Ruby Dragon Entertainment
logo

Dragon Blade Akták

Kattints ide az ismertető elolvasásához

Tetszik ez a játékunk?

Segíts nekünk egy lájkkal, megosztással, vagy ajánld másoknak, hogy minél többen ismerjék meg. Minden segítségért hálásak vagyunk! 🙃

Fórum főoldal RDE Játékok és projektek Dragon Blade - Akták

Félretett projekt..

Curtis 6752

Mikor lesz kész már várom

Victoria 6753

Igazából már majdnem kész,csak a hangeffektek hiányoznak,meg egy teljes leellenőrzés.Csak Zrokky a DBO-val foglalaskodik,maga a játék pedig az ő gépén van.Majd legközelebb noszogatom magunkat ha nála leszek :sly:

Kazuma 6754

Láttam az újabb feltöltött Youtube-os videót. Még mindig picit robotszerű, bár most nem ezzel van a bajom, hanem azzal, hogy pixeles, amikor mozog. Egyébként jó lesz az, hajrá! :smile:

Victoria 6755

Jééé,videó! :dio: A DBA Demo Noveltyvel készült,ezzel a Zrokky által készített progival egy másikat tervezünk majd :)

Kazuma 6756

Okés, akkor úgy tűnik, hogy rossz helyre írtam, bocsi. :biggrin:

2023-01-26 19:24:50
3235

Zrokky 6757

Nem sok mindent tudok tenni, nagyon rondán forgatja a DelphiX a képeket. Kicsit olyan, hogy első ránézésre "OMG, wtf", de aztán hozzá lehet szokni. Még keresgélek valami megoldást rá, de nem nagyon tudok egyelőre semmit tenni vele. Legrosszabb esetben így kell hagynom, de mindenképp ezt a progit akarom majd használni, mert 60000X könnybb lesz kezelni, mint a noveltyt :nem_angyal: Am ja, mos akartam postolni a játékkészítés offtopikba :D

[img height: 140px; float: right; margin-top: -20px]https://media.tenor.com/UWfzEWlYPSsAAAAM/yum-pusheen.gif[[/img] Wooo, random aláírás:vic::wtf:

Kazuma 6758

Kb. mennyi lesz a játékideje? :dio:

2023-01-26 19:24:50
3235

Zrokky 6759

Ha egyáltalán ki lesz advak, akkor 20-40 perc körül, olvasási sebességtől függően. Elég rövid, de csak demó :sly: Csak nekem már elegem van a Novelty-ből és inkább a saját novel enginemet használnám, ami egészen jól haladt idáig, csak most elakadtam, ugyanis nem tudok a programmal szépen forgatni képeket, így meg nem akarom csinálni, mert baromi ronda a végeredmény -_- Aztán fene tudja, 10 perc után hozzá szokik a játékos szama, csak az első benyomás így eléggé pocsékba vész.. Mindenesetre már csak a hangokat kéne belerakni, de erősen filózom, hogy tényleg kiadjam-e ezt és ne csináljam-e inkább újra a saját progimban, lévén, hogy a jövőben azt akarom majd használni :sombrerokalap: Ha a progi készen lenne, akkor 1-2 éjszaka alatt át lehetne rakni az egész demót, szóval azt már nem vinne el időt..

[img height: 140px; float: right; margin-top: -20px]https://media.tenor.com/UWfzEWlYPSsAAAAM/yum-pusheen.gif[[/img] Wooo, random aláírás:vic::wtf:

Kazuma 6760

Ki is hagyhatod szerintem akkor ezeket a forgolódásokat. Lehet, hogy csak nagyon elvennék a figyelmet. Mondjuk tény, hogy ettől picit élettel telibbnek tűnhet az egész, de szerintem, ha a pislogást meg beszédet megcsinálod az 100%-osan elég. Persze végül úgyis te döntöd el. :afro:

suhanc 6761

Most figyelem...a DBA karakterek a DB2 karakterei?? Eddig fel se tűnt

sobgames 6762

Nagyon úgy tűnik.

Vendég 6763

mikor lesz kész ugy varom a jatekot meg db4 et mar aludni se tudok annyira szeretnek jatszani rajta olyan kivancsi vagyok ,ar letölthetnem minél hamarabbb annyira varom :korbe: :yeyeye2: :dio:

2023-01-26 19:24:50
3235

Zrokky 6764

:mellow: [quote=Írta suhanc - QUOTE_DATE=1323514805 - Téma: [url=index.php?showtopic=358]Dragon Blade - Akták[/url]] Most figyelem...a DBA karakterek a DB2 karakterei?? Eddig fel se tűnt [/quote] Jó, hogy észreveszed. Amy, Nina, Kyno és Marwin a főszereplők :D

[img height: 140px; float: right; margin-top: -20px]https://media.tenor.com/UWfzEWlYPSsAAAAM/yum-pusheen.gif[[/img] Wooo, random aláírás:vic::wtf:

Pepe 6765

Zrokky-sama valami fejlemény? :D

2023-01-26 19:24:50
3235

Zrokky 6766

Csak ennyit tudok mondani: DBo remake :D A részleteket (e project kapcsán) leírtuk korábban, azóta se változott semmi :afro:

[img height: 140px; float: right; margin-top: -20px]https://media.tenor.com/UWfzEWlYPSsAAAAM/yum-pusheen.gif[[/img] Wooo, random aláírás:vic::wtf:

Oldalak

1 2

Ez a téma zárva van, csak a moderátorok írhatnak bele.

Témát nyitotta

Zrokky -
Keresés
Mutasd azokat a hozzászólásokat, amik tartalmazzák az alábbi kifejezést