Ruby Dragon Entertainment

Fórum főoldal RDE Honlap Fórum Dizájn és Szerkezet

fórumos fejlesztések és hibajelentések helye

Bakemono 8372

Csak nekem szokott mostanában borzasztóan belassulni az oldal (eddig is elég lassú volt manapság de néha iszonyatos csigatempóba vált át) és random programfuttatási hibákat kidobni? :unsure:

Mikik3jr 8373

Nekem is 1 picit lassabban tűnik, de hibaüzenettel még nem találkoztam.

2023-01-26 19:24:50
3235

Zrokky 8374

Nálam nem tűnik lassabbnak és hibaüzenettel se találkoztam még. Nap közben amikor ránéztem, akkor szinte instant betöltött, most este picit lassabb, de az lehet a böngésző hibája is (megjelenítés, egyebek). Figyelni fogom én is, hogy akadnak-e furcsaságok. Am. lehet valami karbantartás szerűség volt, vagy ilyesmi.. Azzal tudnék gyorsítani, ha az offtopikot letörölném már végre, bár azzal se hiszem, hogy hatalmas gyorsulás lenne.. :D Illetve újra tudnám írni a lapot, hogy kevesebb adattal kelljen áttolnia a hálózaton, az is tudna gyorsítani, bár nem biztos, hogy megéri szenvedni vele :emot-hmm:



Na, halad lassan a lap.. még ha nagyon lassan is :D Játékok menüponthoz tettem letöltés számlálót, wohooo~ (...) [b]Amit mindenképp meg akarok még csinálni, csak nem tudom mikor:[/b] -Levelezés visszaalakítása a régi módira -rpg maker 3d weboldala (leírások, stb) -moderátorra várakozó hsz-ek ügyét kivizsgálni (+ a fejlécben kis ikonnal mutassa, hogy milyen tartalmak várakoznak moderátorira, mint régen) -dboremake oldalt picit átszabni (oda is letöltés számláló + publikus szerverek listája) -fórumon visszarakni a "kik olvassák ezt a témát" dolgot, ahogy régen volt -hsz író felület tüntesse fel melyik témába írjuk a hsz-t éppen -rajz galéria átalakítása [b]Ami később még hátra van/érdekes lehet:[/b] -szavazás átalakítása, hogy normálisabban nézzen ki -profil átalakítása a régi módira (legyenek ott a user által lájkolt portálos dolgok, témái, hsz-ei, stb) -dbo2 weboldallal valamit kezdeni -rde Itv visszacsempészése (nem egészen úgy, ahogy régen volt) -sitemenü átalakítása. Valamit ki kell találni, hogy az oldal jobban átlátható legyen, főleg, ha bejönnek idővel majd új menüpontok, de még nem tudom ezt hogyan kéne.. :( Ha van valami, amit elfelejtettem felírni, vagy kéne csinálni, írjátok ide plíz! :istentisztelet:

[img height: 140px; float: right; margin-top: -20px]https://media.tenor.com/UWfzEWlYPSsAAAAM/yum-pusheen.gif[[/img] Wooo, random aláírás:vic::wtf:

Bakemono 8375

[quote=Zrokky] Ha van valami, amit elfelejtettem felírni, vagy kéne csinálni, írjátok ide plíz! [/quote] medálok

2023-01-26 19:24:50
3235

Zrokky 8376

Az egész medálos rendszert újra kéne írni.. :D Érdemes beleölni az időt?

[img height: 140px; float: right; margin-top: -20px]https://media.tenor.com/UWfzEWlYPSsAAAAM/yum-pusheen.gif[[/img] Wooo, random aláírás:vic::wtf:

Bakemono 8377

Van egy medál, ami régóta engem illet, és nincs nálam :dry: Nem zavar, csak így nincs értelme, ha így hagyod, de ha meg elveszed a medálokat, akkor semmi nem bizonyítja majd, hogy én vagyok a legBakemonobb... :unsure:

2023-01-26 19:24:50
3235

Zrokky 8378

[QUOTE=Bakemono (#138169. hozzászólás)]Van egy medál, ami régóta engem illet, és nincs nálam :dry: Nem zavar, csak így nincs értelme, ha így hagyod, de ha meg elveszed a medálokat, akkor semmi nem bizonyítja majd, hogy én vagyok a legBake [...][/QUOTE] Meggyőztél, kellenek a medálok.. :D

[img height: 140px; float: right; margin-top: -20px]https://media.tenor.com/UWfzEWlYPSsAAAAM/yum-pusheen.gif[[/img] Wooo, random aláírás:vic::wtf:

Bakemono 8379

Yeay! :woop: A zsibongó megszűnt teljesen, vagy csak elrejtetted? Ha az előbbi, akkor a strigula-rendszernek van-e még jelentősége, azon kívül hogy az illető kap egy figyelmeztetést?

2023-01-26 19:24:50
3235

Zrokky 8380

Konkrét zsibongó most nincs, ha valakit beraksz a zsibongóba, akkor nem fog látni egyetlen témát se. Most kb. ugyanannyit ér, mint ha bannolnád az illetőt. Majd még filózok rajta, hogy akarjunk-e zsibongót, vagy elég a bannhammer :sly:



Egy kis fórum update. - A zsibongó végleg megszűnt. Most már csak moderátorira lehet rakni a rosszaságokat, vagy szükség esetén bannolni :mellow: - A témákba a hozzászólás írás felület fölé került egy "Akik olvasták a témát a legutóbbi hozzászólás óta", magáért beszél a felirat. Bár kicsit becsapós, mert akkor is kiüríti a listát, amikor egy hozzászólás szerkesztésre kerül a témában. - A fórum főoldalára és a téma listákhoz visszakerült a régi "jelenleg böngészik" oszlop. Lehet látni, hogy a fórumon ki-merre kolbászol :D - A profilba és a kommenteknél az avatar alá visszakerült a user regisztrálásának dátuma. - A medálok még mindig nem működnek.. se a többi, amit korábban írtam, hogy majd megcsinálom :(
A profilt és a levelezést majd át akarom egyszer alakítani. Pontosabban mindkettőt visszafele a régebbi változatra, az szvsz jobb volt.. :unsure:

[img height: 140px; float: right; margin-top: -20px]https://media.tenor.com/UWfzEWlYPSsAAAAM/yum-pusheen.gif[[/img] Wooo, random aláírás:vic::wtf:

Bakemono 8381

Én már nem is emlékszem régen hogy néztek ki a profilok... :unsure:

2023-01-26 19:24:50
3235

Zrokky 8382

Hát.. arra én se.. XD Halvány emlékeim vannak. Kicsit rendezettebb volt + kint voltak, hogy melyik makeres játékokat lájkolod a portálról, stb. Igazából csak kicsit át akarom tologatni a blokkokat, hátha úgy szebb lesz :emot-hmm:



Néha filózom, hogy lehet tovább kéne adni a fórumon. Már korábban eszembe jutott, hogy esetleg facebook-fórumot kéne csinálni. Pontosabban a facebook-os posztolgatós hülyeséget kéne használni, mivel tudtommal azokat url-hez lehet kötni. Témákat ugyanúgy lehetne nyitni, de ha belelépnénk, akkor az fb-s poszt felület jelenne meg + ezt a posztolós cuccot ki lehetne rakni az oldal többi részére is könnyedén. Vagy esetleg megszüntetni az egész fórumot és csak egy sima cset falat kirakni valahová, azt jónapot. Abból a szempontból kényelmesebb lenne, hogy nem kéne regelni ide, hogy lehessen posztolni, hanem fb-ről lehetne írni + mivel kb. mindig mindenki fb-n csücsül, kapnának fent értesítést, ha jönne egy poszt, ami kb. egy témakövetőnek felelne meg (bár ehhez lehet fb appot kell felrakni). Hátránya kb. ugyanez, nameg, hogy a tartalom akkor facebook-ra kerülne, ki a kezünkből. Gondolhatnak egyet és letörölhetik, vagy bármi. Nem tudom mennyire jó ötlet, érdemes-e, vagy sem, mik az előnyei/hátrányai és szerintem nem hozna több posztot a konyhára se. Ha megcsinálnánk, akkor a fórumos posztok/témák is elvesznének, vagy bekerülnének valami archív részbe esetleg. Nektek mi a véleményetek? Legfőképp azért filózok ezen, mert most már lassan kihal a fórum és itt egy rakat téma, amikbe hosszú idők óta nincs poszt, senkit nem érdekel és csak zavaró. Én erre egy kicsit most úgy gondolok, mint egy bokorra, amit vissza kéne metszeni, mert tele van elszáradt részekkel :) Am. fórum/facebook ide vagy oda, tudom jól, hogy még ha le is cserélném, nem valószínű, hogy új embereket hozna a házhoz. Csak egy elképzelés :sly:

[img height: 140px; float: right; margin-top: -20px]https://media.tenor.com/UWfzEWlYPSsAAAAM/yum-pusheen.gif[[/img] Wooo, random aláírás:vic::wtf:

Bakemono 8383

Ne már, annyira utálom a fészbúkot... :dislike: Ez nekem nem tűnik jó ötletnek.

2023-01-26 19:24:50
3235

Zrokky 8384

Én se rajongok annyira érte + az is egy elég nagy érvágás lenne, hogy tőlük függenénk. Bejelentik, hogy holnaptól nem lehet akkor posztolni csak pénzért, vagy megszüntetik, vagy törlik az 1 hónapnál régebbieket, akkor aztán szépen jártunk.. :D Bahh.. lehet ne mis ezen kéne filóznom, hanem inkább csinálni a játékot, azt kész XD No, egy kis update :) Nekiestem és kijavítottam pár dolgot, most már ismét működik a vendégként való posztolás. A vendégek adhatnak maguknak nevet a poszt írásakor, ilyenkor a böngésző bezárásáig meg is jegyzi a nevüket, nem kell minden poszthoz megadni. A vendég posztok automatikusan, minden esetben moderátori előnézetre kerülnek. A vendégek nem szerkeszthetik a posztjaikat és ha újat írnak, akkor ugyanazon szabály alapján összefűződik az előző posztjukkal, hogy flood védelem legyen. Ez annyi gebaszt tud okozni, hogy ha két vendég ugyanarról az ip címről jön fel (pl. egy iskolából két diák), akkor a rendszer ugyanazon személnyek fogja nézni őket és összevonogatja majd a hozzászólásaikat. A moderátori érvényesítésre váró hozzászólásokat csak a modok és a hsz tulajdonosa láthatja, a többieknek "érvényesítésre váró hsz" felirat van. Az RPG portálra is írhatnak posztokat a vendégek, amennyiben a tartalomhoz van nyitva téma :) Másik dolog, az poszt előnézeteket is átalakítottam, most már nem kell rákattintani a gombra, hanem hsz írás közben a box alatt automatikusan frissül az előnézet és az értesítés mezők :korbe: (vendégeknek előnézet gomb van) Őőő.. most asszem egyelőre ennyi :D Dizájnt cserélem majd nemsoká, itt az ősz, meg a bbc kódokban pár dolgot (pl img tag-ot, hogy rákattintva megnyíljon a kép külön ablakban) :walki: [color=#ff0000] [b]Mivel a javascript és css fájlok is változtak picit, töltsétek be újra az oldalt egyszer, hogy megfelelően működjön (ctrl + f5)[/b] [/color]

[img height: 140px; float: right; margin-top: -20px]https://media.tenor.com/UWfzEWlYPSsAAAAM/yum-pusheen.gif[[/img] Wooo, random aláírás:vic::wtf:

Victoria 8385

Az új hozzászólás előnézetben nem mutatja, ha képet raksz be.

2023-01-26 19:24:50
3235

Zrokky 8386

Javítva! :) Nyomj majd egy Ctrl+F5-öt, hogy befrissüljenek a scriptek, utána menni fog! :strong:



Fent van az őszi dizájn is, hogy tetszik? ^_^

[img height: 140px; float: right; margin-top: -20px]https://media.tenor.com/UWfzEWlYPSsAAAAM/yum-pusheen.gif[[/img] Wooo, random aláírás:vic::wtf:
2023-01-26 19:24:50
3235

Zrokky 8387

Apró módosítás a kommentelésen. Ha tied az utolsó komment és már eltelt a poszolásod óta 12 óra, akkor az új kommentedet nem fogja hozzáfűzni a rendszer az előzőhöz, hanem új kommentként jegyzi be. Csak azért, mert néha már egy-egy kommentem nagyon-nagyon hosszú lesz emiatt :D
Bár lehet fel kéne vinni 24 órára.. hmm, passz, most 12, ha zavaros lesz majd növelem.

[img height: 140px; float: right; margin-top: -20px]https://media.tenor.com/UWfzEWlYPSsAAAAM/yum-pusheen.gif[[/img] Wooo, random aláírás:vic::wtf:
2023-01-26 19:24:50
3235

Zrokky 23124

Dobom a facebookos bejelentkezős dolgot, folyamatosan van valami probléma vele és már a tököm tele van. Visszaalakítom sima felhaszn+jelszósra, de el fog tartani valameddig -időmtől függ-. Ha pont most akartál volna belépni, akkor sry és egy kis kitartást ^^; Facebookon elérhető vagyok, illetve a fórumra vendég-ként lehet addig is írni :saint:

[img height: 140px; float: right; margin-top: -20px]https://media.tenor.com/UWfzEWlYPSsAAAAM/yum-pusheen.gif[[/img] Wooo, random aláírás:vic::wtf:

Oldalak

Megjegyzés írása

Hmm..

Jelenleg nem vagy bejelentkezve! Ha szeretnél, írhatsz hozzászólásokat vendégként is, viszont ez esetben a hozzászólásaidat nem szerkesztheted és minden hozzászólásod moderátori előnézetre kerül.

Bejelentkezhetsz, vagy regisztrálhatsz a Belépés gombra kattintva.
Beceneved:
Írd be a számokat a mezőbe:
num

B
I
U
S
Url
Kép
Youtube videó
Idézet
Spoiler


GIF

Előnézet

Témát nyitotta

Zrokky -
Keresés
Mutasd azokat a hozzászólásokat, amik tartalmazzák az alábbi kifejezést