Ruby Dragon Entertainment
logo

Dragon Blade 4 (Rpg Maker)

Kattints ide az ismertető elolvasásához

Tetszik ez a játékunk?

Segíts nekünk egy lájkkal, megosztással, vagy ajánld másoknak, hogy minél többen ismerjék meg. Minden segítségért hálásak vagyunk! 🙃

Fórum főoldal RDE Játékok és projektek Dragon Blade 4 (régi 2D-s)

Ejtett projekt. A 3d-s változata fog elkészülni a 2d-s helyett!

2023-01-26 19:24:50
3235

Zrokky 6884

[QUOTE=Porthon (#138314. hozzászólás)]Szia Zrokky ! Már 5 éve várom a Dragon Blade 4. részét, biztosan sok ok van, amiért még nem készült el, de meg szeretném kérdezni, hogy van - e lehetőség arra, hogy végül elkészüljön a sorozatod 4. ré [...][/QUOTE] Szia, a DB4 már nagyon régóta félre van téve, mivel nagyon megcsappant az érdeklődés, nem csak a DB4, hanem összességében az rpg makeres játékok iránt kis hazánkban. Mivel ezt a játékot rendkívül sok munka lenne elkészíteni (a tervek szerint eddigi legnagyobb játékom lenne, rengeteg karakterrel, befejezéssel és sok-sok újdonsággal, nagyon hosszú játékidővel és még sorolhatnám. Még a DB2 is eltörpülne mellette :D) és mivel nagyon kevés érdeklődő van, ezért úgy döntöttem, hogy félrerakom, ameddig ismét divatba nem jön az rpg maker :) Azóta már évek teltek el és csak rosszabbodott a helyzet, szóval nem sok reményt fűznék hozzá, hogy a DB4 a közeljövőben el fog készülni.. rpg makerben legalábbis nem. Egyszer mindenképp be akarom fejezni, függetlenül attól, hogy lesz-e rá kereslet, vagy sem, de most inkább más fába vágtam a fejszém. Közben elkezdtem saját rpg makert is készíteni (RPG factory 3D) és most már kezdek azon gondolkodni, hogy esetleg abban csinálom meg a DB4-et :afro:

[img height: 140px; float: right; margin-top: -20px]https://media.tenor.com/UWfzEWlYPSsAAAAM/yum-pusheen.gif[[/img] Wooo, random aláírás:vic::wtf:

Oldalak

Megjegyzés írása

Hmm..

Jelenleg nem vagy bejelentkezve! Ha szeretnél, írhatsz hozzászólásokat vendégként is, viszont ez esetben a hozzászólásaidat nem szerkesztheted és minden hozzászólásod moderátori előnézetre kerül.

Bejelentkezhetsz, vagy regisztrálhatsz a Belépés gombra kattintva.
Beceneved:
Írd be a számokat a mezőbe:
num

B
I
U
S
Url
Kép
Youtube videó
Idézet
Spoiler


GIF

Előnézet

Témát nyitotta

Zrokky -
Keresés
Mutasd azokat a hozzászólásokat, amik tartalmazzák az alábbi kifejezést