Ruby Dragon Entertainment
logo

Dragon Blade 4

Kattints ide az ismertető elolvasásához

Tetszik ez a játékunk?

Segíts nekünk egy lájkkal, megosztással, vagy ajánld másoknak, hogy minél többen ismerjék meg. Minden segítségért hálásak vagyunk! 🙃

Fórum főoldal RDE Játékok és projektek Dragon Blade 4

Az éppen készülőben lévő, 3d-s játékunk főfőfő témája.

2023-01-26 19:24:50
3235

Zrokky 23037

Ty :saint: Jaja, kimaradnak szegény népek a jóból, de most úgy érzem valóban itt az ideje felcsapni pár pinacolada-t és lazulni pár hetet a vízben. All aboard the balcsi train! :D [gif]https://media.tenor.com/images/0416e3c4d13b58df8048fe2a9fff6029/tenor.gif[/gif]

[img height: 140px; float: right; margin-top: -20px]https://media.tenor.com/UWfzEWlYPSsAAAAM/yum-pusheen.gif[[/img] Wooo, random aláírás:vic::wtf:
2020-09-09 15:16:46
10

Nydan 23038

Zrokky, a darkrainos harcban amikor az ellenséges katonák is vannak ott honnan van a zene?

2023-01-26 19:24:50
3235

Zrokky 23039

Az a [b]Date A Live[/b] c. anime egyik OST-je: [url]https://www.youtube.com/watch?v=cfS9xLXhQuc[/url] :saint: Amint meghallottam tudtam, hogy kell. Van még egy rakat tök állat OST-je, tudom ajánlani nagyon :D

[img height: 140px; float: right; margin-top: -20px]https://media.tenor.com/UWfzEWlYPSsAAAAM/yum-pusheen.gif[[/img] Wooo, random aláírás:vic::wtf:
2020-09-09 15:16:46
10

Nydan 23040

[quote]Az a [b]Date A Live[/b] c. anime egyik OST-je: [url]https://www.youtube.com/watch?v=cfS9xLXhQuc[/url] :saint: Amint meghallottam tudtam, hogy kell. Van még egy rakat tök állat OST-je, tudom ajánlani nagyon :D[/quote] Köszi :). Szomorú voltam, hogy nem tudtam kilopni a játékból mint az RPG Makeres játékoknál :D. Az OST-ba biztos belehallgatok, bejövős, sajna az animét kb 2 részig bírtam... :/

2023-01-26 19:24:50
3235

Zrokky 23041

Le lehet szedni a zenéket, a konzolban ott van minden fájl url-je, amit a játék használ 8) Nyisd meg a játékot, majd nyiss egy konzolt ([i]F12[/i]), kattints a [i]Network[/i] tab-ra, majd utána indítsd el a játékot. Amikor lefut az elején a fájlok letöltése rész, akkor ott kilistázza az összes fájlt, amit betölt. Chrome-ban ezt a listát tovább lehet fent a menüsávban szűrni, ha a [i]Media[/i]-ra kattintasz. De van mellette egy [i]Filter[/i] mező is, szerintem ott is beírhatod, hogy "music" és akkor csak a music mappa tartalmát mutatja. Firefoxban nem tudom pontosan hogy van, de valami hasonló a helyzet ott is asszem'. Utána rá tudsz kattintani a lista elemeire egyenként és szerintem jobbkattal le is tudod tölteni 0:)

[img height: 140px; float: right; margin-top: -20px]https://media.tenor.com/UWfzEWlYPSsAAAAM/yum-pusheen.gif[[/img] Wooo, random aláírás:vic::wtf:
2021-03-08 17:39:39
24

gaborjuhi 23087

Halihó :) Miújság mostanság? Mindenki kiXelte a demót? :D Vannak valami hírek? Vagy bármi? Nagyon lassan megy az idő :D

2021-03-08 17:39:39
24

gaborjuhi 23113

Sziasztok! Mi a helyzet mostanság? Nagyon nagy a csend... Valami fejlemény a játékkal kapcsolatban? :omg: 0:) 8)

2021-03-15 09:24:32
4

Kezdo,rpgkedvelo 23114

Sziasztok! Rait is sikerült Brutálon lepárbajoznom! Tehát szerintem annyit megérdemelhetnénk, hogy legalább ne a körbeért sz@r jövőt kapja admirálisunk "jutalmul", hanem egy komolyabb kihívást jelentő 6. fejezetbe való menetel elfogadásának a tényleges lehetőségét. Természetesen csak annyit kellene módosítani a "Mit tegyek...?" kérdésnél, hogy engedélyezze az "Itt maradok." opciót, hiszen szerintem legalábbis voltam olyan "ötletes", hogy be tudtam bizonyítani, hogy admirálisunk képes egymaga(!) legyőzni a szuper Rait Brutál fokozaton, 35-ös szinten. Összegzésül: legalább a 6. fejezetbe jutást engedélyezze, mint "előregisztrációt" a játék továbbfolytatására egy esetleges teljes verzió elkészülte esetén.

2023-01-26 19:24:50
3235

Zrokky 23115

[quote]Sziasztok! Mi a helyzet mostanság? Nagyon nagy a csend... Valami fejlemény a játékkal kapcsolatban? :omg: 0:) 8)[/quote] Kicsit filóztam a játék történetén és hogy hogyan kéne átalakítani pár dolgot, de azt leszámítva nincs nagyon semmi. A demó kiadása óta nem nyúltam hozzá és úgy tűnik nagyon nem is játszik vele senki. Max 50 ember próbálta eddig ki a mentési profilok száma alapján és alig van visszajelzés. Nem tudom azért-e, mert nem terjed a hír, hogy van ilyen játék, vagy csak mert rpg makeres szerű és már nem trendi, de ha csak azt nézem, hogy RDE FB-t is 450-en kedvelik, a Yt csatornánkat meg vagy 500-an, mindkettőhöz képest nagyon-nagyon eltörpül ez a max 50 :/ Mérlegelem, hogy érdemes-e még beleölni 2-3 évet, vagy inkább félretenni és valami másba kezdeni :welp: Az engine-t piszkálgattam még, mivel ki akarom majd egyszer adni játékkészítő progiként, illetve egy ideje gondolkodom egy Visual Novel szerűség készítésén. Azon kívül még a weboldalt akartam átalakítani és úgy gondoltam, hogy jó lenne visszahozni megint azt, hogy a saját rajzaimat használjam a fejlécbe, úgyhogy pár hónapja újra elkezdtem rajzolni és ha már ott voltam, akkor nekiálltam újra az alapoknak. Az elmúlt kb. 1.5 hónapba ebbe merültem bele, szabadidőmben folyamatosan firkálok (csak nem nagyon fejlődök) :lol: [quote]Sziasztok! Rait is sikerült Brutálon lepárbajoznom! Tehát szerintem annyit megérdemelhetnénk, hogy legalább ne a körbeért sz@r jövőt kapja admirálisunk "jutalmul", hanem egy komolyabb kihívást jelentő 6. fejezetbe való menetel elfogadásának a tényleges lehetőségét. Természetesen csak annyit kellene módosítani a "Mit tegyek...?" kérdésnél, hogy engedélyezze az "Itt maradok." opciót, hiszen szerintem legalábbis voltam olyan "ötletes", hogy be tudtam bizonyítani, hogy admirálisunk képes egymaga(!) legyőzni a szuper Rait Brutál fokozaton, 35-ös szinten. Összegzésül: legalább a 6. fejezetbe jutást engedélyezze, mint "előregisztrációt" a játék továbbfolytatására egy esetleges teljes verzió elkészülte esetén.[/quote] Szia! :D A teljes verzióban csomó minden másképp lesz, ezért a mentések valószínűleg nem vihetőek majd át :(

[img height: 140px; float: right; margin-top: -20px]https://media.tenor.com/UWfzEWlYPSsAAAAM/yum-pusheen.gif[[/img] Wooo, random aláírás:vic::wtf:
2021-09-12 18:51:17
1
Épp megváltom a világot

Angel 23125

Üdvözleheletem Zrokky Az kevés érdeklődésre és csak a saját példámat tudom felhozni: Le én ülök és nézek ki a fejemből a munkahelyemen mert kivételesen nincs rohanás gondolkodás.exe Nem tudom már mikor voltam fent megnézni hogy mi van a Dragon Blade-del; majd ha haza megye megnézem Time skip Böngész oldal kockul kicsit "hmmm nézük már meg hogy mikor volt az utolsó bejegyzésem a FB-on 2020. február 06 WFT majdnem másfél éve nem néztem fel nem tűnt többnem néhány hónapnál Utána elgondolkozok hogy azóta volt egy pandémiánk 2 kellett munkahelyet cserélnem ÉS MÁR 9 HÓNAP ELTELT EBBŐL AZ ÉVBŐL Szóval ja az itt a baj hogy mi akik annó 10-15 éve ezelőtt kezdtünk el játszani DB-et már "megöregedtünk" sokunknak családja is van és olyan gyorsan el megy mellettünk a idő hogy észre se vesszük, a fiatalok meg a "CSaK A GRafiKA éRdeKes ha VaLaMi NeM FuT 4K feLbONTáSBAN AZ mÁR :shit:"

Peti 23129

Én annyit fűznék hozzá a dologhoz, hogy nekem bejön ez a 3D-s környezet, elég fasza ötlet volt. Várom a teljes játékot :D

Peti 23130

Na jó, a minigamet amiben Melody üldöz a katonai bázis szigeten hogy kell megcsinálni? Bármerre futok és bármeddig élem túl nem lesz vége.

*Sry, moderátori előnézetre várakozik..* 23138

Ez a megjegyzés moderátori előnézetre várakozik

Oldalak

1 2 3 4

Megjegyzés írása

Hmm..

Jelenleg nem vagy bejelentkezve! Ha szeretnél, írhatsz hozzászólásokat vendégként is, viszont ez esetben a hozzászólásaidat nem szerkesztheted és minden hozzászólásod moderátori előnézetre kerül.

Bejelentkezhetsz, vagy regisztrálhatsz a Belépés gombra kattintva.
Beceneved:
Írd be a számokat a mezőbe:
num

B
I
U
S
Url
Kép
Youtube videó
Idézet
Spoiler


GIF

Előnézet

Témát nyitotta

Zrokky -
Keresés
Mutasd azokat a hozzászólásokat, amik tartalmazzák az alábbi kifejezést