na jó, arra biztos emlékszik, de a játékot nem ma csinálta.)

Egyébként szép kezdés volt.

Euro&cent 69

Tényleg olyan jó játéknak indult erre csak demó nem lesz tejes igaz hogy nagyon sok más munkád is van Zrokky de ha végeztél a Dragon Blade 4 el akkor el kezdenéd a tejes verziót????

Gmen 70

IDÉZET(Euro&cent @ Jul 28 2009, 20:39) [snapback]36991[/snapback]
Tényleg olyan jó játéknak indult erre csak demó nem lesz tejes igaz hogy nagyon sok más munkád is van Zrokky de ha végeztél a Dragon Blade 4 el akkor el kezdenéd a tejes verziót????


Nem hiszem, hogy erre sok esély lenne:)

Malik 71

Ráadásul úgy tudom elveszett a "forgatókönyv".

2023-01-26 19:24:50
3235

Zrokky 72

IDÉZET(Zrokky @ Apr 11 2009, 14:38) [snapback]32511[/snapback]
Olvass vissza.

ro_emote_no1.gif

[img height: 140px; float: right; margin-top: -20px]https://media.tenor.com/UWfzEWlYPSsAAAAM/yum-pusheen.gif[[/img] Wooo, random aláírás:vic::wtf:

Johnny Klebitz 73

A demó nem volt rossz jó lenne,ha lenne teljes is de hát nem lehet mindig a jóra várni buddy.gif

2023-01-26 19:24:50
3235

Zrokky 74

Ebből nem lesz sajnos teljes verzió, lassan egy évtizede veszett el a története és azóta DB mánia van biggrin.gif

DB2-ben egy kis időre felbukkannak mondjuk a karakterek, illetve lehet később még újra fogom írni ennek a játéknak a történetét, bár sajnos az eredeti story-ból nem emlékszem szinte semmire, így biztos, hogy teljesen más lesz, mint az akkori sad.gif
Meg valószínüleg nem RM-ben fogom megcsinálni már, de öröm látni, hogy még a legelső, ősrégi játékommal is játszik valaki ^^

[img height: 140px; float: right; margin-top: -20px]https://media.tenor.com/UWfzEWlYPSsAAAAM/yum-pusheen.gif[[/img] Wooo, random aláírás:vic::wtf:

Oldalak

1 2 3

Megjegyzés írása

Hmm..

Jelenleg nem vagy bejelentkezve! Ha szeretnél, írhatsz hozzászólásokat vendégként is, viszont ez esetben a hozzászólásaidat nem szerkesztheted és minden hozzászólásod moderátori előnézetre kerül.

Bejelentkezhetsz, vagy regisztrálhatsz a Belépés gombra kattintva.
Beceneved:
Írd be a számokat a mezőbe:
num

B
I
U
S
Url
Kép
Youtube videó
Idézet
Spoiler


GIF

Előnézet

Témát nyitotta

Zrokky -
Keresés
Mutasd azokat a hozzászólásokat, amik tartalmazzák az alábbi kifejezést